>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Widze, ze na Vadera wpadam na kazdym mozliwym forum :]
Ja zaglosowalem juz dawno, ale temacik dzis zauwazylem, wiec:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Owieczkin zostaje w WAS CAPITALS.
Rosjanin przedłużył kontrakt z Waszyngtonem. Kontrakt będzie obowiązywać przez 13 lat, a zawodnik zarobi w tym czasie 124 miliony dolarów! To rekord NHL.
Ted Leonsis, właściciel Washington Capitals, przyznał, że nowy kontrakt Owieczkina jest bardzo długi, ale warto zaryzykować. Ostatecznie, jak stwierdził Leonsis, jeżeli ktoś chce inwestować długoterminowo, to warto zrobić to z kimś takim, jak Rosjanin.
Średnio w ciągu roku Owieczkin zainkasuje 9,5 mln USD. Według serwisu TSN kontrakt został skonstruowany tak, aby w pierwszych sześciu latach gwiazdor otrzymywał wynagrodzenie bliższe 9 mln USD, a w ostatnich czterech - bliższe 10 mln USD.
Umowa między zawodnikiem i klubem wygaśnie dopiero w sezonie 2020-2021. Owieczkin będzie mieć wtedy 35 lat.
Źródło: nhl.com.pl
Fox71 chyba nie będziesz z tej informacji zadowolony...
W sumie Alex zasługuje na lepszy klub. Pytanie jakie będzie miał szanse aby podnieść Puchar w swojej karierze.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
oczywiście, że tak się zdarza, nie licząc np. MIKE&#39;A MODANO od zawsze w jednym klubie. No i doczekał się po ponad 10-ciu latach swojego Stanleya z Dallas. I najprawdopodobniej tam też zakończy karierę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Spodobał mi się skrót meczu Columbus- Waszyngton. Nie oglądałem meczu ale polecam zobaczyć bramki- zwłaszcza SH Goal Nasha przy 5 on 3 dla WAS ????
Link do SH Goal Nash&#39;a
Link do skrótu całego meczu CBJ- WAS

A tutaj reklama, którą jak widzę to mnie powala z nóg. A dokładniej powala mnie kibic Orek.

Reklama

Pozdrawiam!

EDIT: Jak jeszcze będąc w temacie Nasha&#39;a to polecam zobaczyć jeszcze jedną jego bramkę tym którzy jej nie widzieli.
Link do Amazing goal by Rick Nash
 
S 0

shamee78

Użytkownik
techniczna rzecz
Witam mam malą prośbę czy są dostępne jakieś statystyki z wynikami oraz kursami zakładów jednocześnie.
To raz a dwa czy ktoś kiedyś próbował grać takim spozobem:
zakłady na 1 X 2 - 2.65/4.10/2.17 (reg czas gry)
zaklad na 1 2 - 1.10/1.75 (wynik ostateczny)
Obstawiamy np.
2.65 za 2 zł
1.75.za 3 zł
przegrywamy tylko w momencie kiedy po części reg jest remis a po dogrywce lub karnych wygrywa drużyna z niższą stawką.
Co wy na to?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem kolego czy dobrze rozumiem czego potrzebujesz. Ale być może chodzi Tobie o kursy na dany mecz hokeja i jakieś statystki do tego meczu.
Więc zerknij sobie może na ten LINK
Tam kliknij na dany mecz i zobacz co tam masz.
A co do grania takim sposobem jak Ty to nie grałem tak nigdy.
Pozdr
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Cóż za nieszczęście. Ogromny niefart. Na szczęście szybko przewieziono go do szpitala, i z tego co wiadomo jego stan jest stabilny.
W ogóle hala w Buffalo ma &quot;szczęście&quot; do takich sytuacji, w 22 marca 1989 roku bramkarz Sabres Clint Malarchuk doznał jeszcze poważniejszych obrażeń.
http://youtube.com/watch?v=plvKlnguJVE
na szczęście i tutaj wszystko skończyło sie dobrze, Clint tylko 1 dzien przebywał w szpitalu, a juz po tygodniu wrócił do bramki, rozgrywając mecz z Quebec Nordiques.
to tylko dowodzi, ze mimo wielu lat wprowadzania poprawek w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa graczom, na lodowisku nadal moze stac sie tragedia.
 
Q 0

quo87

Użytkownik
witam, chcialem zapytac jaki byl dzis wynik meczu torunia z cracovia (4mecz) bo nigdzie nie moge znalezc tego, z gory dziekuje za odp
 
R 0

rogus

Użytkownik
TKH ThyssenKrupp Toruń - ComArch Cracovia Kraków 2:5 (1:0, 0:3, 1:2) 18:15 KONIEC MECZU

Bramki:
1:0 Zlotan Kubat - Mariusz Jastrzębski - Jacek Dzięgiel 3:20 (w przewadze)
1:1 Filip Drzewiecki - Grzegorz Pasiut - Michał Piotrowski 21:09
1:2 Jozef Mihalik - Patryk Noworyta 29:05 (w przewadze)
1:3 Jozef Mihalik - Roman Hlouch 34:51
1:4 Rudolf Vercik - Roman Hlouch - Jozef Mihalik 41:41
1:5 Damian Słaboń - Daniel Laszkiewicz 43:23
2:5 Mariusz Jastrzębski - Łukasz Chrzanowski - Mojmir Musil 54:11

Kary:
3:17 Vladimir Buril - Cracovia - 2 min.
4:06 Tomasz Chyliński - TKH - 2 min.
7:03 Jozef Mihalik - Cracovia - 2 min.
10:32 Mojmir Musil - TKH - 2 min.
11:58 Bartosz Dąbkowski - TKH - 2 min.
14:13 Marian Csorich - Cracovia - 2 min.
17:17 Marian Csorich - Cracovia - 2 min.
25:35 Jacek Dzięgiel - TKH - 2 min.
28:01 Daniel Minge - TKH - 2 min.
41:07 Zlotan Kubat - TKH - 2 min.
50:27 Przemysław Bomastek - TKH - 2 min.
57:05 Oktawiusz Marcińczak - Cracovia - 2 min.

Informacje:
12:45 Jarosław Dołęga nie wykorzystał rzutu karnego

Składy:

TKH: Plaskiewicz - Dąbkowski, Koszarek, Bomastek, Mravec, Dołęga - Cychowski, Kubat, Jastrzębski, Musil, Dzięgiel - Fraszko, Koseda, Kuchnicki, Chrzanowski, Chyliński - Minge, Gościmiński, Lidke.

Cracovia:
Radziszewski - Csorich, Kuc, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Buril, Dulęba, Piotrowski, Pasiut, Drzewiecki - Kłys, Noworyta, Vercik, Mihalik, Hlouch - Marcińczak, Landowski, Witowski, Kowalówka, Badzo.

Sędziują: Pachucki - Mądrala,Heltman
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Chyba nie tylko ja zobaczyłem pewne zależności w początkowej fazie play-off Dunskiej i Norweskiej. 1 po rundzie zasadniczej Frisk przegrywa z 8 Furuset 5:3, reszta spotkań bez niespodzianek i wygrane Storhamar, Valerengi i Sparty. Natomiast w duńskiej 1 po rundzie zasadniczej Rodovre przegrywa u siebie z Frerikshaven 1:3, pozostałe spotkania to gładkie wygrane gospodarzy: Herning 10:1, Allborg 6:1, Sonderjyske 5:0. Jak to jest, że Frisk nagle sobie nie moze poradzic z zespołem, z którym mogło by wygrac w kazdym momencie 20:0?. Jak to jest że Rodovre nie daje rady wygrać z Fredrikshaven?, do tego u siebie. Jeszcze nie dawno pokonali Herning na wyjeździe. Do tego wczoraj nagłe olsnienie dostało Frisk i wygrało 8:2 (każdy może powiedzież ze zlekceważyli, ale zbyt dużo tu zależnosci i nie lekceważy się drużyny w walce o tytuł), a zacmienie Valerenga, która dostaje 5:7 z zespołem, który do tej rundy bylem totalnie bez formu. Nie chce mi się wierzyć w stwierdzenia, że to jest sport i tu jest wszystko możliwe. Zawodnicy w ciągu kilku nie stają się ze gwiazdami. Przez cały sezon nic nie pokazali, aż nagle dostają ekspolozji talenu i wygrywają z piekielnie mocnymi zespołami. Zbyt dużo osób to grało, a powiem więcej te mecze na pewno były.....i tu przemilcze. Dlatego uważałbym na początki play-off w innych ligach. Nie chce mi się wierzyć, że takie HV71, Ceske Budejovice, Bern, Slovan miałyby przegrać swoje mecze pierwsze mecze, ale kto wie wszystko jest możliwe. Acha i jeszcze jedno ja na Rodovre grające na wyjedzie sobie zagram, i pewnie wygra sobie 10:0.

pzdr
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
To chyba bedzie jeden z najlepszych trade-deadline w historii Colorado Avalanche.
Ekipa która zdobyła w 2001 roku puchar Stanleya powoli zbiera się do kupy.
Tuż przed rozpoczęciem TDL do zespołu po paruletniej przerwie powrócił Peter &quot;Foppa&quot; Forsberg, szwedzki magik jak to niektórzy mówią ;) chce wspomóc zespół w którym spędził prawie całą karierę.

Do zespołu po paru latach przerwy wrócił też jeden z najlepszych kanadyjskich obrońców w historii, Adam Foote. Wcześniej spędził trochę czasu w Columbus, ale sam przyznał się do tego, ze długo żałował opuszczenia Colorado. W zamian za Adama, Columbus o trzymało 1st pick w drafcie.

Mówi się też o możliwym powrocie Roba Blake&#39;a. Władze Los Angeles Kings poprosili go o zrezygnowanie z klauzuli uniemożliwiającej transfer, gdyż chcą go oddać do innego zespołu. Blake powiedział, że zgodzi się, ale tylko pod warunkiem przejścia do Colorado Avalanche. Blake grał w Denver w latach 2001-2006. Problemem jednak moze byc cena tego obrońcy, jestem jednym z najlepiej opłacanych zawodników w lidze.

Ruslan Salei, rosyjski obrońca to kolejny nabytek Lawin. Swego czasu był najlepszym obrońcą po Niedermayerze w druzynie Anaheim. Ostatnio grał we Florida Panthers.
Dzisiaj w nocy Colorado będzie grać z Vancouver, na pewno w składzie będzie Foote (grał wczoraj z Calgary, Avs wygrało 2:3), prawdopodobnie wystąpią też Forsberg i Salei. Niedawno powrócił po kontuzji Sakic. Jestem skłonny postawić pieniądze na mój ukochany zespół dzisiejszej nocy, wszystko im sprzyja, nowe nabytki, atmosfera w druzynie, ogromna motywacja by drugi rok z rzędu nie przepuscic PO... Smiem stwierdzić, ze Colorado chyba najbardziej zależy na punktach w tej cwhili. Mysle ze dzisiaj Canucks zostaną zwyciężeni.
Vancouver Canucks vs Colorado Avalanche

Mój typ: 2 (z OT) @ 2,35
Inne hity tegorocznego TDL

Brad Richards: Tampa Bay Lightning --&gt; Dallas Stars
Cristobal Huet: Montreal Canadiens --&gt; Washington Capitals
Marian Hossa: Atlanta Thrashers --&gt; Pittsburgh Penguins
Brian Campbell: Buffalo Sabres --&gt; San Jose Sharks
Sergei Fedorov: Columbus Blue Jackets --&gt; Washington Capitals
 
Do góry Bottom