>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Belgia bez żadnego polotu dzisiaj . Wymęczyli te 2:1 strasznie. Miał być to czarny koń tych mistrzostw, jednak nie sądzę, żeby byli w stanie coś ugrać. Z grupy może i wyjdą , ale nic więcej. Czekam na to co zaprezentują Rosjanie dzisiaj, wtedy będzie można pokusić się o jakąś analizę co do tego jaki typ zagrać w spotkaniu Belgów z Rosją.
 
B 0

bielakooos

Użytkownik
A czemu mają nic nie ugrać? To był pierwszy mecz, na dodatek Algieria postawiła mega autobus. Ciężko grać w piłkę jak przeciwnik broni całą jedenastką na 30m przed bramką. Na dodatek głupota Verthongena i wynik trzeba było gonić, mimo to wyciągneli 2-1. Owszem, grali trochę zbyt wolno, ale to efekt zmasowanej obrony rywali, poprostu Belgowie nie ryzykowali zbytnio i grali spokojnie (zbyt spokojnie).
Ja sądze, że teraz będzie z górki, przeciwnicy raczej nie bedą tak murować bramki. Wiadomo, że Belgia lubi pograć szybciej piłką, ale potrzeba do tego przestrzeni, a tej na pewno będzie więcej w kolejnych spotkaniach.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Po tym co wczoraj pokazała Rosja, to jestem pewien że Belgia wygra ten mecz. Męczyli się z Koreanczykami, a błąd bramkarza Akinfeewa wejdzie do historii MŚ. Algeria w drodze na Mundial wygrała swoją grupe i ma doświadczonego trenera. W meczu z Belgią Rosjanie muszą się odtworzyć i zaryzykować, bo nie mają nic do stracenia. Czerwony Diabły będą mieć kilka dobrych okazji dla kontrataku, żeby tylko nie zawiodła skuteczność Lukaku.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Po tym co wczoraj pokazała Rosja, to jestem pewien że Belgia wygra ten mecz. Męczyli się z Koreanczykami, a błąd bramkarza Akinfeewa wejdzie do historii MŚ.
Napisałeś to tak, jakby Rosja grała z U15 reprezentacji Korei, a nie z wybieganą, pracowitą drużyną seniorską którą wczoraj widzieliśmy. Korea słynie z pracy na boisku. Nie łatwo jest przeciwko takiej drużynie grać. Oni wczoraj sprawiali wrażenie jakby grali w swoim klimacie a nie na brazylijskiej ziemi gdzie jest znacznie trudniej. Dopiero około 70-75 minuty obie drużyny zaczęły odczuwać trudy meczu. Zwiększyły się odległości między formacjami, zawodnicy nie wracali tak szybko do ustawienia, robiły się dziury.
Nie twierdzę że Belgia nie wygra tego meczu tylko użyłeś tu złego argumentu w moim odczuciu. W Rosji nie było widać przez długi czas płynności. Dużo strat, niecelnych podań. Ich akcje niczym nie zadziwiły, nie było tego elementu zaskoczenia. Obie drużyny oddały mnóstwo celnych strzałów. Nie pamiętam meczu w którym drużyny podejmowały się strzałów tak często jak dziś w nocy. 20, 25, 30 metr - bez różnicy. Efekt - bramka Koreańczyków. I właśnie ten brak koncepcji może być zgubny w meczu przeciwko Belgom. W dodatku nie ma w Rosji żadnych oszałamiających nazwisk. Nawet wczoraj komentator przytoczył słowa (zawodnika, albo trenera), że w ich reprezentacji jest większość zawodników z rodzimej ligi co będzie niewiadomą dla przeciwników bo ów liga jest mniej obserwowana niż topowe europejskie.
Jeśli Belgia zagra z pomysłem, Hazard przypomni sobie swoje najlepsze rajdy, Lukaku wykorzysta swoje warunki fizyczne to wynik będzie mógł być tylko jeden.
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Co myślicie, kto na ten moment jest Waszym faworytem do wygrania mundialu? Ja osobiście kibicuję Włochom, ale wydaje mi się, że największe szanse mają niestety Niemcy.
Niewierze, takie kartoflowisko? Przecież teren równikowy. upały i mokro, trawka powinna rosnąć pięknie.
Właśnie to jest wina klimatu równikowego, wilgotność i duże opady codziennie.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Co sie liczy przy wyjsciu z grupy przy tej samej ilosci pkt ??(prosze o napisanie pokolei)
Różnica bramek, liczba bramek uzyskanych we wszystkich meczach grupowych, wynik bezpośredni pomiędzy remisującymi drużynami, ostatecznie losowanie.
 
D 0

dzikikaczor

Użytkownik
Witam (moj pierwszy post ???? )
Mam pytanie, skad bierzecie jakies bardziej szczegolowe dane statystyczne takie jak: ile roznych, fauli itp. miala dana druzyna w ostatnich meczach?
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Cytat: Napisał Sasuke Uchiha -&gt; Co sie liczy przy wyjsciu z grupy przy tej samej ilosci pkt ??(prosze o napisanie pokolei) Różnica bramek, liczba bramek uzyskanych we wszystkich meczach grupowych, wynik bezpośredni pomiędzy remisującymi drużynami, ostatecznie losowanie.
Czyli jeżeli 3 zespoły mają tyle samów to najpierw się liczy różnica bramek w meczach z tylko ich udziałem?
Chodzi mi o przykład grupy D.
Włochy 9,
Anglia, Urugwaj, Kostaryka po 3 pkt teoretycznie może mieć.
Wtedy liczy się bilans bramek drużyn Anglii, Urugwaju i Kostaryki (ale wyłączając ich mecze z Włochami), tak?
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Czyli jeżeli 3 zespoły mają tyle samów to najpierw się liczy różnica bramek w meczach z tylko ich udziałem?
Chodzi mi o przykład grupy D.
Włochy 9,
Anglia, Urugwaj, Kostaryka po 3 pkt teoretycznie może mieć.
Wtedy liczy się bilans bramek drużyn Anglii, Urugwaju i Kostaryki (ale wyłączając ich mecze z Włochami), tak?
Bilans bramek czyli odejmujesz od strzelonych bramek stracone - wszystkie, niczego nie pomijasz.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Super mistrzostwa. Po raz kolejny, póki co sędzia wypacza wynik spotkania, a mafia bawi się w najlepsze w Brazylii. Tam potrzeba wywalić na pysk połowę tego grajdołka a poleciał jeden arbiter. Oj, bronią się rękami i nogami przed tą weryfikacją powtórek, ale co ważne wprowadzają tak potrzebne wynalazki jak to białe ***** do zaznaczania.
 
Do góry Bottom