>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wincent typy

wincent 150

wincent

Użytkownik
Wincent typy - głównie tenis i piłka kopana
Witam, w tym temacie będę podawał swoje &quot;grane&quot; *typy (przynajmniej przez jakiś czas ;)) Życiorys może sobie chwilowo daruję, tylko zaznaczę że jestem parę lat powyżej domniemanej średniej wiekowej na forum ;) Staram się grać głównie single i duble, czasami coś dłuższego. Głównie ⚽piłka kopana i tenis????, czasem siatkówka:siata:. Dla rekreacji kosz????, żużel i różne takie. Stawka podstawowa to na chwilę obecną 50 pln, stawka wzmocniona 100 pln, minimalana 20 ... choć mogę tego nie przestrzegać. Ulubiony buk to oczywiście betfair ( choć obecnie wypłaciłem z niego całość kasy), do tego bet365 czasem unibet,tobet i betsafe, okazjonalnie betclic i bwin. Mało obchodzi mnie yeld, bardziej potencjalny zysk.
Wszystkie typy grane w realu za podaną stawkę.
Więc nie będzie jak u niektórych typów po 2000 pln coby poprawić statystyki ????
Na początek eliminacje LM
#1 Zenit-Auxerre (handicap azjatycki)
⚽Zenit +1 kurs 2,10
stawka 100 pln
buk : bet365
Francuzi początek sezonu bez formy, Jeleń też zawodzi na całej linii. Rosyjski FC Gazprom ???? ze sporą przewagą prowadzi w lidze rosyjskiej i ma ogromne ambicje na LM. Rosjanie z pewnością nie odpuszczą i będą walczyć o jak największą zaliczkę więc liczę że hp wejdzie. W przypadku wygranej 1 bramką - zwrot ;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#2

Tym razem live

????Bułgaria - Portugalia (handicap azjatycki)
Bułgaria +20,5 do połowy kurs 1,83
stawka 20 pln
buk : bet365

33-11 po pierwszej kwarcie, jak to z live (live to zło... ale wciągające) raczej dla emocji.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#2



Bułgaria - Portugalia (handicap azjatycki)
Bułgaria +20,5 do połowy kurs 1,83✅
stawka 20 pln
buk : bet365
zysk 16,67✅
Weszło... ale w strasznym bólu... obie drużyny grają niesamowicie chaotycznie, dla mnie to poziom licealny a nie międzynarodowy. Zero taktyki i byle do przodu.. no ale ważne że na plus. Teraz czekamy na FC Gazprom.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
W Szwajcarii zanosi się na klęskę, więc takie coś już na czwartek. Taśma , ale z nadziejami ;) [ handicapy azjatyckie nie europejskie]

#4 ⚽Bayer Leverkusen (-1.0) @ 1.225
⚽CSKA Sofia (-1.0) @ 1.25
⚽Liverpool @ 1.22
⚽Borussia Dortmund @ 1.16
⚽Dnipro Dnipropetrovsk (-1.0) @ 1.725

stawka : 60 pln
max. zysk 165,99 pln
buk bet 365
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#5 Tenis na noc

????Jelena Jankovic @ 1.22
????David Nalbandian @ 1.28
????John Isner -Kubot 2-0 @ 1.40

stawka 20 pln
zysk 24 pln
buk bet365
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
#13

⚽ Avai -Santos obie strzelą 1,50

stawka 30 pln
buk bet365

W pierwszym meczu 3-1, santos musi atakować, avai gra u siebie , mecz zapowiada sie jako bardzo overowy
 
Do góry Bottom