>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

World Cup 2014 Brazil

boromir 134

boromir

Użytkownik
Podobnie jak 4 lata temu zakładam tutaj temat specjalnie na mistrzostwa świata. 4 lata temu nie było lipy co mozecie sprawdzic tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f35/world-cup-rpa-2010-czyli-moja-droga-po-puchar-wejdz-pomoz-skorzystaj-wygrajmy-razem-45579.html

Tak samo jak wtedy tak i teraz ulokuję swoje majątki w któryms z buków którzy dadza mi najlepsza ofertę. Jak narazie to widziałem 800 PLN-ów w betathome ale tez nie wiem czy nie zawitam do bet365 po cash.
Zobaczymy ! Do imprezy jeszcze 6 dni a więc caly czas czekamy , obserwujemy i zaatakujemy na pelnej pi.... ????

 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[1]
⚽ Niemcy - Armenia
Niemcy gol przed 30 minutą [1,83] ⛔
over 8 rożnych [1,33] ✅
over 1,5 kartki [1,57] ⛔
|Kurs : 3,84 |Stawka : 15 funtów |Wygrana : 57,61 funtów
⛔ 15 funtów

Szwaby z Bayernem i Dortmundem w składzie.Będzie strzelanina żeby podnieść sobie morale przed mistrzostwami. Typ na kartki tylko ze wzgledu na to że w meczu udział bierze reprezentacja Armenii.Czuję jakieś &quot;czerwo&quot; a linia do pokrycia przez samych Ormian.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[5]
⚽ GKS Tychy - Miedź Legnica |Tychy|1,95| ✅
⚽ Anglia - Honduras |Anglia -1,5|2,20| ⛔
⚽ USA - Nigeria |USA|2,10| ✅
???? Sharapova - Halep |over 2,5 seta|2,30| ✅
|Kurs : 20,72|Stawka : 1,70 funtów|Wygrana : 35,23 funtów|
⛔ 1,70 funtów
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[7]
⚽ Salwador - Hiszpania |over 2,5 gola|1,36| ⛔
⚽ Argentyna - Słowenia |Argentyna over 1,5 gola|1,33| ✅
⚽ Belgia - Tunezja |Belgia over 1,5 gola|1,44| ⛔
|Kurs : 2,62|Stawka : 29,51 funtów|Wygrana : 77,50 funtów|
⛔ 29,51 funtów

Nie powinno być chyba większych problemów z tym kuponem.
Hiszpania powinna sobie wreszcie postrzelac przed mundialem.
Belgia chce się ładnie pożegnać w swoim kraju przed wylotem.
Argentyna ma wystapic w najsilniejszym składzie więc łykną Słoweńców którzy aktualnie zwiedzają obie Ameryki
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[10]
???? San Antonio Spurs - Miami Heat |Miami over 97,5 pkt|1,83| ✅
|Kurs : 1,83|Stawka : 50 funtów|Wygrana : 91,66 funtów|
✅ 41,66 funtów



Małe podsumowanie 1-10

Kupony : 10 Wygrane : 4
Typy : 23 Trafione : 12
Stawki : 226,21 funtów Wygrane : 320,66 funtów
✅ 94,45 funtów
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[12]
⚽ Francja |awans z grupy|1,20|
⚽ Belgia |awans z grupy|1,16|
⚽ Niemcy |awans z grupy|1,12|
⚽ Australia |ostatnia w grupie|1,25|
⚽ Urugwaj |awans z grupy|1,50|
|Kurs : 2,95|Stawka : 100 funtów|Wygrana : 295 funtów|

EDIT : malutka pomyłka z mojej strony , źle wpisałem kupon
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
[13]
⚽ Francja |awans z grupy|1,20|
⚽ Włochy |awans z grupy|1,40|
⚽ Niemcy i Portugalia |awans z grupy|1,66|
⚽ Iran |ostatni w grupie|1,57|
⚽ Australia |poniżej 2 pkt|1,36|
|Kurs : 6,00|Stawka : 5 funtów|Wygrana : 30 funtów|


[14]
⚽ Bośnia i Hercegowina |powyżej 4,5 gola w turnieju|2,20|
⚽ Rosja |awans z grupy|1,53|
⚽ Urugwaj i Włochy |awans z grupy|2,75|
⚽ Japonia |powyżej 3,5 gola w turnieju|1,80|
⚽ Francja |powyżej 6,5 gola w turnieju|1,61|
|Kurs : 26,97|Stawka : 5 funtów|Wygrana : 134,87 funtów|


[15]
⚽ Niemcy i Portugalia |awans z grupy|1,80|
⚽ Argentyna i Bośnia i Hercegowina |awans z grupy|1,90|
⚽ Włochy |powyżej 5,5 gola w turnieju|1,80|
⚽ Grecja |powyżej 2,5 gola w turnieju|1,72|
|Kurs : 10,68|Stawka : 5 funtów|Wygrana : 53,42 funtów|
 
L 0

lukas11

Użytkownik
Witaj!
U jakiego buka te kupony kombinacyjne na awans drużyn do dalszej fazy rozgrywek?
Sorry, że zaśmiecam Ci temat, ale wiadomości prywatnej nie da się wysłać ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Witaj!
U jakiego buka te kupony kombinacyjne na awans drużyn do dalszej fazy rozgrywek?
Sorry, że zaśmiecam Ci temat, ale wiadomości prywatnej nie da się wysłać ????
bet365 , w zamian mozesz napisac do administratora marcin-odra żeby odczytał wiadomosć na GaduGadu bo tutaj z niewiadomych przyczyn jakis pindol mi je zablokował , ale nie długo temu pindolowi skończy sie ta władza ????

PS : widze że jeden szczeniak po publikacji jego danych personalnych z FB sie uspokoił , tak to sie własnie kończy kiedy przestaje sie byc anonimowym w internecie ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
PS : widze że jeden szczeniak po publikacji jego danych personalnych z FB sie uspokoił , tak to się właśnie kończy kiedy przestaje sie byc anonimowym w internecie
Szczeniaka to ty wyprowadzasz na spacer przed dobranocką o 19 ;) Powód jest jeden i bardzo prosty. Z ludźmi chorymi psychicznie, z rozdwojeniem jaźni ( Wanderlei prosił o dodanie kuponu i dodaje go boromir hahahahahahaha) po prostu nie warto dyskutować ;) Choroba rzecz jednak bardzo poważna i smutna. Początkowo myślałem, że jesteś tylko głupi, ale ty jesteś po prostu chory, a to już naprawdę nie wypada prowadzić dyskusji z osobą chorą psychicznie ;) Los cię już wystarczająco skrzywił i skrzywdził ????
[8]
⚽ Francja - Jamajka |Francja i over 2,5 gola|2,00| ✅
|Kurs : 2,00|Stawka : 50 funtów|Wygrana : 100,00 funtów|

✅ 50 funtów
Początkowo kupon był za 300 funtów. A później zmiana na 50 funtów ;) Bardzo ciekawe. Poprosimy screena ze stawką 300 funtów. Wszystko do sprawdzenia - Wanderlei sobie zmienia stawki jak mu się podoba ???? raz 300 za chwilę 50 ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
PS : widze że jeden szczeniak po publikacji jego danych personalnych z FB sie uspokoił , tak to sie własnie kończy kiedy przestaje sie byc anonimowym w internecie ????
SKĄD WIESZ ŻE O CIEBIE CHODZIŁO &gt;?????? hahahahah

Szczeniaka to ty wyprowadzasz na spacer przed dobranocką o 19 ;) Powód jest jeden i bardzo prosty. Z ludźmi chorymi psychicznie, z rozdwojeniem jaźni ( Wanderlei prosił o dodanie kuponu i dodaje go boromir hahahahahahaha) po prostu nie warto dyskutować
więc teraz na milion procent wiemy że to Ty hahahahahah a mówiłes że to nie ty tylko jakiś biedny niewinny chłopak hahahahah

do usunięcia i kolejny raz zadaje pytanie do wiecznie zapracowanych moderatorów : ile jeszcze razy bedziecie usuwac posty tego debila z mojego tematu zanim dostanie jakas nagrodę ????


o tego debila mi chodzi ---&gt; https://www.facebook.com/dawczan?fref=ts
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To ja się powtórzę:
[8]
⚽ Francja - Jamajka |Francja i over 2,5 gola|2,00| ✅
|Kurs : 2,00|Stawka : 50 funtów|Wygrana : 100,00 funtów|

✅ 50 funtów
Początkowo kupon był za 300 funtów. A później zmiana na 50 funtów :wink: Bardzo ciekawe. Poprosimy screena ze stawką 300 funtów. Wszystko do sprawdzenia - Wanderlei sobie zmienia stawki jak mu się podoba ???? raz 300 za chwilę 50 :spokodfhgfh:
Zapałkowy mitomanie ????
Choroba chorobą, ale ze stawkami to sobie możesz oszukiwać swojego chłopaka co najwyżej zapałkowiczu.
Czekamy na screena tego kuponu ze stawką 300 funtów tak jak pierwotnie umiesciłeś, a potem kupon zmieniłeś.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
hahahhaahahahahhaha Ty się wiecznie powtarzasz wtedy kiedy zostajesz upokorzony ????
Podobno to wszyscy przegladaja Twoj temat i wytykaja błedy a sam jestes niczym livescore połaczony od razu z rozliczaniem kuponów.
 
Do góry Bottom