>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2011 - Final Eight ! (24-28.08, Macau)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
BRAZYLIA vs ROSJA 1 [hc sets 0:1,5]

Rosjanki graja słabiutko. Mnóstwo błędów i strasznie schematycznie wszystko, albo 2/3 do Gamowej. A jak zagrająjakąś kombinację to też do Gamowej tylko że o 1 metr wyżej:grin::grin:. Ekipa Canarinhos ma bardzo dobry blok szczegolnie, ale na dzisiaj jest to zespół poza zasięgiem dla innych drużyn. W ataku wszystkie sa bardzo mocne, blokujace Rosji nie beda mialy latwego zadania by odczytywac gdzie bedzie wystawiona pilka. Nie będzie nic innego jak wygrana Brazylii, które z pewnością też wygrają cały cykl WGP.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
no i kupon łączony na japonie, brazylie i amerykanki pieknie wszedl ;)
jutro pozwalam sobie na małe szaleństwo ryzykowne (bilans przychodów jest wyższy niż oczekiwany jeszcze przed wgp, więc można sobie pozwolić :p)
widzę na podium taką kolejność.. USA, BRAZYLIA, SERBIA.. zatem typuje..
Mecz o III miejsce: SERBIA - ROSJA (1) 2.40 betsafe.com
Mecz o I miejsce: USA - BRAZYLIA (1) 3.40 betsafe.com
zakłady łączone, kurs ogólny 8.16 stawka: 105, potencjalna wygrana 856,80zł
Brazylia tak naprawdę na swojej drodze miała rywali którzy w tegorocznej edycji WGP grali w kratkę, chwieli się między lepszym a gorszym dniem. ich ostrza się zacinały często albo fizycznie albo psychicznie jak w przypadku dziś rosjanek. Brazylia to potęga wiem, ale amerykanki uważam za bardziej rozegrane na tym turnieju, walczyły z bardziej zdeterminowanymi ekipami, myślę że ju-es-ej obronią zeszłoroczny tytuł najlepszej drużyny WGP ???? Mają drugą pozycję w rankingu FIVB tuż pod brazylią, to jedyna drużyna która może wygrywać z kanarkami, i ja w to ogromnie wierze po obserwacji prawie wszystkich meczy w turnieju! Szalony kupon pewnie wg wielu z was ;)
A dlaczego Serbia? Ponieważ zasłużyły sobie jak nikt inny na te 3 miejsce, są czarnym konikiem tego turnieju, pokazały że Serbia może walczyć o medale w najbliższych ME odbywających się u nich. Już widzę jak się przygotują na te mistrzostwa ???? Będą mogły zagrozić najlepszym.. i brazylijkom i amerykankom.. A powód kolejny to fakt, że serbki poradziły sobie bez problemu z rosjankami ostatnio, a forma ostatnia się liczy najbardziej a rosjanki mimo bardzo dzisiejszej złej formy dwa razy zagroziły brazylijkom do wygrania dwóch setów, ale niestety robiły później szkolne błędy i skończyło się na 0:3! To też powód dla którego wierze w amerykanki że mogą i potrafią obronić drugi raz złoty medal na wgp!
No zobaczymy, trzeba wstać o 7:10 i oglądać ;) miłych wrażeń życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


W meczu o brązowy medal spotkają się zespoły z Europy. Rosjanki i Serbki w tej edycji World Grand Prix spotykały się już dwukrotnie. W rundzie eliminacyjnej górą były Rosjanki, które wygrały 3:2. W Final Eight znacznie lepiej wypadły Serbki, które zasłużenie pokonały rywalki 3:1.

Gra Serbek strasznie mi się podoba. Kilka młodych siatkarek już stanowi o sile tej reprezentacji. Trochę narzekałem na postawę atakującej Jovany Brakocevic w rundzie eliminacyjnej, ale teraz w Final Eight spisuje się świetnie. Widać, że myśli w ataku i oprócz mocnych zagrań pokazuje również plasy i kiwki. Dochodzi do tego bardzo mocna zagrywka z wyskoku. Pewne miejsce w składzie miała jak na razie Sanja Malagurski, która wspiera Jovanę w ataku. Słabym punktem Sanji jest przyjęcie, ale właśnie po to na parkiecie jest Molnar lub Nikolic, które mają przede wszystkim skupić się na dokładnym przyjęciu. Trener Terzic ma w swoim zespole dwie rewelacyjne libero i musi mieć problem z wyborem zawodniczki, która rozpocznie spotkanie. Suzana Cebic i Silvija Popovic momentami po prostu zachwycają swoją grą w obronie.

Rosjanki po dobrym starcie w rundzie eliminacyjnej pod koniec zaczęły grać znacznie słabiej. Podopieczne Trenera Kuzuytkina według mnie nadal grają trochę archaiczną siatkówkę i po prostu liczą na zasięg i siłę swoich wysokich atakujących. Rozgrywająca Evgeniya Startseva potrafi zagrać kombinacyjnie, ale w trudnych momentach najczęściej idzie &quot;świeca&quot; do Gamovey lub Goncharovey.. Najwięcej zazwyczaj mówi się właśnie o tych zawodniczkach, a w cieniu pozostaje trzecia, najbardziej wszechstronna ze skrzydłowych, Lesya Makhno. Doświadczona zawodniczka, która potrafi mocno zaatakować jak i pewnie przyjąć zagrywkę.

Zapowiada się świetne widowisko, w którym faworytkami będą Mistrzynie Świata Rosjanki. W grze Serbek widać jednak pasję. Obie reprezentacje potrafią świetnie grać w bloku. W obronie i przyjęciu solidniej wygląda drużyna Serbii. W meczach o trzecie miejsce często zdarzają się niespodzianki. Dla niektórych walka o brązowy medal to zaszczyt, a dla niektórych rozczarowanie. Nie wiem jakie cele stawiały sobie Rosjanki, ale ten zespoł zazwyczaj mierzy w najwyższe lokaty. Serbki są czarnym koniem tegorocznej edycji World Grand Prix i pokazują, że trzeba się z nimi liczyć. Mam nadzieję, że to właśnie ekipa Trenera Terzica zajmie miejsce na najniższym stopniu podium. Patrząc przez pryzmat całego turnieju jak najbardziej na to zaslużyły.

Typy:
Serbia (+1.5 Sets Handicap) @ 1.65 Unibet ✅
Serbia @ 2.40 Unibet ✅

Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport i Polsat Sport HD o godzinie 7:00 ! Zachęcam do oglądania !​



Co do spotkania finałowego to mam mieszane uczucia. Rozum podpowiada reprezentację Brazylii, która naprawdę imponuje serią zwycięstw i bardzo solidną grą. Z drugiej strony serce będzie za Amerykankami. Typersko odpuszczam to spotkanie, ale kibicować będę USA.

Mam jeszcze takie jedno pytanie. Wiecie może dlaczego Jordan Larson za każdym razem rozpoczyna spotkanie w wyjściowym składzie i bardzo rzadko jest zmieniana ? Podczas tegorocznej edycji WGP spisuje się słabo, a w Final Eight spisuje się beznadziejnie. W takim razie pytam czy Jordan ma jakieś ukryte walory ?
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
widzę na podium taką kolejność.. USA, BRAZYLIA, SERBIA.. zatem typuje..
Mecz o III miejsce: SERBIA - ROSJA (1) 2.40 betsafe.com
Mecz o I miejsce: USA - BRAZYLIA (1) 3.40 betsafe.com
zakłady łączone, kurs ogólny 8.16 stawka: 105, potencjalna wygrana 856,80zł
Super typy, dzieki wielkie za spory zarobek dzisiaj ???? ja jeszcze zaryzykowalem i dalem 3-0 serbia i 3-0 USA i za 100 polecialo.. jeszcze raz dzieki bo ja sie nie znam na siatce..
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
proszę bardzo, ciesze się, że moje typy mogły kogoś uszczęśliwić kasowo ???? ciesze się podwójnie, bo ja jeszcze na livie postawiłam w 1 secie sporą sumkę gdy było jeszcze 2,75 w kursie na usa. szybko spadały ;) ja się znam trochę ale tylko na żeńskiej bo oglądam wszystkie mecze reprezentacyjne w dużych imprezach, dużo czytam i staram się mieć jakieś tam swoje zdanie, ale czasem trudno przewidzieć wynik, bo zawodniczki mają lepszy i gorszy dzień, tak jak dziś brazylia, wczoraj przegrywały z rosją 22:15 i zdołały wygrać tego seta 23:25, a dziś nie umiały się zebrać psychicznie bardziej od amerykanek. co do wgp to do napisania za rok ???? a już we wrześniu będziemy mogli typować ME które odbędą się w serbii i we włoszech :] polki będą uczestniczyć, mają awans automatyczny za 3 miejsce z 2009r. mają mało czasu, ale życzę im jak najlepszej formy na tą imprezę, niech to będzie czarny koń jak serbia w wgp!

ja jeszcze zaryzykowalem i dalem 3-0 serbia i 3-0 USA i za 100 polecialo..
ale w setach to naprawdę zaryzykowałeś ???? wiesz jaki procent szans był że tak się skończy mecz usa - brazylia? jak jeden do miliona ???? hehe. W zeszłym roku amerykanki wygrały ledwo 3:2.. więc na sety osobiście bym nie grała, ale jak miałeś nadmiar stówek to ładne ryzyko ???? jak duży kurs był? pewnie około 20? to był łączony?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa World Grand Prix 2011

1. USA
2. Brazylia
3. Serbia
4. Rosja
5. Japonia
6. Tajlandia
7. Włochy
8. Chiny
9. Korea Południowa
10. Polska
11. Kuba
12. Dominikana
13. Niemcy
14. Argentyna
15. Kazachstan
16. Peru


Nagrody indywidualne World Grand Prix 2011:

MVP: Destinee Hooker (USA)
Najlepiej punktująca: Jovana Brakocevic (Serbia)
Najlepiej atakująca: Milena Rasic (Serbia)
Najlepiej blokująca: Iuliia Morozowa (Rosja)
Najlepiej serwująca: Thaisa Menezes (Brazylia)
Najlepsza rozgrywająca: Danielle Lins (Brazylia)
Najlepiej przyjmująca: Fernanda Rodrigues (Brazylia)
Najlepsza libero: Victoria Kuzyakina (Rosja)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom