>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
Ostatnio co nie zagram z debli, to wchodzi izi ,na dzis spokojnie wg mozna zagrac:
Paes/Stepanek - Erlich/Ram 1, Elgin/Istomin - Andujar/Garcia Lopez 1 i Lindstedt/Tecau - bracia Ratiwatana 1,
pierwszy typ to moja ulubiona para, od poczatku roku dobrze graja, nie odpadaja z byle kim,
drugi bet to z racji tego, ze Elgin/Istomin juz pogrywali na trawie w tym roku, a dla Latynosow to 1 mecz na trawie w deblu,
trzeci bet to obroncy tytulu, maja na rozkladzie w 1 rundzie Dlouhego/Mertinaka a bracia meczyli sie ze Stakhovskim/Tursunowem
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Z ranka wpadł mi do głowy, jednakże nie ma zakładów w Bet365 to tylko sama analiza.

Baker - Paire(+2,5s)
Paire @ 1,28
Baker przez ten turniej przechodził przez kwalifikacje, więc w nogach ma wiele więcej niż Benoit. Owszem miał łatwe mecze, bo wygrana z Machado i Nieminenem to 3:0, ale powinien odczuć te 5 spotkań przy 2 rywala. Francuz Paire dobrze spisuje się na trawie. Przed Wimbledonem pokonał między innymi Goffina, Kubota, natomiast w samym turnieju Dolgopolova, który mimo nie jest w formie to trzeba umieć go pokonać. Francuz posiada dobry serwis i według mnie napewno jest w stanie wygrać chociaż jednego seta.

Rosol(+2,5s) - Kohlschreiber
Rosol @ 1,40
Nie rozumiem troszkę tego, że większość gra przeciwko Czechowi. Zgodzę się, że może być zmęczony czy się podpalić po takim zwycięstwie, ale mimo wszystko gdybym musiał to stawiałbym na Czecha. Rosol posiada znakomity serwis i dzięki temu pokonał Nadala i to właśnie będzie największy atut w dzisiejszym meczu, na podstawie, którego sądzę, że Czech wygra seta. Obaj grali 5-setówki, nie jest mi wiadomo co z Kohlschreiberem, bo widzę, że się skreczował mecz przed Wimbledonem i nie wiem czy coś mu jest czy nie. Jeśli tak, lepiej dla mnie, będzie łatwiej, choć i tak Rosol wygra seta i po takim kursie całuję rączki ;)

@@@ 1,79
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wielki podziw za wyczyn Rosola i eliminacja Rafy we wczorajszym meczu. Pytanie tylko czy Czech będzie w stanie sprostać zadaniu i tym razem, nawet gdy po drugiej stronie znajduje się nieco mniej wymagający przeciwnik? Na pewno jest w stanie jeśli brać pod uwagę skill obu tenisitów, ale uważam że po tak wielkim sukcesie baterie będą zdecydowanie wyczerpane na kolejne starcie z groźnym na trawie Niemcem. Kohl po 5-setowym maratonie z Haas&#39;em, gdzie w górę prawdopodobnie wzięła kondycja w kolejnej rundzie bezproblemowo przejechał się po Jazirim w szybkich 3 setach. Stawiam kolejny raz na Philippa, a na podbitkę dokładam Murraya.

Kohlschreiber + Murray @ 1,66 (wczoraj po 1,80~) Pinnacle ✅

Dla mnie jeden z najciekawszych meczów dnia dzisiejszego. Powracający po chwilowej nieobecności po przebytej kontuzji Kei, który mimo wszystko powinien mieć się dobrze po tych dwóch łatwych dla niego rundach - podejmie Ponego, który jakby nie patrzeć został już odpowiednio wytestowany przez Hasse i Soede, który urwał mu nawet dość boleśnie seta. Del Potro na trawie nigdy nie błyszczał chociażby poprzez swoje słabsze poruszanie się po korcie, jednak posiada więcej mocy w swoich uderzeniach - zdecydowanie więcej niż Nishikori. Kluczem do zwycięstwa Japończyka będzie oczywiście dobre podanie i jak najdłuższe utrzymywanie piłki w wymianach obnażając krok po kroku jak już podkreślałem - słabszy &quot;movement&quot; Juana na tych kortach. Im dłuższy mecz, tym szanse Nishikoriego powinny wzrastać, tymbardziej że we wszystkich 5-setówkach które rozegrał w karierze, każdą wygrał co na pewno przysparza mu miano jednego z największych fighterów w tourze. Moim zdaniem posiada jak najabrdziej narzędzia by ogrywać graczy z TOPki, a udowodnił to chociażby ostatnio podczas Aussie Open eliminując Tsongę. Co prawda powraca po kontuzji w wielki turniej, ale myślę że sprawy mają się dobrze a na pewno nie ma wiele do stracenia, tak więc widzę dziś pewne szanse przy jego zwycięstwie.

Kei Nishikori - Juan Martin Del Potro @ 3,69 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: David Goffin (BEL) - Mardy Fish (USA)
Data: 2012-06-30 16:00
Typ: Fish ✅
Kurs: 2.25
Bukmacher: sportingbet
TO już 3cia runda wielkiego szlema dojdzie do starcia Belga Goffina z Amerykaninem Fishem. 12sty w rankingu Atp wraca po dłuższej przerwie do gry i myślę ,że z 70tym zawodnikiem rankingu Atp łatwego meczu mieć nie będzie. Także w poprzednich spotkaniach musiał się trochę pofatygować z rywalami. W pierwszej rundzie pokonał 7-6,7-5,7-6 Hidalgo, w drugiej rundzie musiał grać aż 5 setów z Wardem , lecz wygrał 6-3,5-7,6-4,6-7,6-3 . GOffin zaś w pierwszej rundzie pokonał Tomica 3-1 , w drugiej Levine także wynikiem 3-1. Głównego faworyta do zwycięstwa w tym meczu nie ma , kursy bardzo zbliżone i ciężko jest określić. Ja myślę ,że jednak Fish powraca do wyśmienitej formy ,a Goffin to zawodnik , który jest zupełnie w zasięgu Amerykanina. 100% przekonania jednak nie mam ,ale kurs jest bardzo ładny i z chęcią skorzystam , tym bardziej ,że Fish to już bardzo doświadczony tenisista ,a Goffin dopiero wkracza do światowego tenisa , gdyż jest jeszcze młodym graczem i jeszcze uważam ,że dużo przed nim. Panowie jeszcze ze sobą nie grali ,a więc będzie to pierwsze starcie tych tenisistów. Liczę na Fisha ,że pokażę dobrą grę na trawie i stać go na dobry wynik w tym turnieju.
stawka 4/10
 
blads 187

blads

Użytkownik
David Goffin - Mardy Fish ✅
Względnie krótko bo masa rzeczy przy sobocie do ogarnięcia. Dziś widzę zwycięstwo Fisha, nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie, stawianie tutaj w roli wyraźnego faworyta młodego Belga jest jak dla mnie troszkę niezrozumiałe. Przeciwko Goffinowi grałem już w meczu z Tomicem, z kolei na Davida grałem w meczu z Levine. Powody dosyć proste takich decyzji...Tomic miał go załatwić dobrym serwisem i agresywną grą, przewaga siły, warunków fizycznych były tutaj aż nadto widoczne. Z kolei w meczu z Levine, gdzie panowie dysponują podobnymi warunkami fizycznymi byłem przekonany co do zwycięstwa Goffina. Tomic w meczu z Belgiem wyglądał jak laska podczas okresu, zresztą nie pierwszy raz kiedy go oglądam. Chimeryczność tego chłopaka jest naprawdę jego wielką wadą, od początku widać było że średnio mu się chce. Nie umniejszam tutaj świetnej gry Davida który zepchnął Tomica do głębokiej defensywy i grania z głębi kortu, co Australijczykowi średnio wychodziło. Jednak wydaje mi się że gdyby Tomic miał trochę bardziej poukładane w główce, to Belga już w tym turnieju byśmy nie mieli. Co do Fisha to jego akurat tutaj nie widziałem, pierwszy mecz z Hidalgo wygrał w trzech setach, z Wardem już się trochę pomęczył, ale ogarnął i wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Fish dysponuje znacznie lepszym podaniem i jego styl też odpowiada bardziej nawierzchni niż to co prezentuje Goffin. Liczba meczy rozegrana na trawniku też jest powalająca w przypadku Fisha, jak i procent wygranych, względem osiągnięć Goffina. Sądzę że stary wygra jakim jest jankes znajdzie dziś sposób na zniwelowanie atutów belga i wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
Do tego pobieram over 3,5 seta w meczu Potro - Nishikori. Bardzo dobra analiza kolegi Lutka, też szukałbym niespodzianki w tym meczu i grałbym na Japończyka. Moim zdaniem pojedynek dosyć wyrównany i widzę tutaj spokojnie 4 sety. Mam nadzieję że w stronę Japończyka bo bardzo cenię sobie jego talent. Więcej pisać nie ma sensu bo widzę że tutaj już poprzednicy dosyć fajnie opisali ten mecz. ⛔
Ostatni typ jaki dziś gram to TB w meczu Cilic - Querrey. Ten drugi wczoraj mi zaimponował pokonując Raonica, meczu nie widziałem bo byłem w pracy i wysiadł mi limit na internecie. Oboje dysponują świetnym podaniem, wzrost podobny, będą się okładać serwisami wzajemnie. W dotychczasowych spotkaniach na 4 mecze tylko w jednym nie grali TB i był to ich ostatni mecz rozgrywany całkiem niedawno. Tutaj myślę że stawka o jaką idzie dzisiejszy mecz spowoduje że każdy wejdzie na wyżyny swoich umiejętności i chociaż jednego TB możemy być pewni. ✅
E: Największy zawód dzisiejszego dnia to gra Nishikorego, byłem pewny że powalczy, tego seta to w ciemno grałem że urwie. Tymczasem nie poznawałem gościa na korcie. Ewidentnie dziś mu nie szło, Potro niszczył go serwisem w ważnych momentach, a skośny jak nigdy go nie widziałem w takim stanie, tak dziś rzucał rakietą w niektórych momentach. Szkoda bo grałem wszystko razem plus Ivanovic na live po przegranym secie i nie weszło mi to co byłem najbardziej pewny
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Im dłuższy mecz, tym szanse Nishikoriego powinny wzrastać, tymbardziej że we wszystkich 5-setówkach które rozegrał w karierze, każdą wygrał co na pewno przysparza mu miano jednego z największych fighterów w tourze.
Nieprawdziwa statystyka. W 2008 roku przegrał z Bopanną w Davis Cupie. Od tego czasu wygrał wszystkie pięciosetówki i teraz jego bilans to 5-1 ;)
 
nani_17 8

nani_17

Użytkownik
Youzhny ✅ + Gasquet R. ⛔ @ 1,72
Od początku turnieju podoba mi się gra Rosjanina, zdecydowane zwycięstwo z Serbem. W pojedynkach bezpośrednich 2:0 dla niego i liczę na jego 3 zwycięstwo.
Francuz ma wygodnego przeciwnika. Mayer miał ogromne problemy z Polakiem, który szczęśliwie znalazł się w 1/16 po wygraniu z Gulbisem. 2:0 dla Gasquet&#39;a w starciach bezpośrednich.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Pytanie z innej beczki.
Wczoraj z powodu ciemności przerwano mecz Murraya z Bagietą, myślałem, że będą kończyć jutro/po jutrze, natomiast dziś patrzę, a mecz rozegrany...
Kiedy oni to grali, w nocy?! ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Właściwie to w tym meczu będę wzorował się podobnie jak w przypadku mojego wcześniejszego kandydata na pokonanie Potro - mianowicie Nishikoriego. Różnica polega teraz na tym ,że Argentyńczyk trafił na gracza o wiele bardziej regularnego, z lepszym serwisem i przedewszystkim formą, która towarzyszy mu od dłuższego czasu. Co prawda Ferrer nigdy nie był rewelacyjny na trawie, ale ostatnie jego wyniki nabierają sporego optymizmu. Pony jak już wspominałem wczoraj; ma lekkie problemy z poruszaniem się po tych kortach i w większości przypadków robotę załatwił tutaj bardzo dobry serwis i mocne, kończące uderzenia. Nishikori jednak pomimo przegranej w 3 setach, potrafił niejednokrotnie podjąć ambitą walkę w wielu wymianach, które kończyły się na jego korzyść. Z Davidem takich wymian będzie przegrywał o wiele więcej i to będzie na pewno jego najskuteczniejsza broń, by pokusić się o zwycięstwo w tym spotkaniu. w H2H z ostatnich lat Ferrer prowadzi 2:1, w tym po ostatnim zwycięstwie na hardzie w Miami.
Stawiam tutaj na Hiszpana. Mecz jutro o 18:00

David Ferrer - Juan Martin Del Potro @ 2,19 Pinnacle ✅

Kohl podobnie jak Baker w tym turnieju gra całkiem solidnie, jednak Niemiec w porównaniu do Amerykanina posiada na trawie więcej doświadczenia. Pokonał tutaj Haas`a, rozgromił Jaziriego i ostatnio wyeliminował rewelacje tego turnieju - Rosola, nie wspominając że kilka tygodni wcześniej ograł samego Nadala w Halle. Wczoraj z Rosolem grał jak natchniony; serwis siedział i ogólnie gra z głębi kortu elegancko wychodziła. Baker również fajnie przeszedł przez swoje dotychczasowe 3 spotkania, jednak drabinkę miał przyznać trzeba wymarzoną i dopiero teraz stoi przed wielkim wyzwaniem. Kursy odzwierciedlone są tutaj prawidłowo i stawiam na faworyta jakim niewątpliwie jest Philipp. Na dokładkę podobnie jak wczoraj upatruję Murraya, który może lubi ponarzekać, trochę popajacować ale wymęczonego jak koń po westernie Cilica po ostatnim meczu z Querreyem powinien bez problemów pokonać.

Philipp Kohlschreiber &amp; Andy Murray @ 1,83 Pinnacle ✅

Istomin w porównaniu do Bakera miał nieco bardziej utrudnione zadanie dotychczas i trzeba przyznać że utalentowany Uzbek robi spore postępy przy czym trawa mu niestraszna. Youzhny jednak to level zdecydowanie wyżej i po bardzo dobrym meczu z Tipsarevicem nie mam tutaj większych wątpliwości ,że powinien tak samo poradzić sobie z Denisem. Na podbitkę dokładam Tsongę, który rozgrywa bardzo dobre zawody nie tracąc jeszcze nawet jednego gema przy swoim podaniu, i choć Fish to górna półka, tak niesądze by mógł tutaj przez chwilę chociażby spróbować rozdawać karty...

Jo-Wilfried Tsonga &amp; Mikhail Youzhny @ 1,75 Pinnacle ✅
 
A 38

avv1910

Użytkownik
W bwinie dosc ciekawy zaklad
David Ferrer (ESP) - Juan Martin Del Potro (ARG)
Del Potro over 10,5 gema kurs 1,3
Argentynczyk ma dosc solidny serwis i nie bedzie tracil swoich podan a to wystarczy do tego zeby pokryc ten over
christopher48 // Mógłbyś podać choć jeden argument w stronę tego typu?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
2 lipca 14:00
Roger Federer - Malisse Xavier
Powyżej 33 gemów - 2,50 ✅
bet365
Wątpię by to spotkanie zakończyło się wynikiem 6:4, 6:4, 6:4 (co daje nam 30 gemów). Malisse na trawie to nie byle jaki gracz by dawać na Federera kurs 1,05. Trzyma dobrze własne podanie, gra na kortach trawiastych już 3 turniej. H2H 9:0, ale niektóre mecze były ponad 10 lat temu i nie warto brać ich już pod uwagę. Federer ma w grze coraz więcej przestojów. W Halle przegrał nawet z Tommym Haasem ???? w dwóch setach. W poprzedniej rundzie grał 5 setówkę z Benneteuan.
Wcześniej na rozkładzie miał dwóch przeciętnych ziemniaków których łatwo ograł.
Teraz nie będzie już tak łatwo i wcale nie wykluczam tutaj ponad 3 setów. Kurs bardzo przyjemny.
Na dodatek gdy stoi po przeciwnej stronie siatki taka gwiazda jak Federer zaangażowanie w mecz u zawodnika wzrasta do 200%. ????
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
W bwinie dosc ciekawy zaklad
David Ferrer (ESP) - Juan Martin Del Potro (ARG)
Del Potro over 10,5 gema kurs 1,3
Argentynczyk ma dosc solidny serwis i nie bedzie tracil swoich podan a to wystarczy do tego zeby pokryc ten over
christopher48 // Mógłbyś podać choć jeden argument w stronę tego typu?
Jakby nie patrzeć na to spotkanie, dla mnie to 30% lokata. 11 gemów, biorąc pod uwagę, że to del Potro w tym meczu, przynajmniej według bukmacherów jest faworytem, spokojnie do zrobienia. Co by musiało się stać, aby się nie udało. 3:0 dla występującego w roli doga (choć dla mnie jeśli grać 1 2, to Ferrer, na pewno nie del Potro po 1.6-1.7), choć i taki wynik może gwarantować wygraną. Kwestia ilości gemów. Przewidywać można dwa wyrównane sety i w przypadku przełamania zaraz początku 3, pojawić by się mogło zniechęcenie u Argentyńczyka i jedynie taka ewentualność, która jest bardzo wątpliwa. Del Potro potężny serwis gwarantuje pieniążki. Polecam, choć kurs do dubelka lub jak wspomniałem grubsze pieniądze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cilic Marin vs. Murray Andy +5,5 1,85

Ten turniej to turniej niespodzianek. Nie ma Nadala Rogera też mogło już nie być, Andy się męczy. No ale nie jest w pełnej dyspozycji. Ma problemy ze drowiem(nie wchodze w szczegóły) Daleko od swojej normalnej gry i na pierwszego szlema będzie musiał jeszcze poczekać. Cilic świetnie gra w tym roku na trawie, nie przegrał jeszcze meczu. Jutro może nadal tą passe potrzymać, ale ja wole zagrać handi, kurs bardzo fajny. Mecz na pewno będzie wyrównany, pewnie jakies TB, jak Andy wygra to na pewno na granicy tej lini, ja licze po ciuchu na wygranie Chorwata.

Można zagrać Tsonge około 1,25 wiec bez szału, ale jak komus brakuje do dubla. Tsonga może tutaj wygrać, już na Rg prawie ograł Djoko, tak naprawdę powinnien z nim wygrać. No ale teraz inna bajka i na pewno tu ma większe szanse. Nie przegrał jeszcze w tym roku na trawie swojego gema serwisowego, podanie siedzi niemożliwie, gra bardzo pewnie. Francuz na pewno czeka na ważniejsze mecze, Fish jak będzie dobrze serwował to wyciągnie jakies TB nic wiecej...
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Hej
Mam do was pytanie w bwin jest zakład specjalny czy Jo-Wilfried Tsonga dostanie się do półfinału i jest kurs na tak 3,20.
Jak taki zobaczyłem zagrałem bez wahania, coś mi nie pasowało więc sprawdziłem zakład w angielskiej wersji językowej i tam jest pytanie na ten sam zakład czy Tsonga dostanie się do finału.
Jak bwin to potraktuje, mieliście takie przypadki?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Cilic - Murray over 3,5 seta @ 1,8

Nie sądzę, by to spotkanie potrwało krócej niż cztery sety. Cilic na trawniku czuje się jak ryba w wodzie i powinien spokojnie wygrać set z chimerycznym Andrew, który gra póki co dosyć przeciętnie (stracił seta z Baghdatisem).

Tsonga - Fish (+5,5g) @ 2,02

Jo powinien szybko ograć Mardy&#39;ego, który do tej pory miał stosunkowo łatwą drabinkę, ale nie pokazuje od dluższego czasu gry, którą imponował w ubiegłym sezonie. Klopoty zdrowotne odbijają się zdecydowanie na poziomie jego gry. Francuz nie powinien mieć żadnych problemów.
 
M 135

mhm

Użytkownik
można zagrac over w PP
podawajmy kursy z normalnych bukow a nie z jakichs dziwolagow. Jak w PP wygrasz 500zł to dostaniesz blokade i mozesz gra po 1euro. To jest buk dla ludzi, ktorzy przegrywaja.
Pozdro.
Popieram typ w strone Cilica. Murray gra tutaj bardzo przecietnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom