>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
H 221

heksan

Użytkownik
Dzięki!! To gram grubo na Serba. Nie wiedziałem, że nie można przegrać dwóch finałów WS pod rząd. Jak mogłem być taki głupi. Teraz to widzę, Djoko bierze finał bo musi, bo jest 1 w rankingu i dlatego, że nazywa się Djokovic. Aaa i nie zapominajmy o najważniejszym. Kwestia wiary, tudzież nie wiary w taki, a nie inny wyniki. Nie no po takiej analizie nie zagram grubo na Serba. Zagram va bank, all in. Federer już się może pakować. Dziękuje raz jeszcze rakucośtam, jutro liczymy hajsy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Widzę, że finał pobudza;) Oczywiście można mnożyć argumenty za jednym czy drugim. Jak dla mnie to co zrobił Fedex z Paniczem to absolutne mistrzostwo. Jasne, że z Serbem może być inaczej i pewnie tak będzie, tym bardziej, że mam nieodparte wrażenie, że Nole grał do tej pory &quot;na pół gwizdka&quot;, a w każdym razie nie pokazywał tego, na co go stać. Mimo tego, dla mnie faworytem jest Federer, widać u niego nie chęć, ale żądze zwycięstwa, absolutną koncentrację, aby wygrać tu kolejny raz. Nie będę wdawał się tu w dokładną analizę gry Szwajcara, bo są na tym forum bardziej kompetentni użytkownicy, ale zwrócę tylko uwagę na jego serwis. Isnery, Karlovice czy inne Andersony mogą mu ręczniki podawać. W każdym razie typ na Federera i asekuracyjnie na over 3,5 sets. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
1 409

153040

Użytkownik
Djokovic 1.84 6/10
Szok te kursy. Roger zagral znakomity mecz, najlepeszy chyba w tym sezonie no ale trzeba przyznac, ze Szkot przeszedl obok, nie celowo po prostu byl beznadziejny, pasywny i rozdawal prezenty. Federer agresja ataki i to prynioslo fajny wynik tylko, ze taka zabawa z Djokiem nie jest realna. Skoro trudniejsze warunki postawic Rogerowi Samuel Groth czy w Halle Kohi a nawet Florek Mayer no to to mowi samo za siebie. To byl cien Murreya. Moim zdaniem Szwajcar juz Szlema w zyciu nie wygra. Djokovic mial kryzys z Andersonem ale to juz minelo i nie bedzie mialo zadnego wplywu w finale. Z Cilicem i Gasquetem bardzo dobre spotkania. Dobry balans miedzy atakiem a obrona, agresywnie returnuje i wyrzuca rywala dalej tego wlasnie dzis brakowalo w pussiakowej grze Szkota. Federer jak dostaje tyle prezentow i pilek w pol kortu to czuje sie jak ryba w wodzie, z Serbem wszystko powinno wygladac inaczej i bedzie sie musial Fed mocno nameczyc zeby z nim wygrac. Djokovic jest obecnie najlepszym graczem na swiecie i mysle, ze udowodni to w finale Wimbledonu 2015 ogrywajac dziadka Rogera. Wiem, ze znow bedziecie hejtowac, z gory pisze, ze nie bede na te zaczepki odpowiadac tak jak w przypadku typu powyzej.
Nie nie będziemy Cię hejtować, będziemy bić brawo że nazywasz Federera dziadkiem a Novaka najlepszym graczem na świecie i pewnie masz Novaka przy łóżku na plakacie.
Djoko wypada w tym turnieju dosyć słabo. 5 setów z Andersonem w R16.
Nie pokazał swojego najlepszego tenisa w tym turnieju czy dlatego że zachowuje siły na finał czy może po prostu nie jest w super formie ?
Fed idzie jak burza, widać koncentracje i ktoś napisał żądzę wygranej !.
Nie macie poczucia że FeEd naprawdę mocno ciśnie i wierzy tutaj w swoje zwycięstwo ? Nie macie poczucia że Djoko po przegranym finale ze Stanem delikatnie mógł się podłamać ?
Djoko i jego zespól byli według mnie zbyt pewni siebie, już od razu na początku roku zaplanowali sobie że idzie RG a później już z górki i Nole zgarnia wszystkie szlemy.
Według mnie fakt że Djoko przegrał RG może wpłynąć negatywnie bo wielki mistrz nagle poczuł że nie jest nad człowiekiem i posmakował zawodu i porażki która na pewno w głowie siedzi.
Myślę że tutaj jest wszystko w rękach Federera.
Jeśli zagra na takim poziomie jak z Murrayem to według mnie wygra finał ale musi to zrobić w max 4 setach bo podejrzewam że jeśli dojdzie do 5 seta to szala przechyli się w stronę Serba.
Czy Roger może się zestresować na myśl że ma szanse ograć Novaka i sięgnąć po tytuł ? Jest takie niebezpieczeństwo ale według mnie Roger jest tak doświadczony że sobie z tym poradzi .
Typy:
Federer
Federer wygra 1 set
Na LIVE jak dojdzie do 5 seta to całe zboża na Novaka !
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Wytypowanie zwycięzcy w finale jest praktycznie niemożliwe. Może faktycznie najlepszą opcją jest tu zagranie jakiegoś overa gemowego lub setowego. Djokovic to nie Murray i gdy zobaczy, że gra nie idzie po jego myśli to zmobilizuje absolutnie wszystko co ma by grać jeszcze lepiej - tak jak w meczu z Andersonem. Federer musi liczyć na świetny serwis, gdy go zabraknie to jego nadzieje na 18 tytuł wielkoszlemowy odpływają. Oceniam szanse obu panów na 52-48 dla Djokovica, ale zagrałem na Federera gdy kurs był na niego powyżej 2,20, teraz przy kursach w okolicach 2 - 2,05 chyba już nie ma sensu ryzykować.
No niestety serwis nie siedział jak w piątek i efekt był taki, że Djokovic prawie wszystko bezbłędnie returnował
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic - Federer
Typ: Over 10,5 gema w 1 secie
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet/Betsson
Analiza: Dwaj swietni zawodnicy w finale. Obaj na poczatku meczu beda na maxa skoncentrowani i zdeterminowani wiec uwazam ze postaraja sie by nie zostac przelamanym. Spodziewam sie zacieklego pojedynku na poczatku i nastawienie na bezblednosc stad taki typ. Powodzenia
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Djokovic - Federer 2 @ 2 STS
Mecz oczywiście może pójść w każdą stronę. Novak wydaje się być w niższej formie niż na początku roku oraz wiosną. Myślę, że przegrana ze Stanem w Roland Garrosie też musiała się na nim odbić negatywnie. Więcej w tym meczu będzie wg mnie zależeć od dyspozycji dnia Szwajcara. Jak będzie grał tak jak z Andym w półfinale, to wygra. Federem potrafił wygrywać z Serbem, gdy ten był w najlepszej życiowej formie, czyli Roland Garros 2011 i Dubaj tego roku. To nie jest przypadek. W tym czasie Serb był praktycznie poza zasięgiem innych graczy. Potrafi z nim grać i co najważniejsze, jak sam podkreśla, wie, że jest w stanie z nim wygrywać. Czyli nastawienie podobne jak Wawrinki w konfrontacji z Djokerem. W dodatku rok temu sam Federer był w gorszej dyspozycji a postawił się bardzo mocno.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Djokovic - Federer
Total Double Faults - 1st Set Poniżej 1.5 kurs 1.55 Marathonbet wynik 2 ⛔⛔⛔ Jak na złość Federer popełnił DF w ostatniej piłce seta.
Obaj gracze wyjdą zmobilizowani i wypoczęci na ten mecz dlatego wątpię w to aby nastąpiły co najmniej 2 podwójne błędy w pierwszym secie. Jeden podwójny błąd w pierwszym secie najprawdopodobniej nastąpi ale to będzie błąd Djokovica.
Większość podwójnych błędów serwisowych Djokovic, Novak kurs 1.9 (po równo zwrot) Marathonbet
⛔⛔⛔

Federerowi w tegorocznym Wimbledonie zdarzało się o wiele mniej razy popełniać DF niż Djokovicowi. Liczę że dzisiaj też tak będzie.
Większość asów serwisowych z handicapem Federer (-4.5) kurs 1.65 Marathonbet
⛔⛔⛔
Federer ma o wiele lepszy serwis niż Djokovic, wiele jego serwów trafia w linię co sprawia że serwis jest trudy do odebrania. Na dodatek Federer dobrze się ustawia do odbierania piłek serwisowych co też ma wpływ na handicap.
1st Ace Federer, Roger kurs 1.72 Marathonbet Pierwszy punkt w meczu i as Rogera
✅✅✅
Typ bardzo ryzykowny dlatego za bardzo małą stawkę gram.
Łączna liczba gemów w 3. secie poniżej 12.5 1.54 Marathonbet wynik 6-4 Djokovic
✅✅✅
Tie braki najczęściej są w pierwszym secie, ewentualnie w drugim. Liczę że w pierwszym jak i drugim secie obaj panowie się nieźle rozegrają a w 3 secie ktoś wygra poprzez przełamanie serwu przeciwnika. Na chwilę obecną w meczach obu panów tylko Federer doszedł do tiebreaka w trzecim secie w meczu z Grothem.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Typowanie zwycięzcy w tym meczu to naprawdę mało wykonalne zadanie. Gadanie, że Novak nie przegra 2 finałów WS z rzędu jest śmieszne, a granie +2.5 seta na niego za 1.16 można tylko wyśmiać ????
Osobiście uważam, że kusząco wyglądają overy. Ja tu czuję nawet 5 setów. Rok temu grali w finale i padło 5 setów. Wygrał Novak, ale teraz trochę lepiej prezentuje się Szwajcar. Różnica między nimi jednak jest minimalna i tu będzie na pewno zacięty mecz. Dlatego proponuję over 42 gemy @1.70 Pinnacle. Tu nie będzie 3 setów, tu nie będzie setów wygrywanych do 1 albo do dwóch. Jeden i drugi potrafią serwować, trawa jeszcze potęguje ten atut. W wymianach zarówno jeden jak i drugi to absolutni mistrzowie. Tu będą tie breaki, niesamowite wymiany i tylko jeden zwycięzca. Kto to będzie nie sposób przewidzieć, chociaż mam nadzieję, że będzie to Roger.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ef81 138

ef81

Użytkownik
Większość typerów idzie w kierunku niespodzianki jaką miało by być pokonanie Djoković&#39;a przez Federera, otóż drodzy sympatycy tenisa, nie wydaje mi się by tak było, co prawda wszystko zweryfikuje boisko ale tak na chłopski rozum, Federer wejdzie na kort i zacznie się mieszanka, jeden aut, drugi aut i kolejne, Djoković nie odpuści sobie finału i pięknego zwycięstwa jakim będzie wynik powyżej 3setowy z korzyścią oczywiście dla Djoković ,przy dłuższych wymianach Roger zacznie popełniać masę błędów, może i jest zadziorny, może i grać potrafi ale idę w kierunku typów:

Novak @1.95 ✅
Novak -1,5 gema @2.10 ✅
Ile gemów wygra Federer w 1-ym secie ? Poniżej 4,5 @3.30 ⛔

Życzę wszystkim emocjonującego oglądania pojedynku jakim niewątpliwie będzie dzisiejszy finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Federer R.
Federer R. ::: 2,12 ::: Pinnacle ::: 5/10 ⛔
H2H 19:20, na trawie podczas Wimbledonu grali ze sobą dwa razy. Rok temu po 5 setach wygrał Djokovic, w 2012 po 4 Federer. Spotka się dwóch najlepszych zawodników tego sezonu, finał bezapelacyjnie będzie arcyciekawy. Światowy numer jeden, oraz &quot;King Roger&quot; w swoim królestwie.
Federer pomimo 33 lat na koncie, werwy do gry mu jeszcze nie brakuje. Zmienił jakiś rok temu trenera na Stefana Edberga, co zaowocowało genialnymi wynikami. Nadal cały tour Szwajcarowi tak naprawdę może podawać ręczniki, oprócz ścisłego topu z którym walczy zażarcie. W tym sezonie już raz pokonał Novaka Djokovica w Dubaju, a teraz przyjdzie zmierzyć mu się na trawie co go jeszcze bardziej premiuje.
Co mi imponuje w Rogerze? Serwis i jeszcze raz serwis. Roger oddał dosłownie jednego BP na początku pierwszego gema takiemu królowi returnu jakim jest bez wątpienia Andy Murray. W pozostałych 3 setach do końca meczu, Federer nawet nie dał mu polizać szansy na przełamanie. Piekielna skuteczność serwisu, dużo asów, dużo wygranych punktów. Wszystko kompletnie przemawia za nim.
Djokovic Novak również gra bardzo pewnie, ale to w porównaniu do Federera jest wachlarz emocji na korcie. Świętuje bodajże dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu z Jeleną Ristic (dzisiaj Djokovic). Rok temu podobnie było podczas turnieju, że miał przez Wimbledon większe problemy w pozostałych meczach niż Roger, ale to on triumfował ostatecznie. Dzisiaj sytuacja wydaje mi się zupełnie inna, bo Federer wydaje mi się jeszcze bardziej groźny niż rok temu. Swoją drogą uważam, że nie ma sensu brać pod uwagę pozostałych meczów, bo to zupełnie inna liga tenisa niż ten jutrzejszy finał. Gram na Federera bo wydaje mi się, że w tym meczu kluczem do sukcesu będzie serwis. Do tego dochodzą małe problemy Serba z bodajże barkiem, a takie detale mogą mieć wpływ na wynik końcowy finału. Też nie bez powodu jakiś bukmacher wyszedł z promocją, że jak Federer wygrał cały turniej to gracze dostaną zwrot. Przypadek?
Wynik: 7:6(1) (10)6:7 6:4 6:3
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Nie można nic więcej powiedzieć na temat meczu. Federer jest w nieziemskiej formie co zaprezentował w meczu z moim faworytem Andym. Jednak tym razem jego przeciwnikiem będzie facet, który samym nazwiskiem wzbudza respekt. Każdy zainteresowany wie jakiego kalibru są obaj zawodnicy i nie sposób przewidzieć zwycięzce, a osobiście licze na Rogera.

Mój typ: Federer +2.5 gema. Pinnacle 1.781 ⛔

Powodzenia
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hingis, M/Paes, L - Babos, T/Peya, A
Typ: Hingis, M/Paes, L 2-0 @ 2.04 junibet ✅ 6-1 6-1 demolka.. genialny turniej, genialn y mikst

Dobry kurs na gładkie zwycięstwo faworytów. Drogi do finału obu par nie mogły się chyba bardziej różnić, wystarczy przejrzeć drogi obu finałowych mikstów, żeby wiedzieć kto tu jest murowanym faworytem. Hingis z Paesem gładziutko bez straty seta, ani razu nie byli nawet w najmniejszym stopni zagrożeni, zazwyczaj wysokie zwycięstwa z przewagą 2 i więcej przełamań na seta, włącznie z wczorajszym półfinałem z najgroźniejszymi rywalami czyli Mattek-Sands i Mikiem Brynanem. Babos z Peyą na zupełnie drugim biegunie, od początku do końca męczarnie, 3 trzysetówki, masa tiebreaków i 2 ostatnie mecze wygrywane na przewagi w 3 secie. Na dobrą sprawę już dawno nie powinno być ich w turnieju, bo przynajmniej kilka razy byli na wylocie (jak choćby w ćwierćfinale z Mirzą i Soaresem który rywale podarowali im oddając prowadzenie 4-1 w 3 secie). Trochę późno, bo dopiero w finale, ale w końcu ich szczęście powinno dobiec końca, nie ma lepszego miksta na trawie niż Szwajcarka i Hindus, to już prawdziwe legendy gry podwójnej i różnica jakości powinna być aż nadto widoczna.
Stwierdzenie że Szwajcar i Hinduska to legendy gry mikstowej uważam trochę za przesadzone oni grają dopiero 3 turniej razem chociaż mają już jedno zwycięstwo w wielkim szlemie za sobą.
Napisałem &quot;l egend y gry podwójnej &quot; gwoli ś c isłości (a nie stricte mikst a), i w pełni to podtrzymuję. Paes 8 szlemów w deblu i 8 w mikscie, Hingis podobnie, po 8 szlemów w d eblu i 9 w mi kście , większość z dawnej kari ery, ale już 4 po pow rocie. A że wspólnie dopiero zaczynają kosić to in na sprawa, ale wcześniejsze sukcesy to nie wymazuje przecież.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Hingis, M/Paes, L - Babos, T/Peya, A
Typ: Hingis, M/Paes, L 2-0 @ 2.04 junibet

Dobry kurs na gładkie zwycięstwo faworytów. Drogi do finału obu par nie mogły się chyba bardziej różnić, wystarczy przejrzeć drogi obu finałowych mikstów, żeby wiedzieć kto tu jest murowanym faworytem. Hingis z Paesem gładziutko bez straty seta, ani razu nie byli nawet w najmniejszym stopni zagrożeni, zazwyczaj wysokie zwycięstwa z przewagą 2 i więcej przełamań na seta, włącznie z wczorajszym półfinałem z najgroźniejszymi rywalami czyli Mattek-Sands i Mikiem Brynanem. Babos z Peyą na zupełnie drugim biegunie, od początku do końca męczarnie, 3 trzysetówki, masa tiebreaków i 2 ostatnie mecze wygrywane na przewagi w 3 secie. Na dobrą sprawę już dawno nie powinno być ich w turnieju, bo przynajmniej kilka razy byli na wylocie (jak choćby w ćwierćfinale z Mirzą i Soaresem który rywale podarowali im oddając prowadzenie 4-1 w 3 secie). Trochę późno, bo dopiero w finale, ale w końcu ich szczęście powinno dobiec końca, nie ma lepszego miksta na trawie niż Szwajcarka i Hindus, to już prawdziwe legendy gry podwójnej i różnica jakości powinna być aż nadto widoczna.
W pełni się zgadzam z twoją analizą. Warto dodać że Paes Hingins są bardziej zgraną parą to już ich 3 wielki szlem. Jak do tej pory hindus i szwajcarka rozegrali 11 meczy z czego 10 wygrali 2-0 i jeden 2-1 przegrali.
Zagrałem wcześniej w unibet po 2.04 ✅✅✅. Natomiast Peya Babos mieli dość łatwą drabinkę turniejową i dzięki szczęściu udało im się tak daleko zajść.
Stwierdzenie że Szwajcar i Hinduska to legendy gry mikstowej uważam trochę za przesadzone oni grają dopiero 3 turniej razem chociaż mają już jedno zwycięstwo w wielkim szlemie za sobą.
Dorzucam do tego dwa takie zakłady:
Wygrać 1. set z handicapem L.Paes/M.Hingis (-1.5) 1.727 Marathonbet wynik 6-1
✅✅✅
Wygrać 2. set z handicapem L.Paes/M.Hingis (-1.5) 1.727 Marathonbet wynik 6-1
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom