>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat We Are Players 🏈⚾🏀

Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Josh Richardson(Dallas) Over 13.5 pkt @ 1.86 Stsbet x 1j (27)
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks G 03:00 I 12.03 I #200


2021-03-11 23_11_35-Dallas at Oklahoma City Picks, Odds, & Betting Lines - Fri 03_12 2_00 AM G...png
Projekcja na dzisiejszy mecz w Oklahomie.

Po skończonym nie dawno meczu Granady wpada nam niespodziewany zakład z NBA, powiem szczerze ze w ogóle moje oczy nie były zwrócone na NBA, ponieważ wracają po przerwie, każdy wypoczął, wyleczył kontuzje, wiec zwróciłem swoja uwagę bacznie na NCAAB a tu nagle wiadomość SMS-em ze Kristaps Porzingis, Luka Doncic są dzisiaj poza gra (OUT), wiec wszedłem od niechcenia , no patrze STS i SKYBET mają opcje i tak przykleiłem się do Josh Richardson, bo Hardaway-a nigdzie nie ma, ale również opcja na overy w zbiorkach również kusząca, bo linie 5,5 na Over-y Maximilian Kleber oraz Dorian Finney-Smith a w projekcji jak widać powyżej mają przypisane po więcej niż minimalne siedem.

Josh Richardson skusiłem się na Josha który średnio rzuca w lutym 13,5 punkty a na wyjeździe 12.3, ostatnio, znaczy nie dawno grali z Oklahoma i nie grał Doncic, ale gral Porzingis i w tym meczu rzucił 16 pkt a tam był naprawdę śmiesznie niski wynik , wiec oczekuje dzisiaj cos kolo 100 pkt plus nie zagra w tym meczu Porzingis ktory rzucil 19 pkt.

Oznacza to ze do rozdania jest okolo 50 pkt, wiec część zawodników stanie się beneficjentami tak dużej ilości punktów, wiec pomyślałem ze jeżeli Josh rzuca po 11/12 będąc w składzie z Doncic-em i Porzingis to powinien przebić linie 13,5 pkt. W sezonie ogólnie rzuca pod 13 pkt plus 30m minut na boisku, wiec jest szansa ze przebije ta linie a bukmacherzy skorygowali linie punktowa na 17,5 wiec mamy przy tej linii Value, gdy bukmacherzy spodziewają się ze Josh zakręci się kolo 17 punktów, wiec nasz margines błędu wynosi cos kolo 4 pkt, wiec czemu nie postawić. Fakt ze tam role większe mogą przejąć Hardaway i Benson ponieważ oni grają mniej minut a do tego wczoraj grali z SAS, wiec zobaczymy, w projekcji jak widać ma przypisane 20 pkt, ale to trochę przesada, tak sadze, wiec zobaczymy ostatni zakład przed rozliczeniem jubileuszowych 200 zakładów w wątku We Are Players.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +622
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
200 🔥
Jubileuszowy Dwusetny zakład był udany, szybko opublikowany i dość długo wysiał w STSie, ale i również nawet Skybet, nawet nie było problemu przy linii 17,5 co okazało się w koncowym efekcie, rowniez na plus, tak czy siak, gracze/zawodnicy NBA ładnie pchnęli profit na plus, trochę Rugby zawiodły nas, ale cos się okazuje ostatni tydzień na plus i anomalia która przedstawiłem w moim nowym temacie SuperRugby 🏉 eggball - pozdrawiam


NBA: Mikal Bridges(Phoenix) over 2.5 asysty @ 2.44 Stsbet x 1j +1.44j
NHL: Calgary Flames ML @ 1.78 Bwin x 0.65j +0.50j
Rugby: Scotland -3.5 HC @ 1.80 ladbrokes x 0.50j -0.50j
KOSZ: Spojnia Stargard +7 HC @ 1.80 Bet365 x 0.50j +0.40j
NBA: H.Barnes Over 16,5 pkt @ 2.0 Stsbet x 0.50j -0.50j
NBA: B.Hield Over 17,5 pkt @ 1.84 Stsbet x 0.50j +0.42j
NBA: Washington Wizards ML @ 1.95 888sports x 1.50j +1.42j
Rugby: Agen +19.5 HC @ 1.80 Bet365/Stsbet x 0.65j -0.65j
NBA: Tobias Harris Over 3.5 Asysty @ 2.15 Stsbet x 1.50j +1.73j
NBA: Seth Curry Over 2,5 Asysty @ 1.96 Stsbet x 1.50j +1.44j
Rugby: Agen +24.5 x Western Force +10.5 = 1.86 Betway x 0.60j -0.60j
NBA: Tobbias Harris Over 11.5 Asyst + Zbiórek @ 1.86 StsBet.co.uk x 1.50j +1.26j
Rugby: Agen Win @ 9.50 Paddypower x 0.10j -0.10j
NBA: Under 235.5 @ 1.36 x New Orleans -3,5 HC = 1.82 x 0.60j -0.60j
NBA: James Harden Over 27.5 pkt @ 1.83 Skybet x 1j +0.83j
NBA: D.Green Over 3.5 Zbiorki @ 1.72 Stsbet.co.uk x 0.55j -0.55j
Rugby: Western Force -1.5 HC @ 1.93 Bet365 x 0.55j +0.51j

Double: Herrsching + 15.5 pkt x Exeter RT = 2.03 Bwin x 0.50j +0.51j
PN: Granada CF Win @ 1.95 Unibet x 0.50j +0.47j

NBA: Josh Richardson(Dallas) Over 13.5 pkt @ 1.86 Stsbet x 1j +0.86j


Bilans obecnego rozliczenia 181-200: 13-7 +8.29j Yield: 52.80%


Bilans Ogolny: po 200 (119-77-4) +46.52j Yield: +24.78%


Rozliczenie zakladow nr.1___01-20; 11-9 ______+1.68j Yield: 13.44%
Rozliczenie zakladow nr.2___21-40; 13-7_______+4.30j Yield: 33.08%
Rozliczenie zakladow nr.3___41-60; 11-9 ______+1,98j Yield: 14.20%
Rozliczenie zakladow nr.4___61-80; 13-7_______+9.06j Yield: 43.62%
Rozliczenie zakladow nr.5___81-100:11-8-1____+5.70j Yield: 32.50%
Rozliczenie zakladow nr.6__101-120: 8-9-3____+8.89j Yield: 24.80%
Rozliczenie zakladow nr.7__121-140: 16-4_____+7.42j Yield: 55.58% 🔥
Rozliczenie zakladow nr.8__141-160: 10-10____-9.51j Yield: -33.08%❄
Rozliczenie zakladow nr.9__161-180: 13-7_____+8.71j Yield: 43.23%
Rozliczenie zakladow nr.10_181-200: 13-7_____+8.29j Yield: 52.80%
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +537
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Baseball » Cuba » Serie Nacional
Under 10.5 pkt @ 1.92 STSbet x 0.50j (7)
Las Tunas - Matanzas G 19:00 I 12.01 I #201


Kuba, jedziemy tam a raczej stawiamy na Under, półfinał ligi Kubańskiej, wyrównany mecz obecnie mamy tam wynik 2-2 , gra się do czterech zwycięstw, dzisiaj obydwie drużyny wystawiają najsilniejszych miotaczy i żeby dolać intrygi do zakładu, kurs spada na over, wiec czy grający w dobra idą stronę ? Trudno powiedzieć, ja opieram się na tych dwóch miotaczach którzy wystąpili w pierwszym meczu, który zakończył się wynikiem 4-2 i linia była tak samo wystawiona , wiec, dlaczego historia miała by się nie powtórzyć? Dotychczas patrząc na Over/Under w tym meczu; U,O,U,O wiec idąc takim wężykiem dobrze bylo, aby wypadł under(?) 2:4,3:10,0-1,7:12.

Miotacze:
Yoennis Yera(Matanzas):

c80694c2-bfbc-4f69-949e-ff6fe3d03586.jpg
Widac powyzej 8-2 W-L, ERA niska wiec jest solidna, najwazniejsze co jest tutaj to wskaznik SO do BB 57/16 SO/BB rowniez dosc dlugo spedza czasu na gorce cos kolo 6,5 Inninga.

Carlos Viera(Las Tunas):

76d5d88f-0688-45d5-8cad-b195b74f2a04.jpg
Ten miotacz rowniez swietnie wyglada pod wzgledem ERA 9:5 W/L SO/BB rowniez solidnie wyglada 79/34 wpierwszym meczu jak widac stal 8 inningow , on jest wstanie porywach pociognac do 7 inningow.

Wychodze tutaj z takiego prostego zalozenia obaj Miotacze sa solidni co widać po statystykach , po drugie są wstanie pociagnac do 7 inningu jezeli beda dobrze rzucali a tak powinno byc, a co za tym idzie nie dadzą do uruchomienia wielu miotaczy z Bullpenu, co może za owocować niskim wynikiem jak w pierwszym meczu, co ciekawe w jednym z tych meczy padł wynik 1:0! a tam miotacze naprawde byli kipescy a ofensywy kopały sie po czołach , wiec jezeli ofensywy nie miały odpowiedniego poweru aby strawić tych słabych miotaczy i uderzyć w wysoki wynik to dlaczego nie miał by być tutaj under, wiec widze wiekszy potencjal ponizej linii, niska stawka na under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +736
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Przy tym Double będę bazował na tym, co widziałem a obejrzałem dzisiaj dwa mecze z tenisa hehe i oprócz tego prawie wszystkie mecze w lidze SuperRuby, oprócz jednego, choć w tym kuponie miałem dylemat kogo dobrać czy postawić na Nishikoriego, czy przeciwko Hurkaczowi któremu ostatnio nie ufam i jest nie stabilny, fakt ze ostatnie dwa mecze na plus, bo postawił się Tsitsipas-owi oraz wygrał w tym turnieju z Gasquet tylko ze francuz jest daleki od swojej dawnej dyspozycji i powinien być bliżej zakończenia kariery niż wrócić do obecnej formy, dlatego kusiło mnie postawić na Shapovalov-a ale wybrałem Japończyka.

Nishikori K @ 1.44 x Rabels ML @ 1.25 = 1.80 Bet365 x 1j
Bedene A. - Nishikori K. G 15:30 I 17.03 I #202 0:2 (4:6, 4:6)

Rebels - Waratahs G 09:45 I 19.03 I #202 (33:14)


Bedene A. - Nishikori K.


Bedene w tej rundzie będzie rywalem Nishikori-ego, do tej pory Słoweniec prezentuje sie ponizej tego rankingu(59) na ktorym jest obecnie, jego ostatnie 10 meczów to bilans 5-5 a obecne występny na "betonie" 4W-2L, z czego w tym czterech których pokonał byli powyżej setnego miejsca w rankingu, jeżeli kogoś dostawał z "TOP50" to przegrywał z Bublikiem czy Sinner-em. W tym turnieju mierzył się z nie rankingowanym Yuki Bhambri (IND) ( 0, -0.04 ) 3-6 6-1 6-4 z którym wygrał a co oni wyprawiali na serwisie popełniając razem 11 błędów serwisowych?, to stało to na słabym poziomie , jeszcze hindus miał jego kilka razy na przełamanie. W następnej rundzie dostał nie jakiego Włocha Lorenzo Giustino (ITA) pokonując go 6-4,6-3, który w ogóle nie preferuje gry na betonie mając bilans 2/3, ale chyba w ogóle Włoch jest bez formy, bo na cegle w tym sezonie 0-4. Żeby było ciekawiej to Bedane również nie preferuje gry na "betonie" a ostatnie trzy sezony to bilans 18-12 na betonie.

Japończyk, Kei Nishikori próbuje odbić się od "dna" jakim są okolice 41 miejsca w rankingu, wracając po kontuzji i wygląda że jest na dobrej drodze. Dawno chłopa nie widziałem i zaimponował mi dzisiaj przeciwko Goffin, mecz był świetny, Japończyk solidnie wyglądał a Belg nie poddawał się walczył zaciekle ,myślałem że dojdzie do trzeciego seta, tak w ostatnich gemach wkradło się zmęczenie przy serwisie, ale Japończyk świetnie returnowal, ale Belg tak samo, mecz był na "noże". Japończyk w tym sezonie bilans ogólny 4-5 na betonie 2-3, ale jak spojrzysz na jgeo przeciwnikow to nie daj sie zwiesc bilansem, miał o wiele silniejszych przeciwników z którymi musiał się zmierzyć i mimo porażek pozostawiał po sobie wyrównaną grę, minusem może być u niego kondycja.

Nishikori jest tutaj faworytem, widać było po ostatnim meczu ile włożył serca w mecz popartą dobra forma i umiejętnościami, mało tego szuka punktów, aby się odbić i znaleźć się na wyższym miejscu w rankingu, przeciwnik nie prezentuje tego co oczekuje od niego ranking, mało tego determinacja powinna być większa u Japończyka, który ma większy potencjał umiejętności, ponieważ w jego drabince odpadł, Them, który zagrał słaby mecz, oglądałem ten mecz i nic specjalnego nie zagrał, wiec następnej rundzie Harris lub Krajinovic, obydwaj do pokonania przez Japończyka, wiec jest szansa, aby zajść dalej i być wyżej a gdzie ma zbierać Japończyk punkty jak w dobrym obsadzonym turnieju na swojej preferowanej nawierzchni gdzie rozegrał blisko 400 meczów, no właśnie tutaj. Problemem może być kondycja, rozegrał dłuższe mecze gdzie przebywał dłużej na korcie niż Bedene, fakt ze na początku sezonu nie był konkurencyjny w trzecim secie i dostawał baty Japończyk, fakt ze juz rozegrał "jakąś" ilość meczów i powinno być lepiej, ale powinien tutaj postawić na pierwszego seta, aby go wygrać, mimo to zaufam Japończykowi, umiejętnościami i rosnącą formą przewyższa Słoweńca.

Rebels - Waratahs

Tutaj opieram się na tym, co oczy widziały i tak Warathas o którym można poczytać na poprzedniej stronie tematu, prezentują bilans 0-3 są jedna z najgorszych drużyn, dwa pierwsze mecze zostali rozgromieni, a w ostatnim byli konkurencyjni grając usiebie, ale przegrali 4 punktami, gdzie w końcówce przegrywali a presja czasu wymusiła na nich "stos" błędów. Na ten moment sa jedna z najgorszych drużyn ofensywnych i rzadko meldowali sie na terytorium przeciwnika a jak sie meldowali to bili lowa w mur w polu 22 metrow. Cóż to młoda drużyna która po traciła kilka ważnych ogniw i jest w przebudowia gdzie rowniez szuka wiekszego doswiadczenia, zarząd drużyny to wie i nie poddali się presji mediów, aby usunąć trenera ze stanowiska. Możliwe że zagrają lepiej i coraz lepiej będą się zgrywać, ponieważ mieli pauzę w tym tygodniu i odpoczywali to dobry czas, aby przygotować się do meczu z przeciwnikiem, jakim jest Rebels i tutaj zaczynają się schody.

Rebels opublikowali bilans 1-2 i jakoś nie chce mi sie wierzyc ze przy ich nazwie zobaczymy bilans 1-3, ponieważ ta drużyna ma potencjał, wiec jest głodna zwycięstw i będzie szukała kontaktu, aby włączyć się do gry o Play-off a papiery na walkę mają, przypomnę ze dwa pierwsze mecze przegrali z pretendami do wygrania ligi, czyli Reds i Brumbies, przegrywając oba mecze różnicą kopa a ostatni mecz wygrali po zaciętym meczu na wyjeździe z Western Force 7-10. To, co najlepiej się rzuca w oczy to nie na tyle ze te wyniki były konkurencyjne, ale ich obrona, posiadanie i wiercenie "dziury w brzuchu" przeciwnika, byli nie ustępliwy.

Mecz z Brumbies był ciezki, ale jeszcze cięższy był dla faworytów i gospodarza, jakim byli Brumbies ktorzy wiele czasu nie mieli na przelamanie obrony gosci, naprawdę musieli się napracować, aby przełamać ta obronę , w końcu się udało a o meczu rozstrzygnął kop z polowy boiska już po czasie regulaminowym. I ze mogło się wydawać ze to był jeden przypadkowy mecz to w ostatnim mecz , właśnie kilka dni temu potwierdzili to dobra grę obronna, a przekonali się u siebie Western Force, którzy byli zdominowani, wyobraźcie sobie ze oni prawie przez 60m meczu trzy raz zameldowali sie w polu 22 metrow ! , obrona Rebels praktycznie ich nie dopuszczała do przebicia własnego pola karnego, dopiero przełom przyszedł chyba za 3 lub czwartym razem gdzie Western Force zdobyła jedyne przyłożenie a była to 69! Minuta.

Po prostu ten mecz biorę na siebie i ciężko jest mi zignorować to, co widziałem a 1.25 biorę jak oczywista podbitkę a czy wynik będzie oczywisty dowiemy się w piątek w samo południe, trudno jest mi tutaj zanikać ten mały kurs, ale dość pokazujący ze faworyt jest wyraźniejszy niż sam kurs, po prostu obrona, obrona i jeszcze raz obrona, a tam po drugiej stronie brak ataku, sam myślałem, aby pobrać -10,5 a dodajmy ze Rebels wszystkie trzy mecz grało na wyjeździe ! i teraz następne trzy grają w domu, wiec będzie determinacja, aby dobrze pokazać się u siebie i wykorzystać własny atut własnego stadionu/boiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Danny Green over 3,5 zbiorki @ 1.83 Bwin x 0.60j (3)
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings G 01:00 I 21.03 I #203


Dzisiaj nie zagrja simmons, Embiid, Curry - Oznacza to ze sporo minut moze zagrac D.Green ktory w ostatnim meczu rozegral 34 minuty zdobywajac 6 zbiorek przeciwko Millwauke, spodziewam sie dzisiaj cos kolo 30 minut gry z powodu duzych oslabien Philli w takim szansie jest sporasz szansa na przebcie tej lini , w ostatnich 6 meczach przebil linie 3,5 az 5 razy grajac srednio 27m, zbierajac srdenio 4,7 zbiorki a tutaj odpadaja dwoch dobrzy zbierajacy jak Embiid i Simmons, oznacza to ze reszta zespolu stanie sie beneficjentami okolo 20 zbiorek. Green grajac w ostatnich meczach minimum 30m zbieral minimum 6 zbiorek - ostatnio zbieral 6,1,5,6,6,4.

Plusem tego meczu jest to ze Kings ostatnio slabo gra na tablicach i w ostatnich trzech meczach, zezwalali srednio na 54 zbiórki drużynom przeciwnym według NBA Advanced Stats Linie skoszyly dla Greena po wiadomosci na 4,5 ale ogolnie wczesniej byly po 3,5 za 1,62 w Bet po wiadomosci ale w Bwin walneli sie i nie zdjeli 3,5 a dodali green-a 5,5, jest okazja , zastanawialem sie w Bet365 czy nie pograc over 4,5 za ponad 2,20 , wiec skorzystam z tego co bwin zaproponowal, a myslalem ze z aktualizowali i fakt tak zrobili ale nie spodziewalem sie ze zostawia stare linie , heh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Montreal Canadiens ML @ 1.90 Bet365 Z (mecz odwołany spowodu Covid-a)
Montreal Canadiens - Edmonton Oilers G 00:00 I 23.03 I #204

Obie drużyny przystąpią z odmiennymi nastrojami do tego meczu, przynajmniej jeżeli weźmiemy pod uwagę obecna formę składającą się z ostatnich dziesięciu meczów. Edmonton opublikował dość świetny bilans ostatnich meczów wygrywając 7 meczów a przegrywając tylko 3, na uwagę jednak zasługuje to ze az 7 meczów rozegrali w domu a w tym mieli 3 mecze przeciwko jednej z najslabszych druzyn ligi, czyli Senators. Montreal opublikował gorszy bilans ostatnich meczów, wygrywając 4 a przegrywając 6 z tych ostatnich dziesięciu meczów w sześciu byli goścmi, na uwagę zwraca fakt ze az 5 razy grali dogrywki, przegrywając aż 4!, w każdym razie w tych meczach byli konkurencyjni i nie odstawali od rywali. Inna ciekawa informacja jest to ze Montreal nie wygrał od dość dawna dwóch meczów pod rząd, ostatnia taka seria miała miejsce 3 lutego, od ponad 20 meczów, nie odnotowali serii dwóch wygranych podrząd, a największą jako zaliczyli były trzy wygrane z początku sezonu.


Montreal: 2-1-4-3 Bramki 32:26

Dom:
vs Canucks 1w - 1p Bramki: 7-7
vs Jets 1w - 1p Bramki 10-5

Wyjazd:
vs Canucks 1w - 1p Bramki 6-3
vs Jets 1w - 1p Bramki 7-6
vs Flames 0w - 2p Bramki 2-5


Edmonton: 7-0-0-3 Bramki 37-25

Dom:
vs Jets 2w - 0p Bramki 6-3
vs Flames 1w - 1p Bramki 3-2
vs Senators 3w - 0p Bramki 16-5
vs Toronto 0w - 1p Bramki 1-6

Wyjazd:

vs Canucks 0w - 1p Bramki 1-2
vs Flames 1w - 1p Bramki 10-7

Specjalnie, może nie specjalnie, ale prawidłowo jest zwracać uwagę na formę drużyn w ostatnich pięciu do dziesięciu meczów, ponieważ jeżeli bym wziął statystyki z całego sezonu to bardziej wypaczona była by analiza na korzyść Montrealu, który świetnie sobie radził na początku sezony i analiza mogla, by być odebrana pod zakład który zaproponowałem a kurs względem tego na Montreal byłby okazjonalny a jak wiem bukmacherzy tez sugerują się ostatnia forma drużyn i stąd te kursy są bardziej odpowiednie jak drużyny prezentują się w danym momencie.

Na uwagę zasługuje tutaj fakt ostatnich meczów, obie drużyny miały prawie podobnych przeciwników, ale Montreal miał trochę silniejszych przeciwników plus musiał grac na wyjeździe i wystarczy zwrócić uwagę na bramki ze byli konkurencyjny dla swoich przeciwników, mieli bliskie wyniki a polowa meczów zakończyła się remisami. Edmonton wykazał dość dobrą formę strzelecką, ale siła przeciwników byla trochę słabsza a sile nie tyle zaniża to że grali "pełno" meczów u siebie, ile fakt, że grali z jedna z najsłabszych drużyn u siebie w domu, Senators, z którymi wygrali w trójmeczu 3-0 z bramkami 16-5 !, wiec to zmienia postać rzeczy, ponieważ dlatego ich bilans wygląda efektownie, tutaj ich sile podkreśla mecz z Toronto u siebie gdzie klonowe liście pokazują im gdzie jest ich miejsce.

Oczywiście na bazie tych wynikow (10 meczów) sprawdziłem sobie statystyki takie jak: CF%, FF% , GF%, xGF%, HDCF% i w tym przypadku najważniejszymi statystykami dla mnie są oddane strzały ogólnie (CF%) i strzały celne (FF%). Dlaczego, dlatego ze bilans ostatnich meczów jest bardzo wypaczony na korzyść Edmonton z Senators, z którymi na bili sobie bilans i większość meczów grali u siebie, gdy Montreal musiał walczyć na wyjedzie, wiec te statystyki wyglądają/wypadają korzystniej w przypadku Montrealu i tak Candies oddawali w tych spotkaniach więcej strzałów, średnio 60 (miejsce trzecie) oraz celnych 43 (miejsce trzecie), również mniej zezwalał na oddane i trafne strzały przeciwników i w obu przypadkach byli wyżej niż Edmonton, który grał więcej meczów u siebie w tym mecze ze słabymi Senators, wiec można rzec ze Edmonton nie opublikował ciekawych statystyk a co ciekawe Montreal z tym minusowym bilansem pod względem tych statystyk jest w czubie tabeli.

Inna ważną statystyka są nie strzelone bramki a bramki oczekiwane, ponieważ nie ma co zwracać uwagi na nabity bilans z Senators u siebie i tak co rzuca się w oczy ze Edmonton strzelał 3,3 bramki na mecz, ale ich oczekiwane bramki to GF 2,49, ale xGA z xGF są na tym samym poziomie, oznacza to strzelają więcej bramek niż mają okazji, wiec mają sporo szczęścia strzelając gole z pozycji takich gdzie te bramki nie powinny paść, tym bardziej ze są drużyną nie oddającą dużej ilości strzałów, na pewno są powyżej przeciętnej ligowej, ale nie topowej.

Montreal trochę inaczej z tym stoi, ale oni grali na wyjeździe i nie mieli komu nabić goli to i tak nie wypadają źle pod tym względem, bo mają GF 2.35 do xGA 2.17 - Montreal niema tyle szczęścia co Edmonton a należy do jednej z drużyn która oddaje najwięcej strzałów, ale najważniejsze jest to tutaj ze jest potencjal strzelecki a grac beda u siebie. Tutaj jest jeszcze jeden argument przeciwko Edmonton , Oilers jest jedna z drużyn która zezwala najwięcej na strzały przeciwników. Montreal również ma lepsza obronę, nie wiele jeżeli chodzi o ostatnie 10 meczów, ale na przestrzeni sezonu Montreal jest trzeci w lidze a Edmonton 22 pod względem xGA/60m.

Betting trend to know
The Canadiens are 0-7 in their last seven games following a win.
Widze ze kursy wciąż rosną na gospodarzy, wiec podejmę ryzyko, jednym z argumentów jest gra na przełamanie trendu powyżej i upieram się przy swoim. Wiem ze tlum idzie mocno w Edmonton, wiem ze z tlumem nie wygrasz ale nie znaczy ze tlum ma tutaj racje, na pewno jednym z minusów tego zakładu jest słaba gra bramkarzy Montrealu, w każdy bądź razie jest to Hokej wszystko możliwe a ja sadze ze Montreal nie spadł tak mocno i ich gra jest konkurencyjna a Edmonton jest na "pompowany" wynikami u siebie ze słabszymi rywalami(Np: Senators). Na razie pobrane za 1j , może cos dorzucę, ale dla tych mało ufnych - 0.50j.


Trend obstawiających jest taki ze wiekszosc zaklado idzie w strone Edmonton, możliwe ze na miejsce wyższe w tabeli i ostatnią formę oraz kurs RT około 3, lecz spadki są po stronie Montrealu i tak w ostatnich godzinach widać spadek na linii moneyline. Ponieważ większe stawki od nielicznych stawiających wędrują na Montreal. Edmonton jest niewygodnym przeciwnikiem, mimo ostatnich wyników nie zrobił wrazenia w statystykach. jestem w stanie poprzeć Montreal, mecz się ma jedna istotna rzecz w przypadku Montrealu to to ze gospodarze powinni prowadzic gre oddajac wiecej strzalow a potenjcdla ten kumuluje sie gdy Edmonton nalezy do druzyny ktora zezwala przeciwnika na spora oddana ilosc strzalow ,plus maja słaba obronę, znowu Montreal silniej wygląda po obu stronach krążka, kwestia tego, czy będą wykorzystywać strzeleckie szanse, a jeżeli tak będzie to powinni w końcu wygrać drugi raz z rzędu, dlatego postawie dzisiaj na ich przełamanie, na drugie zwycięstwo podrząd od dłuższego czasu, sadze ze przeciwnik jest w zasięgu a kurs dość wysoki co do szansy na wygrana dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Piłka Nożna > ME U21:
Rumunia Win @ 2.05 Bet365 x 4.10j (2:1)

Węgry vs Rumunia G 18:00 I 27.03 I #205

Myślałem ze kursy będą poniżej 2,0 ,wiec wszystko co powyżej 2,0 jest warte ryzyka , mimo to ze kursy zaczęły od otwarcia spadać, wiec sadze ze spadną poniżej 2,0, wiec warto już pobrać mimo ze mecz w sobotę koło 18 godziny - chyba.

Wegrzy to taka Polska reprezentacja u21, ostatnio ich wyniki nie napawają optymizmem z Niemcami nie istnieli i z Rumunia lepiej nie będzie , Rumuńce w ostatnim czasie poszli mocno w młodzież , widziałem ich kilka meczy , dla tego pochylam się nad nimi , grają ofensywny football i napsuli wiele krwi na poprzednich mistrzostwach U21 i dalej nie zwalniają tempa , w meczu z Holandia nie mieli przewagi ale wypadli korzystnie i byli na tyle w nie których momentach konkurencyjni ze potrafili do trzymać kroku Holendi a remis 1:1 daje dobre ku temu podstawy do wyjścia z grupy.

Wiec mecz z Wegrami to nie tylko małe derby ze wzgendu ze kraje nie przepadają za sobą ale jest to mecz który powinni wygrać Rumuni którzy maja większy potencjal w ofensywie. Rumuni nie mając nawet dużego posiadania potrafią oddać wiele strzałów, sadze ze Rumuni rusza tutaj do ataku. kurs powyżej 2 zachęca ale to spadnie , ponieważ Romuni są bardziej warci poparcia aby postawić na nich.

2021-03-27 18_56_01-bet365 - Online Sports Betting - Opera.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Double NCAAB/Tenis:
Hurkacz Win 1.48 x Baylor Win 1.33 = 1.97 Batfair x 0.65j
Kudla D. - Hurkacz H. G 15:00 I 27.03 I #206 (0:2)

Baylor - Villanova G 22:15 I 27.03 I #206 (62:51)

CO TA Villanova zrobila ? wje....mecz na wlasne zyczenie 😂 ostatnia druga polowa a ostatnie 10 minut to dramat , ile oni strat zaliczyli ale Trener darł gębe , szok ale jak by dwa zespoly partaczyly za trzy punkty !, pogubili sie chłopaki strasznie.


Nie będzie to może jakaś dogłębna analizą, ale dlaczego właśnie taki double na sobotę. Zacznę od Hurkacza, Hurkacz jak na razie dobrze stoi w rankingu ATP i na razie nie jest słowem nad wyraz, ponieważ gra nie równo i nie prezentuje tego poziomu, jaki prezentował wspinając się jak najwyżej w rankingu, ta gra ostatnio jest trochę lepsza, ale fakt ze gościu jest nie pewny.

Dlaczego idę w jego stronę, na pewno jednym z czynników jest determinacja, ponieważ on dobrze wie ze jezeli bedzie tak sie kopal w czolo to jeszcze bardziej zleci w dol rankingu, wiec on musi zaczac grac i zbierać punkty w rankingu. Przeciwnikiem jest Kudla, Amerykanin który również gra "piach".

Kudla preferuje beton ale jego wyniki nie wiele znaczą, obejrzałem sobie mecz Chardy — Kudla i powiem tak , po co ten dziadek (Chardy) jeszcze gra, gość jest beznadziejny. W pierwszym secie dosc dobrze baaa poprawnie gral i wygral seta ale potem takie szopki odwalal ze glowa mala, pilki wyrzucał gdzieś na out , to w siatę, najlepsze w tym ze jak pokazali UE/W to on miał na minusie a Kudla to co grał w pierwszym secie tak i w drugim i trzecim również grał tyle ile umiał , ten cały chardy obniżył grę, błędy nie wymuszone mnożył jeden po drugim, wiec Kudla chcąc nie chcąc no znalazł się w dalszej fazie turnieju. Po prostu Hurkacz ma ten mecz we własnych rekach , jeżeli zagra na miare mozliwosci to przejdzie, wiec od niego to zależy aby przejsc dalej a powinien być zdeterminowany bo jeżeli on takich Kudlow nie pokonuje, to za kilka miesięcy już nie będzie rozstawiony i skoncza sie slabsi przeciwnicy i naprawde zaczna sie schody.

Koszykówka NCCAB, tam mamy już sweet 16 (play off) Baylor najlepsza obrona w kraju i topowa ofensywa, sporo koszykówki NCAAB w tym sezonie obejrzalem ale prawda jest taka ze nie po drodze mi z ta dyscyplina, mimo to Baylor biorę na siebie. Kursy tam spadają i nie przypadkowo. Obejrzałem tydzień temu mecz z Baylor z Winscosin , zostali zniszczeni obrona. Tutaj zmierza się z Villanova. Villanova to podobna drużyna do Winsconsin, sporo rzucają za trzy punkty ale Baylor ma najlepszą obronę i dobrze broni na obwodzie i wytwarza presje, wiec ta Villanowa nie będzie miała dużej szansy na wygranie meczu, jeszcze grają bez kogoś z pierwszej piątki, po prostu Baylor jest mocne po obu stronach i to co sam widziałem jak bronią, to Villanowa naprawdę będzie potrzebowala farta za trzy punkty a weźmy pod uwagę ze w Baylor jest numerem jeden w obronie to raz ale topowa ofensywa w Ameryce a za trzy punkty oni mają strzelców 4 lub 5 powyżej 40% skuteczności za trzy punkty, Baylor zasługują na grę w następnej fazie turnieju o mistrzostwo najlepszej uniwersyteckiej drużyny w Ameryce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New York Knicks ML @ 1.83 Bwin x 1j (102:96)
Milwaukee Bucks - New York Knicks G :01:00 I 28.01 I #207

2021-03-27 22_33_40-New York at Milwaukee Picks, Odds, & Betting Lines - Sun 03_28 12_00 AM GM...png
Tutaj duze oslabienia , wogole wyjdzie jakas druga piatka wspierana trzecia ale jak w NBA wszystko mozliwe, kursy z ponad 4,0 zlecialy nawet ponizej 1,70 ale cofnely sie bo w NY nie zagra lider Julius Randle oraz Bullock , mimo to widze ze kurs spada nie smialo po stronie NY ale to juz idzie sila rozpedu i stawiaja juz tylko nie dobitki ale wiem ze Betlicku grubo po czasie mozna bylo grac HC +7,5 na NY bo lini nie zjedli, tutaj jedna jednostka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New Orleans Pelicans ML @ 1.90 Stsbet x 1j (112:103)
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks G 03:00 I 28.03 I #208

2021-03-27 23_54_22-Dallas at New Orleans Picks, Odds, & Betting Lines - Sun 03_28 2_00 AM BST...png
Dallas dzisiaj zagra bez Doncic-a i Porzingis-a wiec bez liderow beda dosc oslabieni, fakt ze NO slaba ma obrone i to jest duzy minus, naszczeiscie Dallas tez beznadziejnie gra w obronie, wiec wiekszy potencjal w ofensywie Nowego Orleanu, ML zostalo zmienione i dostosowane do Line-up-u Dallas , wiec pospadalo to z 1.90 na 1,55 , ale niktorzy jak sts zapomnieli zmienic RT i maja lub juz mieli 2,04. ja pobralem ML za 1,90 - ogolnie zaklad przeciwko oslabionemu Dallas.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Double/Piłka Nożna;
Netherlands U21 @ 1.21 x England @ 1.45 = @ 1.75 1xbet x 1j
Netherlands U21 - Hungary U21 G 18:00 I 30.03 I #209 (6:1)
England - Poland G 20:45 I 31.03 I #209 (2:1)



Zacznę od tego ze to zagrałem w Expekt po 1,80, ale nie wszyscy to o godzinie 5 rano wystawili, ale dobrze ze zagrałem, ogólnie są spadki, ale liczyłem na wyższy kurs w przypadku Holandii U21 , cóż kursy mizerne, ale pochyle się nad tym doublem 80% potencjalnego zysku tak sobie droga nie chodzi hehe, wiec na moje warunki mi to odpowiada, aby skręcić jakiegoś doubla, tym bardziej ze ostatnio, a nawet ogólnie nie narzekam na przypływ gotówki.


U21 Holandia - Wegry

Jak to widze własnym rozumowaniem, Holendrzy na koncie tylko dwa punkty są za Niemcami i Rumunia którzy zgromadzili 4 pkt, kurs śmieszny 1,20 - myślałem, aby pograć to -1.5 bramki. I tak Holendrzy zagrali o wiele lepiej niż prezentują sie ich wyniki. Zmiażdżyli Rumunie, ale nie mieli pomysłu na strzelanie gola i bili głową w mur, posiadanie w drugiej połowie cos kolo 80%, ale to Rumuni jak mieli piłkę byli groźniejsi. W drugim meczu znów niesamowita przewaga nad Niemcami w pierwszej połowie, w końcu strzeli bramkę po kiksie Niemieckiego Golkipera, ale Niemcy odbili się w drugiej połowie i wyrównali. Niemcy zmiażdżyli Węgrów a Holendrzy byli bardzo konkurencyjni co do Niemców. Holendrzy jeżeli chcą awansować powinni wygrać i tak powinno być prawdopodobnie Węgrzy zostaną zmiażdżeni, wiec z wygrana nie powinno być problemu, prawdopodobnie będą mieli posiadanie w 70% wiec prędzej czy później wturlają piłkę do bramki, na dodatek najlepiej wygrać ten mecz dwoma bramkami-co jest bardzo prawdopodobne, Węgrzy już bez szans na awans do tego zagrają w osłabieniu po czerwonej karce nie zagra A.Szoke, napastnik. Szczerze małe szanse nawet na remis dla Węgrów, Holandia ma wszystko w swoich rekach i absolutną przewagę w każdej formacji, jakikolwiek inny wynik niż wygrana zostaną wyeliminowani z turnieju.


England - Poland

Kibicuje tej reprezentacji i jestem za nimi jak każdy tutaj, ponieważ jeszcze z 4 lata i ta reprezentacja się wykruszy i wrócimy do podziemi, taka prawda, nastanie ciemność. Mamy fajna reprezentacje, ale to wszystko się nie zazębia , brakuje jakiegoś ładu, myśli szkoleniowej, od 2016 we Francji, gdy awansowaliśmy do Ćwierćfinału nie wiele się zmieniło, nie mamy u kierunkowanej reprezentacji pod względem jakieś taktyki, gramy nie równo i falowa, z najlepszymi reprezentacjami jak Holandia czy Italia, kopiemy sie po czolach a nawet sredniacy potrafia nam napsuc krwi, szkoda bo ta reprezentacja ma solidnych graczy, ale to wszystko gdzieś się mija , jak Lewndowski w formie, to Milik słabo albo krychowiak bez formy, jak mamy ofensywę to nie mamy obrony do tego do, chodza dziwne decyzje taktyczne.

Właśnie co do decyzji taktycznych to nawet eksperty wychodziły założenia ze Polacy nie zaryzykują z trzema obroncami, a jednak i czym to się skończyło strata trzech bramek i to z Węgrami, sadze ze jakbyśmy wyszli w ustawieniu 4-4-2 to możliwe żebyśmy wygrali, ale to tylko gdybanie. Jestem ciekaw jak wyjdą z Andora , sadze ze wyjdą z 3 obrońcami, bo jeżeli 4 to będzie komedia , cóż z Anglia już nie zaryzykuje i wyjdzie z 4 obrońcami, mimo to nie mamy obrony i Angole będą w posiadaniu siedzieć na naszej połowie, nie będzie inaczej a przy tej niepewnej obronie to nie chce sie wierzyć ze Angole nie strzela bramki, a nawet dwie, agresywna gra na pograniczu przewinienia.

Chciałbym, aby Polska wygrała ten mecz i utarła Anglika nosa, jestem sercem za nimi, ale kieruje sie rozumiem i jestem realista, ale i tak sadze ze to jeden z przeciwników z pierwszego koszyka który jest najłagodniejszym przeciwnikiem z topu, Anglicy tez mają ten luz i często kopia się w czoło grając padake, wiec różnie może być, ale bardziej nie widze w naszej reprezentacji kierunku gry, po którym mógłbym poprzeć Polaków, nie wiem może oddali Lewnodowski i w końcu się przełamie i strzeli z dwa gole , w kocu pisze dlatego, że ja nie przypominam sobie, żeby on topowej reprezentacji strzeli jeden czy dwa gole, po których byśmy wygrali mecz a on byłby bohaterem, kto wie może to będzie właśnie teraz czego mu zycze, ale tutaj postawie nie na serce i życzenia, ale na swój rozum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +545
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Bautista-Agut R. @ 1.82 Unibet x 0.50j (1:2)
Bautista-Agut R. - Sinner J. G 19:00 I 03.04 I #210


W tym meczu kursy spadły w przypadku trendu stawiania na Bautista-Agut-a i tak myślę ze spóźniłem sie, ale jeszcze te minimum 1.80 jest akceptowalne a jest kilka powodow aby poprzec Hiszpana w tym pojedynku , są na pewno dwa argumenty jak warunki czy aspekt psychologiczny, wiec te spadki gdzieś znajdują swoje potwierdzenie i tez ka mi się „wydaje”, że jest to dobra droga, na pisałem, że wydaje, bo gdy zobaczyłem tą parę w półfinale i kursy chyba 1,95 na Aguta to od razu mi zaświtało w głowie, żeby właśnie postawić na niego.

Może zacznę od tego ze w pojedynkach pomiędzy tymi tenisistami mamy 0-2 na korzyść Sinner-a i to po nie dawnej wygranej w Dubaju oraz wcześniej nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale Agut był po kwarantannie, wracając na kort mimo wszytko ta gra wygląda inaczej Hiszpana niż rok wcześniej, ale ważniejszym aspektem będzie mial czynnik psychologiczny gdzie Robertowi Bautista Agut nie tyle powinno zabraknac motywacji bo wiadomo jest to gra o final ale jeszcze wieksza powinna byc determinacja do rewanzu, Agut tutaj ma jeden plan, aby się zemścić i ma ku temu odpowiednie podstawy a mianowicie drugi argument, jaki jest to warunki pogodowe, ale jeszcze bardziej to jemu będzie sprzyjała nawierzchnia.

I teraz co ciekawe w Dubaju, tam była bardzo szybka nawierzchnia co faworyzowało dobrze serwującego Sinner. Włoch zdominował grę podaniem w trzech meczach i uzyskała 40 Asów !!!, mimo tego nie zrobił dużego wrażenia jeżeli chodzi o skuteczność % w podaniu, ponieważ była zadowalająca. Dalej, w meczu w Dubaju w którym pokonał Roberto Bautiste Agut-a za serwowal 16 Asów to mu w dużej mierze pomogło, ale mimo to i tak więcej szans na przełamanie miał Hiszpan a w tym meczu były bardzo długie wymiany, jak na tak szybka nawierzchnie, wiec te Asy zrobiły różnice i pomogły, aby wygrać ten mecz w przypadku Sinner-a 6-4 3-6 7-5 w poprzedniej rundzie Sinner przegrał beznadziejny sposób po prostu "spuchł" w meczu WC) Aslan Karatsev.

Inne Warunki

W Miami mamy inne warunki tutaj jest wieksza wilgotnosc ta pilka jest ciut ciezsza a nawierchnia wolna, to nie będzie sprzyjało Sinner-owi. Jak na razie Włoch oprócz Karen Khachanov nie miał wymagających rywali i tak jak awans Emila Ruusuvuori i Bublika do następnych faz turnieju były małą niespodzianką, tak gra Sinnera, nie robi dużego wrażenia i mecz z Ruusuvuori obejrzałem i szalu nie było, Fin nawet go przełamał a wynik jest dużo lepszy niż gra. Dobra weźmy porównajmy grę podaniową. On w tych czterech meczach zaserwował tylko 9 Asów a żeby dolać oliwy do ognia popełnił 10 błędów podwójnych, ten jego główny atut, jakim był serwis w Dubaju (40 Asów!) tutaj nie istniej. Ten kort nie będzie faworyzował jego podania, wiec tutaj nie będzie miał czym aż tak ratować się w dramatycznych sytuacjach. Będzie musiał na stawic sie na wymiany a już w Dubaju były bardzo długie wymiany, wiec tutaj będzie jeszcze trudniej, Hiszpan dobrze się broni i preferuje wolne korty.

Roberto Bautista Agut jak na razie gra równo i dobrze się sprawuje, obejrzałem z dwa mecze z Isnerem oraz Medvedevem i dal rade 23 Asą Isnera, tylko szczerze Isner jest tak słaby na wymianach ze szkoda komentować, ale Agut jest mocny mentalnie a w meczu z Medvedevem zanikam jakies "achy i ochy" nad wygranym mecze z Ruskiem. Bo widać było ze Agut trzyma grę i nie obniżył jej w drugim secie a Rusek pękł psychicznie, po tym, jak przegrał seta i rozbił rakietę ze złości, po prostu pękł jak balon już nie grał tego, co gra w pierwszym secie, nie mógł się pogodzić ze dal się przełamać w końcówce pierwszego seta.

Po prostu Agut trzyma poziom, mocny mentalnie i dobrze się broni, najważniejszy czynnik to warunki które będą mu sprzyjać a czy on to wykorzysta? powinien, na pewno spodziewam sie wiekszego wysilku po jego stronie gdzie ton temu wysilku nada determinacja aby sie zrewanozwac Sinnerowi, znowu sinner nie wygląda "Świętnie" na podaniu, pozbawiony asów które faworyzowały go w Dubaju a tam na podaniu wyglądał zadowalajaco, czyli poprawnie tutaj widać że jest gorzej, jedynym taki aspektem po jego stronie to gra ofensywna, kontowa, świetnie wyszkolony technicznie, bo ta piłka dostaje rotacji a on z budowy wygląda na takiego chłopaczka, wiec na pewno będzie groźny, mimo to pochylam się tutaj nad Roberto Bautista Agut-em, poniżej 80% potencjalnego zysku jest to nieopłacalne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Kawhi Leonard(LAC) Over 24.5 pkt @ 1.83 Skybet x 2.25j (31)
Los Angeles Clippers v Houston Rockets G 04:00 I 10.09 I #211
2021-04-09 22_41_39-Microsoft Store.png
K.Leonard jest w stanie przebic dzisiejsza linie 24,5 pkt co wydaje sie nawet nie wysoka jak na jego mozliwosci a argumenty jaki poteguja potencjalowi zdobycia wielu punktow jest to ze stanie sie beneficjentem czesci punktow po tym jak wypadli dzisiaj . P.George ktory srednio zdobywa lekko ponad 20 pkt plus wypada Beverly , srednio 7 pkt , do tego docodzi ze dzisiaj moze rowniez nie zagrac R .Jackson ktoey widnieje w reporcie kontuzji jako watpliwy, wiec K.Leonard staje sie murowanym liderem aby poprowdzaci ofensywe Clippersow. Ostatnio w dwoch meczach 27 i 29 pkt a w ostatnich dziesieciu meczach 24,5 i w projekcji ma przypisane na dzisiaj 25 gdzie jest brany pod uwage P.Gorge ktory nie zagra ,wiec sadze ze te minimum 5 pkt jak nie wiecej przypadnie mu dodatkowo, wiec kolo 30 pkt powinnien sie zakrecic, do tego Houston prezentuje szybkie tempo gry 5 miejsce w lidze oraz jedna z najgorszych obron 23 miejsce , widze ze ustawili mu linie na 26.5 w Bwin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1059
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 3.5 pkt.(RUNs) @ 1.91 Bwin x 0.60j (2)
Milwaukee Brewers - Chicago Cubs G 01:40 I 14.04 I #212
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Memphis Grizzlies ML @ 2.0 888sports x 1j
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies G 04:00 I 22.04 I #213

2021-04-21 21_56_00-Movies & TV.png

LA Clippers maja znakomita passe 9-1 ale Memphis mimo rowniez kilku kontuzji sa konkurencyjni tak ze przegrali po dogrywce z Denver dwoma punktami a rowniez mimo tego maja zadawalajacy bilans 6-4 . W Clippersi ku zaskoczeniu maja wiele nie obecnosci w dzisiejszym Line-up-ie a wczesniej juz odpadl Kawhi Leonard wiec ogolnie nie ma co duzo sie tutaj rozpisywac bo opieram/y na informacjach w kontekscie sporych oslabien u gospodarzy, wiec Memphis nie jest na straconej pozycji, tym bardziej ze przystapi wypoczete do meczu, mianowicie nie beda pod meczeni a LAC wczoraj grali mecz z Portland i moze nie jest to duzo przewaga ale zawsze daje to niewielka przewage ktora nalezy uwzglednic -oczywiscie nie stawiac domow, bo w NBA wszystko mozliwe.

Memphis przegrali ostatni mecz w Denver w poniedziałek, ale ta druzyna gra ostatnio świetny basket. Grizzlies w jedenastu z ostatnich 13 meczów w tym okresie zajmują pierwsze miejsce w NBA w rankingu ofensywnym, zdobywając 118,9 punktów na 100 posiadan.

W tym samym okresie zajmują również pierwsze miejsce w lidze pod względem wskaźnika liczby asyst do rotacji, co jest szczególnie ważne w takim pojedynku z drużyną Clippers, która zajmuje jedenaste miejsce w rankingu NBA w defensywie w tym sezonie, więc jest to cenna statystyka w kontekscie oslabien w LAC
Jak widac nie jest to tylko gra przeciwko oslabiena ale Memphis ostatnio gra nad wyraz dobrze, sprawdzajac trend w tym momencie , widac ze sie obrocil , jeszcze przed meczem wynosilo to 44% do 56% na Korzysc LAC ale juz wtedy do szukiwano sie ze moga byc odpoczynki i tak dalej, teraz to sie obrocilo na korzysc Memphis znaczna wiekszoscia ponad 60%. a kursy spadly z 2.0 na mniej wiecej 1.68 ML

Widze ze i w Ameryce po blokowali linie bo nie spodziewali sie az takich oslabien , poniewaz nie mam danych z ostatnich 20m jak rozklada sie publiczny trend, poniewa przez blokady ludzie nie moga zawierac zakladow ,nawet tych wirtualnych, - Mysleli tylko ze moze George odpocznie, ale widze ze sa eksperty co dawali szanse juz przed meczem dla Memphis -chyba dlatego ze doszukiwali sie oslabien ale czy az tak duzych?, nie sadze, wart jest to zagrac do -2 pkt na Memhis przy aktualizacji kursow, wiadomo ze w LAC wiodacym bedzie tutaj graczem Luke Kannard i duzo bedzie zalezalo od niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +472
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Super Rugby Trans-Tasman Teaser:
Reds +21.5 HC + Hurricanes -10.5 HC + Western Force +27.5 = 1.83 Paddypower x 1j
Highlanders - Reds G 09:05 I 14.05 I #214 (40;19)
Waratahs - Hurricanes G 11:45 I 14.05 I #214 (48:64)

Western Force - Chiefs G 13:55 I 15.05 I #214 (19:20)



Na wstepie taki maly Teaser na Australijsko Nowo Zelandzkie Rugby, pierwsza kolejka juz jutro, Australia vs Nowa Zelandia miedzy druzynowo oczywiscie a przy tym wielka dyskusja czy Australijskie druzyny dotrzymaja kroku NZ, wiec ciekawe bedzie zobaczyc dwa odmienne style, wiec jezeli ktos teskni za Futbolem Amerykanskim i jest fanatykiem jajowatej pilki to Rugby Union sa po czesci
pokryc te emocje.

Wiem ze jakis Polski bukmacher daje wysokie handicapy na Rugby Union , SuperLigi, albo betfan albo forbet , unibet tez daje ,o etoto daje takie HC duze , musicie poszukac ktory z polskich daje takie duze HC ale wiem ze daje, bo widzialem na poczatku pierwszej kolejki Super ligi, kwestia kurso i lini bo roznie widze u kazdego buka to wyglada u niektorych juz spada a nie ktorzy spia.



Highlanders - Reds

Wiecej o tym meczu napisalem w temacie: SuperRugby 🏉 eggball ale ostateczne podsumowanie napisalem tak:

Reds wrócili do sporego HC, ale dzisiaj spadli nawet do +8, aby zatrzymać +9, wiec ten pojedynek jest wielka dyskusja i wydaje się ze znalazł odpowiedni handicap dzieląc publiczne pieniądze, wiec można śmiało stwierdzić ze opinia publiczna idzie w HC i wszystko, co było +10 było lub nawet jest dobre dla Reds, mimo ze Reds pozostawiło kilku świetnych graczy poza meczem, ale jak bukmacherskie życie mnie doświadczyło, nie zawsze te osłabienia się sprawdzają z poziomu jednej trzeciej drużyny.

Z poziomu Ekspertów są poruszone dwie kwestie i najważniejsze to osłabienia w drużynie Reds oraz 6-dniowy odpoczynek po finale AU co według nich jest po tak ciężkim meczu za krótki czas i ogólnie typują wygrana Górali, ale nie którzy długo się bili, aby opowiedzieć za Reds cóż te dwa czynniki przelały szale, aby postawić na Górali. Są też nieliczni, którzy dają na zwycięstwo Reds i jak twierdza to mówią; Reds ma głębię składu, Reds odpoczywali tez przed finałem AU a w ostatnich 4 tygodniach rozegrali 2 mecze a Górale mają swoje problemy. Tak czy siak, my stawiamy z HC a eksperty typują linie moneyline, wiec widać ze HC mimo tych problemów to dalej dobry wybór +9,5 HC

Przed tymi wszystkimi okolicznościami ten zakład naprawdę był na początku smaczny, aby iść w zaparte na Reds, teraz stał się dużą dyskusją czy Reds nie "wysiądą" w drugiej połowie, ale trzeba pod kreślić ze drużyny z Oz, czyli dwie jak Western Force i właśnie Reds są jedynymi drużynami, które mają dobra "ławkę" i powinni być konkurencyjni.

Moja ostateczna opinia.

W tym pojedynku lepiej nie iść w zaparte i trzymać się swojej teorii tylko po to, aby w końcowym rozliczeniu, którego tak naprawdę nie znamy, bo jesteśmy przed meczem, udowadniać sobie, że miałem racje, gdy chodzi o pieniądze. Rugby to taka gra gdzie często nieduże osłabienia nie mają wpływu, mimo to jest kilka wątpliwości w tym meczu, mimo że algorytmy i trendy dają niewielką przewagę "Góralą" a kursy i HC dzieła opinie publiczna 50 na 50, bo każdy z nich popiera swoja racje to należy stanąć wyżej przed nimi i mieć na uwadze to, że jest tam kilka niewiadomych, które sprzyjają "Góralą" jak to ze Reds mieli krótkie 6 dni odpoczynku, ale i również intensywny finał niż ten w Nowej Zelandii, plus jada na wyjazd gdzie beda goscmi przeciwko druzynie ktora odpoczela a sama bedzie nie kompletna to zawsze pozostawia wiele watpliwosci dlatego ze zaklad byl na bazie kompletnych druzyn przynajmiej Reds a tak pozostawiaja kilka watpliwosci, mimo ze są trochę lepsza drużyną, ale trochę właśnie zostało zniwelowane, fakt ze Górale będą tutaj bez głównego trenera T.Browna i tez są trochę osłabieni i nie są drużyną topowa w NZ, ale mimo to prawdopodobnie wygrają, kwesta może być tutaj rozmiar porażki a bitwa jest gdzieś pomiędzy 9 pkt, sadze ze jest bliżej pokrycia tageo HC, ale zmniejszyłem stawkę z 5/10 na 2/10 jak zakład będzie trafiony to będzie i tak okej zysk mierząc to funtach ,wrazie porażki przyjmę mniejszą stratę i nie będzie szoku.

Waratahs - Hurricanes

Tutaj juz krotko , ogolnie HC na Hurricanes wynosi 22,5 , Hurricanes byla jedna z najslabszych druzyn w konferencji NZ ale tutaj niby jest inne tempo gry i Tahs moga sobie z tym tempem nie poradzic, nastepnie oby dwa ataki sa zblizone ale Tahs posadzilo swojego najlepszego gracza na lawce co jest dziwne , sadze ze w tej grze Tahs nie utrzymaja sie punkt za punkt, tutaj rowniez maja najgorsza obrone i to jest glowny problem Tahs, -10,5 jest duzo i malo, porownujac druzyny, poniewaz Tahs byli sklonni przegrywac w tym sezonie roznica nawet 40 punktami a teraz zmierza sie z druzyna z innym tempem, wiec moze nie przegraja 20, chodz sa takie teorie ze dostana baty ale wygrana Hurricanes ponad 11 pkt jest jak najbardziej mozliwa i wzasiegu, chyba ze beda sie mordowac.

Western Force - Chiefs

Tutaj rowniez ciekawy mecz, Chiefes sa wielkim faworytem tego meczu , lecz HC spadly z +17,5 na chwile obecna +15,5 , dzieje sie tak ze Chiefs grali final NZ a WF mieli przerwe plus usiebie Force nie jest slaba druzyna jeszcze do tego Chiefs musza ledziec do odleglego miasta w Perth, wydaje sie ze taki HC +27.5 jest do pokrycia sa nawet glosy ze Western force moze zdenerwowac Chiefs, ciekawe czy Force jest wstanie wygrac usiebie, slabi nie sa a mieli odpoczynek, wiec sadze ze przegraja ale dosc spory HC w poddypower za 1,25 jest do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
F1 h2h;
Sebastian Vettel @ 1.80 Unibet (Miejsce 5 - 12)

Sebastian Vettel - Daniel Ricciardo #215

Na początku powiem tak, nie jestem tutaj fachowcem od F1, ale w tym zakładzie będę kierował się słabszą dyspozycja Riccardo podczas jazd próbnych i kwalifikacjami do GP Monaco, ale jak również celując na przełamanie się Vettela na ustrzelenie jego pierwszych punktów w tegorocznych Mistrzostwach F1, bo jak na mistrza nie przystało być ciągle poza dziesiątka ,choć nie wiem, jaki jest kurs na TOP 10, bo może i to jest dobra droga zakładu.

Tor w Monaco jest specyficzny i większości te zakręty są wolne, kręte i ciasne, a wyprzedzanie na tym torze jest bardzo trudne co oznacza ze wazne sa umniejetnosci kierowcy a jeszcze bardziej wymaga to charakterystycznego ustawienia bolidu i tutaj widać dość zasadnicza różnice miedzy Vettelema Ricciardo.

Vettel jak na razie nie zdołał zapunktować w tegorocznym GP, ale w Monaco ma ku temu okazje, tym bardziej że na torach na których najwięcej uczestniczył to GP Monaco przy GP Niemiec czy Italii było jednym jego ulubionym torem gdzie wykręcał najlepsze wyniki, na 14 razy, raz nie dojechał i raz poza dziesiątką, tym razem na probach i kwalifikacjach meldował sie 8,10,10,8(Kwal).

D.Ricciardo w przeszłości tutaj źle nie jeździł i był wysoko w "czubie" ale tym razem po przejściu do Teamu McLarena, widać, że nie do końca się odnajduje w nowym team-ie , owszem ja na razie w czterech GP które odbyły się znajdował się w TOP 10, ale te wyniki były bliżej końca dziesiątego miejsca;(7,6,9,6) co oznacza, że nie daleko jest, aby wypaść poza dziesiątkę, tym razem widmo tego, aby nie zapunktować jest dość spore, ponieważ do swojego kolegi traci około prawie sekundę i jak sam stwierdził, nie wie dlaczego:
"Jestem raczej zdezorientowany..... Cały weekend tracę sekundę do mojego partnera, to niemożliwe, żebym był tutaj aż tak wolny".

"To dla mnie w pewnym sensie zagadka. Nie mówię, że powinienem być o sekundę szybszy, ale nie przypominam sobie, kiedy ostatnio traciłem tu tak dużo".

"Jestem po prostu rozczarowany, że dzieje się to na torze, który kocham i na którym kwalifikacje są tak bardzo ważne. Więc tak, to dziwny weekend".
D.Ricciardo w probach i kwalifikacjach 15,15,13, 12(Kwal) ale ważniejsze jest to ile tracił do Vettela; +0.549 , +0.275 , +0.422 Q1: -0.331 Q2: + 0.292 Po prostu wychodze z takiego założenia że tor trudny technicznie do wyprzedzania, Vettel na starcie jest wyżej, mało tego jest to jeden z torów na którym najlepiej potrafił jeździć, cóż, u Ricciardo jest coś z ustawieniami co widać po wynikach, a on sam potwierdza ze nie wie dlaczego tak naprawde jest. Idąc tym tropem pójdę w przełamanie Vettela który może w końcu zapunktuje a Ricciardo może się tutaj męczyć, wiec większą szanse bycia wyżej w tym zestawieniu h2h upatruje w Sebastanie Vettel-u.
2021-05-23 15_51_29-Window.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +465
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Double:
Manch.City To Lift The Trophy @ 1.50 + Czech Republic ML @ 1.17 = @ 1.75 BetVictor x 5j
Manchester City v Chelsea G 20:00 I 29.05 I #216
Czech Republic v Belarus G 19:15 I 24.05 I #216 (3:2 OT)



O to taki Double jako jeden zakład, który zagrałem w Unibet, ale że kursy trochę tam spadły a tutaj znalazłem taka alternatywę w BetVictor którą tylko podaje. O ile jest oplacalny taki zaklad u Polskich bukmacherow to nie wiem, ponieważ ja w unibet mam potencjalnie 70% zysku. Stawka dość wysoka, ale nie ma co sugerować się, ponieważ ja w ostatnim czasie mam dużo pieniążków i z tego względu podniosłem stawkę, to nie jest spowodowane zbyt dużą nad pewnością tego zakładu, po prostu ze dużo mam to więcej postawiłem. W ostatnim czasie zostały nałożone na mnie limity, ale tam, gdzie kręcę się koło zera lub jestem na jakimś minusie, mogę jeszcze pograć, dlatego w ostatnim czasie zamierzam zamknąć temat, kwestia tego, czy po ME w piłce, czy po rozliczeniu 220 zakładów, jedynie zostawię inny temat eggball w którym będę wrzucał zakłady z NFL czy Rugby dlaczego? , dlatego ze tam gdzie łapałam okazje i bukmacherzy byli opieszali, wiec można było to wykorzystać, a i tak człowiek musiał, wyczekać na daną okazje, znaleźć ta okazje i prze analizować czy jest do gry, na przykład w STSiku było teraz kilka okazji Eurowizji czy żużla, ale co z tego, jak mam limity, wiec przestałem tam zaglądać i stawiać cokolwiek. Dlatego same kłody pod nogi.

Co do powyższych zakładów to nic tutaj nad zwyczajnego nie wymodziłem, Manchester City, każdy zna i każdy zna się na piłce hehe tutaj wychodzę z takiego dość prostego założenia. City to lepsza drużyna i cały sezon grali rowno a Pep Guardiola w koncu ma szanse dopiac swego i w końcu wygrać Ligę Mistrzów, co jak co ale Man.City prowadzi ładne 5 lat i był blisko, ale gdzieś po drodze zawsze odpadał, wiec szansa, aby w kocu wygrać Ligę Mistrzów/Puchar Europy po raz pierwszy w Historii a Chelsea? cóż oni już mają, co nie oznacza, że mogą mieć następny puchar, ostatnio już pokonali w Finale MC, ale to chyba był puchar ligi, tym bardziej sadze ze Man.City będzie w tym meczu bardzo uważny, ale co ważniejsze bardzo zdeterminowany, aby wygrac i ponownie nie przegrać, a to powinno ich zmusić do większego wysiłku aby jeszcze lepiej zagrac w finale, dodajac wlasnie ten aspekt psychologiczny, tak tutaj myślę, po prostu.

Hokej, wiem, że sypię tam niespodziankami, ale większość tych niespodzianek robią drużyny mające dzień przerwy po rozegranych dwóch meczach a Czechy?, jeden z faworytów, aby zameldować się w finale, cóż dwie porażki na początek , to powinno zadziałać jak czerwona płachta na byka, co jak co ale kadrowo Czesi są zdecydowanie lepsza drużyną niż Białoruś plus Białoruś wczoraj rozegrała mecz ze Szwecja z która wygrała, Czesi wracają po dniu wypoczynku i powinni być zdeterminowani, aby wygrać ten mecz, mają wszystko we własnych nogach i ogólnie powinni wykorzystać odpoczynek a lekkie przemęczenie Białorusinów do pokonania ich , tym bardziej że są lepszą drużyną, zakład praktycznie na podbicie oby nie wyszedł bokiem.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +706
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Słucham i czytam rożne komentarze jak te tutaj tak i przez kanał sportowy po TVP i powiem szczerze, brzmi to życzeniowo abyś wywieźli chociaż remis a już wogole zrobić niespodziankę , mowa tutaj o tych ekspertach od taktyki też bym życzył sobie remisu jak każdy a nawet wygranej ale wszystko co będzie tutaj zdobyciem chociaż jednego punktu będzie niespodzianka dla mnie , Polska to jest jedna z drużyn jak nie jedyna o największych dysproporcjach , nie oszukujmy ta drużyna gra gorzej za brzeczka a do tego dochodzi bałagan w ustawieniach drużyny a w obronie to już katastrofa Ale tak jest jak się bierze drużynę i rozgrywa się z tą drużyną tylko 5 meczy przed ME wdrążajac nowa filozofię gry prze trenera który nie zna piłkarzy , wiec do czego to może prowadzić ? Do bałaganu w którym trudno jest sie odnaleźć No bo jak sie można w tym odnaleźć ? Po prostu , ja wiem ze życie jest pełne paradoksów ale jakoś nie wierze w to ze ktoś może odnaleźć w bałaganie i wygra mecz od tak , tutaj wygra ten kto ma porządek w drużynie i wie co ma grać i kim, bo za to jest nagroda w postaci zwycięstwa a u nas ? Nawet eksperci maja problem z ustawieniem tej drużyny a trener sam dobrze nie śpi od dłuższego czasu.

Taka ciekawostka Hiszpania od 2000 roku nie odnotowała trzech meczy bez Strzelnonej bramki w tym czasie są trzeci raz jak nie strzelili bramki w dwóch meczach pod rząd (Towarzyski i ze Szwecja ) w czesanie było to w latach 2003 i 2013 , wiec jeżeli dzisiaj były nie strzelili bramki było by to chyba trzęsienie ziemi :))) , wiec aż sie nie chce wieżyc.

Nie którzy piszą ze Hiszpanie grali bez pomysłu i próbowali wjechać do bramki z piłka , szczerze? , Szwedzi świetnie zagrali w obronie i zagęścili grę w obronie , byli tam gdzie powinni być i szybko doskakiwali podwajając graczy Hiszpani a jeżeli już jakiś strzał poszedł od Hiszpanów to bramkarzem był bardzo dobrze ustawiony , wiec czy nas stać na taka obronę jak szwedow ? Nie sadze obrona gra szwedow jest na wyższym poziomie , wystarczy wziąć pod uwagę ostanie mecz ile Polacy puścili bramek w obronie a ile Szwedzi i odpowiedzieć sobie.

Na domiar złego Hiszpanie grają usiebie i będą zmotywowani aby po tym remisie nas roztrzelac , wiec będą naładowani , co ciekawe Polacy już dawno nie przegrali jakimś dużym wynikiem jak 3:0 i większym bo 2:0 to nie pogrom , wiec ku złemu dla nas jest to spora okazja ze możemy to przegrać nawet wysoko :( a Hiszpania nam nie leży jeśli nawet taka Słowacja ma lepszy bilans z nami ! (Heh) . Myśle ze obok słabej Macedonia dzisiaj będziemy druga reprezentacja która będzie pakować się do domu a ze Szwecja damy reście po grać , mam postawione po 1,80 DNB na szwedow .

Hiszpania -1 HC @ 2.21 Stsbet x 1j (obym się mylił ale serce jedno , rozum drugie , nawet przy dwu bramkowej wtopię jest zwrot a kurs nawet dobry) - Do tego jeszcze ofensywnie wychodzimy na Hiszpanów wrrrr
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1640
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
(ogolnie ja zagralem to w nocy, jeszcze bylo 1,80 w unibet , gdzie z tego widzialem to byl najwyzszy kurs, czyli 80% potencjalnego zysku, ogolnie tego nie oplaca sie grac ponizej 1,80 a co dopiero z podatkiem w polsce, teraz to juz zbyd duze ryzyko aby grac smieszny kurs po 1,65 z podatkiem bo ile to wyjdzie 45% potencjalnego zysku przy sporym ryzyku, nie oplacalne, lepiej szukac zakladow pobocznych, kursy mocno spadly zewzgledu ze wszysko kreci sie wokol dwoch meczy LM i kasa nie jest rozproszona na inne mecze a uderza w te mecze a buki sie zabezpieczaja i spuszczaja kusry w dol jak tylko moga, napewno jest to jedna z przyczyn takiego spadku.)

Manchester City Win @ 1.80 Unibet x 1j (3:0 , Bramka i Asysta)
Manchester City vs Bayern Monachium
G 21:00 I 11.04 I #218


To nie sroda a wtorek po swietach wielkanocnych a to czas na Lige Mistrzow i pierwsze mecze cwiercfinalowe a w tym najciekawiej zapowiadajacy sie mecz Manchester City vs Bayern Monachium, ten mecz wydaje sie dosc wyrownany na papierze i trudne jest do uwierzenia aby w tym meczu nie padla zadna bramka, patrzac na forme tych druzyn to ostatnio grają mocno ofensywnie i zdarza im się tracić sporo bramek.

The Cityzens przez ostatnie dwa miesiace zdobyli 35 brameki gdzie rozegrali 11 meczy traca przy tym 6 bramek, ogolne statystyki w tym sezonie biorac mecze domowe to strzelone srednio 4,25 bramek do 0.5 straconych na mecz przy xG 3.09 do 0.52 a mowimy tutaj o lidze Angielskiej , najlepszej lidze swiata na ten moment.

Die Bayern będzie natjtrudniejszym przeciwnikiem biorac ostatnie dwa miesiace czy nawet biorac pod uwage ten rok kalendarzowy bo mowimy tutaj o rozgywkach na arenie miedzynarodowej a na tym etamie nie ma marginesu bledu , to nie Liga!, ale Cityzens nie moga byc nie zadowoleni bo chodz pierwszy mecz rozegraja usiebie z silnym przeciwnikiem to ich silnym argumentem jest wysoka forma z calego sezonu ktora jest potwierdzona w ostatnich meczach .

Biorac ostatnie dwa miesiace analogicznie do Cityzens, Die Bayern mial kila porazek a gra nie byla na takim poziomie na jakim oczekiwano co przyczynilo sie do zmiany trenera na Thomasa Tuchela a pod jego wodza rozegrano w ostatnim czasie kilka meczy. Te ostatnie dwa miesiace to zdobyte 25 bramki ale rowniez 13 bramek straconych przy tej samej ilosci rozegranych meczy, czyli 11. Biorac ogolne statystki meczy na wyjezdzie w tym sezonie srednio 2.5 zdobyte do 0.5 straconych ale xG sa gorsze 2.21 do 0.94.

Jaki jest cel podawania tych danych statystycznych powyzej, napewno widac ze Bawarczycy nie prezentuja w ostatnich miesiacach(dwoch) tej samej formy z calego sezonu jak ma sie to do Manchester-u(Trzy ma forme strzelecka), Bayern regres w obronie, juz nie tyle co zle wyglada xG 0.94 do sredniej 0.5 z calego sezonu w obronie, to srednio stracili w tych jedenastu meczach 1.18 bramek/mecz a nie bierzemy tutaj przeciwnikow pod uwage czy napewno silniejszej ligi jaka jest Anielska liga.

Jak wiadomo City jest ofensywna druzyna , tak samo jak Bayern ale sila razenia w ostatnim czasie lezy po stronie City, nie sadze zeby city sie tutaj bronilo, wiedzac ze nie jest to Bayern taki sam jak Bayern za czasow Lewandowskiego, a kto ma znac lepiej ten Bayern jak nie sam Guardiola, ktory wie dobrze ze Bayern usiebie to zawsze Bayern grozny i wszystkiego mozna sie spodziewac , dlatego w tej strzelaninie ktora powinna byc, widze jeden psychologiczny czynik, game changer w postaci Erling-a Haaland-a.

Zemsta Haalanda

Halland.png
Wszyscy pamietaja czasy Haalanda w Borussi Dortmund jak byl upokarzany przez Bayern za czasow Lewandowskiego i mimo ze juz w tedy byl topowym napastnikiem swiata to druzyna Borussi nie dawala mu tego wszystkiego co potrzebowal aby dominowac, Haaland byl tam ogywany i ponizany w pilkarskim swiecie gdzie katem byl Bayern , wystarczy zobaczyc na ponizsze statystyki meczow Haaland vs Bayern, nie wygral zadnego meczu przeciwko Bayernu mimo tego ze zdobywal bramki to nie udalo nawet sie zremisowac zadnego oficjalnego meczu przeciwko Bawarczyka.

hala.png

Karta sie obrocila i determinacja powinna byc wieka w koncu to on jest w klubie w ktorym pomógł zmienić Cityzens w jedną z najbardziej ofensywna drużyne w całej Europie. Jest zdobywca 44 bramek w 38 meczach we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, w tym łącznie osiem goli w dwóch ostatnich zwycięstwach meczach z Lipsk i Burnley.

To jest ten czas aby Haaland zemscil sie za upokorzenia przez Bayern, Haaland wybrał City zamiast dołączyc do innego klubu lub pozostania w Dortmundzie, poniewaz ma pięć bramek i asystę w siedmiu występach przeciwko Bayernowi z czasów gry w Niemczech, ale oznaczało to zero zwycięstw to jest argument aby sie dwoil i troil aby nie tyle co zremisowac albo strzelic jedna bramke a poprostu strzelic wiecej niz jedna.

City w końcu ma swoj numer 9, który może niepokoić europejską elitę, Robert Lewandowski nie został zastąpiony w Monachium w tym sezonie, ponieważ wieloletni mistrzowie Bundesligi zmagali się sami ze soba o pokazanie swojej wyższości. Bayern do tego meczu przystapi bez swojego najlepszego strzelca na ta chwile Eric Maxim Choupo-Moting-a, moga zagrac bardziej defensywnie poniewz Tuchel z tego slynna w poprzednich ekipach ktore prowadzil a Bayern dobrze sie spisal przeciwko PSG gdzie utrzymal gwiazdorska ofensywe na zero w dwumeczu, ale dziwnie sie widzi kiedy Muller ma byc na szpicy.

City to nie jest ta sama druzyna co kiedys a Bayern to nie jest ta sama druzyna co kiedys, teraz City jest przerazajaca mszyna strzelecka i ma swoj numer 9, Bayern juz nie ma swojego numeru 9 a na tej pozycji sa tylko zawirowania, i nie ma tam juz tak solidnej obrony i nadal zdarzaja się słabszy mecz w defensywie, nie w spominam juz o kontuzjowanym Bramkarzu. To powinno byc tylko woda na mlyn dla Manchesteru City ale jak widze dawno nie bylo remisu miedzy tymi druzynami i ogolnie juz dawno nie przytrafil sie remis w meczach tych druzyn, wiec tak wrzucilem ta satystyke aby rozpalic zmysly, w kazdym radzie kazdy sam podejmuje decyzje a stawka mala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1621
Do góry Bottom