>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
nole90 360

nole90

Użytkownik
Thiem - Pospisil
Typ : 2
Kurs : 3.00 ( Unibet)
Analiza:


Jak dla mnie ciekawy bet , mimo ze Thiem uznawany jest za gracza uniwersalnego moim zdaniem trawa to nie jego bajka , pomimo ze potraktowal turnieje poprzedzajace Wimbledon jako przetarcie porazka 2:6 3:6 z 184 Ramkumarem Ramanathanem jest bardzo wstydliwa . Z drugiej strony Vasek to nie jest jakis pionek , a zwlaszcza na trawie , zeszlych tygodniach przyzwoite wyniki porazki z Cilliciem oraz nieobliczalnym Brownem pokonal natomiast min Dolgopolowa czy Veselego , owszem nie ta polka co Thiem ale na trawie zawsze grozni . Obaj panowie spotkali sie raz dotychczas i w swoim krolestwie Dominic oddal seta Kanadyjczykowi . Moim zdaniem styl gry bardziej na trawie przemawia za Vaskiem , o czym przekonalismy sie wczoraj , gdyz Thiem stylem przypomina Stana Wawrinke , a on wczoraj polegl z kretesem bo bardzo slabym wystepie , niczego nie ujmujac Rosjaninowi . Ja ide tutaj ku Pospisilowi z pewnoscia bedzie mial wiecej szans na przelamanie .
 
savi 52

savi

Użytkownik
beznadziejnym Francuzem, który w tej chwili nie ma ani serwisu ani kończącego uderzenia i kiedy jest bez formy, to nawet będący jedną nogą na emeryturze Ferrer wyrzuca go bez problemu z Wimbledonu
Tylko że z tym samym Gasquetem kilka dni wcześniej przegrał na trawie Haase ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Tylko że z tym samym Gasquetem kilka dni wcześniej przegrał na trawie Haase ????
Dlatego te turnieje nie są żadnym wykładnikiem. Przykładem Lopez i Mahut, którzy parę lat temu regularnie błyszczeli na trawie przed Wimbledonem, a później była jedna wielka klapa, o Karlovicu czy Isnerze nie wspominając.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jerzy Janowicz ₋ Lucas Pouille - Handicap gemowy na mecz
Lucas Pouille (-3.5) @ 1.85 WH
⛔
W mojej opinii mocnym faworytem tego spotkania jest Francuz. Pouille w zeszłym roku pozytywnie zaskoczył w Londynie, dochodząc do ćwierćfinału, sprawiając po drodze kilka niespodzianek. W tym roku potwierdził, że potrafi świetnie grać na kortach trawiastych, wygrywając turniej w Stuttgarcie.
Z Janowiczem ciągle jest ta sama bajka... Pozytywnie zaskakuje średnio raz na kilka/kilkanaście spotkań. Wciąż ma problemy z normalnym zachowywanie się na korcie, ale myślę, że to może nie zmienić się do końca jego kariery. Według mnie dla Pouille to będzie podobne spotkanie do tego, które wygrał w 1. rundzie, gdzie w 4 setach pokonał Tunezyjczyka Malka Jaziriego. Mega łatwo może nie być, ale dość wyraźnie powinien Francuz wygrać.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nynek92 zakład że coś z tej taśmy nie wejdzie? Takich kursów się nie gra, pewna wtopa , jeszcze podatek.
Zakład :cool: Chociaż wolę zakładać się z bukmacherem ;)

Mam nadzieję, że ktoś skorzystał, zrobił taśmę i tak jak ja może cieszyć się z wygranej ;)


Pierwsza runda minęła, obyło się bez niespodzianek (nie, Wawrinka to dla mnie żadna niespodzianka, dlatego go nie wymieniłem wśród pewniaków).

Czas na parę pewniaczków na drugą rundę ????

Bautista 1.25 (brać, póki gorące) ✅ 3:1

Tsonga 1.10 ✅ 3:0

Querrey 1.18 ✅ 3:1

Nishikori 1.18 ✅ 3:1

Murray 1.08 ✅ 3:0

Cilic 1.12 ✅ 3:0 (Nooo Panie Marin, za trzeciego seta ma Pan u mnie szacuneczek :cool: Klasa!)

Nadal 1.05 ✅ 3:0

Zverev M. 1.20 ✅ 3:2

Del Potro 1.15 (Nawet nie czekam na koniec. Tak słabej gry dawno nie widziałem u nikogo... Słaby serwis, do piłek nawet nie biega. Wygląda to tak, jakby tylko czekał na koniec tego spotkania... Oczywiście nie można nie wspomnieć o kapitalnej grze Gulbisa. Szkoda tylko postawionych pieniędzy...) ⛔ ???? 0:3

Raonic 1.07 ✅ 3:1

Djokovic 1.01 ✅ 3:0

Dimitrov 1.18 ✅ 3:0

Berdych 1.20 ✅ 3:1

Federer 1.01 ✅ 3:0

Zverev A. 1.08 ✅ 3:0

Panowie zachwycili w pierwszej rundzie i w komplecie powinni awansować do 3 rundy, gdzie już trafią się nam szlagiery. Są w formie, serwis im siada.
Lepszych pewniaczków nie ma.

Jak ktoś chce to może kombinować z wygranym pierwszym setem, wygrana pierwszego seta/wygrana meczu czy handi -1,5. Nie liczę na żadne niemiłe niespodzianki.

Wszystkie kursy z STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Pany, poradzcie cos:
Zeballos - Lorenzi; mecz zamyka mi 11 zdarzeniowy kuopon na 3600+, bylo wiecej, ale Lopez skreczowal. Zamykac - ze 180 do wygrania obecnie 890, czy czekac? Nie byloby pytania, gdyby ten uposledzony lewus nie wyebal 3 seta w tie break&#39;u z 5:1, 6:3 i dwa serwisy...
Od siebie dodam, na jutro:
Bedene - Dzumhur, 2. Kurs: 4.00. Caloroczny.
Sloweniec z brytyjskim paszportem ogral w 5 setach Karlovica. Wynik robi wrazenie, dopoki sie nie zglebi w pojedynek za pomoca stream&#39;a. Drewniak mial serwisem wygrac latwy mecz, serwowal jak junior, co z tego ze z 5 asow, jak przychodzil moment presji i double faulty, w taj brejkach tracil nie trafial praktycznie wcale pierwszym podanie (tych przegranych). To, ze w 5 secie zmarnowal szanse majac 40:0* w bodajze 3 gemie, to juz smiech na sali, bo Bedene wcale prochu nie wymyslil. Bosniak natomiast fajny mecz z typowym graczem preferujacym maczke, dobrze trzymal serwis, bez straty seta. Nawierzchnia premiuje troche Aljaza, jednak ja widze tutaj 3:1 dla Damira. Do tej pory nie mieli okazji w ATP sie spotkac w bezposrednim pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon Singiel M
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bemelmans R.- Medvedev D. 1. set
Typ: 1
Kurs: 3.6 ✅
Bukmacher: Unibet


Analiza: Liczę tutaj na niespodziankę w początku spotkania. Po zwycięstwie nad Stanem Medvedev potwierdził tylko, że jest w &quot;gazie&quot;, aczkolwiek czy wyjdzie na kort z taką samą motywacją czy wyższą na Belga? Nie sądzę.
Bemelmans radzi sobie nieźle, ograł Hassa, który był też faworytem jak teraz Medvedev.
Liczę, że na początku spotkania będzie się musiał Rosjanin dostosować do leworęcznego Belga.
Czyli 1. motywacja na początku meczu. 2. Lewa ręka Belga.
Przy kursie 3.6 na 1. set warto zaryzykować.

Nishikori K. - Stakhovsky S 3:0 1.95 sts ⛔

Myślę, że Kei ma coś do udowodnienia rywalowi, bo 6 lat wstecz przegrał z nim 2 spotkania (bilans 0-2).
Stakhovsky w kwalifikacjach miał miernych rywali jak i w 1. rundzie. Typowi gracze challengerów.
Jedyne co może nie wypalić u Japończyka to problemy ze zdrowiem, ale sądzę, że wytrzyma. W AO 4. runda, w RG ćwierćfinał.
Myślę, że tutaj Kei ma szansę bynajmniej na powtórkę z Paryża.

Nadal R. (-8.5 gemy)-Young D. 1 1.91 sts ⛔

Nie zgadzam, się że trawa to nie jest nawierzchnia Rafy. Wg mnie jest świetnym tenisistą na wszystkich nawierzchniach. Całe to twierdzenie wynika zawsze z porównań jego gry na RG gdzie jest mistrzem. Jak dla mnie Rafa zmiecie Younga. Jedna sprawa jest dla mnie jasna, Rafa gra zawsze na 100%
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Na jutro według mnie warto pograć 3-0 Khachanov.
Dla jego rywala, 23 letniego Brazylijczyka będzie to 3 mecz w karierze na tej nawierzchni. Wczoraj dosyć niespodziewanie(przynajmniej według buków ;)) pokonał Whittingtona, który z kolei trochę niespodziewanie znalazł się na tym turnieju pokonując w kwalach Roberta, Smyczka i Kudlę. Z Kudlą przegrywał już 2-0 ale jakimś cudem udało mu się wygrać mecz.
Khachanov może z racji młodego wieku nie jest jakoś doświadczony na tej nawierzchni, ale w tym roku w Halle udało mu się dojść do półfinału przegrywając po dobrym spotkaniu z Federerem. Wczoraj po 5 setach pokonał swojego bardziej doświadczonego rodaka Kuznetsova.
Atutem Rosjanina na pewno jest wzrost(198 cm) i jak serwis będzie w miarę funkcjonował to powinno być dosyć szybkie zwycięstwo.
Monteiro w tym roku gdzie się nie pojawiał to szybko odpadał, ostatnio szybko żegnał się nawet z chellkami w Blois i Mediolanie.
Biorąc pod uwagę, że będzie to jego 3 spotkanie w karierze na trawie to ja nie spodziewam się jutro jakiegoś zaciętego spotkania.
Khachanov 3-0 @ 1.77 fortuna
Zastanawiam się jeszcze nad under 31.5 @ 2.00
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dubel z ATP @1,89 1xbet ✅
Murray - Brown 3-0 @1,65 ✅

Zapowiada się znakomity mecz, zapewne obfitujący w masę wyśmienitych akcji pod siatką. Kiedy na korcie gra Dustin &#39;Dreddy&#39; Brown wiedz, że zabawa gwarantowana. Panowie zagrają na centralnym korcie, więc tym bardziej Brown będzie miał ochotę do efektownego grania. Niemiec jest groźny, zwłaszcza na trawie. W karierze pokonywał już Rafe - i to tego z najlepszych lat. Volleye opanowane ma do perfekcji, czy jest to stop volley, czy klasyczny - nie ma znaczenia. Akcje &#39;Chip &amp; Charge&#39; stosuje na bieżąco. Tyle, że wygląda to widowiskowo, jednak na dłuższą metę nie jest to gra przynosząca jakikolwiek efekt punktowy. Murray to mistrz defensywy i mimo nieco słabszej formy, passing shoty, loby to u &#39;Panicza&#39; chleb powszedni. Typuję dosyć pewny win triumfatora z ubiegłego sezonu.
Nadal (-1,5 seta) - Young 1 @1,15 ✅

Tutaj taki sam typ jak u Murraya. Nadal gładko pokonał Millmana, widać było znakomite przygotowanie do sezonu trawiastego. Hiszpan jest w znakomitej dyspozycji, trawa czy mączka na przeciwników pokroju Amerykanina nie ma to znaczenia. Nadal gładko pyknie Younga, lewa ręka Donalda nie będzie żadnym atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lobot 644

lobot

Użytkownik
Bedene - Dzumhur
- 1.5 seta 5.60 1xbet


Tutaj buki bardzo błędnie wystawiły kursy. 1.29 - 4.08 , to nieporozumienie. Także duże value. Jak ma wygrać to bardziej 3:0 albo 3:1 niż 3:2 wiec stąd handi i wyższy kurs.
Bedene zmęczył się z Karloviciem, coś tam z nadgarstkiem nawet miał. Obaj panowie nie graja na grassie za bardzo, wolą mączkę zdecydowanie. Bedene ostatnio bardzo łądnie w challkach i ogólnie dobry okres gry, natomiast nie aż tak żeby takie kursy wystawiać na niego. Wolę spróbować Damira, który pokonywał już chociażby Wawrinke w dubaiu. Stawka bez szaleństw
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cilic - Mayer 3:0@1,7✅ i under 35,5 @1,7✅
Cilic bardzo dobra forma. W tym momencie może przegrać tylko z sobą co pokazał w meczu z Lopezem. Serwis wchodzi aż miło ciężko go złamać. Bombarduje uderzeniami z linii końcowej ze nie ma co zbierać. Jak do tej pory fajnie pogrywa na trawie w tym sezonie. W pierwszej rundzie gładko odprawił kolhschreibera w trzech setach. Choć niemiec to już nie to samo co dwa lata temu to jednak zawsze jest groźny. Mayer gra poprawnie. Serwis przyzwoity ale nic poza tym. W mojej opinii Chorwat bez problemu powinien awansować do kolejnej rundy. I jeżeli wczoraj wygrana 2:0 Pironkovej to był bet dnia to dziś dla mnie takim jest wygrana 3:0 Marina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
guernica 584

guernica

Użytkownik
Pany, poradzcie cos:

Zeballos - Lorenzi; mecz zamyka mi 11 zdarzeniowy kuopon na 3600+, bylo wiecej, ale Lopez skreczowal. Zamykac - ze 180 do wygrania obecnie 890, czy czekac? Nie byloby pytania, gdyby ten uposledzony lewus nie wyebal 3 seta w tie break&#39;u z 5:1, 6:3 i dwa serwisy...

Nie pisz głupot, że byłoby więcej ale Lopez skreczował. Tylko dlatego, że poddał mecz masz jeszcze kupon w grze. Gdyby nie to nie miałbyś dzisiaj dylematu - brać comdają czy czekać. To tak na marginesie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
H 430

hanii

Użytkownik
Janowicz J. - Pouille L. 2 ⛔
1,38 unibet

W mojej ocenie Jurek nie ma żadnych argumentów, aby pokonać stabilnego francuza. Jego przebłysk w Stuttgarcie zostaje przyćmiony przez przeciwnika, który ten turniej wygrał. Pouille broni QF z 2016, to taki Gasquet/Simon/Tsonga/Monfils nowej generacji w mojej opinii (nie oceniając oczywiście konkretnych umiejętności), który wdarł się w zeszłym roku na salony i trzyma na turniejach wysokiej rangi dość dobry poziom ( nie licząc wpadki na AO 2017). Ponadto H2H na korzyść Lucasa, a wnioskując po konferencji prasowej na której Jerzyk odstawił show, nie będzie w stanie trzymać nerwów co przyczyny się również do dekoncentracji przy serwisie i BP dla Lucasa.

Warto dorzucić do AKO:
Murray 1,08 ✅
Querrey 1,18 ✅
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Gdzie mozna obejrzec konferencje prasowe pomniejszych graczy np. Janowicza? Na oficjalnej stronie nie moge znalezc, chyba nie ma.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Dubel z ATP @1,89 1xbet

Murray - Brown 3-0 @1,65

Zapowiada się znakomity mecz, zapewne obfitujący w masę wyśmienitych akcji pod siatką. Kiedy na korcie gra Dustin &#39;Dreddy&#39; Brown wiedz, że zabawa gwarantowana. Panowie zagrają na centralnym korcie, więc tym bardziej Brown będzie miał ochotę do efektownego grania. Niemiec jest groźny, zwłaszcza na trawie. W karierze pokonywał już Rafe - i to tego z najlepszych lat. Volleye opanowane ma do perfekcji, czy jest to stop volley, czy klasyczny - nie ma znaczenia. Akcje &#39;Chip &amp; Charge&#39; stosuje na bieżąco. Tyle, że wygląda to widowiskowo, jednak na dłuższą metę nie jest to gra przynosząca jakikolwiek efekt punktowy. Murray to mistrz defensywy i mimo nieco słabszej formy, passing shoty, loby to u &#39;Panicza&#39; chleb powszedni. Typuję dosyć pewny win triumfatora z ubiegłego sezonu.

Nadal (-1,5 seta) - Young 1 @1,15

Tutaj taki sam typ jak u Murraya. Nadal gładko pokonał Millmana, widać było znakomite przygotowanie do sezonu trawiastego. Hiszpan jest w znakomitej dyspozycji, trawa czy mączka na przeciwników pokroju Amerykanina nie ma to znaczenia. Nadal gładko pyknie Younga, lewa ręka Donalda nie będzie żadnym atutem.
Nie to żebym się czepiał, bo akurat Twoje typy darzę ogromnym szacunkiem, ale skoro Nadal ma gładko odprawić Young&#39;a (tak poza tym jestem tego samego zdania, bo Hiszpan ma wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie), to może warto zagrać -2,5s po dużo lepszym kursie @ 1,4 lub rozważyć under 30,5 gema @ 1,7 bo z taką linią się spotkałem? Taka moja sugestia ;).
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie to żebym się czepiał, bo akurat Twoje typy darzę ogromnym szacunkiem, ale skoro Nadal ma gładko odprawić Young&#39;a (tak poza tym jestem tego samego zdania, bo Hiszpan ma wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie), to może warto zagrać -2,5s po dużo lepszym kursie @ 1,4 lub rozważyć under 30,5 gema @ 1,7 bo z taką linią się spotkałem? Taka moja sugestia ;).
Myślę, że warto pograć na 3-0, ja akurat wybrałem handi -1,5 seta, który jest dla mnie bardzo pewnym betem, aczkolwiek nie przewiduje żeby Rafa przegrał jakiegokolwiek seta. W 1xbet na 3-0 mamy @1,4, ale już na typ: Czy obaj gracze wygrają przynajmniej jednego seta? NIE mamy kurs @1,53 i to można grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Khachanov-Monteiro under 33,5 @1.94

Nie wiem, naprawde nie wiem jak Brazylijczyk wygral z Australijczykiem. no ale cuda w tenisie sie zdarzaja. Dzis wracamy do normalnosci. Jesli Rusek sie nie zdekoncentruje Monteiro nie ma prawa wygrac seta.

Nadal-Young under 32.5 @1.70

Nie wiem skad Milenium wzielo linie na ten mecz, ale musza bardzo wierzyc w Younga.
Nie sadze by Nadal mial tu chwile slabosci, nawet na trawie w tym roku nie bierze jencow. Gra Amerykanca nie jest oparta na serwisie wiec Rafie nic nie powinno grozic. Taka linia po takim kursie smialo do gry.

AKO @3.29 milenium ⛔
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
K.Khaczanov-T.Monteiro (14:00 może ulec zmianie)
Typ: 2 (+2,5seta)
Kurs: 2.00 (Unibet) ✅
Trzeci dzień zmagań na kortach Wimbledonu.
Dziś proponuje zagrać wygraną seta przez Brazylijczyka.
Jego kąśliwy leworęczny serwis będzie sprawiał sporo problemów słabemu na returnie Karenowi.
&quot;Kaczan&quot; na trawie odniósł tylko jedno godne uwagi zwycięstwo z Simonem co wielkim wyczynem w mojej opinii nie jest, mając na uwadze ostatnimi czasy obniżkę formy Francuza.
Brazylijczyk najlepsze wyniki robi na ziemi jednak spodziewam się wyrównanych setów i kto wie być może więcej niż jednego tie break&#39;a w którym to rzecz jasna wszystko zdarzyć się może.
Jeśli nawet Rosjanin ma wygrać ten mecz nie sądzę aby udało mu się to w trzech setach więc set dla Thiago jest tu ewidentnym value co pobieram z uśmiechem na ustach.
PS.dla zainteresowanych kobiecym tenisem dzisiejszy dzień jak na mój gust może obfitować tam w niespodzianki, jeśli nie porażki faworytek to sety będą urywane, a więc szukajcie a znajdziecie.

GL.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Ten Tiafoe w deblu pomimo duzych spadkow moze nie wygrac,wczoraj przeszedl 1 runde wiec moze odpoczywac...co sadzicie?
Widze nic nikt nie sadzil ale czuta byla i Lipsky z Tiafoe ulegli challengerowcom a ktos podawal ich tu za pewke perelke.Mysle ,ze wczorajsza wygrana Tiafoe na to wplynela.
K.Khaczanov-T.Monteiro (14:00 może ulec zmianie)
Typ: 2 (+2,5seta)
Kurs: 2.00 (Unibet)
Trzeci dzień zmagań na kortach Wimbledonu.
Dziś proponuje zagrać wygraną seta przez Brazylijczyka.
Jego kąśliwy leworęczny serwis będzie sprawiał sporo problemów słabemu na returnie Karenowi.
&quot;Kaczan&quot; na trawie odniósł tylko jedno godne uwagi zwycięstwo z Simonem co wielkim wyczynem w mojej opinii nie jest, mając na uwadze ostatnimi czasy obniżkę formy Francuza.
Brazylijczyk najlepsze wyniki robi na ziemi jednak spodziewam się wyrównanych setów i kto wie być może więcej niż jednego tie break&#39;a w którym to rzecz jasna wszystko zdarzyć się może.
Jeśli nawet Rosjanin ma wygrać ten mecz nie sądzę aby udało mu się to w trzech setach więc set dla Thiago jest tu ewidentnym value co pobieram z uśmiechem na ustach.
PS.dla zainteresowanych kobiecym tenisem dzisiejszy dzień jak na mój gust może obfitować tam w niespodzianki, jeśli nie porażki faworytek to sety będą urywane, a więc szukajcie a znajdziecie.

GL.

Racja,ten Rusek to uwielbia wrecz dlugie pojedynki, over 3.5 wisi w powietrzu nawet pomimo tego,ze na przeciw stoi brazylijczyk nie grajacy zyciowek na trawie.
Zgodnie z Przewidywaniami Ruski nadal rzezbi sety.pewny over siadl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:30
Spotkanie: Steve Johnson - Radu Albot
Typ: 2
Kurs: 5,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego. W pierwszym spotkaniu Johnson wygrał z Argentyńczykiem Kickerem 3-0 (6-4 , 7-5, 6-3), natomiast Albot pokonał innego Argentyńczyka Bagnisa 3-1 (4-6, 6-4 , 7-6 , 7-6). Faworytem tego spotkania z pewnością jest Johnson, który jest w ostatnim czasie w wyższej dyspozycji i przede wszystkim w pierwszym meczu odprawił swojego rywala bez większych problemów natomiast Radu miał ciężką przeprawę z Bagnisem i mecz trochę czasu mu zajął. Mołdawianin swój mecz grał 3 godziny i 37 minut natomiast Steve uporał się z rywalem w 2 godzinki (bez jednej minuty). Czas spędzony na korcie z pewnością swoje robi i teoretycznie do tego spotkania bardziej świeży powinien być Amerykanin. Ja jednak mimo wszystko idę w tym spotkaniu w niespodziankę. Może Johnson wydaje się być mocniejszym graczem przed tym pojedynkiem ale z kursami to buki tutaj przesadziły. Johnson jest bez wątpienia faworytem w tym starciu ale nie na kursy w przedziałach 1,15-1,22 bez przesady. Wolę w takim razie iść w stronę Albota, który jak najbardziej jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę. Obaj tenisiści są trochę do siebie podobni. Owszem Johnson jest wyższy i ma mocniejszy serwis ale Albot za to jest bardzo sprytnym graczem i tutaj Amerykanin nie będzie miał łatwej przeprawy. Podobni są pod tym względem, że obaj wygrywają na kortach o różnych nawierzchniach. Obaj wygrywają mecze zarówno na trawie, jak i cegle i kortach z nawierzchnią twardą a więc pod tym względem są dość uniwersalnymi graczami. Może nie osiągają jakiś wielkich wyników i nie wygrywają turniejów za często ale na każdej nawierzchni w miarę sobie jakoś radzą. Na trawie mocniejszy wydaje się być Johnson, który nawet wygrał w tamtym roku turniej trawiasty w Nottingham ale nie lekceważyłbym Albota, który jest w stanie w tym meczu zamieszać. Obaj panowie na kortach spotkali się do tej pory 1 raz a miało to miejsce w październiku tamtego roku w Sztokholmie na turnieju z nawierzchnią twardą i wówczas górą był Albot wygrywając 2-0 (6-3 , 6-4) a więc ten serwis Amerykanina nie jest nie do przełamania przez niego. Próbuję zatem w stronę Mołdawianina, wprawdzie tamten mecz to była inna, ranga inna nawierzchnia itd. itd. ale skoro raz był w stanie wygrać z tym graczem to teraz też go na to stać. W tamtym pojedynku nie dał mu większych szans więc może akurat gra Johnsona mu leży. Po takich kursach wolę zaryzykować na niespodziankę w tym spotkaniu, bo myślę, że stać na nią Albota.
⛔ 3-1 (6-3 , 6-3 , 4-6 , 6-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom