>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Grand Prix 2011 - Final Eight ! (24-28.08, Macau)

Status
Zamknięty.
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix 2011
Spotkanie: Brazylia - Japonia
Typ: under 137.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czas na 2 kolejkę turnieju finałowego World Grand Prix.Główny faworyt do zwycięstwa w całym cyklu, czyli Brazylia spotka się z Japonią. Brazylijki demolują kolejne rywalki. W dotychczasowych spotkaniach przegrały dopiero 2 sety! W pierwszej kolejce już raz się spotkały te drużyny. Brazylijki wygrały gładko (do 16,18,21). W dzisiejszym spotkaniu rozbiły Włoszki (do 16,17,17). Nie spodziewam się, aby jutro miały jakieś problemy z ograniem Japonek. Powinno być gładkie 3-0.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Siatka nie jest raczej moją mocną stroną, ale przeglądając wyniki dotychczasowych spotkań i oglądając kilka z nich wybrałem na jutro 2 typy. Wydają mi się one bardzo realne.
A mianowicie: USA -1,5(1.40) seta oraz CHINY -1,5 seta.(1.35)
USA idzie jak burza, jedynie Brazylia lepiej prezentuję się w statystykach a Chinki grają u siebie i do tego mecz z najsłabszą ekipą jaka tutaj gra. Dziś dobry mecz z Serbią i wydaje mi się, że powinny ugrać 3 punkty.
Kursy z TOBET. Co sądzicie o takim dubelku?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Amerykanki rozpoczęły Final Eight od mocnego uderzenia. Zwycięstwo z Japonkami bez straty seta to zawsze bardzo dobry wynik. Kolejne świetne spotkanie rozegrała Destinee Hooker, bez której Amerykanki miałyby dzisiaj spore problemy z odniesieniem zwycięstwa. Przeciętnie zaprezentowała się para środkowych Bown - Akinradewo. Podopieczne Trenera Hugh McCutcheona świetnie spisywały się w polu serwisowym gdzie zdobyły aż 8 punktów, przy tylko 5 błędach w tym elemencie.

Trener Massimo Barbolini chyba nie traktuje poważnie turnieju finałowego w Macau. Włoszki zagrały wczoraj beznadziejnie i można sobie zadawać pytanie co na parkiecie robiły niektóre zawodniczki. Francesca Piccinini dopiero na Final Eight pojawiła się w składzie swojego zespołu i było widać, że do optymalnej formy trochę jednak brakuje. Simona Gioli występująca na pozycji atakującej to według mnie kiepski pomysł. Nie wiem dlaczego w składzie na to spotkanie brakowało takich zawodniczek jak Costagrande, Del Core, Ortolani czy Arrighetti. Przed meczem z Canarinhos miałem nadzieję, że Włoszki powalczą o awans do półfniału. Po tym co dzisiaj zobaczyłem wydaje mi się to niemożliwe.

Reprezentacja USA cały czas prezentuje równą, wysoką formę. Młodość połączona z rutyną funkcjonuje znakomicie i mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy to po raz kolejny. Amerykanki dysponują bardzo trudnym serwisem co w połączeniu ze słabszą postawą Piccinini w przyjęciu może mieć dzisiaj kluczowe znaczenie.

Typ:
USA (-1.5 Sets Handicap) @ 1.42 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 5:00 ! Zachęcam do oglądania !​




Canarinhos we wczorajszym spotkaniu zaprezentowały się świetnie i nie dały Włoszkom żadnych szans. Fantastyczne spotkanie rozegrały środkowe. Thaisa bardzo dobrze spisywała się w polu serwisowym, a Fabiana w bloku. Skuteczność tych zawodniczek w ataku to odpowiednio 80% i 64%. Troszkę słabiej wypadła dzisiaj Mari, która dosyć szybko została zmieniona. Udanie zastąpiła ją Fernanda Rodrigues, która mogła się podobać przede wszystkim w przyjęciu.

Japonki nie mogą być zadowolone po meczu z Amerykankami. Zaprezentowały się przeciętnie i zasłużenie przegrały. Ciężko kogoś szczególnie wyróżnić po takim spotkaniu, ale całkiem nieźle zaprezentowała się Mai Yamaguchi. Mnóstwo piłek wędrowało do Saori Kimury, która zanotowała skuteczność na poziomie 34%, co jest średnim wynikiem. Do nawiązania walki z Brazylią podopieczne Trenera Manabe będą potrzebować dokładnego przyjęcia, którego dzisiaj zupełnie brakowało.

Reprezentacja Japonii potrafi walczyć z Brazylią. W tegorocznej edycji World Grand Prix Azjatki przegrały już raz 0:3, ale trzeba pamiętać o spotkaniach z poprzedniego sezonu, kiedy to te zespoły toczyły ze sobą zacięte boje. Brazylia będzie miała sporą przewagę na środku siatki i na pewno Dani Lins będzie to chciała wykorzystać. Japonki potrafią świetnie bronić, ale sama obrona nie wystarczy. Potrzebna jest inteligentna gra w ataku. Ten zespół jest dobrze wyszkolony technicznie i te siatkarki potrafią obijać blok rywalek. Mam nadzieję, że zobaczymy na parkiecie solidną reprezentację Japonii, która będzie w stanie nawiązać walkę.

Typ:
Over 135.5 pkt. @ 1.72 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 7:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Rosja - Serbia
W 2 kolejce spotkań w grupie A turnieju finałowego Grand Prix siatkarek dojdzie do starcia ekip które wygrały swoje pierwsze mecze. Zarówno drużyna Serbii, jak i Rosji preferują typową siatkówkę siłową z wykorzystaniem wysokich siatkarek blokujących (18 bloków pkt Rosjanek przy 17 Serbek w pierwszych meczach). Obu ekipą zdarzają się przestoje oraz chwile dekoncentracji (3 set w wykonania Serbek, jak i Rosjanek). Wg mnie ten mecz nie może się zakończyć dziś w 3 setach, ponieważ na boisku zobaczymy wyrównaną walkę zespołów na tą chwilę prezentujących podobny poziom w tym turnieju finałowym. Dobrym typem na to spotkanie wydaje się over punktowy.
Rosja - Serbia - over 180,5 @ 1,9 Unibet ⛔
USA - Włochy - under 160,5 @ 2,2 Unibet ⛔
Tutaj krótko. Włoszki wyraźnie pod formą i szykuje się szybkie 3:0 dla USA
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przygoda z żeńską siatkówką nie wygląda jak na razie najlepiej, ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Człowiek uczy się na błędach.

Chiny - Tajlandia​


Trzeba przyznać, że Chinki w spotkaniu z Serbkami zaprezentowały się całkiem nieźle. Do zwycięstwa brakowało naprawdę niewiele. Trener Juemin Yu od początku tegorocznej edycji World Grand Prix szlifował formę na ten turniej, ale i tak to może być za mało na awans do półfinałów. Wczoraj po raz kolejny świetnie zaprezentowała się środkowa Junjing Yang, która imponowała skutecznością w ataku. Dobre spotkanie rozegrała Yimei Wang, która swoimi atomowymi atakami stwarzała sporo problemów Serbkom. W porównaniu do swoich rywalek Chinki znacznie słabiej spisały się w bloku.

Tajki wczoraj grały bardzo ciekawą, szybką siatkówkę. Sporo było kombinacji na siatce, z których odczytaniem miały problemy Rosjanki. Podopieczne Trenera Radchatagriengkaia po raz kolejny będą miały sporo problemów z przedarciem się przez blok rywalek. Przeciwko Rosji najczęściej atakującą zawodniczką była Onuma Sittirak, która podobnie jak reszta koleżanek zaprezentowała jednak przeciętną skuteczność.

Faworytkami są Chinki, które, żeby myśleć o awansie do półfinałów muszą dzisiaj pokonać Tajki. Tajki nie mają nic do stracenia i widać było, że we wczorajszym spotkaniu z Rosjankami po prostu cieszyły się grą. Pomimo tego, że Chinki nie są w najwyższej formie to i tak powinny zgarnąć w tym spotkaniu komplet punktów.

Typ:
Chiny (-1.5 Sets Handicap) @ 1.42 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 13:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
J 1

just11

Użytkownik
Rosja - Serbia
O Rosjankach pisałem, decyduję co do typu wstrzymuje do czasu wyjaśnienia dzisiejszej dyspozycji Goncharowej wczoraj 20 zdobytych oczek i 7 punktowych błędów w ataku do tego dochodzi cała masa błędów na przyjęciu i obronie jeżeli wyjdzie w tej dyspozycji Serbki powinny to bezwzględnie wykorzystać. Jedynym jasnym punktem reprezentacji Rosji jest rutynowana MAKMO skuteczność ataku pow. 81% i 13 oczek w tym elemencie gry, ogólnie zdobyte 18 oczek i to tylko dlatego że drużyna z uporem maniaka grała na Gancharową. Jak Makmo dostała piłkę jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności albo z powodu niesubordynacji zespołu to był punkt.
Serbia kto oglądał to wie set nr 3 prowadzenie 23-19 i koniec 23-25 zgroza. Do tego dochodzi 5 setowy maraton i końcówka 5 partii gdzie widać było zmęczenie zespołu, tych sił może dzisiaj zabraknąć. Generalnie coś ze skutecznością nie tak. Ten zespól jest na pewno zespołem wygodniejszym dla Rosjanek wiec może być różnie. Skłaniam się do typu Serbia + 1,5 ale zobaczymy.
------------------------------------
Serbia +1,5 live bet365 1,65 niestety w połowie 1 5/10✅
Kuzyutkin trzyma Gancharową a ta nie gra wcale lepiej od wczorajszego występu, jeśli nie będzie 5 seta to Serbia to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś gram znów na Tajlandię:
Chiny-Tajlandia over 135,5 @1,45 Betsafe✅✅
Chiny-Tajlandia(+2,5) 2@1,667 Pinnacle✅✅
O obu drużynach pisałem we wczorajszym poście. Dziś mogę jedynie dodać,że bardzo fajnie grają według mnie Tajki. Jak pisał Redwitz widać,że wszystkie grają na codzień w tym samym klubie. Ich ataki są nieszablonowe,przesuwają się wzdłuż siatki. Mi to się kojarzy z taką siatkówą sprzed lat 90-tych. No i w obronie się fajnie poruszają. Dziś naprzeciw nich staną Chinki,więc długich akcji będzie sporo. Ja tu widzę co najmiej 4 sety.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Widzę, że jak na razie tylko ty Lewy zarabiasz na World Grand Prix bo nstrasznie duża niespodzianek jest i chyba opłaca się grać wyłącznie na live. Dla kibica na pewno są to fajne zawody, ale dla nas bukmacherów raczej nie i myślę, że chyba warto odpuścić sobie typowanie:razz:
 
J 1

just11

Użytkownik
✅ITA-JPN​
Może na noc taki wirtualny typ. Włoszki w tym roku w Montreux dostały już od Japonek do zera czemu miało by być inaczej. Zresztą tak jak RUS szykują się na mistrzostwa europy i wyraźnie odpuściły WGP. Dzisiejszą wpadkę USA przypisuje bardziej słabemu występowi Larson niż jakiejś zwyżce formy Włoskiej ekipy. Natomiast japonki po prostu miały pecha że trafiły do grupy z Brazylijkami, które po ubiegłym roku są głodne jakiegoś znaczącego sukcesu i USA gdzie forma i wyszkolenie drużyny idzie w górę. Do tego trzeba nałożyć zupełnie deprymujący rozkład meczów. Sądzę jednak że dziewczyny będą chciały coś wygrać dla czystej satysfakcji i mają taką postawę w mentalności. Co do Włoszek raczej podejdą do meczu bez ciśnienia ze świadomością że i tak nie awansują więc pewnie odpuszczą trochę to spotkanie. Osobiście jestem fanem stylu gry Japonek dlatego odpuszczam mecz w realu ale takie przemyślenie zamieszczam może komuś pomoże.:]
ITA-JPN 2 @2,10 ✅ wynik 23;25 23;25 19;25 w sumie makaroni lepiej niż sądziłem :grin: szkoda że tylko wirtualny Bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Włoszki niespodziewanie podjęły walkę z Amerykankami i zdobyły swój pierwszy punkt w Final Eight. W dzisiejszym spotkaniu warto wyróżnić Simonę Gioli, która po raz kolejny zagrała na pozycji atakującej i trzeba przyznać, że wyglądało to znacznie lepiej niż w spotkaniu z Brazylią. Nadal uważam jednak, że Simona powinna występować na pozycji środkowej. Pozostałe skrzydłowe zaprezentowały się znacznie słabiej. Bardzo skutecznie w ataku zagrała środkowa Sara Anzanello.

Azjatki prezentują się solidnie, ale w starciu z Amerykankami i Brazylijkami nie były w stanie powalczyć o zwycięstwo. Japonki cały czas świetnie grają w obronie, mają sporo kontr, ale nie potrafią tego wykorzystać. W pojedynczych akcjach potrafią wygrać rywalizację z blokiem rywalek, ale momentami widać, że brakuje tym zawodniczkom centymetrów. Trener Manabe nie ma zbyt dużej cierpliwości dla Saori Sakody, którą po kilku słabszych zagraniach od razu zdejmuje z parkietu. Dla mnie jest to niezrozumiałe, bo Sakoda potrafi w ataku naprawdę wiele.

Włoszki i Japonki nie miały zbyt wielu szans na awans do półfinału z tej grupy. Jutro powalczą o możliwość gry o 5 miejsce w World Grand Prix. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo trudno wskazać w nim faworyta. Wydaje mi się, że podopieczne Trenera Barboliniego mają jednak większe szanse na zwycięstwo. Włoszki dysponują lepszymi warunkami fizycznymi i są zespołem bardzo ogranym i doświadczonym. Japonki to przede wszystkim obrona, szybkie rozegrania i lepsze przyjęcie. Według mnie to drużyna z Europy w ostatecznym rozrachunku okaże się lepsza.

Typ:
Włochy @ 1.72 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 5:00 ! Zachęcam do oglądania !​




Brazylia w tegorocznej edycji World Grand Prix kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i jak na razie nie znalazły na swojej drodze ekipy, która była w stanie nawiązać z nimi wyrównaną walkę. Dzisiaj po raz kolejny ze znakomitej strony pokazały się środkowe Thaisa i Fabiana. Tym razem mogła się podobac Dani Lins, która wyciągała niezłe piłki i czyściła siatkę swoim bardzo skutecznym środkowym. Świetnie zagrała Fernanda Rodriguez, która znowu zastąpiła w wyjściowym składzie Mari. Fernanda pewnie przyjmuje i potrafi zaatakować nad blokiem rywalek. Inteligentna siatkarka.

Amerykanki dzisiaj zagrały średnie spotkanie i ostatecznie wymęczyły zwycięstwo z Włoszkami. Po raz kolejny kluczową postacią w ekipie podopiecznych Trenera McCutcheona była atakująca Destinee Hooker. Warto zwrócić uwagę na liczbę prób, które wykonała w ataku. Zanotowała jednak bardzo dobrą skutecznośc. Pozostałe zawodniczki nie pokazały niczego szczególnego.

Mecz o pierwsze miejsce w grupie, które tak naprawdę niczego nie gwarantuje. Druga grupa rozgrywa swoje spotkania później i to wtedy rozstrzygnie się kto z kim spotka się w półfinałach. Nie wiem jak Trenerzy podejdą do tego meczu, bo obie ekipy mają zagwarantowany awans, więc mogą się pojawić roszady w składach. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego starcia, bo spotkają się dwie świetne drużyny, które mogą stworzyć wspaniałe widowisko. Wydaje mi się, że Amerykanki będą pierwszym zespołem, który nawiąże walkę z Canarinhos.

Typ:
USA (+1.5 Sets Handicap) @ 2.00 Unibet ⛔

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 7:30 ! Zachęcam do oglądania !​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj Tajlandia pokonała Chiny 3:1. Dobra gra w wykonaniu zawodniczek Tajlandii. Wcześniej na forum pojawiała się informacja, zgodna ze stroną FIVB, że wszystkie Tajki grają lub grały w poprzednim sezonie u siebie w kraju, co nie jest prawdą:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_siatkarek_2011/składy#Tajlandia


Kursy



Zdarzenie: Włochy - Japonia✅(0:3)
Typ: Japonia
Kurs: 2,22
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.08.2011 godz. 05:00

Japonia w rundzie finałowej jeszcze z nikim nie powalczyła o zwycięstwo, ale przeciwnicy byli za mocni fizycznie dla tego zespołu. Włochy nie mają takiego ataku, żeby zdominować Japonki. Włoski trener z pewnością myśli juz o ME we Włoszech i Serbii. Przeprowadza dosyć dziwne zamiany zawodniczek: z del Core na Piccinini, z Ortolani na Gioli. Włoszki miały bardzo dużo szczęścia z losowaniem grup, dzięki któremu łatwo awansowały do rundy finałowej. Ogólnie bardzo słaby sezon klubowy dla włoskich siatkarek. Lo Bianco i Piccinini straciły większość sezonu z powodu problemów zdrowotnych, Gioli też nic wielkiego nie pokazała. Włochy nie prezentują mocnego ataku, więc Japonia powinna mieć dużo łatwiej. Japonia prezentuje się w miarę solidnie. Wiele meczów z mocnymi rywalami, niezłe wyniki. Przeciw Włochom liczę na dobry występ Sakody albo Kano, z takim przeciwnikiem powinny zagrać dużo lepiej. Według mnie Japonia powinna wygrać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja chcąc podtrzymać dobrą passę,na sesję nocną wybrałem bezpieczne:
Brazylia-USA(+2,5) 2@1,35 Betsafe✅✅
Jak pisał poprzednik,mecz o pierwsze miejsce w grupie które niczego nie daje bo druga grupa gra później(a nie wiem czy czasem nie ma losowania półfinałów i tak). Patrząc jednak na formę i ambicję obu zespołów widzę przewagę Amerykanek,ale to tylko kobitki więc gram bezpieczniej.
Meczu Włochy-Japonia nie odważę się dotykać,bo to jest mecz już totalnie o nic,no poza jakimiś punktami do rankingu FIVB.Ale Japonki o te punkty nie muszą zbytnio walczyć,bo i tak grają na wszystkich imprezach z urzędu prawie że. Dlatego no bet dla mnie. Włoszki też mogą totalnie odpuścić lub wręcz przeciwnie.
Rano ciąg dalszy,czyli mecz Tajlandii:grin:

Dzisiaj Tajlandia pokonała Chiny 3:1. Dobra gra w wykonaniu zawodniczek Tajlandii. Wcześniej na forum pojawiała się informacja, zgodna ze stroną FIVB, że wszystkie Tajki grają lub grały w poprzednim sezonie u siebie w kraju, co nie jest prawdą:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_siatkarek_2011/składy#Tajlandia

Kursy

Zdarzenie: Włochy - Japonia
Typ: Japonia
Kurs: 2,22
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.08.2011 godz. 05:00
Japonia w rundzie finałowej jeszcze z nikim nie powalczyła o zwycięstwo, ale przeciwnicy byli za mocni fizycznie dla tego zespołu. Włochy nie mają takiego ataku, żeby zdominować Japonki. Włoski trener z pewnością myśli juz o ME we Włoszech i Serbii. Przeprowadza dosyć dziwne zamiany zawodniczek: z del Core na Piccinini, z Ortolani na Gioli. Włoszki miały bardzo dużo szczęścia z losowaniem grup, dzięki któremu łatwo awansowały do rundy finałowej. Ogólnie bardzo słaby sezon klubowy dla włoskich siatkarek. Lo Bianco i Piccinini straciły większość sezonu z powodu problemów zdrowotnych, Gioli też nic wielkiego nie pokazała. Włochy nie prezentują mocnego ataku, więc Japonia powinna mieć dużo łatwiej. Japonia prezentuje się w miarę solidnie. Wiele meczów z mocnymi rywalami, niezłe wyniki. Przeciw Włochom liczę na dobry występ Sakody albo Kano, z takim przeciwnikiem powinny zagrać dużo lepiej. Według mnie Japonia powinna wygrać.
Ja bym tej Wikipedii tak ślepo nie wierzył,bo np Alisha Glass ma wpisany Atom Sopot,a jeszcze w nim nie zagrała choćby sekundy. Aczkolwiek nie dam się pociąć za to,że wszystkie 12 Tajek grało poprzedni sezon w jednym klubie.Sądzę,że Redwitz będzie w stanie to sprawdzić;)
ps.oficjalna strona Fivb podaje:http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldGrandPrix/2011/Team_Roster.asp?Tourn=WGP2011&amp;amp;Team=THA
edit: Hopkirk- ja nie podważam umiejętności Tajek,wręcz przeciwnie.Gra w jednym klubie procentuje jak widać po nich,po ich zgraniu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dlaczego myślisz, że ślepo wierzę Wikipedii? Moją intencją było pokazanie, że niektóre zawodniczki grały, grają lub będą grać w naprawdę porządnych klubach. Onuma spędziła dużą część ubiegłego sezonu w Dynamie Kazań z Gamovą, Koshelevą, Larson. Nie grała za dużo, ale to już mniej ważne. Rozgrywająca Nootsara w Azerrail Baku, a do tej ligi sprowadzono dużo uznanych zawodniczek. W takim przypadku nie jest najważniejsze, jak dużo grały, w jakim celu zostały sprowadzone lub jak szybko wróciły do ojczyzny, ale takie występy podnoszą umiejętności.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niestety wtop ciąg dalszy.

Jak Serbia nie zgarnie kompletu punktów z Tajkami to sobie odpuszczam.

Serbia - Tajlandia​


Trzeba przyznać, że Tajki zagrały wczoraj świetne spotkanie. Grały bardzo pewnie i raz po raz ośmieszały Chinki wszelkiego rodzaju kiwkami i plasami. Bardzo dobrą skuteczność zanotwały wszystkie skrzydłowe, czyli: Onuma Sittirak, Wilavan Apinyapong i Malika Kanthong. Co ciekawe Tajki wcale nie odstawały od Chinek na siatce czego można się było spodziewać.

Serbki mają o co walczyć. Brazylia w Grupie B zajęła 1 miejsce i tak naprawdę nikt nie chce trafić na ten zespół w połfinale. Podopieczne Trenera Terzica mogą być na fali po bardzo dobrym spotkaniu i zwycięstwie nad reprezentacją Rosji. We wczorajszym spotkaniu wystąpiła doświadczona Jelena Nikolic, która nie jest może w optymalnej formie, ale wnosi dużo spokoju do zespołu. Świetne spotkanie rozegrała atakująca Jovana Brakocevic, która jest dobrym duchem drużyny.

Serbski blok funkcjonuje znakomicie i jestem pewien, że Tajki będą miały problemy w ataku. Wczorajszy mecz pokazał, że nie wolono lekceważyć zespołu Tajlandii, ale wydaje mi się, że Serbia jest najrówniej grającą drużyną w tej grupie i powinna zgarnąć komplet punktów. Zawodniczki z Europy przy ewentualnym zwycięstwie zajmą 1 miejsce w Grupie A i już spokojnie będą mogły przygotowywać się do pólfinału z USA.

Typ:
Serbia (-1.5 Sets Handicap) @ 1.42 ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 11:00 ! Zachęcam do oglądania !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 1

just11

Użytkownik
Trochę zielonego stolika :grin: Serbia Tajlandia niby wszystko jasne Serbia ale 3 pkt., a może jednak się podzieli z Tajkami i weźmie tylko 2. Podstawowy skład odpocznie przez 2 sety a 2 pkt Serbką do szczęścia wystarczą w zupełności z 7 wychodzą z jedynki grają z USA i mogą nawiązać walkę o finał. Braza jak dla mnie poza zasięgiem któregokolwiek z pozostałych zespołów co dziś udowodniły boleśnie USA tylko zaspane rezerwy Brazy były w ich zasięgu chociaż wyciągnąć z 13-19 czy 18 na 22-25 to nie świadczy dobrze o USA że dopuściły do tego trochę blamaż. Jeżeli Serbia wysoko odda sety Tajką to mają 4 pkt i dobry stosunek małych pkt.
RUS CHN też niby jasne nie oddaje się final 4. Ale zobaczmy Kuzyutkin trzyma Gancharową, skądinąd bardzo utalentowaną zawodniczkę i robi jej krzywdę niby wczoraj lepiej statystycy odnotowali tylko 4 pkt błędy w ataku ale drużyna gra na nią a ona wszystko równo i rytmicznie pier. Makmo solidnie ale bez szału i Gamowa która się przebudziła jakby. CHN kitajki no coment ale pewnie grają o uratowanie się ze stadionu w domu i to będzie decydujący mecz jeżeli wygrają 3:0 mają teoretyczne szanse na awans. Podsumowując Serbki grają o trzecie miejsce może 2. Więc pewnie odpuszczą 1 pkt Tajką
typ THA + 2,5 @1,72 Bet365 6/10⛔????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ostatnim meczem fazy grupowej Final Eight w Macau będzie pojedynek Chinek z Rosjankami. Po tym co wczoraj pokazały Chinki z Tajlandkami (żenada) oraz fakcie że Rosjanki raczej będą chciałby zagrać o medale na tym turnieju (fakt wczoraj przegrały z Serbkami i myślę że będą podrażnione i wyżyją się na słabych Chinkach). Moim zdaniem dziś będzie totalny dojazd Chinek przez Rosjanki i skończy się ta zabawa w 3 setach.
Chiny - Rosja (-2,5s.) @ 2,3 Betsafe ✅ ✅ ✅
Chiny - Rosja (-12,5) @ 1,85 Betsafe ✅ ✅ ✅
Chiny - Rosja - Under 160,5 @ 2,3 Betsafe ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja nadal bezpiecznie,więc jedynie
Rosja -1,5 seta @1,45 Tobet✅✅
Rosjankom wystarczy i pkt,czyli mogą przegrać 2-3 i nadal awansują. Nie wierzę w to jednak,bo jeśli zagrają rezerwami to i tak są lepsze obecnie od Chinek. Co prawda Azjatki wczoraj zderzyły się z zupełnie innym stylem gry,ale sądzę że psychicznie są rozbite,bo dla nich porażka z Tajkami to wstyd i takie zapewne były komentarze w ich kraju.Dlatego widzę tu wygraną Rosji 3-0 lub 3-1.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No to jedziemy dalej z paniami;)Dubel na jutro:
Rosja(+2,5) @1,35
Tajlandia(+2,5) @1,50⛔koniec serii,trochę szczęścia zabrakło Tajkom,ale i tak dzięki nim duży plus dla mnie w tym tygodniu:cool:
ako:2,03
Betsafe
W tej edycji WGP program ułożono tak,że ani Rosjanki ani Tajki nie grały jeszcze ze swoimi rywalkami jutrzejszymi. To w sumie mała trudność dla mnie,zwłaszcza nie jestem pewien jak Tajlandia poradzi sobie z Japonią,która gra w podobnym stylu a ma lepsze warunki fizyczne. Rosjanek jestem praktycznie pewien,że seta ugrają minimum. A kurs na Tajlandię kusi,bo grają naprawdę fajnie.Dziś walczyły z Serbią,przegrywały jedynie w końcówkach gdzie brakowało im doświadczenia,choć wiekowo są starsze od Serbek. Oby kolejny dzień był na plus.
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
Jak dla mnie wcale nie jest to taki pewny typ.. Zgodzę się Tajki grają na prawdę fajnie i są mega nieobliczalne ale czy nie lepiej zagrać w tych meczach na Brazil i Japonie? kursy podobne a pewność jak dla mnie o wiele większa niż w Twoich typach.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
ja postawiłam dziś na wygrane: japonek, brazylijek i amerykanek, zobaczymy..

co do meczu brazylia - rosja, nie mam żadnych wątpliwości że to brazylia będzie pierwszym finalistą..

a co do serbia - usa, powiem tak zawsze podziwiałam ekipy japonek i amerykanek za zgranie w ekipie, są tak silne i zdeterminowane zawsze i że tak powiem wyrzeźbione technicznie :] że są faworytkami.. ale.. tym razem nie będzie łatwo.. a dlaczego? bo ich rywalkami będą serbki które od początku tego turnieju są jak czarny koń rozgrywek, w grupach radziły sobie wyśmienicie, wygrały już z ju-es-ej i widać jak są również nastawione by się zgrać jak najlepiej jako potęga drużyny i jako niedługo gospodynie ważnej imprezy ME.. chcą pokazać to siłę i postępy, a co najważniejsze przygotować się jak najlepiej. A nie ma lepszego treningu jak niby mniej ważny turniej, ale gdzie również walczy się o WAŻNE punkty ogólnej klasyfikacji FIVB! (Polska przy okazji nie jest zbytnio na fajnej pozycji, bo znów będziemy musieli walczyć o IO ehh). Wracając do meczu serbia - usa, serbi kibicowałam przez ten turniej za świetną grę, będzie wyrównane spotkanie, ale trzymam jednak kciuki za moje ju-es-ej&#39;ki :] które co by nie było są faworytkami do finału..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom