>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

==> WONDERκido picks <==

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wracamy do typowania. Tym razem także w swoim temacie, zobaczymy może i teraz będzie lepiej. W moim temacie, będzie mnóstwo meczy z NHL. Także liga Hiszpańska, czy Angielska w piłkę. Może czasami, nawet będzie NBA, choć w ogóle za tym nie przepadam. Statystyki będę podawał raz w miesiącu na początku każdego miesiąca. Stawki płaskie, bez szaleństw. Zaczynamy :!:

Oby z fartem! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Islanders - New York Rangers
Rangers OT ⛔ 2:1 SO ⛔
(2,15) B365
▶ [Stawka 50 PLN] = PW: 107,5 PLN

Zupełnie nie rozumiem do końca tego kursu na Strażników, ale grzechem byłoby nie skorzystać. To, że mecz jest rozgrywany na tafli Wyspiarzy nie oznacza wcale że są faworytem. Choć bukmacherzy potrafią zasypiać i trzeba to brać. Dzisiaj derby Nowego Jorku. Także niezapomniane akcje, naszpikowane sytuacje bramkami, a także dużo ostrej gry, czyli to co prawdziwy fanatyk NHL uwielbia oglądać. Wyspiarze złapali wiatr w żagle bo wygrywają seriami i ich sprawa w tabeli również wygląda obiecująco, bo był moment, gdzie byli znacznie niżej. Okposo kawał dobrej roboty. Lee trochę niewidoczny, w tamtym sezonie mnóstwo bramek teraz już tej regularności nie ma. Lubię gościa ale no nie można wiecznie mieć dobrej formy, choćby nie wiem ile się na nią pracowało.. Natomiast Strażnicy to także bardzo doświadczony team, który wręcz nienawidzi Wyspiarzy, ale uwielbia z nimi rywalizować. Tu chodzi o coś więcej niż o same zwycięstwo. Ale i o to, kto jest lepszy w Nowym Jorku. Między słupkami Strażników zobaczymy Lundgvista, a u Wyspiarzy Halaka. Więc mój wybór tutaj nie mógł być inny. Idę tropem, bardziej doświadczonego goalie, który w mojej opinii bardziej ma chłodną głowę do tych ważniejszych meczy i nie popełnia śmiesznych błędów. Sama defensywa patrząc na roster obu ekip to jednak Strażnicy mają w tej elicie jednak więcej doświadczonych i bardziej utalentowanych pereł. Nash ostatnio też forma powolutku wraca, dużo bramek i dużo minut od trenera, co też może zwiastować kolejnym dobrym jego meczem. Gram na Rangers!

 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New York Rangers - Colorado Avalanche
Rangers OT ⛔ 1:2 ⛔
(1,74) B365
▶ [Stawka 350 PLN] = 609 PLN

Wczorajszy mecz Strażników niestety skończył się dla mnie przegranym kuponem, ale nie zniechęcam się i idę dalej. Strażnicy polegli po karnych dopiero, choć cały mecz był tak jak pisałem naszpikowany szybkimi akcjami, z jednych jak i z drugiej strony. Szybkie kontry, a także agresywne faule i jeszcze więcej kapitalnych parad bramkarskich. Dzisiaj Strażnicy wracają na swój teren i będą gościć Lawiny. Zespół momentami nieobliczalny, ale i momentami który gra totalne padake. Zauważyłem u nich bardzo ciekawy mankament. Na wyjazdach lepiej sobie radzą niż u siebie w domu, a chyba powinno być odwrotnie. Mimo to się chwali, że potrafią się odnaleźć w delegacjach. Duchene sporo bramek na koncie. Dużo kąśliwych strzałów, bardzo trudnych do wyłapania. Rangersi natomiast, to jednak panowie swojego terenu a także bardzo silna defensywa, która czuje się na swoim terenie jak ryba w wodzie. Posiadają tylko trzy porażki na swoim koncie grając u siebie, więc widać że uwielbiają grać pod własna publicznością. Choć mogą być lekko zmęczeni po wczorajszym meczu z Wyspiarzami to w dzisiejszym trzeba zagrać już o niebo lepiej i bardziej precyzyjnie. Wczoraj kilka gier w przewadze, bez skutku a Lawiny też mogą złapać lekki postój. Jeszcze nie wiadomo czy zagra Lundgvist, ale to raczej też nie powinno być problemu dla Strażników. Zucarello i spółka z niedosytem podejdą do dzisiejszego spotkania, z racji dlatego że wczoraj nie wygrali ale i dzisiaj jest czas żeby nadrobić zaległości z wczoraj i przede wszystkim nie popełniać takich błędów. Wyspiarze byli przygotowani do karnych sumiennie i Okposo, strzelając jako pierwszy nie dał żadnych szans Henrikowi. Dzisiaj już widzę odmienione role i wygraną Strażników. Już chłopaki z NY na pewno wiedzą co zrobić aby dzisiaj wygrać z Colorado. Nawet patrząc na historię spotkań między tymi ekipami to widać że Lawiny też potrafią zaskoczyć ale jakoś mnie to nie zraża. Gram ponownie na Strażników, nie co grubszą stawka niż wczoraj.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
Devils over 20,5 SOG ⛔ 18 SOG ????
(1,80) Bwin
▶ [Stawka 400 PLN] = PW: 720 PLN

Gra Diabełków może się podobać. Ostatni mecz, w delegacji wygrany i to całkiem dobitnie. Kapitalna praca na lodzie Cammeleriego, który pierwszy zanotował trafienie, a potem jeszcze jak dobrze pamiętam zaliczył asystę. Może tych bramek dużo na swoim terenie nie strzelają, ale są bardzo niebezpieczni w stałych fragmentach gry i nawet w osłabieniu potrafią strzelić ważną bramkę. Na posterunku wtedy czyha Henrique. Zawodnik który jakiś czas temu jeszcze dzięki jego bramce w finale Stanleya, z Rangers zanotował gola w dogrywce. Chyba mu się jak widać dalej chce grać i wygrywać najważniejsze mecze, bo jak w osłabieniu strzela, to co będzie potem jak ich team dostanie się do playoff. Linia na strzały w sam raz jak dla mnie niska, ale trzeba próbować. Mimo, że Lotnicy też mają to do siebie że dużo SOG oddają na bramkę rywali.

:hokej: New York Islanders - St Louis Blues
Isles over 22,5 SOG ✅ 25 SOG ✅
(1,85) Bwin
▶ [Stawka: 300 PLN] PW: 555 PLN

Jeszcze jeden meczyk na dzisiaj, tym razem idę w stronę ekipy która ostatnio niestety utopiła mój kupon. Jestem tutaj oczywiście za Nutkami, ale pod względem SOG, Wyspiarze trzeba odnotować że oddają tych strzałów na prawdę sporo. Dzisiaj czeka ich kolejne wyzwanie, bo Nutki to nie chłopaki do bicia i sam mecz będzie na pewno niezłym widowiskiem. Strzały w stronę bramek na pewno ujrzymy z dwóch stron, ale nie wolno zapominać o tym że jeśli Nutki pierwsi strzelą bramkę a szczerze po cichu tak liczę, to Wyspiarze będą atakować i próbować strzelić bramkę. Nutki ostatnio dość ospale pogrywają i dziś będzie ciężko wygrać. Jeszcze jakiś czas temu na swoim terenie gościli Wyspiarzy, przegrywali 0:2. Udało im się doprowadzić do remisu, ale niestety w dogrywce ponieśli klęskę. Defensywa nie upilnowała, Borovskiego, choć mogli wygrać ten mecz w OT bo mieli tych akcji znacznie więcej niż gości ale jednak precyzja gdzieś tam wybuchła... Gramy dzisiaj na strzały, ale na Isles. Mam nadzieje, że odnotuję minimum 23.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Manchester United - West Ham
Powyżej 9,5 rożnych ⛔
(1,56) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 156 PLN

Ja sobie dzisiaj idę w stronę rogów. West Ham potrafi grać w delegacjach i to z tymi co są na górnych półkach i nie zdziwię się jak dzisiaj też będą swoich rywali próbowali wyrzucać za burtę. Nie miej jednak jest kilka absencji, które nie pozwalają mi jednak grania na czystą wygraną Młotów. Choć może singlem leciutko puszczę. Manchester w lidze mistrzów zagrał totalne dno, a mimo to atakowali mnóstwo razy ale nie było tej skuteczności. Natomiast jeśli chodzi o rzuty rożne to tak samo Manchester i tak samo West Ham biją tych kornerków na prawdę sporo. United widząc, że Chelsea boryka się z problemami i jest nisko w tabeli, będą za wszelką cenę chcieli wygrać dzisiejsze spotkanie, aby Chelsea która też dzisiaj jest faworytem nie mogła się nie co zbliżać punktowo. Manchester i tak ma sporą zaliczkę punktową, ale nie takie cyrki widziałem... ;) West Ham ma więcej zdobytych bramek od United, co też powinno cieszyć. Bo jeszcze rok temu tak wysoko nie plasowali. 10 Rogów na dzisiaj myślę jak najbardziej warto. Goście na pewno nie przyjadą dzisiaj stać pod bramką, bo i swoje akcje też będą mieli.

⚽ Southampton - Aston Villa
Pellè G strzeli ⛔
(2,16) Unibet
▶ [ Stawka: 200 PLN] PW: 432 PLN

Włoch ostatnio nie co spuścił z tonu, ale to dalej ogromnej klasy zawodnik. Dzisiaj Święci dostają rywala, wręcz na tacy. Ten mecz trzeba wygrać solidnie i dobitnie, a przede wszystkim tak żeby były pewne trzy punkty. Aston Villa plasuje na ostatnim miejscu tabeli i chyba zaliczają najgorszy sezon, a mimo to nie mają jakoś bardzo słabej tej drużyny. Pellè jak na razie 6 bramek w lidze, a wypadałoby trochę podskoczyć wyżej. Rywal na prawdę jak najbardziej dogodny na przełamanie passy. Dobra praca głową, całkiem przyjemne strzały mogą dzisiaj przysporzyć sporo zmartwień przeciwnikom z Aston.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Athletic Bilbao - Malaga
Aduriz strzeli ⛔
(2,08) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] PW: 208 PLN

Dzisiaj Baskowie, gościć będą Malagę. Drużyna, która jak dotąd ma najmniej strzelonych bramek w lidze. Defensywa też do najlepszych nie należy. W zespole gości moim zdaniem nie ma chyba zawodnika takiego który mógłby regularnie stawiać kropkę nad i. Zawodnika, który mógłby zrobić różnicę i wygrywać seriami mecze za meczem. Ale ja dzisiaj sobie idę w stronę Aduriza, który właśnie potrafi seriami zdobywać bramki. Nie dość, że potrafi szybko strzelić, to jeszcze w końcówce uwielbia dobijać rywali. 10 bramek na koncie póki co, to też dobry wynik. Dzisiaj też powinien potwierdzić swoja formę, bo Malaga nic nie gra. Samo to, że Aduriz potrafi strzelać zawodnikom z Malagi, tylko utwierdza mnie, żeby i dzisiaj mu ponownie zaufać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Leverkusen - Barca
Leo Messi strzeli ✅ :gool: ✅
(2,05) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 205 PLN
Przyjemny kurs na Argentyńczyka, trzeba grać. Grzechem jest tego nie zagrać. Dzisiaj nie zagra Neymar, a z tego co widzę Suarez nawet jest na ławce. Barca ma zapewniony awans, ale raczej oni należą do tych co nie odpuszczają. Nie wydaje mi się, aby w meczu, gdzie mają już pewny awans, nie będą chcieli zakończyć fazy grupowej zwycięstwem. Jeszcze wczoraj kursy na Barce były po 2,02 teraz już kursy poszły w górę. Z wiadomych powodów. Messi, może zrobić różnice, choć nie przepadam ale na pewno będzie chciał zagrać w miarę swoich możliwości i zaliczyć jakieś trafienie, zwłaszcza że wczoraj Ronaldo, odnotował 4 gole, na swoim boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Montreal Canadiens - Boston Bruins
Montreal OT ⛔ 1:3 ⛔
(1,71) Betsson
▶ [Stawka: 200 PLN ] = PW: 342 PLN

Dzisiaj oferta z meczami nas tu nie rozpieszcza, ale za to jedno spotkanie jakie mam zamiar postawić będzie rozgrywane w twierdzy Montrealu. Parę razy prosiłem o wystawienie w meczu bijatyki, przez bukmachera betsson, ale jak widać oni nie są zbyt hojni na takie typu zakłady. Może szkoda, a może to nawet i dobrze. Subban, już na samą myśl że gra dzisiaj przeciwko swojemu znienawidzonemu klubowi wie, że będzie dzisiaj się dwoił i troił aby Niedźwiadki wyjechali z Montrealu bez punktu! To jak potrafi odpalić z niebieskiej, albo jak jakiś kolega mu wysunie krążek wręcz na tacy, to trzeba się bronić czym się da, aby tylko nie ulokowała się guma w sieci. PETARDA! Gdyby Lucic, grał jeszcze w szeregach Bostonu, mogliśmy być wtedy świadkami jak z Subbanem sobie na lodzie dogryzają i jacy są dla siebie &#39;&#39;milutcy&#39;&#39; Samo to, że Montreal u siebie jest niezwykle mocną ekipą, to samo spotkanie do łatwych nie będzie należało. Jednak spryt i ambicja zawodników w mojej opinii większa jest po stronie Habs. Boston gra bardzo chciwie i mnóstwo wyłapuje kar. Prowokuje i irytuje przeciwników. Lecz, trzeba mieć chłodny umysł w niektórych sytuacjach jak się gra z Bostonem, żeby móc ich zdekoncentrować. Bo i oni potrafią się zagubić. Pacioretty, zna doskonale Boston jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Wiele razy ich pokonywał. Można powiedzieć, że ma na nich patent. To się chwali, bo Maks to prawdziwy talent. Może nie gra tyle minut co Subban, bo ten to jest defensor nie do zdarcia, ale Maks w Montrealu odbywa kluczową role. Czasem strzeli w osłabieniu, czasem w meczu, a czasem też strzeli empty net. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że dzisiaj Boston wyjedzie pokonany, z twierdzy Montrealu. Na tym terenie, nikomu się lekko nie gra. W ostatnim meczu taki cały Marchand, nic nie pokazał. Najpierw sprowokował bójkę, a potem wyłapał kilka kar. Czasem ma jakieś przebłyski, ale to tylko przebłyski co potrafią szybko gasnąć. Dzisiaj liczę na zacięty mecz, z nawiązką dla Montrealu. Max i Subban, zrobią robotę!

Let&#39;s GO MONTREAL :!:

 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Pittsburgh Penguins - La Kings
Kings OT ✅ 2:3 SO ✅ ????
(1,87) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 187 PLN

Dzisiaj do Pensylwanii przylatują Króle, którzy jak widać są w niezwykłej formie. Plasują się na drugim miejscu w konferencji zachodniej i jak widać nie zamierzają przestać. Carter sezon życia, co mecz to ciężka przeprawa z nim jeśli chodzi o defensywę rywali. 11 bramek jak na razie na koncie ,też może podobać się ten wynik. Królowie, jeszcze 2 lata temu byli niemal perfekcyjni w bronieniu power play, teraz też to skutkuje. Jeszcze wtedy najlepszym bramkarzem sezonu okazał się Quick. Dzisiaj też prawdopodobnie go zobaczymy między słupkami. Doughty też bardzo prawilna postawa, w obronie, do tego 12 asyst które też robią różnice. Z pewnością to właśnie &#39;Dattty&#39; dzisiaj będzie chciał strzelić swoją upragnioną bramkę Pingwinom, bo od dziecka tego zespołu nie lubi. Kiedy tylko idzie mu się z nimi zmierzyć, dwoi się i troi. Czasem z zyskiem, czasem ze stratą. Natomiast Pingwiny nie grają regularnie i forma Crosbiego budzi wiele zastrzeżeń. W tamtym sezonie co mecz, potrafił zdobywać punkty seriami. Teraz już coś w nim pękło chyba.. mimo, że to jest jeden z moich ulubionych graczy. Malkin jak na razie też nieźle. Ostatni mecz dzisiejszych gości pięknie zagrany w Ohio. Nie dość, że przegrywali z Kurtkami, na kilka minut przed końcem potrafili ich upokorzyć także pod koniec meczu, ale i także w dogrywce. Więc wniosek nasuwa się jeden i prosty. Mierzą wysoko i ciężko będzie ich na prawdę powstrzymać. 5 wygranych z rzędu, czy może być lepiej? Dzisiaj będzie też ciężko, ale sądzę że to oni będą mieli chłodniejszy umysł, w kluczowych momentach meczu. Gram Kings.

:hokej: Pittsburgh Penguins - La Kings
La Kings over 20,5 SOG ✅ ✅ ✅
(1,72) Bwin
▶ [Stawka: 1000 PLN] = PW: 1772 PLN

Jeszcze jeden bet, na nockę z tego meczu... Bwin to śpiochy ???? trzeba korzystać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Sabres - LA Kings
Jeff Carter to score
(2,75) Betsson
▶ [Stawka: 100 PLN] PW: 275 PLN

Wczoraj Królowie zaksięgowali wygraną w Pensylwanii w prawdzie dopiero po rzutach karnych, ale trzeba jednak pochwalić ich za grę w dogrywce. Byli prawie bezbłędni, mówię prawię bo nie strzelili bramki w OT, ale to jak pilnowali krążka i to jak grali w swojej strefie i to jak zachowywali się podczas tej dogrywce trzeba jasno powiedzieć śmiało, że mieli ten mecz pod kontrolą. Dzisiaj znowu wyjazd, tym razem do Buffalo. Powinni ich na prawdę zmieść z powierzchni ziemi, że tak powiem ale h2h mówi samo za siebie i Królowie tutaj nie grają za bardzo ambitnie. Pozwalają Szabelkom się rozstrzelać ale wydaję mi się, że i dzisiaj nie pozwolą sobie psuć passy swoich zwycięstw. Raczej będą dominować w każdym aspekcie. Carter, jak wspomniałem we wcześniejszym poście gra bardzo poprawnie i forma dopisuje. Zwykle go szanuję i podoba mi się ogólnie jego zaangażowanie, nawet z ekipami z dolnej półki. Wczoraj mu się nie udało, ale chyba dzisiaj czas najwyższy przypomnieć rywalom jak się gole strzela.

Jeszcze ten sam wariant co wczoraj. Bwin znowu daję mi zarobić ???? .
Kings over 21,0 SOG Zwrot
(1,70) Bwin
▶ [Stawka: 1000 PLN] = PW: 1770 PLN

---------------------------------------------------------------

:hokej: Nashville Predators - Colorado Avalanche
Preds over 20,5 SOG ✅ ✅
(1,80) Bwin
▶ [Stawka: 300 PLN] = PW: 540 PLN
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Villarreal - Real
Villarreal powyżej 4,5 rzutów rożnych &#39;3&#39; ⛔
(1,71) Unibet
▶ [Stawka: 200 PLN ] = PW: 342 PLN

Chyba jedyny najbardziej rozsądny bet w tym meczu. Tak przynajmniej myślę. Rozumiem, że Real jest tu faworytem, ale i oni też nie grają jakoś najlepiej i na szczytowych obrotach. Wczoraj Barca została poniżona ale w mojej ocenie, to musiał pójść jakiś wałek. Z resztą gdzie nie ma wałków. Dzisiejsi gospodarze, to też całkiem solidna marka. Dużo pracują skrzydłami co dzięki temu też sporo nabijają kornerków. Raczej nie ma to znaczenia, kto jest po drugiej stronie bo też i swoje robią. Zwłaszcza że grają u siebie, to i tutaj starają się wygryźć punkty rywalom.

⚽ Atletico Madryt - Athletic Bilbao
Atletico over 1,5 goals ✅ ✅ ✅
(1,80) Unibet
▶ [Stawka: 200 PLN] = PW: 360 PLN

Mecz za 30 minut, więc już niedługo. Oprócz rożnych Villarrealu gram sobie jeszcze dzisiaj taki wariant. Atletico minimum 2 gole. Nie jest to nie do zrobienia. Zwłaszcza, że Atletico będzie grało u siebie. Grając u siebie potrafią zdominować rywala i dyktować mu warunki. Dzisiaj co prawda nie jest to po drugiej stronie rywal, do &#39;&#39;bicia&#39;&#39; ale na pewno nudnego meczu nie obejrzymy. Griezmann wspomniany przez Kapsztiego też powinien zrobić swoją robotę. Jak widać lubi rywalizować z ekipą Basków, bo też im wielokrotnie już strzelał gole. Samo to, że Barcelona wczoraj zgubiła punkty, to tym bardziej Atletico będzie jeszcze bardziej zmotywowane do zdobycia bramek. Nie wierzę w jednostronne widowisko, ale tutaj Atletico będzie rozdawać karty i wróżę im minimum 2 gole. Mogą być do przerwy ;) albo w całym meczu. Byleby skuteczność niebyła naganna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: St Louis Blues - Colorado Avalanche
Over 4,5 ⛔ 1:3 ⛔
(1,71) bet-at-home
▶ [Stawka: 100 PLN ] = PW: 171 PLN

Nie stawiam Nutek, po tym co ostatnio mi odwalili z Toronto. Pierwsza tercje jeszcze jako tako. Ale to co zrobili w drugiej to niestety trzeba powiedzieć o tym śmiało, że za wszelką cenę chcieli ten mecz przegrać. Oddawać tylko 2 SOG w drugiej tercji, to jest kpina. Ale obiecałem sobie, że nie będę ich grał choćby reg time i kurs był na to dość interesujący to dzisiaj dostają Lawiny. Którzy są b2b. Nie są najwygodniejszym rywalem, dla swoich przeciwników bo bardzo dobrze czują się w delegacjach. Wczorajszy mecz w Nashville wygrany, co prawda skromnie, ale za to bardzo dobra postawa w defensywie. Dzisiaj przeciwnicy Nutki, też rywal z górnej półki, ale i też który potrafi sporo tracić, jak im się &#39;&#39;nie chce&#39;&#39; Tarasenko znowu co mecz, ubija rywali jak tylko mu się żywnie podoba. Lawinom już w poprzednim sezonie potrafił w jednym meczu strzelić 2 gole. Poza tym Lawiny, w mojej ocenie powinni być ciut wyżej w tabeli, bo zawodników mają utalentowanych tylko jak widać nie każdy potrafi to przekładać na lód.. 5 bramek na dziś, widzę i liczę na dobre spotkanie obu ekip.

I jeszcze dodatkowo, troszkę grubiej.

Blues over 20,5 SOG ✅ ✅ ✅
(1,65) Bwin
▶ [Stawka: 500 PLN] PW: 825 PLN
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Cracovia - Korona
Cracovia over 1,5 bramek ✅ ✅
(1,72) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 172 PLN
Rakels strzeli ✅ :gool: :gool: ✅
(2,40) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 240 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Wings over 2,5 Goals ⛔ Cioty.
(1,67) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN ] = PW: 167 PLN
Dzisiaj niestety oferta niezbyt bogata w meczach, ale ja jednak sobie wybieram spotkanie w Detroit. Gdzie tutejsze Skrzydła będą gościć Szable. Ekipę, która ostatnio dość szczęśliwie wygrała spotkanie z Królami. Pierwsza tercja Króli, tragiczna, dawno nie widziałem tak zniechęconej drużyny w tej fazie meczu. Może byli zmęczeni dniem wcześniejszym gdzie toczyli bój w Pensylwanii gdzie wygrali po karnych. Nie wiem, ale z takimi ekipami pokroju Szable, nie powinno im się zdarzać żeby te mecze przegrywać. Tamten mecz to historia. Wracając do dzisiejszego meczu to też nie ma się co rozpisywać. Skrzydła, to bardzo doświadczony team, mający w swoim rosterze mnóstwo ogromnych doświadczonych jak i uzdolnionych graczy. Nie wolno im zarzucić fuszerki w meczach, bo niemal każdy mecz to ciężka praca, ale dzisiaj mimo że dostają rywala z dolnej półki to mogą sobie pozwolić na lekką zabawę. Nie powinni przegrać, ale też nie mogą lekceważyć. Zauważyłem niestety że ci z górnej półki często sobie na dużo pozwalają ekip z dolnej części tabeli. Wings, na pewno w tym meczu będą dominować. Czasem może i nie oddają tych strzałów na bramkę dużo, ale są bardzo skuteczni. Patrząc na stosunek spotkań z Szabelkami u siebie na 5 meczy, to 4 razy były linie pokrywane, bez problemu. Dlaczego mieliby tego nie powtórzyć dzisiaj? Grunt to żeby iść za ciosem.. a pełny będzie talerz . Tatar, Nyquist na pewno coś dzisiaj dołożą... a jak nie oni, to są inni ale bez sensu jest wymawiać po kolei.
Jeszcze dwie porcję na NHL.
:hokej: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Caps over 20,5 SOG ✅ ✅ ✅
(1,75) Bwin
▶ [Stawka: 200 PLN] = PW: 350 PLN
:hokej: Boston Bruins - Edmonton Oilers
Bruins over 23,5 SOG ✅ ✅ ✅
(1,70) Bwin
▶ [Stawka: 200 PLN] = PW: 340 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
Sharks OT ✅ ✅ 4:5 OT ???? ✅
(1,93) Unibet
▶ [Stawka: 600 PLN] = PW: 1158 PLN

Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie, które będzie się odbywać w Toronto. Tutejsi liście będą gościć na swoim terenie Rekiny. Które jeszcze dobre 2 lata temu nazywałem ich bestiami, w delegacjach. Teraz nie co obniżyli noty, a jeszcze nie dawno byli na drugim miejscu w konferencji zachodniej. Ostatni mecz zdobyty w twierdzy Montrealu, co może się podobać. Byli czujni, niebezpieczni i co najważniejsze kontrolowali wynik. Tylko jedna bramka stracona i to na wyjeździe, na takim terenie, to może zwiastować kolejnych dobrych meczy w ich wykonaniu. Burns, jako jeden z moich ulubieńców Sharks, powiedział na konferencji, że ich zespół jest głodny wygrywania a także zdobywania cennych punktów. Dzisiaj rywal jest im dobrze znany. W Toronto, grają Rekiny solidnie, nie stoją w miejscu i nie czyhają na błędy rywala, tylko atakują. Tak jakby grali mecz na szczycie. Bo można też to tak traktować. Spadli na kilka miejsc w tabeli w dół, na własne życzenie, ale nie są na przegranej pozycji. Poza tym, sam bilans spotkań między Liśćmi a Rekinami w Toronto na 11 spotkań to tylko 2 wygrane Toronto! Warto to też zauważyć. Rekiny czują się tutaj swobodnie, bo widać że nie popełniają głupich błędów i starają się zdobywać największe cele. To tak jak w Stolicy, Rekiny mają świetny bilans, tak jak i tu w Toronto. Dzisiaj zobaczymy na bramce między słupkami Sparks&#39;a, który jest jeszcze nie doświadczonym goalie i zdarza mu się panikować. Rekiny jako bardziej doświadczony zespół muszą takie sytuacje jak dziś wykorzystywać. Pavelski, Marleau duet który zna się jak łyse konie. Oni też tutaj w tym meczu będą wyznaczać bieg wydarzeń. Pawelski też bardzo dobre wyniki jak na razie w tym sezonie. 14 goli i 14 asyst. Poza tym, wierzę też że ta ostatnia wygrana Sharks, będzie dobrym scenariuszem na kolejne mecze czy u siebie, czy w delegacji. Gram na Rekiny, bo kurs ciut wzrósł a eksperci nawet w tym meczu też swoje postawili...:cool::cool::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Athletic Bilbao - Levante
Artiz Aduriz strzeli ⛔
(2,00) Betsson
▶ [Stawka: 100 PLN ] = PW: 200 PLN

Dzisiaj ponownie idę w stronę Aduriza. Ostatnio nie weszło, przez głupotę San Jose. Dostając czerwoną kartkę, w pełni zasłużenie. Baskowie niestety cofnęli się z atakami i niestety to nie wróżyło już dobrze, na mojego strzelca. Ale dzisiaj już role mam nadzieje się odmienią. Aduriz, wielokrotnie pokonywał Levante, a dzisiaj trzeba również to potwierdzić. Samo to, że nawet w Pucharze nie udało mu się strzelić to na pewno jest głodny zdobycia bramek. Rywal jak najbardziej do ogarnięcia. 10 bramek jak na razie na koncie, a dzisiaj wypadałoby ten wynik troszkę poprawić w górę. Mecz o 18:15!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Washington Capitals
Powyżej 5,5 bramek ✅ ✅ 5:4 SO
(2,05) Unibet
▶ [Stawka: 100 PLN] = PW: 205 PLN
Ja na dzisiaj wybieram się do Ohio, gdzie tutejsze Kurtki będą gościć na swoich śmieciach ekipę ze stolicy. Z groźnym Ovim na pokładzie. Kurtki ostatni mecz dość pewnie wygrali z z gwiazdkami, bo od samego początku widać było jacy są głodni zdobycia wygranej w tym meczu. Żeby urwać chociaż punkt Gwiazdkom, a urwali dwa. Pierwsza bramka, bardzo szybko zdobyta. Wreszcie Jenner, się odnalazł niemal pod bramką i wbił gumę do sieci. Dzisiaj znowu rywal, z górnej półki bo i Stołeczni. Ovi, co prawda nie ma tyle bramek co w tamtym sezonie ubijał rywali jak tylko mu się żywnie podobało ale w każdej chwili znowu może odpalić swoje najwyższe &#39;&#39;poziomy&#39;&#39; i będzie na prawdę ciężko go przeskoczyć. Samo to, że Kurtki grają bardzo słabo i ich miejsce w tabeli dokładnie to pokazuje to chyba też nie są aż na takiej straconej pozycji, żeby Capsom się choć trochę postawić. Ci z kolei, ostatni mecz w północnej Karolinie przegrany. Więc i oni będą podrażnieni ostatnim meczem i do następnego przejdą już w pełni skoncentrowani. Długo się utrzymują na fotelu lidera i ich gra może się podobać. Pamiętam z Błyskawicami jakiś czas temu jak u siebie przegrywali bodajże 0:3 a i tak zdołali odwrócić stan meczu na 5:3. Jak widać wysoko mierzą w tym sezonie, oby tylko nie spuchli w playoff. Sam bilans spotkań między tymi drużynami mówi za siebie. Sporo bramek, dużo obfitych akcji i tak samo dzisiaj to widzę. Johansen trochę ucichł, ale może i dzisiaj się przebudzi. 6 bramek, po 2 na tercje i będzie dobrze ;) A tak wyglądały ich ostatnie mecze, w Columbus.

Gram już teraz, bo kursy i tak na ten over spadają...
 
Do góry Bottom