>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy takie praktyki nadal się utrzymują w WH?
Czy należy uznać to za jednostkowy przypadek, choć... kilka podobnych opinii przewinęło się w tym temacie, czy też to jest ich stała polityka - rugować wygrywających?
Nie tylko WH ale większość bukmacherow stosuje takie taktyki, podejrzewam że takie ograniczenia wprowadzają jeżeli mają podejrzenie że grasz surbety albo wpłacasz wysokie kwoty i obstawiasz pojedyńcze zakłady na bardzo duże sumy.
Kolega kiedyś wpłacił 10K do bukmachera a przy grze ustalił sobie 1j-100zł. Wygrał trochę i w ciągu tyg miał narzucony limit mimo że wcześniej obstawiał tam reguralnie.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Dzięki za info.
Czyli sprawa wydaje się dość prosta - prędzej czy później u każdego booka internetowego mogą zbanować gracza, a rozbijanie kwoty obstawienia na rodzinę, znajomych i znajomych królika pochłania czas, nerwy i nie gwarantuje, iż firma nie cofnie zakładów lub w inny sposób nie wykpi się.
Podobno Pinnacle akceptowała większe wpłaty i wygrane..., ale było to chyba kilka ładnych lat temu...
Pozostaje zatem brać cash pod pachę i udawać się do booka stacjonarnego w Polsce lub w UK - William Hill. W naszym kraju, zgodnie z prawem, zdaje mi się, analogicznie do zakupów w sklepie, book nie ma prawa odmówić przyjęcia zakładu. Jest związany, tak jak sklepikarz, mutatis mutandis, tzw. ofertą publiczną (skierowaną do nieokreślonej grupy odbiorców) - treścią danego zakładu. Rzecz jasna, dochodzić można tylko na drodze sądowej swych racji, ale prawo jest po naszej stronie wówczas, a i w praktyce punktów booków naziemnych w dużych miastach mnogo. Może to jest jakieś rozwiązanie..., ale cofamy się z procedowaniem do początku lat 90. XXw.
Jak to widzicie?
 
P 1

padik

Użytkownik
Witam
W jaki sposób WH weryfikuje konta? Czy jest to konieczne przed wypłatą? Czy weryfikacja polega tylko na wysłaniu skanu dowodu czy może wymagają czegoś jeszcze (np drugi dokument albo jakieś rachunki)?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Witam
W jaki sposób WH weryfikuje konta? Czy jest to konieczne przed wypłatą? Czy weryfikacja polega tylko na wysłaniu skanu dowodu czy może wymagają czegoś jeszcze (np drugi dokument albo jakieś rachunki)?
Poczytaj na forum, chociażby w tym temacie padały odpowiedzi na Twoje pytanie. Standardowo dowód, choć gdybyś przeczytał wątek o William Hill to wiedziałbyś, że ludzie mieli niekiedy problemy z weryfikacją.
Mnie np nie weryfikowali.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja tam głównie u nich gram, dzis mnie wkurwili bo mieli dać free bet za wpłate, ale nie dali. Zadzwoniłem na ang support gdzie mój angielski równa się angielskim jakiegoś taliba co leci do europy po zasiłek. Udało mi sie sprawę załatwić i w podziękowaniu napisałem im:
Chciałbym podziękować, przed chwilą (jest po 4 rano) dzwoniłem w jednej sprawie na support angielski. Mimo że angielski znam na poziomie BASIC (Kali chce pić, Kali chce jeść) Udało mi się zrozumieć konsultanta (i on też mnie zrozumiał &lt;szok&gt; ???? ), a ten też miał cierpliwość do mnie i udało nam się porozumieć (w co szczerze wątpiłem że sie uda). Tak czy inaczej pozytywna ekipa u was pracuje na angielskim supporcie z anielską cierpliwością, dzięki czemu z pełnym przekonaniem będę was polecać do gry swoim znajomym. Jeszcze raz dzięki ! Pełen profesjonalizm !

Pozdrawiam,
xyz

Tak czy inaczej, gram u nich ponad 2 lata, nigdy problemu z wypłatą nie było, wszystko ogarniali. Wygrywałem kwoty rzędu ponad 5k, i nie miałem problemu limitu jak kolega wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kicur 2

kicur

Użytkownik
Szybkie pytanko odnośnie wpłat/wypłat, jeśli zasilę konto za pomocą karty kredytowej to tylko i wyłącznie później będę mógł wypłacać środki tą sama metoda czy inne są dostępne np.skrill?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Limity po kilku dniach, dodatkowo dalsze granie czegokolwiek pod limity ( mimo że to raptem okolo 100 zl ) powoduje dalsze limity....
Jak na tak renomowana marke to wstyd
 
Z 18

zipp

Użytkownik
Witam, mam pytanie.
Posiadam kartę holenderskiego ING(nie jest powiązany z polskim) i mam problem z wpłatą pieniędzy. Gdy chcę dodać kartę to nie akceptuje mi numeru karty. W Holandii są inne oznaczenia i system tego nie chce przerobić. Miał ktoś podobną sytuację? Jak się ratować?
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Chciałem się zapytać o ofertę tego buka na E-sport, bo zauważyłem, że zakładka jest, niestety znalazłem teraz tylko na League of Legends i nie wiem czy inne gry też pojawiają się w ofercie - chodzi mi głównie o CS:GO?
 
devil02 0

devil02

Użytkownik
Mam pytanie, czy wam też tak słabo działa historia zakładów kiedy chce zobaczyć jakieś poprednie strony to pisze &quot;We&#39;re Sorry...&quot; i nic sie nie wyświetla. Czy tylko ja mam takie blędy?
 
P 0

pawlos78

Użytkownik
Witam
W jaki sposób WH weryfikuje konta? Czy jest to konieczne przed wypłatą? Czy weryfikacja polega tylko na wysłaniu skanu dowodu czy może wymagają czegoś jeszcze (np drugi dokument albo jakieś rachunki)?
Ja wysłałem skan paszportu ale chcieli jeszcze skan dowodu osobistego więc wysłałem im ten skan i na tym zakończyła się weryfikacja.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Witam, mam pytanie, kolega mi mowil ze na WH jesli sie postawi zaklad z 6 zdarzeń i 1 zdarzenie wtopi, to dostaje się zwrot stawki, czy ktos to potwierdza?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Witam, mam pytanie, kolega mi mowil ze na WH jesli sie postawi zaklad z 6 zdarzeń i 1 zdarzenie wtopi, to dostaje się zwrot stawki, czy ktos to potwierdza?
Dotyczy to tylko koszykówki (wyłącznie 1-2 , under-over i hc) i zwrot masz w formie freebetu
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
dziwia mnie te glosy o limitach. ja gram tam od roku, czasami za naprawde grube siano i nigdy nie mialem zadnych limitow ani innych ograniczen. ogolnie bukmacher dla mnie bardzo spoko. oferta mnie zadowala, z wyplatami i rozliaczaniem kuponow nie robia zadnych problemow. kursy do przyjecia. nigdy mnie z niczym nie oszukali i na ta chwile nie ruszam sie stamtad. pewnym minusem jest oczywiscie brak polskiej waluty, ale do tego idzie sie przyzwyczaic. ja nauczylem sie grac w euro i obecnie gram juz tylko w taki sposob. kwestia przyzwyczajenia.
 
Do góry Bottom