>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wettarena

T 16,3K

tutek

Użytkownik
Nowy legalny bukmacher Wettarena startuje 15.07.2024 równo o północy. Na razie jest informacja, że dają 20zł za rejestrację plus 50zł za weryfikacje. Do tego bonus 100% do 400zł warunków na razie jaki obrót, ile zdarzeń nie ma jeszcze podanych.


Wett.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +265
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Ktoś już coś zagrał? Wydałem dokumenty, mam od kilku h jako oczekujące i nie mogę nic postawić bo mam "dzienny limit biletu 0.00"
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
haha ja zrobiłem nawet depozyt. start oficjalny 15.07 o 00:00 bonus chyba 100 procent do 400 zł + freebet 20 zł na start, szczegółów obrotu nie znam ;D Z tego co patrzyłem, to nie mają tego co najbardziej lubię w ofercie czyli 2,5 overa w całym meczu, ale może na start zmienią to ;)
Post automatycznie złączony:

A i jak coś to wstrzymajcie się z wpłatami bo kasę mam, ale kuponu żadnego nie da się zagrać.
 
perek99 21K

perek99

Użytkownik
Info z czatu. Ruszają równo o północy (dziwna pora, ale to szczegół). Na start 20 zł za założenie konta, 50 zł za weryfikację. Czyli 70 zł. Do tego 100% do 400 zł wpłata



.. Wysokość przyznanego bonusu odpowiada kwocie wpłaconego depozytu
przez uczestnik, przy czym maksymalna kwota bonusu wynosi 400 zł
2.9. W ciągu 30 dni od przyznania bonusu całą jego kwotę należy zawrzeć na
kolejnych pięciu kuponach w zakładach sportowych lub w zakładach na żywo
z określoną liczbą zdarzeń, po określonym kursie całkowitym i kursie
zdarzenia. Przykładowo – jeśli otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN,
należy postawić łącznie 2000 PLN na zakłady sportowe, jeśli otrzymasz
bonus w wysokości 100 PLN, musisz postawić 500 PLN

2.10. Aby kwota bonusu została przekazana z konta bonusowego na konto
depozytowe klienta muszą zostać spełnione łącznie następujące warunki:
a) klient zawrze pięć kuponów na całą kwotę przyznanego bonusu;
b) na jednym kuponie musi zostać postawiony co najmniej jeden zakład;
c) żaden kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30,
d) łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 2.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
F 0

Factor52

Użytkownik
Czy ktoś przeszedł już weryfikację dokumentów?
U mnie status "oczekujące" a już maila dostałem że "niepoprawnie wysłane".
Wysłałem ponownie.I sobie czekam.
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
Ja wysłałem już dwa razy i odrzucili, ale chyba nie ma co 3 raz wysyłać pewnie po północy zweryfikują. Na razie oferta marna np.na Ekstraklasę i w ogóle nie ma over under na cały mecz, a to tylko gram.
 
F 0

Factor52

Użytkownik
Dostałem odpowiedź że nie wyświetlają im się zdjecia.
Wysłałem po raz trzeci,tym razem w pdf.
Już raz startowali ze złym skutkiem,oby się nie powtórzyło.
 
psychol32 460,4K

psychol32

Użytkownik
Myślałem że to ja jestem desperatem a tu ludzie robią depozyty i weryfikują się w buku który jeszcze nie wystartował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +641
1 55

12danielxx

Użytkownik
Żeby założyć konto u nich trzeba załączyć do poprawnie wypełnioneg formularza skan lub fotografie dowodu osobistego z jednej i drugiej strony :) (przód i tyl)
Czytając w regulaminie mają na weryfikację 72h;) to też są ludzie a nie roboty więc trochę wyrozumiałości do drugiego człowieka 😉
U mnie weryfikacja przeszła dobrze, sugeruje zapoznać się z regulaminem strony, tam jest wszystko wyjaśnione dokładnie☺😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom