>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Cup of Darts 2024 (27.06 - 30.07)

Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
Turniej deblowy.

W grupach do 4 legów. Wychodzi tylko 1 drużyna
W play-offach czekają:
1. Anglia
2. Walia
3. Holandia
4. Szkocja

Pary
20240618_192715.jpg

Grupy
Screenshot_20240625_225414_Gallery.jpg

Anglicy wyraźnym faworytem do końcowego zwycięstwa - nic dziwnego bo Smith i Humphries są obecnie w dobrej dyspozycji i w końcu to aktualny i ustępujący Mistrz Świata. Ostatni raz Anglia zwyciężała w 2016 roku w składzie: Adrian Lewis, Phil Taylor.
Polaków reprezentuje Krzysztof Ratajski i Radek Szagański
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Belgia z Singapurem powinna jak dla mnie stracić max lega, jest tam zamieszanie na linii Dimi Huybrechts, do tego kontuzja tego drugiego, ale tam musi być pewna wygrana z dziadkiem Limem.
Czesi wylosowali grupę marzeń i będę próbował w jakimś rozpisie dw.4-0.
Chorwaci dostają na start Malezję i powinni spokojnie sobie poradzić.
Nasze Orły jeśli nie odwalą czegoś to powinni awansować a pewności powinno dodać pewne zwycięstwo z Norwegią.
Austriacy mimo wielu znaków zapytania są na tyle zgrani że Chińczycy nie będą mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Czekam z niecierpliwością na zdania ekspertów tego działu a ja szukam dalej czegoś ciekawego 😉
 
brodaty-zolw 66,5K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wypada Price, w jego miejsce Jim Williams ;)

W moim przypadku ciężko będzie o dłuższe analizy ale jeden max w formacie bo7 rzuca się nawet w barach grając około 70 so linie dziwne.
 
Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
Czesi wylosowali grupę marzeń i będę próbował w jakimś rozpisie dw.4-0.
Ja próbuję Czechów 4:0 w meczu z Bahrajnem. Na Unibet i i większości buków płacą @2,40, ale Betfan odleciał i wystawili aż @3,20.
Co prawda w tym zakładzie bardziej upatruję słabości Bahrajnu, bo Czesi nie wydają się aż tak mocno jak rok temu (zwłaszcza Gawlas, który zaliczył spory zjazd), ale przy kursie @3,20 warto spróbować.
 
Siara_89 22,1K

Siara_89

Użytkownik
Ekspertem nie jestem, aczkolwiek lubię sobie czasem postawić darta. World Cup of Darts to mój ulubiony turniej, jeśli chodzi o rozgrywki darterskie. Na jutro przygotowałem 5 zdarzeń:

🎯 Szwecja - Hiszpania
1,66

Jedno z bardziej wyrównanych spotkań jutrzejszego dnia, a mianowicie potyczka Szwedów z Hiszpanami. Skandynawowie w składzie de Graaf/Lukasiak, natomiast Hiszpanie to Justicia/Nogueira. Gram tutaj głównie pod de Graafa, bo z całej czwórki jest to zawodnik, który ostatnimi czasy osiąga naprawdę dobre rezultaty. Gra na wysokiej średniej, rywalizuje z topką. W parze ma Lukasiaka, który może nie jest jakimś mega darterem, aczkolwiek wyżej go cenie niż Nogueire z Hiszpanii. Wiadomo, że liderem kadry z Półwyspu Iberyjskiego jest Justicia, jednak to typowy średniak. Wydaje mi się, że de Graaf pociągnie tutaj Szwedów do wygranej.

🎯 Czechy - Bahrajn
Czechy -2,5
1,52

Różnica klas. Nie ma co się rozpisywać. Para Gawlas/Sedlacek to solidni, aczkolwiek przeciętni darterzy. Ostatnio forma trochę słabsza, jednak tutaj grają z rywalami o co najmniej poziom gorszymi. Jak Bahrajn zagra na średniej powyżej 70+ to będzie dla nich sukces. Gram tutaj handicap na Czechów, liczę na szybkie 4:0, aczkolwiek zostawiam margines jednego lega, gdyby coś się miało wydarzyć.


🎯 USA - Portugalia
1,80

Dobra, tutaj trochę zaryzykuję, ale myślę że warto. Amerykanie to ciekawa para Lauby Jr/ Van Dongen. Naprawdę solidni darterzy, aczkolwiek ostatnio wydaje mi się, że poniżej swoich możliwości jeśli chodzi o rozgrywki w Tourze. Ich rywalem jest Portugalia, a jeśli mówimy o Portugalii to na myśl przychodzi Jose de Sousa. I to praktycznie będzie mecz 2 vs 1, bo David Gomes będzie bardziej przeszkadzał myślę niż pomagał. Jose musiałby tutaj się wnieść na wyżyny swoich umiejętności, a wiemy że to gracz bardzo nieregularny, który dodatkowo ma problemy z liczeniem i często mu się zdarza przerzucić. Fajny kurs na Amerykanów i z chęcią go pobieram.

🎯 Irlandia Północna - RPA
Irlandia Północna - 2,5
1,48

W końcu w składzie Irlandii Północnej mamy Josha Rocka. Długo młody czekał na swoją kolej, ale w końcu jest. Forma u Niego ostatnio wysoka i na pewno będzie dużym wzmocnieniem swojej reprezentacji. Do pary dostaje Brendana Dolana, czyli bardzo doświadczonego ale solidnego dartera. Taka mieszanka młodości z doświadczeniem. Rywale z RPA to co najmniej z poziom niżej. Carolissena jeszcze kojarzę, natomiast jego partner jest dla mnie zagadką. Gram tutaj handi na Irlandię Północną bo leg to maksimum co mogą tutaj stracić.

Chorwacja - Malezja
1,11

Do podbicia kursu, bo tutaj nic się nie wydarzy. Malezja zostanie tutaj pokonana. Nie znam darterów z Malezji szczerze mówiąc, a Chorwatów i owszem. Lider Krcmar poprowadzi ich jutro do wygranej. Szkoda się dalej rozpisywać bo nie ma sensu.

AKO: 7,46
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
IMG_20240626_233821.jpg
Post automatycznie złączony:

Początkowo miałem grać handicapy -2,5 Lega ale postanowiłem bezpiecznie polecieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
Wszystko wygląda zbyt pięknie i łatwo, więc któraś reprezentacja na pewno nie dojedzie. Ale spróbujmy :)
Screenshot_20240627_110827_Chrome.jpg
 
hiro 90K

hiro

Użytkownik
Czechy -2,5 lega @ 1,29 4-3
Austria -1,5 lega @ 1,27 4-2
Australia -1,5 lega @ 1,24 4-3
Polska @ 1,11 4-2
Niemcy @ 1,15 4-3
AKO: 2,57 (2,26) STS


Bahrajn powinien być dzisiaj najsłabszą parą. Chiny, Japonia i Norwegia również nie powinny przeszkadzać rywalom. Najlepszy zespół z mojego kuponu ma Nowa Zelandia, ale zmierzy się z gospodarzami - Niemcami, którzy są w bardzo dobrej formie w singlu, a w parze zazwyczaj też grali dobrze.

Czechy najwyższy checkout @ 1,43 betfan to też ciekawa opcja. Mam jakieś przeczucie, że nie będzie 4-0, ale Bahrajn skończy z niskiego licznika (40 lub mniej).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nowa Zelandia (-1,5 lega)-Finlandia 1---1,70
Hong Kong over 0,5 180'tki---2,30
Kanada-Malezja prowadzenie po 4 legach 1---1,47
USA-Włochy 1---1,40

superbet

Nowa Zelandia bardzo fajny mecz zagrała i gdyby nie Clemens to prawdopodobnie Puha i Robb by to skończyli 4-3. Kantele i Harju jak dla mnie ugrają lega, no może dwa ale nic więcej.
Po pięknym kursie 180-tka Hong Kongu za sprawą Leunga, który to potrafi z tego co pamiętam, a że grają z Japonią to spodziewam się minimum 6 legów.
Kanada z Malezja będzie miała rozgrzewkę przed wieczornym bojem z Chorwatami o awans i nie widzę tutaj wyrównanego pojedynku.
Amerykanie po wczorajszej przegranej z Portugalią (jedni i drudzy jak dla mnie słabo zagrali) podejmują Włochów i przyznam że 1,40 za zwycięstwo to chyba niezła opcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
hiro 90K

hiro

Użytkownik
Nowa Zelandia @ 1,30 4-0
Litwa -1,5 lega @ 1,53 2-4
Kanada -1,5 lega @ 1,32 4-3
AKO: 2,62 (2,31) STS


Nowa Zelandia wczoraj zaprezentowała się bardzo dobrze, o włos przegrali z Niemcami. Dziś zmierzą się z Finlandią. Finom nie wróżę sukcesów w składzie z Marko Kantele. Spodziewam się łatwej wygranej.

Litwini nie są zawodnikami z najwyższej półki, ale solidne 80+ powinni zagrać. Zmierzą się z debiutantami z Tajwanu. Tajwańczycy w Asia Tour grają na średnich przeważnie poniżej 80 punktów, a w meczu deblowym ta średnia jeszcze spadnie. Do tego duża scena, debiut, presja. To nie może się udać :)

Kanada zagra z Malezją, która wczoraj nie istniała z Chorwacją. Jako dorzucający zanotowali średnią zaledwie 73 punkty. W Kanadzie solidny Campbell i niezły Cameron. Kanada łatwo to wygra, a wieczorem liczę, że powalczy o awans z Chorwacją.
 
Ostatnia edycja:
F 9,8K

funfun11

Użytkownik
Dużo dzisiaj niespodzianek a ja się pobawię w duże kursy i dokładne wyniki.

Filipiny 4-0 z Singapurem

@ 8,80 etoto

Singapur już praktycznie nie ma szans na wyjście z grupy a dla Filipin do pierwszy mecz. Dodatkowo 70-letni Lim może i wczoraj grał nieźle, ale dzisiaj bez motywacji może zagrać dużo gorzej.

Szwajcaria 4-0 z RPA.

@ 7,40 etoto

Gracze z Południowej Afryki dla mnie bardzo anonimowi. Niewiele można znaleźć na ich temat.

I ako z tego @65,12

1719577852147.png
 
hiro 90K

hiro

Użytkownik
Do zapisania w notatnikach na przyszłość 🤓
  1. W pierwszej kolejce słabi zawodnicy grają dobrze, są skoncentrowani i mają wysokie morale. Dobrzy zawodnicy dopiero przyzwyczajają się do wolnego tempa rzucania w parach.
  2. W drugiej kolejce nie brakuje niespodzianek, ale pomału wszystko się stabilizuje.
  3. W trzeciej kolejce padają oczekiwane wyniki.
Wniosek? Mocniejsze granie od trzeciej kolejki.
 
Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
@1,80 Szwecja
@2,20 -1,5 Szwecja

Bardzo dobry kurs na Szwedów. De Graaf w świetnej dyspozycji, a Lukasiak swoje dorzuca. Nie widzę podstaw na przebudzenie Czechów i reprezentacja Trzech Koron powinna zameldować się z ćwierćfinale

/edit na styku 😅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2623
Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Szwecja ogarnęła po ładnym kursie, mogli to wcześniej skończyć ale chyba w 10 legu de Graff trochę zachowawczo podszedł do kończenia i Czesi dostali tlenu, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
W meczu Polski ze Szkotami spodziewam się minimum 13 legów...Wright jak będzie grał to co ostatnio to będziemy mieć szanse, sądzę że po 5 legów jedni i drudzy ugrają i nie będzie rozjazdu.
Włosi chyba też maksa wycisnęli z tego turnieju,bo USA i Portugalia grała kupę. Australia miała ciepło z Japonią ale ogarnęli. Kangury minimum różnicą 3 legów powinni ogarnąć.
Irlandia Północna z Niemcami i Holandia z Belgią to chyba będą najrówniejsze spotkania tej fazy.
Chorwaci z Walijczykami mogą coś ugrać i tutaj też minimum 13 legów powinno być.

Edit
Nie wiem na co ja liczyłem z Polakami 🥴🥴🥴
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
Człowiek siedzi pół godziny, analizuje staty i nic - zawsze brakuje jednego maxa albo 1 leg ucieknie. A puści się z dupy za grosze i wchodzi 😅
Screenshot_20240629_222456_Chrome.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2034
Kaldui 234,3K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj delikatne granie - podwojenie na faworytów.
pobrane.jpeg

Irlandia Północna (a raczej Rock) odprawiła wczoraj gospodarzy. Rock dał duży powiew świeżości i energii tej kadrze. Jeżeli dzisiaj mógłby zagrać z Gurney'em, to mogliby powalczyć. Niestety Dolan wyraźnie odstaje i Anglicy zgodnie z planem meldują się w półfinale gdzie zagrają ze Szkocją. Wierzę w Szkocję ze względu na ich świetne zgranie i doświadczenie. Poza tym Wright pokazał się wczoraj z dobrej strony. Anderson od początku roku w wysokiej formie, więc dłuższy format będzie na ich korzyść.
De Graaf mocno mnie zaniepokoił w starciu z Czechami - bardzo niepewny i duża trema w pierwszych legach. Na szczęście Lukasiak wykańczał prawie wszytko co dostał (zamknął 6 legów na 8). Wątpię, żeby Szwedzi postawili trudniejsze warunki gry niż Polacy.

Anglia 8:4 Irlandia Północna
Szkocja 8:7 Szwecja
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom