>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mecz został odwołany z powodu obecności na stadionie osób trzecich, które mogły mieć wpływ na wynik spotkania, co stanowi naruszenie zarządzenia nr 1-d, rozporządzenia w sprawie mistrzostw ALF, rozporządzenia w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zawodów ALF.
To dopasowanie jest testowane. Wyniki zostaną ogłoszone później.
Przepraszamy za niedogodności!

https://www.alfoot.net/news/tech-stop-rb-stolitsa.html  

na mecze juz nie moga wchodzic osoby 3 w zwiazku z podejrzeniem wplywania na wynik meczow...

wiecie ile placili pilkarzom za ustawianie meczow w ekstraklasie bialorusi? 1500 dolarow mniej wiecej :) teraz toczy sie tam proces... jeden pilkarz zeznal, ze gral gorzej niz zwykle i specjalnie tracil pilke, popelnial bledy... inny wykazal skruche i gra sobie dalej w bate, wczesniej naftan nowoplock... sadze, ze w tej amatorskiej lidze wystarczy mniej pieniedzy aby ustawic mecz...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak korzystac z tego co dal nam bukmacher.
koszykowka i gra po statystykach.

linia pre 166,5 u/o kursy po rowno. linia na pierwsza polowe 81,5


wynik do przerwy 36-28

linia spada do 144,5

linia na druga polowe 80,5

tempo gry w meczu wysokie, skutecznosc niska a linia spada. koszykowka jest bardzo wdziecznym sportem jesli chodzi o statystyki. odbywa sie tam rownanie do nie wiem 45-50 procent skutecznosci na przekroju meczu. jesli w przerwie druzyny maja po 35 procent skutecznosci albo lepsza druzyna, ktora zazwyczaj zdobywa duzo punktow przegrywa, bo ma slabsza skutecznosc to powinna rownac do sredniej jaka osiaga zazwyczaj czyli 45-50 procent z gry. bukmacher reaguje odwrotnie i obniza linie na druga polowe przy takich wynikach...

dlaczego bukmacher obnizyl linie na druga polowe nie wiem. pewnie uznal, ze zle ocenil szanse a bylo odwrotnie, bo zazwyczaj jest bliski prawidlowej linii w meczach.

wiadomo, ze warto zwrocic na to czy ktos wali za 3 jak opentany i takie tam, ale glowne czynniki to linia pre linia na zywo oraz skutecznosc i tempo gry. reszta jest dodatkiem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
warto przyjrzec sie dzisiejszym kursom w wietnamie live. co sie dzialo i dlaczego podczas meczu, zeby uniknac owczego pedu. w pierwszej polowie spadki pod owczy ped wynikajacy ze statystyk meczowych i zwyczajowego ustawiania meczow towarzyskich w wietnamie. pewnie ludzie mysleli, ze goscie maja wygrac, dlatego zaczeli lapac kursy i zbijac na 2. kurs sie zatrzymal na poziomie ponad 2 a spadl z ponad 6. w przerwie meczu spadki na over 1,5 z 1,85 do poziomu 1,45 mniej wiecej. w drugiej polowie z mniej wiecej 3,8 do 1,35 spadek na 1. wynik meczu 2-0 dla gospodarzy. tapniecie musi byc porzadne i jednorazowe a nie stopniowe. jak jest porzadne tapniecie to bedzie co ma byc w wietnamie. czlowiek uczy sie na bledach. w normalnych czasach obstawialem wietnam chyba nawet tutaj podawalem i gralem przeciw tym mocnym spadkom i po statystykach na czym zle wychodzilem.

o 14 mecz w armenii towarzyski, tam w overy sie bawia albo dw, ale to moja osobista opinia.

warto obserwowac live co sie dzieje.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
relacja netto - brutto

gielda wartosci 0,5 i wartosci 50. oddzialywanie 0,25 zmniejsza wartosc o 50 procent w pierwszym przypadku i 0,5 procenta w drugim przypadku

bukmacher wartosci 1,5 i 15. oddzialywanie 0,25 zmniejsza wartosc o 18 i 2/3 w pierwszym przypadku i 1 i 2/3 w drugim przypadku

wartosci netto 0,5 i 14. oddzialywanie 0,25 zmniejsza wartosc o 50 procent w przypadku i 1,785 w drugim przypadku.

dlaczego gielda jest przeciwienstwem bukmachera? mniejszy kurs na gieldzie daje wieksze wahania i mozliwosci. u bukmachera niby tez to dlaczego jest przeciwienstwem? cos jest nie tak. juz wiem, chodzi o dzialanie wykonane w postaci mnozenia, dlatego gielda jest przeciwienstwem bukmachera. oddzialywanie w mnozeniu jest odwrotne w przypadku gieldy i bukmachera.

mnozenie dziala odwrotnie na gieldzie w porownaniu z bukmacherem. mnozenie duzych liczb na gieldzie ma mniejsze odzialywanie niz mnozenie malych liczb. mnozenie duzych liczb u bukmachera ma wieksze oddzialywanie niz mnozenie malych liczb. pomimo wiekszej sily oddzialywania wartosci na mniejsze liczby.

nie mysl, to moja tablica narysuj sobie swoja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a moze chodzi o ujecie procentowe hmmm

50 procent

gielda 0,5 i 50 jesli zmiana nastepuje o 50 procent to w pierwszym przypadku jest to 0,25 a w drugim 25.

bukmacher netto 0,75 i 7,5

bukmacher brutto 0,25 i 7

kurde nie wiem ale cos tu jes nie tak
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1675875133003.png

zagadka... jaki był kurs o 17:29 na to, że gospodarze nie strzelą i dlaczego spadł do takiego poziomu? :)

edit: w sumie to spadł już do 1.07 i odbił do 1.12 :)

edit2: zagadka nr 2 robić cashout czy czekać do końca spotkania? :) jak tak to dlaczego :) ale najpierw trzeba znać odpowiedź na zagadkę nr 1 ;)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Odpowiedź na zagadkę nr 1 - kurs wynosił 2,5. Spadł, ponieważ statystyki były jednostronne. Marathonbet ma bardzo miarodajne statystyki jeśli chodzi o niebezpieczne ataki (podobne jak bet365). Nie ma prawidłowych statystyk jeśli chodzi o strzały (stąd betsapi i strzały od Ruska). Dlatego tak łatwo przewidzieć co się stanie z kursami obserwując same statystyki marathonbet.

Odpowiedź na zagadkę nr 2 - Tak :) Dlaczego? Zostało 45 minut drugiej połowy szanse na to, że gospodarze strzelą gola są większe niż kurs (około 5 był). Zamknięcie zakładu to ~80% zysku netto. Kurs w takich przypadkach nie spadnie do niższego poziomu w jednostce czasu... (w pierwszej połowie spadek kursu był zbyt duży), więc prawdopodobnie odbije (1,35 było... a do poziomu 1,12 wrócił około 65-70 minuty, więc nie warto było czekać).

Analityk wyklucza ze swojego zbioru anomalie. Co robi spekulant? Sprawdza w jakich warunkach zachodzą anomalie i jak widzi takie warunki to wie, że dojdzie do anomalii...
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Przebrnąłem przez cały temat. Utkwiło mi to z tym tąpnięciem, że ma być jedno zdecydowane a nie dziubanie jak ryba przynętę. Też takie bety głównie wybieram gdzie jest właśnie jedno mocne pierd... tąpnięcie xd a jeśli jeszcze ma to miejsce na 1-3 minuty przed rozpoczęciem spotkania to przewiduję, że będzie to dobry bet.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1690312152196.png

Zagadka :) Jakie były kursy wyjściowe na bramkę gospodarzy? Jakie Kursy byś wystawił ma bramkę gospodarzy widząc takie statystyki? Jak bukmacher/rynek zareagował na statystyki? Nie ma sezonów ogórkowych, są tylko ogórki w bukmacherce (chociaż w sumie teraz jest sezon kiszenia ogórków xD).

Nie grałem tego meczu, grałem ten drugi tzn. ten pierwszy, w którym gospodarze nie oddali żadnego strzału, bo w tym soft wywalił bramki xD




https://pl.wikipedia.org/wiki/Myślenie_magiczne

Myślenie magiczne w behawioryzmie[edytuj | edytuj kod]
We wczesnym etapie rozwoju behawioryzmu próbowano traktować umysł jako czarną skrzynkę, do której nie ma dostępu. W związku z tym myślenie traktowane było jako nieistotny epifenomen towarzyszący zachowaniu (reagowaniu na bodźce).

Burrhus Skinner zaproponował także traktowanie myślenia i innych procesów poznawczych jako reakcji na bodźce, które są pod kontrolą wzmocnień[5].

W teorii tej występuje jednak termin zależność magiczna, którego sens jest podobny do myślenia magicznego. Zależność magiczna jest to taka zależność między reakcją organizmu a wzmocnieniem, które po nim następuje, która to zależność istnieje w przekonaniu organizmu, lecz nie istnieje w rzeczywistości.

Jeśli dana osoba przekonana jest, że np. chuchanie na kości do gry przed rzutem może „przynieść szczęście”, to taka reakcja może zostać utrwalona (niekiedy ilość wyrzuconych oczek jest zgodna z oczekiwaniami danej osoby) i wtedy staje się zależnością magiczną.

Behawioryści chcieli wskazać w ten sposób, że pewne formy zachowań i przekonań nie muszą wynikać z zaburzeń ani nieprawidłowych procesów myślowych, ale są wynikiem warunkowania. Każda osoba może „nabawić się” zależności magicznych, jeśli doświadczy odpowiedniej (najczęściej przypadkowej) zależności między własnymi zachowaniami a przypadkowymi konsekwencjami (które mogą być miłe lub przykre), jakie po zachowaniach następują.

Tak ludzie analizują mecze... za pomocą "magicznego myślenia" (pojawia się u osób powyżej 4 roku życia, ja mam rozum 3 latka xD). Wiedzę o "magicznym myśleniu" nabyłem dzisiaj oglądając "Jak to działa".


https://pl.wikipedia.org/wiki/Wzmocnienie_(behawioryzm) - to wiedziałem wcześniej. Często trendy w bukmacherce są wzmacniane na forach bukmacherskich aby zapewnić obrót i grę z ujemną marżą, która długofalowo bukmacherowi przyniesie zysk a graczowi stratę.


Wzmocnienie, wzmocnienie pozytywne, wzmocnienie dodatnie – sytuacja (np. wyjście z klatki) lub bodziec pojawiający się w odruchu warunkowym klasycznym po bodźcu warunkowym, a w odruchu instrumentalnym po wymaganej w eksperymencie reakcji organizmu. Efektem wzmocnienia pozytywnego jest powstanie i podtrzymanie wyuczonej reakcji w odpowiedzi na bodźce warunkowe, rzadziej jej intensyfikacja (w fizjologicznym zakresie).

Warunkowanie klasyczne[edytuj | edytuj kod]
W warunkowaniu klasycznym wzmocnienie jest identyczne z bodźcem bezwarunkowym. Pies będzie się ślinił na widok zapalanej lampki pod warunkiem, że wcześniej przez pewien czas (długość tego okresu jest cechą indywidualną) będzie otrzymywał pokarm zaraz po jej zapaleniu. Aby ślinienie z czasem nie zanikło, przynajmniej od czasu do czasu, musi być wzmacniane faktycznym podaniem pokarmu. W tego typu warunkowaniu to eksperymentator decyduje o ilości i rozkładzie wzmocnień.

Warunkowanie instrumentalne[edytuj | edytuj kod]
W warunkowaniu instrumentalnym wzmocnienie (np. podawany pokarm) podtrzymuje (utrwala) reakcję pozwalającą uzyskać efekt oczekiwany przez organizm. W warunkach eksperymentalnych wzmocnienie zwykle podtrzymuje nawyk naciskania dźwigni w klatce Skinnera. O liczbie naciśnięć dźwigni decydują takie czynniki jak:

  • poziom napędu (np. głodu) – im większy, tym większa liczba reakcji
  • wielkość otrzymywanych porcji – im większe porcje, tym mniej reakcji
  • długość sesji badawczej – reakcji zaspokajających jakąś potrzebę na początku sesji zwykle jest więcej, później następuje ich spadek, przy długiej sesji można ponownie obserwować ich wzrost
  • ewentualne utrudnienia wprowadzane przez eksperymentatora – np. jeśli eksperymentator zmniejszy porcje i utrudni dostęp do dźwigni, zwierzę może się zniechęcić i zwykle wykona mniej reakcji (np. zje mniej niż normalnie).
Aby w ciągu sesji eksperymentalnej uzyskać więcej reakcji, oraz podtrzymać aktywność zwierzęcia przez cały czas, zamiast rozkładu ciągłego (typu reakcja → wzmocnienie w stosunku 1:1) stosuje się różnego typu zmienne rozkłady wzmocnień. Najczęściej są to rozkłady o stałym odstępie czasu – wzmocnienie następuje np. co dwie minuty (bez względu na liczbę naciśnięć) albo o stałej proporcji, wtedy wzmocnienie następuje np. co piątą reakcję. Mimo prostej reguły, z punktu widzenia zwierzęcia są to zwykle rozkłady losowe, z powtarzającymi się maksimami reakcji w pobliżu spodziewanego wzmocnienia.
 
Do góry Bottom