>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

lemar 75

lemar

Użytkownik
Weryfikacja szybka i bezproblemowa. Wysłane skany i możliwość wypłaty otwarta. Nie wiem skąd te narzekania...
Nie wiem po co tak kozaczysz. Ciesz się ze Ci sie udało bezproblemowo. Wierz mi,że są problemy z wypłatą i to spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dokładnie.
Jak obyło się bez kłopotów to należy się cieszyć.
U mnie za każdym razem kiedy chciałem wypłacic na MB,zawsze był problem i bezsensowne tracenie czasu nawet do pół godziny na live chat,tylko po to jak to określali by nastawić system.
Nastawić to niech sobie nastawią wodę na herbatę!
Depozyty zawsze wpłacałem przez MB. W każdej innej firmie zero problemów.

Prosta rzecz.Jaka metoda depozytu,taka sama metoda wypłaty z automatu.
Wszędzie tak jest tylko nie w WH.
Oczywiście wypowiadam sie tylko za siebie ,o swoich okolicznościach.
Dlatego nie wpłacam już tutaj,nie gram.Świat sie nie zawali,a nerwów uda się mi trochę zaoszczędzić.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem po co tak kozaczysz. Ciesz się ze Ci sie udało bezproblemowo. Wierz mi,że są problemy z wypłatą i to spore.
Ty głupi jesteś czy jaki ? Kozacze ? Mam zakozaczyć dopiero gościu ? Napisałem moje odczucia, czyli wysłąny skan dowodu po weryfikacji i to wszystko - zaakceptowane i przesłane do wysłania. Czytelne ? Jak nie to polecam psychologa kozaczku.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
bukmacher iscie amatorski ... przy zysku netto ok 1000 zl limity rzedu 10 Euro. Takze buk dla amatorow i tych co lubia przegrywac..nie polecam
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ogromny plus dla nich za szybkie realizowanie wypłat, co ciekawe bez potrzeby weryfikacji konta oraz za rozliczanie kuponów na bieżąco.
 
N 0

narton

Użytkownik
Opinie niektorych troche odstraszały od tego bukmachera, ale po okresie korzystania z jego uslug, nie dostrzegłem wiekszych uwag. Jedynie do czego moge sie przyczepic to zamykanie zakladow na punkty w kwarcie chwili jej rozpoczecia .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś wypłaciłem nagrodę uzyskaną na forum (zagrany freebet) i o ile za 1wszym razem wypłata trwała parę dni, tak teraz była to kwestia ok. 30 minut. Więc jeśli o mnie chodzi to zero problemów z wypłatą.
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Jestem zadowolony z tego bukmachera. Czytałem na forum o problemach z wypłatą. Na początku byłem przerażony...Wysłałem skan dowodu i po niecałych 30 minutach weryfikacja zakończona powodzeniem.Pieniądze przelewem bankowym na koncie po 2 dniach.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Korzystam z hiszpanskiej wersji WilliamHill i jestem mile zaskoczony.W razie konsultacji otrzymuje natychmiastowa odpowiedz na czacie,bonus powitalny dostalem od razu,przy wyplatach rowniez zero problemow(oczywiscie skan dowodu) i pomimo ze jestem Polakiem,wyslalem im skan polskiego dowodu to przyjeli bez problemu.Zaznacze ze mieszkam w Hiszpani,a tu prawo odnosnie zakladow on-line jest bardzo rygorystyczne.Dla porownania z Bwin(choc maja bogatsza oferte egzotycznych krajow) na odpowiedz z supportu czekam juz ponad tydzien,i wciaz mi pisza,ze rozpatruja sprawe,ehh.Jesli np lubicie koszykowke(moj ulubieniec) WH ma chyba najbogatsza oferte kobinacyjna na dany mecz.I oczywiscie live wiele pozycji,Osobiscie polecam,chociazby po to by dostac bonus,poki co 100% max 100euro (potem 3x obrot bonusem po kursie min.1,5 czyli wg mnie gites)Nie wiem jak dlugo ta oferta,i czy jest dostepna na terenie POLSKI ale pewnie tez.)
 
M 0

mehowski

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem. William Hill jest OK... takie 50/50.
Dosc czesto korzystam wlasnie z WH i jakos wiekszych problemow z nimi nie mialem...
Glownie obstawiam zaklady pilki noznej. Stracilem pare stowek w przeszlosci w ich kasynie - ... na swoim bledzie sie nauczylem ale o tym za chwile.
Osobiscie nie musialem wysylac dowodu ani zadnych danych potierdzajacych tozsamosc - ale znajomy musial lecz po wyslaniu -100% dostepu ( wlacznie z wyplata ponad 2000 funtow )
Dosc irytujace jest zamykanie i otwieranie zakladow w, ze tak powiem, najmniej oczekiwanych momentach :eek:
Dosc czesto maja problemy techniczne (lagi - na weekend byla rzeź ) tj. przyjmuja zaklad przez okolo minute czasu - albo przyjma albo nie ( a zdarzylo mi sie ze 2 razy, ze przyjmowalo z minute a tu GOL i niestety kurs juz nie ten sam... nic nie poradzisz ).
Ogolnie nie ma niewiadomo jakich problemow z nimi - czat dostepny 24/h i dosc pomocny w razie jakichkolwiek problemow....
Dodam tylko na koniec, ze odradzam w 100% uzywanie jakiegokolwiek online kasyna ( ruletek itd ) ... Jako, ze mam doswiadczenie w dziedzinach programowania i analityki - odradzam, z czystej szczerosci gry w w/w typy. Nie ma na te gry systemu bo system jest zaprogramowany tak, zeby zawsze mial przewage nad graczem ???? niestety..
nie mam zamiaru sie z nikim klocic, po prostu wyrazam swoje zdanie - mam nadzieje, ze komus bedzie ono pomocne. pozdrawiam
 
G 0

gzres8408

Użytkownik
weryfikacja konta-dział bezpieczeństwa WH
witam
u mnie narazie trwa weryfikacja dzialu bezpieczenstwa.nie wiem jak dlugo potrwa.
mial ktos taka weryfikacje w WH?
Jakims fartem wygralem spora kwote w casynie i mam wrazenie,ze nie chcą wypłacić.U innych nie miałem nigdy problemu
pozdrawiam
 
G 0

gzres8408

Użytkownik
Weryfikacja pozytywna.Wypłata w 2 dni robocze.polecam WH jest uczciwy
Tylko hujow....przelicznik euro jak nie masz konta walutowego.Pozdrawiam
 
I 12

ikaesiak

Użytkownik
Ja polecam Williama , szybkie wypłaty , pomocny chat live , szybkie rozstrzyganie kuponów , narazie same pozytywy . Zobaczymy po dłuższym graniu jak dalej ;)
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dla mnie to marny bukmacher jak wiekszosc. Zagralem pod koniec ligi brazylijskiej za 500 zl na remis Boa(ten mecz gdzie obie druzyny potrzebowaly remisu) do tego 100zl na dw 0-0 i tak na prawde moja przygoda z tym bukmacherem sie zakonczyla bo kazdy zaklad nawet za 5zl idzie do autoryzacji. Rozumiem jakbym zagral za 1000 jakis bardzo dziwny mecz ale o sytuacji w tabeli wiedzieli wszyscy a ze na live wystawili kurs ponad 3? Skorzystalem ????
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Wypłata środków u tego buka to jest jakaś masakra!
Wypłaciłem środki uzyskane z konkursu na forum (freebet), ale do dziś ich nie otrzymałem i pewnie jeszcze sobie trochę poczekam, o ile uda mi się je wypłacić. Przeszedłem weryfikację zarówno wieku jak i rachunku użytkownika. To teraz sobie jeszcze wymyślili weryfikację statusu konta Moneybookers. Ciekawe jaka następna czeka mnie weryfikacja!?
Jeżeli chodzi o live chat to nie trzeba długo czekać, szybko następuje połączenie ale ciężko jest uzyskać jakieś merytoryczne wskazówki. Najczęściej odpowiadają że za coś tam odpowiedzialny jest dział finansowy i tak można czekać w nieskończoność!
Ode mnie wielki minus ????
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Wypłata środków u tego buka to jest jakaś masakra!
Wypłaciłem środki uzyskane z konkursu na forum (freebet), ale do dziś ich nie otrzymałem i pewnie jeszcze sobie trochę poczekam, o ile uda mi się je wypłacić. Przeszedłem weryfikację zarówno wieku jak i rachunku użytkownika. To teraz sobie jeszcze wymyślili weryfikację statusu konta Moneybookers. Ciekawe jaka następna czeka mnie weryfikacja!?
Jeżeli chodzi o live chat to nie trzeba długo czekać, szybko następuje połączenie ale ciężko jest uzyskać jakieś merytoryczne wskazówki. Najczęściej odpowiadają że za coś tam odpowiedzialny jest dział finansowy i tak można czekać w nieskończoność!
Ode mnie wielki minus ????
dokładnie miałem to samo gdy pisałem do live chatu. Pytanie po co oni są?. A i Ten sam dział finansowy po dwóch tygodniach od zlecenia wypłaty napisał, że konto zostało zatwierdzone, ale wypłata przyjdzie...czekiem bez podania przyczyny. Pytając supportu jak zwykle nic się nie dowiedziałem, gdyż za wszystko odpowiedzialny jest dział finansowy na który nie mają wpływu. Żenujący bukmacher ????????????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Weryfikacja szybka jak każdy piszę, ode mnie chcieli jak zwykle dowód i rachunek. Wypłata zlecona w nocy w niedzielę, dzisiaj była na koncie.
Jedyny minus to przelicznik... 3.90 to jest najgorsze zdzierstwo ;)
 
Do góry Bottom