>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wisła Kraków - Amica Wronki 30.10.2005

Status
Zamknięty.
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja bym tutaj typował na przekór wszystkiemu zwycięztwo Amici. Wisła nie ma trenera, nie
ma tak silnego składu jak sezon czy dwa sezony temu. Amica radzi sobie w tym sezonie
nawet dobrze więc mogą wywieść 3pkt. ale to opcja dla ryzykantów. Dla bardziej rozsądnych
proponuje z podpórką.
Mój Typ: 2 (ewentualnie X2)
 
K 0

kuba111

Użytkownik
Ja bylbym za Wisła mimo wszystko. ostatnio nie szło im najlepiej ale teraz wygraja. poza tym Kulawik bedzie sie chcial pokazac to zmotywuje chlopakow odpowiednio
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Ja też zdecydowanie obstaję za zwycięstwem Wisły. Wiem, że Wisła jest w słabszej dyspozycji, ale kryzys w przypadku tak klasowego zespołu nie powinien i nie może trwać dłużej niż kilka spotkań. Wisła czuje za sobą oddech konkurencji, wystarczy spojrzeć w tabelę. Różnice w czołówce są bardzo małe. Jeśli np. Wisła tylko zremisuje u siebie z Amiką, a Legia akurat wygra swoje spotkanie z Koroną to w tym momencie obydwie drużyny zrównają się punktami. Wisła ma jeszcze zabezpieczenie w postaci zaległego meczu, ale nikt nie powiedział, że to ona te derby wygra. Jeśli ja to wiem i o tym piszę to na pewno wiedzą to też piłkarze i działacze Wisły. ???? Poza tym przypuszczam, że Wiślacy nie będą chcieli narażać się po raz kolejny na gniew ze strony kibiców. Wczoraj Wisła zrobiła pierwszy krok w kierunku odzyskania formy, a w meczu z Amiką pora na drugi.

Wisła Kraków - Amica Wronki -&gt; 1 (1.50)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pod dobrym początku sezonu Wisły teraz nastał okres kryzysu Krakusów. Po odpadnięciu z LM i pucharu Uefa atmosfera obróciła się o 180 stopni. Głośno jest o nich, ponieważ po zdymisjowaniu Engela, spekuluje się, kto będzie jego następcą. Fakt jest taki, iż zawodnicy są profesjonalistami i nie będą patrzyli na sprawy personalne i wygrają z Amicą i zmażą wpadkę z Koroną.
Wisła jest liderem, z bilansem meczów u siebie 3-1-0. Natomiast &quot;Kuchenki&quot; mają bilans wyjazdowy następujący 2-3-2. W ostatnich meczach tych drużyn w Krakowie padała albo 1 albo X. Amica na wyjazdach ostatni nie zbyt dobrze się spisywała. Moim zdaniem, faworytem jest Wisła, która na własnym boisku dobrze się spisuje, a mecz z Koroną była tylko małą wpadką.
Mój typ: 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom