>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wielki finał POLSKA - Niemcy

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Dania

Nie ma co ukrywać ze Polska gra na tych mistrzostwach kapitalnie wiec jak dla mnie dziś musza to potwierdzić i wygrać. Oczywiście te problemy zdrowotne trochę martwią ale nie był bym sobą jak bym nie wierzył w wygrana J nie interesuje mnie to co piszą dziennikarze bo napewno przesądzają! Ja stawiam na Polskę i wiem ze wygrają.

typ: 1 // 2,40 | Ile goli strzeli K. Bielecki (POL)? Więcej niz 5,5 // 1,75

-----------------------------

Niemcy - Francja

Gospodarze grają coraz lepiej z meczu na mecz. Dziś stawiam na Germany również dlatego ze sa gospodarzami a jak wiecie u siebie dzieją się dziwne rzec ????

typ: 1 // 1,90 | Ile rzutów karnych (z 7. metra) trafią Niemcy? 1,65 // Niemcy w każdym meczu maja dużo karnych wiec...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeeeeeeeeeest finał jest nasz.Cóż był to za mecz nawet nie pamiętam ile tych dogrywek było :mrgreen: .Ale to jest już nie ważne zagramy o złoto.Super końcówka ostatniej dogrywki,dzisiaj nie Sławomir Szmal a Adam Weinar znakomicie spisywał się w naszej bramce.Super grał Tkaczyk,Lijewski,Bielecki,Jurasik wogóle wszyscy super.
:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
POLACY świetnie!!!! Rewelacja mamy już medal ale apetyt rośnie w miarę jedzenia ???? jakbyśmy teraz ograli niemców w finale.... uuuuu co by sie działo(mimo że już jest rewelacyjnie) ???? POLSKA!!!!!! pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
BraVO! szkoda ze kupon nie siadł ale mecz rewelka! Znakomicie grali bez Szmala i duzo nie gral Bielecki! Zadna bigunka nie sprosta im w ttym meczu! załuje jak **** ze nie zobacze finalu bo jade na niedziele do Wrocka:/ ehhh :;/: :;/: :;/: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Jest mamy finał. Momentami byłem zły na Polaczków za ich słabszą gre w ofensywie. Jednak cel został osiągnięty i to sie liczy. W niedziele jedziemy ze Szwabami ???? :wink:
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Niemcy

typ: 1 // 3,65 :!:
Ten mecz będzie czymś niesamowitym z wielu względów. Po 1 oczywiście finał MŚ to jest bezkonkurencyjne po 2 jeśli wygramy to pokonamy wszystkich sędziów, publiczność i udowodnimy ze gospodarze (Niemcy) są w finale za sprawa tylko i wyłącznie szczęścia! po 3 od lat rywalizacja pomiędzy Polska a tymi niby naszymi sąsiadami ???? była i jest i będzie bardzo zacięta, zawsze emocje sięgały zenitu. Jeśli wygramy to ja mam postanowienie ze będę grał dalej w handbal i go promował ???? bo wydaje mi się ze ten sport jest naprawdę piękny! i warto go nie tylko oglądać ale tez się nim zainteresować i może nawet zaczac go uprawiać ???? Trzymam kciuki i wierze ze możemy jutro wygrać :!: mamy wspaniałych zawodników, takiego składu nie będziemy mieli już przez kilka następnych lat wiec wykorzystajmy to...

----------------

Dla zainteresowanych

Mecz finałowy: POLSKA - NIEMCY - Niedziela, 4 lutego 16:20 Polsat Sport oraz Polsat otwarty! Powtórki: Polsat Sport Extra Niedziela, 4 lutego 23:30 Polsat Sport Poniedziałek, 5 lutego 13:00

Mecz o 3. miejsce Francja - Dania - transmisja od godz. 13.55 (na żywo, Polsat Sport i Polsat otwarty); Studio MŚ rozpocznie się o godz. 13.30 i potrwa do godz. 18.30.

Mecz o miejsce V: Chorwacja - Rosja - Sobota, 3 lutego 16:55 Polsat Sport
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Skandal Niemcy nie przekazali wogole biletów Polakom wszystkie wzieli dla siebie ???? .Niemcy są już praktycznie pewni wygranej już w Niemczech zaprasza sie na wielka fete w Kolonii.I się przeliczą...POKONAMY ICH nic im nie pomoże ani sędziowie ani kibice,po prostu nic.Złoto będzie Nasze :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Germany-Poland under 53,5 1.85 Betgun

Ten typ dla mnie to niemal 100% bo wątpie by w finale padło tyle bramek, no może w ewentualnej dogrywce,ale dogrywka w betgunie nie wchodzi do overa ;-) Drużyny nie beda grały zbytnio ofensywnie, to jest Finał i mysle ze under murowany.


Ktos mysli podobnie jak ja?

pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dokładnie ten ty jest super ,jesli przegramy to góra jednym ,dwoma golami .Jednak ja wiem ze wygramy i handi wejdzie na luzie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Przegraliśmy na własne życzenie!!!Niemcy nic nie grali,a my jak chcielismy odrabiać to bardzo nerwowo i traciliśmy głowę.Bardzo słąby mecz w wykonnaniu Marcina Lijewskeigo,Bilecki tylko na poącztku cos ciekawego pozał pózniej wogóle niewidoczny,Tkaczyk zagrał naprawdę dobrze,Jurasik przy wyniku21-23 nie wykorzystał 3 wysmienitych sytuacji lepszych chyba miec nie można :sad: poźniej tracił głowę(wg mnie najgoroszy nasz zawodnik)niestety...Szmal też niezle bronił.
Szkoda tego finału bo naprawdę była wielka sznasa na złoto To My przegraliśmy a nie niemcy wygrali :sad:
Ale ogólnie te mistrzostwa bardzo bardzo bardzo UDANE
Wielkie brawa dla całej ekipy wszystkich zawodników sztab szkoleniowy masażystów lekarzy i przedewszystkim dla BOGDANA WENTY zbudował Świetny Zespół!!! ???? ???? ???? POLSKA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom