>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

M 0

mrdamianbet365

Użytkownik
Ja mam spory problem z tą weryfikacją. 1 etap normalnie wysłałem im skan dowodu osobistego ale 2 etapu nie mogę jakoś &quot;przejść&quot;. A Panie z pomocy odpowiadają mi jedynie suchymi regułkami więc może tutaj znajdę odpowiedź żeby tam pograć.
Przyjechałem do UK na 3 miesiące, chce sobie pograć na bet365. Chcą ode mnie w 2 etapie potwierdzenia mojego miejsca zamieszkania. Na payslipach wszystko to jest, ale jak już wyżej przeczytałem tego nie akceptują. Żadnych rachunków nie opłacam tutaj, jedynym ratunkiem okazać może się ten wyciąg z banku, ale jest jeden problem gdyż mam standardową kartę z ONEPAYA.
POMOCY ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Przesłałem paszport z rachunkiem za wywóz śmieci i przeszło bez problemu. Nie wiem jak w UK, ale w Irlandii zmiana danych w siedzibie firmy recyklingowej to raptem dwie minuty bez żadnego marudzenia.
Swoją drogą strasznie wkurza te ich weryfikacje jeżeli ktoś na określony czas zamknął konto. Masakra. Czekanie na telefon , później dwie rozmowy i dopiero można grać.
 
I 0

icep

Użytkownik
Witam!
Zdazylem przeczytac wszystkie tematy zwiazane z weryfikacja itp, aczkolwiek od x czasu nie pojawil sie tutaj nowy watek, wiec postanowilem zapytac :
1. Czy aktualnie do weryfikacji konta i potwierdzenia adresu moze byc skan umowy wynajmu pokoju w UK ( z pelnymi legal danymi ) ?
2. Czy podajac nr telefonu do kontaktu w UK , faktycznie dzwonia czesto w ramach weryfikacji? Jesli tak - jakiego typu pytania padaja ?
3. Czy jesli mam zarejestrowana spolke LTD w UK ( konto bankowe spolki jedynie w PL ) i otrzymuje payslipy - to moze byc to jakas dodatkowa forma potwierdzenia dla beta?
4. Czy rejestrujac
4. Czy granie w zlotowkach na angielskim koncie powoduje jakiekolwiek komplikacje ?
wplaty ze skrilla zarejestrowanego w UK ( ten sam adres co w umowie wynajmu lokalu ) moga byc w zlotowkach czy koniecznie w GBP?

Z gory bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
 
Do góry Bottom