>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Weryfikacja konta w tobet

P 0

perla-20962

Użytkownik
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o świątecznej promocji na Ligę Europejską, chciałem wpłacić hajs, ale za każdym razem pojawiała mi się wiadomość Your account have been closed. Please contact support. Wysłałem do polskiego supportu już dwa maile i jak na razie bez odpowiedzi. Wydaje mi się że mam niezweryfikowane konto bo nie wysłałem skanów dowodu osobistego. Myślałem że dzisiaj obstawię sobie dwa mecze za tę kaskę ale chyba nie doczekam się odpowiedzi z ich strony.
Z angielskim supportem jest tak samo, czy odpisują od razu ?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ktoś wie czy w okresie &quot;weryfikacja w trakcie&quot; da radę wpłacić i zagrać? Trochę sie dygam, bo moze być sytuacja że nie zweryfikują mi konta i wtedy trochę kasy przepadnie... Szkoda mi nie skorzystać z tego freebeta i dlatego pytam? Ktoś miał taką sytuację?
Co do weryfikacji, wczoraj to był jakich horror, ale chyba juz mają dobre dokumenty, bo jak im nie pasowało to szybko odpisywali że znowu coś chcą, a od ostatniego wysłanego dokumentu już ponad doba minęła, ale z ich strony cisza.
Tą ciszę odbieram pozytywnie
 
P 0

perla-20962

Użytkownik
Ja przed chwilą tak zrobiłem, mam nadzieję że nie będzie problemów.
Druga strona dowodu osobistego wystarczy do weryfikacji miejsca zamieszkania?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ja przed chwilą tak zrobiłem, mam nadzieję że nie będzie problemów.
Druga strona dowodu osobistego wystarczy do weryfikacji miejsca zamieszkania?
Mowy nie ma, jakby tak było, to nie robiliby dalszej szopki z rachunkiem za media czy rozliczeniem podatkowym
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Mowy nie ma, jakby tak było, to nie robiliby dalszej szopki z rachunkiem za media czy rozliczeniem podatkowym

Ja wysłąłem drugą stronę dowodu osobistego (tą z adresem) zamiast rachunku za media lub podatkowego i po chwili konto było zweryfikowanie. Tym bardziej, że jest tam napisane: &quot;Kopia rachunku za media, rachunku podatkowego lub oficjalnego dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania.&quot;
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Kurde, widzicie, do każdego użytkownika Tobet podchodzą indywidualnie i za każdym razem inaczej.
Dostałem od nich meila w którym jasno jest napisane że chcą
Weryfikacja adresu. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:
- rachunek za media wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- rachunek podatkowy
i nie ma żadnej wzmianki o jakimś dokumencie w którym jest adres. Oczywiście tak powinno być jak piszecie, bo na cholerę wysyłać kolejne dokumenty jak w kązdym jednym (dowod, prawo jazdy, paszport) zawarty jest adres... Lepiej utrudnić życie człowiekowi.
Postanowiłem wkleić im screena z danymi (adresem również) z mojego banku (Inteligo). Myślałem że punkt dotyczący weryfikacji adresu będę miał załatwiony. Jakże mylne było moje myślenie. Niestety, nie było zawartej daty logowania i dokument nie przeszedł
Niestety ale na Pańskim zrzucie z ekrnau konta bankowego nie widać dokładnej daty logowania
Ostatecznie wysłałem zdjęcie listu z banku (gdy przysłali mi kartę kodów) wydanego na początku listopada, z zamieszczonym moim adresem i chyba już ostatecznie zatwierdzili mi ten punkt.
Na weryfikacje czekam już od wtorku ok godz 18 gdy przesłałem im ostatni dokument

E: A najgorsze jest to, że człowiek nigdy nie przeginał pały (jak to się kolokwialnie mówi) u nich, nigdy nie próbował oszukiwać, czy kombinować... I taki los spotyka
 
K 15

kamil82

Użytkownik
To w takim razie faktycznie działa to chyba na zasadzie &quot;jak im się uwidzi&quot;. Ja nie dość że bez problemu z dokumentami to jeszcze weryfikacja trwała może z 8/10h. Problemów z Tobetem raczej nigdy nie miałem ale czytając Wasze niektóre wpisy to pewnie bym się wkurzył na buka.
 
H 5

horcyk

Użytkownik
Dla mnie ta weryfikacja to bardzo niemiłe zaskoczenie. Jak pamiętam po założeniu konta i przy pierwszej wypłacie moje konto było weryfikowane - wtedy wysyłałem sam skan dowodu.
Teraz gdy wygrałem trochę kasy i zleciłem wypłatę proszą ponownie o weryfikację i aż 3 różne dokumenty. Muszę czekać a liczyłem, że będę miał kasę przed weekendem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dołączam do grona weryfikowanych.Najlepsze jest to,że w listopadzie wypłacałem kasę od nich i żadnej weryfikacji nie było.Coś mi się zdaje,że weryfikują tylko tych co na duży plus wychodzą.

Wysłałem im żądane dokumenty i czekam.Ale te ich wymagania to takie chamskie naruszanie prywatności że szok.Po co im np wyciąg bankowy czy skan karty debetowej którą wpłacałem kasę?! Prawda jest taka według mnie,że chcą po prostu utrudnić tą weryfikację z nadzieją że nie wyślesz jakichś dokumentów i po tych 30 dniach zwrócą ci jedynie wpłaconą kwotę,a wygrane skasują.Przecież jak wpłacam kasę kartą,to oni mają na swoim koncie bankowym dane tej operacji i co za tym idzie moje dane i mój adres.
Normalna weryfikacja kiedyś polegała na przesłaniu skanu dowodu.I tak powinno być,bo tam są zawarte wszystkie dane o osobie.A teraz te szopki w ich wykonaniu działają tylko na ich niekorzyść.A szkoda bo ofertę zakładów zawsze mają fajną,chociażby na mój ulubiony żużel
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Podpisuję sie pod tym co napisałeś levy. Nie raz się grało u nich i wypłacało, ale wtedy żadnej weryfikacji ni robili, tylko teraz jakaś szajba im odbiła, zrobiła sie taka masuffka z ich strony. I te wymagania, faktycznie z kosmosu, typu zeznanie podatkowe (chyba z głową mają nie po kolei). Żeby nie zlecona wypłata (zawieszona wręcz przez tą weryfikacje) i wpłacona stówa na rzecz ostatniego freebeta, nie denerwowałbym sie tak. I najgorsze jest to że już zaczęła się u mnie 5 doba oczekiwania na weryfikacje... Co oni tak długo robią z tymi dokumentami? Czy sprawdzenie kilku zdjęć wymaga aż pięciu dni (a może i więcej) oczekiwania? Nie mam pojecia, podejrzewam, że oni te zdjęcia pod mikroskopem badają szukając gdzieś jakiegoś dowodu, ze przesłane dokumenty są podrobione w paintcie lub innych programach
Nie ukrywam, ale z dnia na dzień moja opinia o Tobecie staje się co raz bardziej negatywna
 
P 0

pelinho

Użytkownik
Witam, ja mam taki problem po 5 dniach weryfikacji dokumentów przysłali mi maila, że mam przysłać dokument weryfikacji źródła płatności :-| Wysłałem im scrina profilu na moneybookers i go odrzucili, co konkretnie mam im wysłać? Prosze o jakis jasny opis.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
TOBET tragicznie zachowuje sie z ta weryfikacja. Zadaja niewiadomo czego a sami potrzebuja tygodnia na sprawdzenie dokumencikow. Chyba jakies problemy finansowe wkradly sie, ze nagle wszystkich sprawdzaja... Czekam z niecierpliwoscia co odpowie nasz forumowy supporcik Tobet.com, nie moge sie doczekac ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Witam, ja mam taki problem po 5 dniach weryfikacji dokumentów przysłali mi maila, że mam przysłać dokument weryfikacji źródła płatności :-| Wysłałem im scrina profilu na moneybookers i go odrzucili, co konkretnie mam im wysłać? Prosze o jakis jasny opis.
ja wysłałem screena z profilu Moneybookers, gdzie był adres, imię nazwisko itp, a drugi zawierał uwidoczniony login i widoczny transfer środków na konto tobet (w historii przelewów) - w ten sposób jakoś udało się to załatwić. Z Angolami się dogaduj, bo ten polski support tylko robi zamęt.
 
V 256

vernix

Użytkownik
TOBET tragicznie zachowuje sie z ta weryfikacja. Zadaja niewiadomo czego a sami potrzebuja tygodnia na sprawdzenie dokumencikow. Chyba jakies problemy finansowe wkradly sie, ze nagle wszystkich sprawdzaja... Czekam z niecierpliwoscia co odpowie nasz forumowy supporcik Tobet.com, nie moge sie doczekac ????
Wątpię żeby cokolwiek odpowiedział. Co prawda codziennie się loguje, ale jakoś ten temat mu ciągle &quot;umyka&quot; i tylko wkleja nowe promocje. Ja chyba im podziękuję, bo szczerze mówiąc to ofertę mają średnią, a bić się z koniem nie zamierzam...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Udalo sie dzisiaj zweryfikowac konto po kontakcie z supportem angielskim. Lacznie trwalo to troche ponad 4 dni.
 
P 0

pelinho

Użytkownik
a jezeli chodzi o dowód miejsca zamieszkania, jaki dokument mogę przesłać jeżeli nie posiadam żadnych rachunków za media wystawionych na mnie? Czy mandat od psów może być?? bardzo ciężko się z tobet cokolwiek załatwia :-|
 
Do góry Bottom