>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

World Cup 2014 Brazil

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czekamy na screena z 300 funtami zapałkowy mitomanie ;) Tym kuponem potwierdziłeś kolejny raz jakim jesteś zerem - nie trzeba się starać o upokarzanie - robisz to sam w najlepszy możliwy sposób ;)
[8]
⚽ Francja - Jamajka |Francja i over 2,5 gola|2,00| ✅
|Kurs : 2,00|Stawka : 50 funtów|Wygrana : 100,00 funtów|

✅ 50 funtów
Początkowo kupon był za 300 funtów. A później zmiana na 50 funtów :wink: Bardzo ciekawe. Poprosimy screena ze stawką 300 funtów. Wszystko do sprawdzenia - Wanderlei sobie zmienia stawki jak mu się podoba ???? raz 300 za chwilę 50 :spokodfhgfh:
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
PS : widze że jeden szczeniak po publikacji jego danych personalnych z FB sie uspokoił , tak to sie własnie kończy kiedy przestaje sie byc anonimowym w internecie ????
SKĄD WIESZ ŻE O CIEBIE CHODZIŁO &gt;?????? hahahahah

Szczeniaka to ty wyprowadzasz na spacer przed dobranocką o 19 ;) Powód jest jeden i bardzo prosty. Z ludźmi chorymi psychicznie, z rozdwojeniem jaźni ( Wanderlei prosił o dodanie kuponu i dodaje go boromir hahahahahahaha) po prostu nie warto dyskutować
więc teraz na milion procent wiemy że to Ty hahahahahah a mówiłes że to nie ty tylko jakiś biedny niewinny chłopak hahahahah

do usunięcia i kolejny raz zadaje pytanie do wiecznie zapracowanych moderatorów : ile jeszcze razy bedziecie usuwac posty tego debila z mojego tematu zanim dostanie jakas nagrodę ????


o tego debila mi chodzi ---&gt; [URL='https://www.facebook.com/dawczan?fref=ts']https://www.facebook.com/dawczan?fref=ts[/URL]


NIE PISZ JUŻ NIC BO NIE ZYCZE SOBIE WPISÓW W TYM TEMACIE OD CIEBIE MULE BAGIENNY I PROSZĘ MODERATORA O DOPISANIE W TYTULE TEMATU ŻE JEST ZAKAZ KOMENTARZY

SCREENY WRZUCĘ JUTRO NO PROBLEM ???? JEDEN JEST W FUNTACH DRUGI W ZŁOTÓWKACH BYŁO WPISANE 300 GBP DLA TEGO ZE ZSUMOWAŁEM STAWKI Z OBU BUKMACHERÓW
 
kaksonn 38

kaksonn

Użytkownik
sledze wasze dyskusje juz od dłuższego c
zasu, nawet wtedy jak gracz wand...... dostał bana, ale moim zdaniem chory psychicznie jest dawczan myślę że to policjant
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
boromir 134

boromir

Użytkownik
sledze wasze dyskusje juz od dłuższego c
zasu, nawet wtedy jak gracz wand...... dostał bana, ale moim zdaniem chory psychicznie jest dawczan myślę że to policjant
policjant to moze nie bo miałby wtedy pieniądzę na prawdziwe granie i nie grał by wirtualnie ale z psami współpracuje i sprzedaje na nich na pewno, przecież to konfitura nr 1 na tym forum to i w normalnym zyciu nie może byc inaczej - wystarczy na niego popatrzeć - osiedlowy monitoring jak nic ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dostales screena z kuponami z wiekszymi stawkami wiec twoj argument jest tyle wart co twoj mozg - czyli go nie ma zmieniajacy stawki wanderluju. Zreszta tak jak mowilem z ludzmi chorymi psychicznie nie ma co wchodzic w dyskusje. Screena masz i widziales, pewnie sie poplakales, bo jestes wiecznym minusem 15 tys w plecy ;)
 
piiterptf 22

piiterptf

Użytkownik
Dałnczan, na prawdę się już pogrążasz tymi swoimi wycieczkami, siejesz tylko ferment w wątku boromira, dziwię się, że jeszcze nie dostałeś bana
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
boromir 134

boromir

Użytkownik
Dałnczan, na prawdę się już pogrążasz tymi swoimi wycieczkami, siejesz tylko ferment w wątku boromira, dziwię się, że jeszcze nie dostałeś bana
dałnczan hahahah padłem ???? a co to za pedał w avatarze ? :d

koleś wysyła screeny jesli by ktos chciał , zazwyczaj są to screeny nie jego lub z photoshopa ???? na siłe usiłuje udowodnić że jest mega kozakiem jesli chodzi o bukmacherkę , pytanie tylko kogo to interere ? ????
na dodatek to konfitura bo jak sie go pojedzie konkretniej to leci i kabluje do swojej dziewczyny z modteamu
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
koleś wysyła screeny jesli by ktos chciał , zazwyczaj są to screeny nie jego lub z photoshopa
Hehehe nie jego ???? Screeny są dokładnie takie jak moje typy - jesteś upokorzonym zerem zmieniający stawki luju ???? chciałbyś bardzo błysnąć, ale podajesz tak debilne argumenty, ze aż śmieszne multikontowcu ???? A to świadczy tylko o 2 rzeczach - jesteś chory, głupi i troll 100%.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenie_dysocjacyjne_to%C5%BCsamo%C5%9Bci
zaburzenia dysocjacyjne tożsamości, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych.
osobowość mnoga wytwarza się po szczególnie bolesnych, traumatycznych przeżyciach i kryzysach, przebytych w dzieciństwie i powiązanych z tematyką śmierci oraz seksualności.
Co można więcej dodać ? ???? Chyba nic. Kaftan bezpieczeństwa i zapiąć pasy ;)
Pozdrowienia i bez odbioru chory człowieku ;)
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Cały czas piszesz o sobie ???? juz wyobrażam sobie jaki masz wkurw jak jakies bzdety po cioci wikipedi szukasz hahaha mi by się nawet nie chciało więc wyobrażam sobie Twoje wkurzenie po tym jak przestałeś byc tutaj anonimowy, widze nawet że masz swoich fanów którzy wstawiają Twoje zdjęcia w avatar hahah
jeszcze troche i bedziesz nową gwiazda internetu pokroju co najmniej Joli Rutowicz lub Gracjana Roztockiego ???? zaryzykuje i stwierdzę że ty jesteś skrzyżowaniem obu wymieniionych osób ????

Owszem zmieniłem stawki z wiekszej na mniejszą co Ty bys nigdy nie zrobił żeby zanizyć swoja wygrana pomimo tego że wygrana była wyższa ???? Ty sobie zawyżasz przez jakis podatek o ktorym piszesz w temacie hahaha
I tym sie róznimy ja zaniżam a mam pieniądze w kieszeni a Ty zawyżasz i ich nie masz hahahaha
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Jak zapowiadałem złotówkowe codzienne granie mistrzostw.


[1]
VS

Brazylia - Chorwacja
Typ : obie strzelą
Kurs : 2,50
Stawka : 97,50 PLN
Wygrana : 243,50 PLN
✅ 146,00 PLN

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY !!! IZZI
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[6]
VS

Chile - Australia
Typ : Chile i poniżej 3,5 gola
Kurs : 2,00
Stawka : 150,00 PLN
Wygrana : 300,00 PLN
⛔ 150,00 PLN

Jak na razie to porażka na Meksyku której być nie powinno gdyby nie ślepy sędzia który nie uznał dwóch bramek Meksykowi oraz porażka w ostatnich sekundach gdyż Chile nagle sobie przypomniało że można bramki Australii strzelać....​
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[8]
VS

Urugwaj - Kostaryka
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,00
Stawka : 70,60 PLN
Wygrana : 141,20 PLN
✅ 70,60 PLN
 
Do góry Bottom