>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Witajcie.

Jak dla mnie 1. runda

Gasquet- Ferrer 3:0 1.97 ; Ferrer bez formy, do tego trawa ⛔
Stan- Medvedev 2 3.25 ✅ lub Stan(-1.5 seta)- Medvedev 2 2.24 ✅Medvedev gra coraz lepiej, jest ograny w tym roku na trawie. Stan bywa chimeryczny i jeśli będzie miał taki dzień to pojedzie do domu, czego mu nie życzę, gdyż uwielbiam jego tennis.

Jeśli chodzi o zwycięstwo ogólne, nie będę oryginalny- Roger ???? .

Nynek92
Nie ma pewniaków są tylko faworyci. Po co właściwie pisać takie typy o wartości kursów mniejszej niż 1.5zł, jakiś argument?

Pozdrowienia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Del Potro vs Kokkinakis. Del Potro 1.28 Fortuna - bez analizy. 3:1.
Isner vs Fritz. Isner 1.35 Fortuna-bez analizy. 3:0.
Gasquet vs Ferrer. Gasquet 1.15 Fortuna-bez analizy. 1:3 LOL rysiu ile kasy wziales ???
Gulbis vs Estrella. Gulbis 1.6 Fortuna. 3:0.
Co do Łotysza jest to ryzykowny typ. Jednak obydwaj gracze ostatnio wygrali bodaj po 2 spotkania na 10 mozliwych, forma slaba. Styl Gulbisa mnie bardziej przekonuje, w koncu musi zaczac wygrywac jakies spotkania. Estrella to typowy ziemniak i to kolejny argument by wziac Łotysza. Wg mnie Gulbis w koncu sie przelamie.
Karlovic vs Bedene. Bedene 2.60 Fortuna
Karlovic faworyt. Jednak to są trzy sety, Bedene na pewno poprawil swoj tenis. Nie raz Ivo potrafil zawalic tie-breaka i pokazywal,ze glowa nie chodzi. Bedene jak bedzie trzymal serwis i w Tie-breaku serwis Karlovicowi nie pomoze ma tutaj szanse powalczyc, kibice bedą po stronie Bedene. Wiec czemu nie zaryzykowac. Bedene w wymianach jest na pewno lepszym zawodnikiem a przegral na trawie z Mullerem w jakims turnieju po bardzo wyrownanym spotkaniu, wiec rozegranie na trawie jakies tam ma przed Wimbledonem. Ivo przegrywal z Youzhnym oraz z Mullerem gdzie nawet seta nie zdobyl.
3:2 Bedene.
Stan vs Medviedev. Stan 1.3 Fortuna
A ja bym Stana nie skreslal z mlodym Medviedevem. Owszem forma ruska wyzsza na trawie, ale jednak Stan to Stan,rzadko przegrywa pierwsze rundy w Szlemie. Nie daje mu tu duzych szans na zwyciestwo,jednakze watpie,zeby przegral w 1 rundzie !
1:3 Miedwiedev.
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Karlovic vs Bedene. Bedene 2.60 Fortuna
Karlovic faworyt. Jednak to są trzy sety, Bedene na pewno poprawil swoj tenis. Nie raz Ivo potrafil zawalic tie-breaka i pokazywal,ze glowa nie chodzi. Bedene jak bedzie trzymal serwis i w Tie-breaku serwis Karlovicowi nie pomoze ma tutaj szanse powalczyc, kibice bedą po stronie Bedene. Wiec czemu nie zaryzykowac. Bedene w wymianach jest na pewno lepszym zawodnikiem a przegral na trawie z Mullerem w jakims turnieju po bardzo wyrownanym spotkaniu, wiec rozegranie na trawie jakies tam ma przed Wimbledonem. Ivo przegrywal z Youzhnym oraz z Mullerem gdzie nawet seta nie zdobyl.
Wg mnie dobry typ z jeszcze lepszym kursem. Jeśli serwis Chorwatowi nie pomoże to odpadnie.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Karlovic za wysoki za wolny na trawe. Nie grałbym po takich kursach na Querraya, Mullera, Kyrgiosa i Del Potro który mało gra na trawie i jest bardzo podatny na kontuzje.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Karlovic za wysoki za wolny na trawe.
Że co?! Przecież na trawie najlepiej Dr.Ivo sobie radzi. Wiadomo, że nigdy na Szlemach wiele nie osiągnął, bo bo5 jednak jest wycieńczające, tym bardziej, że najczęściej wiele setów w jego meczach kończy się tajami, więc jeżeli nie kończy 3-0, to ma do rozegrania dłuższe spotkania. Skutkuje to większym zmęczeniem i tym, że po prostu w trzecim, czy czwartym meczu brakuje już sił i Chorwat musi skapitulować. Niemniej jednak trawa to idealna nawierzchnia pod mocny serwis i kończenie uderzeń fh. Plus dojścia do siatki. Sam bilans 100/50 wiele mówi. W tym roku finał w Hertogenbosch, rok temu tytuł w Newport, dwa lata temu finał na tamtym turnieju, etc. etc. Pisanie, że ktoś jest za wysoki na trawę to bardzo chore ????
 
T 7

tiger32

Użytkownik
No pewnie że jest za wolny i zbyt drewniany na trawie. W szlemach na Wimbledonie jest ledwo na plus w meczach. Hertogenbosch i Newport przeważnie nie ma nikogo ze ścisłego topu.Na Wimblu przegrywał z Kubotem, Lacko czy Dancevicem czyli żadnymi rewelacjami. W zeszłym roku wygrał Newport ale jaka klasa rywali Dancevic, Chiudinelli, Bagieta( ostatni dobry wynik na trawie 11 lat temu) i finał dopiero rywal przyzwoity na trawie bo Muller.
Osobiście myśle nad pograniem coś Jarry który dobrze grał w eliminacjach a Simon szału nie robi.
Jakieś handi też na Warda z Edmundem. Edmund trawa 3;11
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Po tym co widziałem to nie gram tasiemki faworytów tylko raczej pojedyncze zdarzenia i to zazwyczaj przeciw nim. Tutaj kilka luźnych typów.
Ward wygra seta z Baghdatisem @ ~ 1,5 forBet/ 1,6 Unibet ⛔ żenada
Gospodarz, długi rozbrat z tenisem - na trawie w tym roku trochę popykał sobie (1 runda all the time), ale bez efektów (porażki z Bennetau, Pospisilem oraz Evansem). Naprzeciw Baghdatis, któremu przygody w tym turnieju nie wróżę. Ogółem Cypryjczyk w słabej dość formie, nie sugerowałbym się turniejem w Turcji, bo tam działy się rzeczy, o których się nie śniło - ale prawda jest taka, że Bagiecie bliżej niż dalej do końca kariery i widać to po ilości startów oraz ich jakości. Myślę, że po kursie rzędu 1,5 można pomyśleć o tym typie kosztem wygranej Cypryjczyka, która stoi zbyt nisko, aby coś w nią ładować.
Nicolas Jarry wygra mecz @ 3,45 forBet/ 3,9 Unibet lub mniej ryzykownie wygra seta ~ 1,5 forBet ⛔ tutaj wygrana 3:0 Simona mnie dziwi - ten gość gra jeden dobry Szlem w sezonie, w tym to będzie Wimbledon?
Tutaj idę na przekór. Simon ogółem ma słabe warunki na trawę i z tym serwisem wie o tym każdy. To śmieszne, bo osiągał w Wimbledonie dobre wyniki, ale w tym sezonie to cień samego siebie. Jarry to niespodzianka, właściwie nie wróżyłem mu nawet awansu do Wimbledonu, ale jak widać w tym roku Nicolas radzi sobie dobrze i zaskakuje. Ciężko o określenie jak gra na trawie Jarry, bo kwalifikacji nikt nie widział a poza nimi tylko jeden mecz i to w 2015 roku (gdy jeszcze mało kto wiedział kim on jest). Niemniej znowu ruszanie Simona po kursie ~ 1,25 gdy właściwie ostatnio ma on problemy z wygraniem pojedynczego starcia to samobójstwo. Oczywiście - tu akurat za drobne, bo możliwe, że starcie będzie obfitowało w wymiany.
Basilashvili -1,5 seta @ 2,25 Unibet ✅ 3-0, ładnie
A tu ostatnia z propozycji. Znany i powszechnie lubiany przez wszystkich, którym siwienie włosów nie straszne Basilashvili zagra z Berlocquiem. Może bukmacherzy wiedzą coś więcej ode mnie (zapewne nawet na pewno wiedzą więcej), ale tutaj mamy Szlema i raczej odpuszczanie w grę nie wchodzi. Basilashvili to elektryczny zawodnik i często odpuszcza, właściwie to co bardziej czepliwi stwierdziliby ,,sprzedaje&#39;&#39;, ale z Berlocquiem, którego serwis na trawie zna każdy i można go porównać do serwisu Radwańskiej raczej nie powinien mieć większych problemów. Nie gram tego jako czyste zwycięstwo, bo po kursie ~1,6 nie zaufałbym temu czajnikowi, ale handicap na -1,5 seta też wygląda solidnie i jako singiel go puszczę.
Jeszcze bez analizy z tych pewniejszych typów uważam, że warto (jak ktoś lubi te tasiemki) bawić się w Gasqueta ze słabiutkim Ferrerem, Cilica z Kohlschreiberem czy też Raonica ze Struffem.
Uważałbym za to na takie kwiatki jak Albot, Bolelli, Paire, Querrey, Muller (tu paradoks z poprzedniego Wimbledonu się kłania, gdzie wydymał większą część stawiających i wygrał po 5 setach z Giraldo a stawiano handicapy ???? ). A tak nawiasem - kursy w większości za niskie.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Drewniany i wolny, moznaby tez powiedziec o takim gosciu co nazywa sie Raonic. Byl on w tamtym roku jakim dziwnym zbiegiem okolicznosci w finale ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Del Potro @1,28 ✅ + Raonic @1,14 ✅ + Lopez @1,19 zwrot + Cilic @1,18 ✅ + Edmund @1,14 ✅ + Albot @1,17 ✅ = AKO: @2,73 AKO: @2,29 ✅

Del Po samym forhendem i serwisem powinien załatwić sprawę. Kokkinakis przypadkowo pokonał Raonicia, który pokpił sprawę, marnując 9 bp w pierwszym secie. W kolejnej rundzie Kokki gładko przegrał z Medvedevem, brakuje mu jeszcze stabilności po kontuzji.

Raonic finalista z poprzedniego sezonu, presja spoczywa na nim spora, jednak Struffa to on powinien lekko pyknąć. Niemiec tylko raz w karierze awansował do drugiej rundy. Milos wypunktuje tutaj Struffa, który teoretycznie ma dobre podanie, solidnie uderza forhendem i bekhendem, jednak popełnia wiele prostych błędów, miewa przestoje.

Lopez. Początkowo nie byłem przekonany do gry na Hiszpana, jednak po obejrzeniu finału w Antalyi zdecydowanie widzę tu zwycięstwo Feliciano. Francuz został solidnie potraktowany przez palące słońce, czuję, że po tym turnieju będzie miał obrzydzenie do tenisa na kilka tygodni. Bardzo ciężki turniej, do tego przegrany finał. H2H 3-0 Lopez, ostatnio znakomita forma. Co prawda nie przewiduje sukcesu Feliciano w Wimbledonie, w ostatnich sezonach nie gra tutaj rewelacyjnie, aczkolwiek ogranie zmęczonego Mannarino nie powinno być wielki wyzwaniem.

Cilic powinien spokojnie ograć solidnego, lecz chimerycznego Kohliego. Niemiec w Wimblu gra słabo, Marin w ubiegłym sezonie świetny występ, miał już na łopatach Federera. Chorwat jest w gazie.

Edmund na trawie słaby bilans, jednak Alex Ward jest idealnym rywalem na przetarcie szlaków w wielkim szlemie. Kyle ma papiery na granie na trawie, szybka ręka, petarda z forhendu. Rodak Edmunda dostał WC na kwale, ograł Gerasimova, Soede i Gabashviliego, jednak należy pamiętać, że wcześniej grał słabiutko i wątpię, czy będzie w stanie fizycznie utrzymać wysoką dyspozycję. Dla mnie dobry bet.

Albot dla mnie najpewniejszy bet na pierwszą rundę. Obaj to ziemniaki, jednak przy Albocie Bagnis to &#39;wytarmoszony kartofel&#39; który trawę kosi, a nie na niej gra. Na grassie 0/3, nigdy nie wygrał seta. W hali 0/1. Dodatkowo w tym sezonie 9/16, zdecydowanie jest pod formą. Albot w ubiegłym sezonie przeszedł kwale, ograł Eliasa, a w drugiej rundzie mocno powalczył z Tomiciem, grając naprawdę dobry tenis. Zdecydowany win Mołdawianina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja tak na szybko bo jutro pewnie coś konkretnego wybiorę, ale widzę już wiadomo kto o której jutro zagra...
Na pewno pójdę w stronę Chaczanowa. Zaczyna łapać rytm. Dobry turniej w Stuttgarcie. Nawet z Federerem pokazał się z dobrej strony. Wiadomo, to pojedynek dwóch Rosjan, ale uważam że zwycięsko wyjdzie z tego Karen po kursie 1.50 do gry.
Z podobnych kursów to jednak nie idę w zwycięstwo Karlovica, a jednak w jakiś overek serowo/gemowy Karlovic-Bedene.
Natomiast moim mocnym betem na jutro z pewnością będzie Florian Mayer. Troicki mnie zupełnie nie przekonuje ostatnio a Florian potrafi zagrać na trawie swój tenis i po kursie 1.75 moim zdaniem jest spokojnie do gry.

Z mniejszych kursów, ale stosunkowo wysoko prawdopodobnych to:
Querrey
Pouille
Muller
Albot
Wawrinka (jednak Stan tutaj Wielki Szlem, motywacja bedzie a to klucz do dobrej gry Szwajcara i pieniążki)

PS.
Wnosze o usunięcie głosowania za zawodnika, który wygra Wimbledon. Widać, że ktoś bekę kręci z głosowania na Janowicza xD
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
panowie Istomin - Young ?? ogladalem Younga z Edmundem i dla mnie byla to parodia tenisa , uderzenia wolne , akcje przy siatce jak juz byly to fatalne , Edmund przegral bardziej ten mecz niz wygral . Wiadomo Instomin nie w formie , ale jakby sie postaral to jest w stanie ogarnac , pamietam ze mial tam jakis wachlarz zagran , dawno temu sobie radzil , moze na pierwsza runde sie zmobilizuje , moim zdaniem umiejetnosci bardziej po stronie Uzbeka , mam nadzieje ze ktos sie wypowie , bo kurs ciekawy
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dosyć pewnym betem na jutro jest według mnie under 28.5 w meczu Bautista-Haider Maurer.
Austriak wrócił na korty po prawie 2 letniej przerwie spowodowanej kontuzją. Zagrał ostatnio 2 spotkania w Todi. W 1 meczu grał z będącym kompletnie bez formy Sonego i przegrałby w 2 setach gdyby Włoch nie doznał kontuzji. Maurer jest typowym clayowcem, na trawie nigdy niczego nie osiągnął(bilans 7/18). Ostatni mecz na tej nawierzchni rozegrał właśnie na Wimbledonie 2 lata temu. Wątpię by był w stanie ugrać więcej niż 10 gemów z Hiszpanem. Ten na trawie zagrał w tym roku jedynie w Halle gdzie odpadł w 1/4 z Alexandrem Zverevem ale urwał mu seta. Ogólnie trawa to też nie jego nawierzchnia, ale rok temu w Queens był w stanie wygrać z Querreyem czy Youngiem. Warto wspomnieć, że 3 lata temu wygrał turnieje w Hertogenbosch i Stuttgarcie. Ograny w przeciwieństwie do Austriaka jest i jutro powinien szybko się z nim rozprawić.
Bautista-Haider Maurer
typ: under 28.5 ✅ 6-3, 6-1, 6-2
kurs: 2.05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 21

mirekinter

Użytkownik
Sporo tych meczy i na pewno gdzieś bedą niespodzianki zatem granie olbrzymich taśm mija sie z celem i trzeba wybrać jakieś mecze i właśnie pytanie - które ??? Wawrinka według mnie ma smaka na skompletowanie brakującego Szlema , zatrudnił nowego specjalnego trenera od gry na nawierzchni trawiastej i raczej nie po to aby odpadać w pierwszej rundzie , owszem przodownik to objawienie ostatnich tygodni ale jednak skoncentrowany Stan to Polka wyżej i ja program Wawrinka .. W meczu Jerzyka z Shapolavovem spodziewam sie wyrównanego meczu ale skłaniam sie do Kanadyjczyka .. ostatnie wyniki dobre , warunki fo gry na trawie ma bardzo dobre i tutaj wiele zależy od głowy Jerzyka a jak wiemy z tym nie jest za dobrze .. kolejnym wyrównanym meczem powinnien byc Troickiego z Mayerem i tutaj polecam zagrać over 40.5 gema bo nie sadza aby mecz zakończył sie wynikiem 3-0 , a 4 sety bardzo wyrównane powinny gwarantować over gemowy .. co do kobiet to w fajnej formie jest Sevastova , oglodlaem ja na turnieju w Mallorce i grała bardzo dobrze a w finale rozjechała Garcia , jeżeli formę utrzyma to Punitseva nie ma szans ... uważałbym z graniem na Wenus ( wypadek ) , Riske ( bardzo chimeryczną a Stephens potrafi przyłożyć i gdybys nie fakt ze wraca po kontuzji to według mnie ona by była faworytka ) , Makarova z Belgijka bardzo wysoki kurs na Rosjankę , według mnie jest lepsza zawodniczka ale Belgijka ostatnio finał w chalengerze i całkiem fajne wyniki a Makarova gra słabo bo mecz z Suarez Navavro to była patologia tenisa .. Suarez powinna sobie poradzić z Giena ale mam takiego pecha do hiszpanki ze juz nie obstawiam meczów z Jej udziałem bo to dla mnie czarna magia ..Zagrań na seta Matric bo lubię Jej grę i uważam ze moze powalczyć z Gavrilova zwłaszcza ze czasem Rosjanka( Australijka ) potrafi przepaść początki meczów a wtedy martwić powinna to wykorzystać .. powodzenia panowie i panie
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
A czy ktoś wie - jak można porównać nawierzchnię na Wimbledonie do Eastbourne? Czy Wimbledon jest szybszy? Na moje oko nawierzchnia w Eastbourne była zaskakująco &quot;wolna&quot;?
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Wimbledon nie jest szybszy niz Eastbourne. Dodatkowo gramy dluzej i pod koniec turnieju to juz niby trawa-niby clay sie robi.. Dlatego najwieksze prawdopodobienstwo, ze ziemniaki jak Nadal czy Wawrinka poodpadaja jest z reguly na poczatku.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic - Bedene TB w 1 secie @1,8 ✅ Sts
Styl Ivo każdy zna, potężny serwis i akcje przy siatce. Na Returnie radzi sobie słabo, rzadko przełamuje swoich rywali jak i oni jego. Pierwszy mecz więc siły sa i nie spodziewam się żeby Bedene odebrał mu serwis. Sam Aljaz też dobrze podaje i powinien dowieźć serwis do taja. Wymian za dużo nie będzie, bo akcje pewnie kończone w kilku uderzeniach więc tu przewagi żaden nie uzyska. Kurs przyzwoity jak na takie zdarzenie.
Dodatkowo:
Querrey -1,5 seta @,1,4 ✅
Kaczanov @1,47 ✅
Basilashvili @1,52 ✅
Monteiro Thiago Moura - Whittington Andrew powyżej 3,5 seta @1,75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Karlovic - Bedene TB w 1 secie @1,8

Styl Ivo każdy zna, potężny serwis i akcje przy siatce. Na Returnie radzi sobie słabo, rzadko przełamuje swoich rywali jak i oni jego. Pierwszy mecz więc siły sa i nie spodziewam się żeby Bedene odebrał mu serwis. Sam Aljaz też dobrze podaje i powinien dowieźć serwis do taja. Wymian za dużo nie będzie, bo akcje pewnie kończone w kilku uderzeniach więc tu przewagi żaden nie uzyska. Kurs przyzwoity jak na takie zdarzenie.
Wg mnie dość rozsądny typ, dobre spotkanie warto zagrać.

Sousa - Brown (-1.5) seta 2 1.8 ✅

Dustin Brown prezentuje fantazyjny tenis i czasem zdarza mu się stracić koncentrację, stąd też nie stawiam na Brown&#39;a 3-0, choć kurs całkiem przyzwoity (2.9).
Sousa w miarę radzi sobie na ziemnych kortach, ale jeśli chodzi o inne nawierzchnie nie prezentuje się dobrze. Patrząc na jego ostatnie wyniki nie spodziewałbym się aby mógł wygrać z Brownem dwa sety. Nawet jeśli dojdzie do TB w którymś z setów to serwis Browna powinien być sporym atutem, gdyż jest lepszy w tym elemencie gry.

Powodzenia ;)
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Na początek chciałbym napisać, że dawno nie widziałem tutaj tak wielu analiz w których brak wiedzy aż razi po oczach. Kibicuję adminowi Macko i innym, żeby zrobili tu porządek.

Jako, że turniej się jeszcze nie zaczął, mogę napisać swoje przewidywania ogólne.

Faworytem turnieju jest bez wątpienia Roger Federer, ale nie jestem nawet w połowie tak pewny jego sukcesu, jak byłem pewny wygrania RG2017 przez Rafę. Na pewno Roger jest w najlepszej formie spośród zawodników liczących się na trawie.

Mniejszy faworyt: Andy Murray. Trochę odbudował formę, na trawie gra nieźle i może tu pokonać każdego. Jednak forma Andiego nadal nie jest stabilna i obawiam się jakiejś wpadki. Myślę, że czeka go przynajmniej jeden mecz w którym niespodziewanie jego sukces będzie wisiał na włosku, jeśli da radę, to możemy zobaczyć go w finale.

Zawsze groźni: Stan Wawrinka, Rafa Nadal - jednakże w obu przypadkach trawa to nie ich naweirzchnia. O ile Wawrinka ma jeszcze atrybuty na tą nawierzchnię, o tyle w przypadku Rafy szukałbym chyba niespodzianki i odpadnięcia przed półfinałem.

Groźni na trawie: Raonic, Del Potro, Dimitrov. Cała trójka już się w tym turnieju pokazywała. Raonic to finalista sprzed roku. Domitrov półfinalista, który pokonał już tu Murraya, w dodatku 3:0. Del Potro także już był tu wysoko. Cała trójka ma czym straszyć. Dimitrov to troche gorsza wersja Rogera, ale na trawie nadal potrafi namieszać. Rao i Delpo mają serwisy i forehandy. Dodatkowo tu mniejsze znaczenie będzie miała kontuzja Del Potro, bo częściej będzie mógł zagrywać slajsem z backhandu.

Osobna kategoria: Novak Djokovic. Trzeba powiedzieć, że jest tu mocny. Wygrywał ten turniej trzykrotnie, czyli częściej niż uznawany za specjalistę od trawy Andy Murray. Jednak jego obecna forma jest zagadką. Wydaje się, że może już nie wrócić do formy z lat 2011-2016, ale wciąż nie można go skreślać. Będzie to postać, którą z ciekawością będę obserwował. Jego atutem na pewno będzie brak presji.

To tyle z moich przewidywań. Raczej nie spodziewałbym się wielkiego turnieju w wykonaniu takich graczy jak Nishikori lub Thiem i innych specjalistów od nawierzchni ziemnej lub od wymian z głębi kortu. Na trawie naprawdę gra się zupełnie inaczej i tu najbardziej widać jakie znaczenie ma nawierzchnia.

Co do pojedynczych meczów, mam już swoje typy, ale nie mam jeszcze analiz, gdyż to dopiero pierwsza runda. Dlatego powstrzymam się jeszczę z oponiowaniem na temat formy zawodników.
A Alexander Zverev? ;&gt; Myślę że warto gdzieś tam go wcisnąć na 1-2 zdania :&gt;
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
A co sądzicie o Haas - Bemelmans 2 @ 2.96
Niemiec ma 39 lat, w tym roku 6/11 i na trawie 2-2 (wygrał z Rogerem)
Belg 23/16 i trawa w tym roku 4/3.

Niech w meczu będą 4 sety, a nie daj Boże 5.. wątpie by 39 latek sobie poradził kondycyjnie

wynik: 1-3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom