>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wincent typy

wincent 150

wincent

Użytkownik
Wincent typy - głównie tenis i piłka kopana
Witam, w tym temacie będę podawał swoje &quot;grane&quot; *typy (przynajmniej przez jakiś czas ;)) Życiorys może sobie chwilowo daruję, tylko zaznaczę że jestem parę lat powyżej domniemanej średniej wiekowej na forum ;) Staram się grać głównie single i duble, czasami coś dłuższego. Głównie ⚽piłka kopana i tenis????, czasem siatkówka:siata:. Dla rekreacji kosz????, żużel i różne takie. Stawka podstawowa to na chwilę obecną 50 pln, stawka wzmocniona 100 pln, minimalana 20 ... choć mogę tego nie przestrzegać. Ulubiony buk to oczywiście betfair ( choć obecnie wypłaciłem z niego całość kasy), do tego bet365 czasem unibet,tobet i betsafe, okazjonalnie betclic i bwin. Mało obchodzi mnie yeld, bardziej potencjalny zysk.
Wszystkie typy grane w realu za podaną stawkę.
Więc nie będzie jak u niektórych typów po 2000 pln coby poprawić statystyki ????
Na początek eliminacje LM
#1 Zenit-Auxerre (handicap azjatycki)
⚽Zenit +1 kurs 2,10
stawka 100 pln
buk : bet365
Francuzi początek sezonu bez formy, Jeleń też zawodzi na całej linii. Rosyjski FC Gazprom ???? ze sporą przewagą prowadzi w lidze rosyjskiej i ma ogromne ambicje na LM. Rosjanie z pewnością nie odpuszczą i będą walczyć o jak największą zaliczkę więc liczę że hp wejdzie. W przypadku wygranej 1 bramką - zwrot ;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#2

Tym razem live

????Bułgaria - Portugalia (handicap azjatycki)
Bułgaria +20,5 do połowy kurs 1,83
stawka 20 pln
buk : bet365

33-11 po pierwszej kwarcie, jak to z live (live to zło... ale wciągające) raczej dla emocji.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#2



Bułgaria - Portugalia (handicap azjatycki)
Bułgaria +20,5 do połowy kurs 1,83✅
stawka 20 pln
buk : bet365
zysk 16,67✅
Weszło... ale w strasznym bólu... obie drużyny grają niesamowicie chaotycznie, dla mnie to poziom licealny a nie międzynarodowy. Zero taktyki i byle do przodu.. no ale ważne że na plus. Teraz czekamy na FC Gazprom.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
W Szwajcarii zanosi się na klęskę, więc takie coś już na czwartek. Taśma , ale z nadziejami ;) [ handicapy azjatyckie nie europejskie]

#4 ⚽Bayer Leverkusen (-1.0) @ 1.225
⚽CSKA Sofia (-1.0) @ 1.25
⚽Liverpool @ 1.22
⚽Borussia Dortmund @ 1.16
⚽Dnipro Dnipropetrovsk (-1.0) @ 1.725

stawka : 60 pln
max. zysk 165,99 pln
buk bet 365
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#5 Tenis na noc

????Jelena Jankovic @ 1.22
????David Nalbandian @ 1.28
????John Isner -Kubot 2-0 @ 1.40

stawka 20 pln
zysk 24 pln
buk bet365
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#13

⚽ Avai -Santos obie strzelą 1,50

stawka 30 pln
buk bet365

W pierwszym meczu 3-1, santos musi atakować, avai gra u siebie , mecz zapowiada sie jako bardzo overowy
 
Do góry Bottom