>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

S 0

sebikp

Użytkownik
Wiem, ale pytałem o co innego
Do weryfikacji musisz miec jakis rachunek + wyciąg z konta. Jednak jeżeli chodzi o rachunki, to najlepiej za jakieś media (woda, gaz, prąd). Nie przechodzą już rachunki telefoniczne z Virgin Mobile, można próbować jakieś inne. No i kod na adres pocztą :)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Przebywam teraz u siostry w UK i trochę czasu tu jeszcze będę.. Założyłem sobie konto bankowe na jej adres, mam też już wyciąg bankowy, więc z założeniem konta u buka nie powinno być problemu. I pytanie. Czy B365 wysyła w UK jakieś kody weryfikujące tradycyjną pocztą? Gdy zakładałem dawno temu konto w Polsce, to nic takiego nie dostałem i wszystko działało mi bez problemu (wpłaty/wypłaty). Mieszkam u siostry grzecznościowo i po prostu nie chcę żeby na jej adres przychodziła jakaś poczta od buka ???? No chyba, że ja pierwszy ją przejmę, a ona tego nie zauważy ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Przebywam teraz u siostry w UK i trochę czasu tu jeszcze będę.. Założyłem sobie konto bankowe na jej adres, mam też już wyciąg bankowy, więc z założeniem konta u buka nie powinno być problemu. I pytanie. Czy B365 wysyła w UK jakieś kody weryfikujące tradycyjną pocztą? Gdy zakładałem dawno temu konto w Polsce, to nic takiego nie dostałem i wszystko działało mi bez problemu (wpłaty/wypłaty). Mieszkam u siostry grzecznościowo i po prostu nie chcę żeby na jej adres przychodziła jakaś poczta od buka ???? No chyba, że ja pierwszy ją przejmę, a ona tego nie zauważy ;)
W moim przypadki na ostatnie 20 kont z UK na żadnym z automatu nie dostałem listu więc myślę, że tutaj będzie podobnie :]
 
D 4

dehunter

Użytkownik
W chwili obecnej bet365 nie wysyła już automatycznie listów po rejestracji/ pierwszym depozycie. W chwili gdy potrzebujesz taki list do weryfikacji sam występujesz o jego wysłanie na ich stronie.
 
P 0

polp

Użytkownik
Siema, 3 lata temu mieszkałem nieco w UK, mam swój rachunek w HSBC. Trzy pytania: wyciąg z takiego konta przyjmą, czy może być problem? Jak taki wyciąg załatwić internetowo? I czy z tego banku jest legalne wpłacanie/wypłacanie środków?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Siema, 3 lata temu mieszkałem nieco w UK, mam swój rachunek w HSBC. Trzy pytania: wyciąg z takiego konta przyjmą, czy może być problem? Jak taki wyciąg załatwić internetowo? I czy z tego banku jest legalne wpłacanie/wypłacanie środków?
Bank Stetament oczywiście akceptują chociaż jak za dużo ludzie zakładają akurat na ten bank (wzór) to czasami wstrzymują i proszą o inny ale to będziesz miał informację od nich.
Legalne pod jakim względem? ????
 
P 0

polp

Użytkownik
Legalne pod jakim względem?
Obiło mi się o uszy, że niektóre bank nie chcą wspierać zakładów, dlatego mogą zabraniać przelewów. Nie mam pojęcia czy wiąże się to z jakimiś konsekwencjami (raczej nie), no ale nigdy nie wiadomo..
 
0 0

0123

Użytkownik
Czy jako potwierdzenie adresu w Anglii DALEJ wystarczy brytyjskie prawo jazdy? (drugi dokument zamiast konta bankowego)
To co teraz robią by jeszcze raz zweryfikować konto zamiast kodu wysyłanego pocztą?
Dzwonią telefonicznie? Czy może w ogóle już jest spokój po zweryfikowaniu konta za 1. razem?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy jako potwierdzenie adresu w Anglii DALEJ wystarczy brytyjskie prawo jazdy? (drugi dokument zamiast konta bankowego)
To co teraz robią by jeszcze raz zweryfikować konto zamiast kodu wysyłanego pocztą?
Dzwonią telefonicznie? Czy może w ogóle już jest spokój po zweryfikowaniu konta za 1. razem?
Tak i plus to, że wtedy takie konto masz zweryfikowane w kilkanaście minut bez dobijania się do advisorów.
 
L 0

las.vegaz

Użytkownik
Witam to jak to jest z weryfikacja konta w Angli na bet365? Vo trzeba zrobić żeby zweryfikować konto i moc normalnie wypłacać $$$$$$
 
wagmen 0

wagmen

Użytkownik
Założyłem kumplowi konto, gdy był jeszcze w Polsce. Teraz wyjechał na wyspy, a próbując się zalogować jest info ze konto jest zamknięte. I teraz takie pytanko.
Czy może założyć drugie konto na dane, które posiada w UK?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tak może. Polskich kont już nie ma bo zostały skasowane. Jak kumpel ma dokument potwierdzający adres to może zakładać.
 
Do góry Bottom