>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Open 18-26.09.2010

Status
Zamknięty.
S 0

speedywwy

Użytkownik
A popatrzcie jakie poruszenie od razu w temacie ;) i niech mi ktos teraz powie, ze lubi ogladac &quot;snookerowe szachy&quot; a nie tak efektowne i szybkie pojedynki ;) oby więcej takiej gry!
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Pokrótce postaram sie omówić pierwszy dzień tego turnieju.
Zacznę od największego sukcesu jakim było to dzisiaj wbicie 10 maksa przez Roniego. Jednak O&#39;Sullivan nie byłby sobą gdyby czegoś nie zrobił. I także dzisiaj pokazał się z swojej drugiej strony jednak jakże dobrze nam znanej. Bowiem wbijał czerwoną na przemian z czarną, sczyścił stól aż do wyniku 140 punktów. I co... Każdy już myslał, że to tylko formalność, że Roni wbiję czarnę do której zresztą bardzo dobrze doszedł. Jednak odszedł od stołu i chciał zakończył mecz jednak po prośbie sędziego wbił tą czarną i zaraz wbił w swojej karierze dziesiątego maksymalnego brejka a zarazem poradził sobie pewnie 3-0 z Kingkiem i zobaczymy do w kolejnej rundzie gdzie zmierzy się z White. I z pewnością jest faworytem tego spotkania.
Później na plan boju zostali wysłani McManus oraz Stevens. Faworytem tego spotkania był ten drugi. I owszem mógł ten mecz wygrać ponieważ był remis 2-2 i stał przy stole jednak tak się nie stało i do następnej rundy awansowal ku ciesze kibiców Szkot - McManus. Później zagrali Song oraz Jogia przynajmniej dla mnie są to mało znani zawqodnicy tym bardziej, żebym coś napisał o nich. Tylko podkreślę, że te spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla tego pierwszego. Później zagrali ze sobą Cope - Haroldem, Faworytem był ten pierwszy i tutaj nie było żadnej niespodzianki i do kolejnej rundy awansował ten pierwszy. Cope zagrał bardzo dobre zawody SM i liczę tutaj na powtórkę jego występu. Jednak spotkanie nie było tak jednoznaczn ponieważ zakończyło się ono wynikiem 3-2.
Obecnie trwa spotkanie pomiędzy Campbellem z Dunn wygrywa ten pierwszy 2-0.
To na tyle moich przemyśleń ????

P.S. Jutro według mnie warto zagrać Dinga, Robertsona oraz Williams
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Co myślicie warto na wieczór Ebdona i Hendrego?

E:Jednak było wartko Hendry 3-0✅(sam nie wiem czemu kurs był 1,8 ale to nic :p) Ebdon✅ i ta jego kontrola białej...ehhh dobrze że Fergal grał średnio ...ale nic nie ujmując Peterowi to on wygrał i to on gra dalej...

Co do dzis... Robertson 1,3 ✅na podbicie chyba w sam raz-nic tu dalej nie bede opisywać wkońcu to MŚ.
Hawkins B.✅-Doherty 1,65..hmm myśle że warto...Barry pokonał Selbiego w poprzedniej rundzie,myśle że gdyby to był ktoś słabszy a niżeli Selby to kursy były by wyrówane może z leciutką przewagą na Barrego.
Doherty ?? hmmm były MŚ z 97 roku...ale chyba już zatracił to co miał kiedyś,teraz gra przecietnie...oczywiście Hawkins też nie jest jakimś świetnym graczem,solidnym owszem.Stawiam na Hawkinsa z powodu tego iż pokazał się z dobrej strony ogrywająć Selbiego i i że ma własnie jeden mecz już za sobą a dla Kena będzie to pierwszy mecz w turnieju...

Dalej ...
McBain J.-Walden R....✅
Przyznam że nie kojarze jak gra McBain...nie wiem ...nic o nim nie powiem...Natomisat Walden...też solidny ale jaka aktualna forma to nie wiem.Stawiam na Waldena dlatego że jest na niego 1,4.Kurs ten świadczy o tym że ten MCBain wibitnym zawodnikiem nie jest.

Proponuje Goulda i Maguire`a✅✅ wieczór ,choć ze stawką szalał nie będe

Piękny dzień;);)

Na dziś Williams,Ding, ✅✅i z ryzykiem na Ebdona i Higginsona. ✅✅
Czemu ?
Higginson dobrze pokazał sie w Chinach,Fu nigdy nie mogę rozgryźć.Czesto mi wali kupony.Ryzykuje na Higginsona za 2,10 ???? H2H 2-0 dla Higginsona

E:Kolejny pękny dzień.Znów duży +.Perełka dnia-Higginson.Tak jak się spodziewałem,Fu nic nie zagrał i 2,10 pięknie siadło.Williams-Hawkins -Dobry mecz,niczego nie brakło,podziwiam Hawkinsa,bardzo fajnie ostatnio gra,co do Borsuka-mam nadzieje że będzie finał :p\
Ebdon-ufff cięzko ciężko cięzko-kolejny raz Ebdon gra źle.Paradoksem tego wszystkiego jest to że on zawsze tak gra i ale zawsze jak go mam na kuponie to wejdzie.Natmomiast nie oszukumy się,gdyby zamiast Liu wczoraj był ktoś lepszy to Ebdon by to przegrał./ta czerowna z lelwej reki,albo żółta w ostatniej partri...ahhhh cudo/
Ding -bez komentarza
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Zainwestowałem dość sporo bo 10/10 w mojej skali (a nawet i więcej;p) w zakończony przed chwilą mecz, Mark Williams - Barry Hawkins (typ 1). W moim przekonaniu był to mecz, przekładając na piłkę nożna, pierwszoligowego zespołu, będącego w stanie walczyć o awans do Ligi Europa z drugoligowym średniakiem. (nie wiem czy się zgodzicie)
Oglądając ten mecz miałem takie wrażenie, może dlatego że kibicowałem Borsukowi, że Mark mimo tego że w formie jest dobrej a nawet może i b. dobrej, szczęścia nie ma za grosz. Za to Hawkins zupełnie przeciwnie, dość sporo szczęścia w konstruowaniu brejka, częste gubienie pozycji na kolejne wbicie ale mimo wszystko &quot;sklejał&quot; jakoś te brejki i 2 frejmy wygrał. czym zafundował mi dość sporo stresu. ???? ????
Na poparcie mojej tezy o braku szczęście bardziej utytułowanego zawodnika mogę przypomnieć 2 wpadnięcie białej do łuzy po wcześniejszym obtarciu się o inną czerwoną, kik w decydującej partii, bodajże przy wychodzeniu na czarną, po czym Mark dał upust swoim emocjom. Znalazło by się tego jeszcze kilka sztuk. :p
Ale nie ma co tu &quot;płakać&quot;, w końcu wygrana 3:2 to taka sama wygrana jak 3:0 :]
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Na dziś proponuje Stephan Hendry.⛔Kurs kusi.Forma raczej dobra.Z Ronnim wiadomo,gra jak mu się zachce.Nie wiem czy znajdzie mobilizacje na ten mecz,jeśli nie to Kto jak kto ale Hendry go pokona.Do tego można dorzućić Maguira.✅

Na drugim kuponie gram Goulda ✅ i Copa ⛔ale to ciężkie mecze więc ze stawką spokojnie.

E:pierwsze pomyłki w turnieju,ale to nic Hendry był za małą stawkę,odrobiłem to stawiając później singiel na Maguira.

Co do Copa ....trudno
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Myślę, ze dziś O&#39;Sullivan wygra. Z Kingiem mu się średnio chciało grać, z Whitem widać już było nieco większą mobilizację. Dzisiaj powinno być już lepiej. Kurs 1,40 to i tak dużo. Jak by grali best of 9, to pewnie byłby troszkę niższy, około 1,30. Także stawiam na Ronniego.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dzisiaj był kolejny udany dzień.
Na jutro tobet przyrządził bardzo atrakcyjny kurs 1.72 na williamsa. Również 1.5 na Ronniego jest niczego sobie.
W dubelku wychodzi 2.58.
 
sgowin 0

sgowin

Użytkownik
wszystkie moje typy się dziś sprawdziły. Ciekaw jestem jaki był przebieg spotkania Ebdon&#39;a z Gould&#39;em? Świetnie oglądało mi się spotkanie Williamsa z Junhui&#39;em! widać było nerwowość u azjaty i to dało zwycięstwo Markowi. Sullivan oczywistość.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
O&#39;Sullivan - Ebdon @ 4.00

Pewnie wielu z Was weźmie mnie za wariata, ale w tym meczu postawię na Ebdona. Niby nie gra pięknie, ale za to skutecznie. Owszem, wymęczył zwycięstwa 3-2 z O&#39;Brienem i Songiem, ale wczoraj w meczu z Gouldem wyglądało to już naprawdę przyzwoicie.
Ronnie gra bardzo dobrze, ale nie jest maszyną - często zdarzają mu się proste błędy. Peter jest na tyle doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem, że w rywalizacji do 3 wygranych frame&#39;ów po takim kursie grzechem byłoby nie zaryzykować.

Williams - Robertson @ 1.8

Tutaj zdecydowanie na Marka. Robertson po zdobyciu mistrzostwa świata nie gra już tak świetnie. Wczoraj wygrał dzięki ogromnej ilości błędów Ricky&#39;ego Waldena na prostych bilach. Williams wyratował się jako pierwszy w turnieju od stanu 0-2 i to powinno podnieść jego morale. Warto zauważyć, że Walijczyk miał dużo trudniejszą drogę do półfinałów (Carter, Hawkins w dobrej formie i Ding) niż Australijczyk (Morris, Higginson i Walden).
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ronnie O&#39;Sullivan - Neil Robertson
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan -1,5 frejma; @1,72
Bet365

Finał tego turnieju grany best of 9 frejmów. O&#39;Sullivan w pierwszym meczu z Kingiem grał troszkę od niechcenia (mimo tego wbił maksa), ale potem z rundy na rundę chyba coraz bardziej mu się chciało. Ronnie grający na najwyższym poziomie jest poza jakimkolwiek zasięgiem (no może z wyjątkiem niegrającego tutaj Higginsa). Robertson też gra tutaj nieźle, ale myślę, że nie wystarczy to na rozpędzonego O&#39;Sullivana i Australijczyk ugra góra trzy frejmy w tym meczu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Gratulacje dla Robertsona. Bardzo fajny turniej. Co ciekawe, wiele meczy kończyło się zwycięstwami faworytów, chociaż można się było spodziewać, iż w krótszych meczach będzie większa ilość niespodzianek. Ozdobą turnieju był na pewno maksymalny brejk Ronniego O&#39;Sullivana w meczu z Markiem Kingiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom