>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wielki finał POLSKA - Niemcy

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Troche żałośnie to dziś wszystko wyglądało, obie drużyny zagrała FATALNE spotkanie, niemcy nawet nie musiały korzystać z usług sędziego. Kompletnie nie rozumie tych nieporozumień w polskim zespole kiedy to podczas zupełnie nie groźnej sytuacji jaką jest rozgrywanie piłki przed niemiecką bramką pilke przechwytuje niemiec i sam na sam, ale pare razy nie celne podania, tego w meczu z danią nie było. Kompletnie zawiodłem sie dzis na Tkaczyku i Jurasiku. Nasze akcje były strasznie wolne, cięzko dochodziliśmy do pozycji strzeleckich, a gdy w drugiej połowie słabo dziś grająca Polska jakimś cudem zmniejszyła strate z 7 do 1 bramki to jeszcze nie strzeliliśmy chyba z 3 akcji pod rząd. Pare razy też sam na sam nie strzeliliśmy, no sory ale w finale takich rzeczy nie może być. Nie wiem ale dziś nie moge powiedzieć nic dobrego o Polakach (patrząc tylko na ten mecz). Jednak za całokształt należą się im potęzne gratulacje.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niestety Niemcy okazali się dziś lepsi... ale i tak dziękujemy Wam chłopaki wykonaliście świetną robotę!! Jesteśmy wicemistrzami świata w piłce ręcznej!!.Świetna praca trenera Wenty! A w dzisiejszym meczu zawiodła mnie troche postawa Marcina Lijewskiego, zagrał według mnie bardzo słabe spotkanie.... przegraliśmy przez własne błędy ile to kontrataków Niemcy wykańczali po naszych stratach... Ale zgadzam się z tym co powiedział Grzegorz Tkaczyk, że gdyby finał odbył się w Polsce to Niemcy nie mieli by z nami żadnych szans... Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za wspaniały sukces jakim jest wicemistrzostwo świata!!!
 
domel 49

domel

Forum VIP
Kompletnie zawiodłem sie dzis na Tkaczyku
skutecznosc naszych:

Polska: Szmal, Weiner - Tkaczyk 5/6, Jurasik 5/12, Bielecki 3/12, Tłuczyński 2/2, B. Jurecki 2/3, M. Jurecki 1/1, Kuptel 1/1, Jachlewski 1/1, Siódmiak 1/1, Wleklak 1/3, K. Lijewski 1/4, M. Lijewski 1/6.

z tych statystyk wynika ze tylko Tkaczyk zagrał dobre zawody i tak właśnie było, i prószę Cię nie pisz takich głupot bo tylko mnie zdenerwowałeś :/

Co do meczu to zgadzam się z sutkiem, przegraliśmy na własne życzenie! Niemcy nie grali nic nadzwyczajnego a my nie wiem dlaczego tego nie wykorzystaliśmy ???? przy stanie 22:21 nie wykorzystujemy 3 sytuacji rzutowych i potem to się mści na nas :/
Nie ma co tego rozpamiętywać bo i tak zaszliśmy bardzo daleko i osiągnęliśmy bardzo duży sukces! jestem dumny z naszych chłopaków zasłużyli na te wice mistrzostwo w 100% mam nadzieje ze po tym sukcesie zacznie się cos dziać w polskim handballu ???? Gratulacje dla naszych handbalistow :!:
 
D 0

damian591

Użytkownik
BRAWO POLSKA !!

Ja tam sie ciesze ze srebnego medalu ???? Kto by przypuszczał przed MŚ, żę POlska zagra w finale. Fakt, troszke ten finał nam nie wyszedł, ale i tak jestem dumny z POLSKI ???? .

Jak dla mnie bohaterem meczu, był Grzegorz Tkaczyk oraz Sławomir Szmal ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
troche żal po tym finale.
Niemce były do ogrania, ale to co grał Lijewski, Bielecki, Jurasik ... n/c
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Moim zdaniem Niemcy byli w zasięgu ręki, ale cóż zrobić, że dyspozycja ofensywna Polaków w tym meczu była dużo poniżej normy. Myślę, że nie można powiedzieć, iż przegraliśmy na własne życzenia, ponieważ Niemcy pomimo słabszego meczu nadal byli znakomitym zespołem. Nasi najlepsi zawodnicy (Lijewski, Jurasik) nieco zawiedli, ale przed taką publicznością, grając o złoty medal mistrzostw świata emocje i zarazem nerwy są ogromne. Myślę jednak, ze Polacy są zadowoleni ze srebrnego medalu, zważywszy na to, iż to pierwszy taki wyczyn w dziejach polskiej piłki ręcznej.

[center:1ae3b2057d]GRATULACJE POLACY![/center:1ae3b2057d]
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Gratulacje dla Polaków ! Nie ma co się ciśnieniować nikt przed MIstrzostwami by nie dał wiary że tak wysoko dojdą !! Teraz eliminacje do olimpiady i myśle że forma będzie ich rosła więc jescze pokażą że polak potrafi ???? ???? ???? ???? ???? :spokodfhgfh: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom