>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasze telefony

roi 0

roi

Użytkownik
mialem bardzo duzo telefonow komorkowych (nie żebym sie chwalił :confused ????
Nokie nudne, Sagemy żal totalny, Samsunga miałem krótko, LG niby fajne ale takie jakies dziwne.
Obecnie posiadam Sony Ericsson K750i i jestem calkiem zadowolony.
Za 2 tygodnie już będę miał nową to napiszę ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Bardzo dobrze sie sprawują. Ja nie narzekam. Nic sie nie wiesza a mam sporo muzyki na karcie w fonie. Tylko bateria mogłaby dłużej trzymać bo co trzy dni trzeba ładowac jak sie słucha muzy w komie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie , dostałem od Plus za 1 zł taki telefonik Nokia 6300 ( ten super extra płaski :p ) ale ja mam Samsunga E250(?) oraz SE k700i i bardziej mi pasują więc Nokie chcę sprzedać bo po co mi kolejny telefon . Jako , że nie chce mi się bawić w aukcje na allegro bo przed świętami raczej nie sprzedam poszedłem do pierwszego lepszego sklepu z komórkami w Bydgoszczy i Panowie zaoferowali mi 450 zł za ten telefon . Dużo to czy mało ? Więcej od nich nie dostanę , na allegro patrzę że te telefony chodzą po ponad 500 zł ale sporo ich do sprzedania więc wcale nie jest powiedziane że sprzedam go za więcej ( np. jakaś nówka poszła po 318.50 zł ) . Dodam , że wszystko jeszcze zafoliowane , nie otwieram bo po co :p . W zestawie karta 128 MB . To jak brać 450 zł czy próbować sprzedać na Allegro ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jak na moje to powinieneś spróbować na Allegro albo po prostu znajomemu sprzedać. W komisie nie ma co na każdym telefonie muszą zarobić, więc jasne, że dał CI dużo mniej niż jest on warty. Racja, że na Allegro idą po 400-450, ale jeśli ładnie, profesjonalnie to opiszesz to nie zdziwię się jak pójdzie za &gt;550...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh no właśnie . Inny komis chciał mi dać 420 zł ale Dostałem już ofertę za 480 zł ???? Na allegro jest jedna wada , bo mam nowe konto i tylko 1 pozytywa :p
 
ma-rc 0

ma-rc

Użytkownik
Heh no właśnie . Inny komis chciał mi dać 420 zł ale Dostałem już ofertę za 480 zł ???? Na allegro jest jedna wada , bo mam nowe konto i tylko 1 pozytywa :p
Moge ci wystawic na allegro skoro masz tylko 1 pozytywa. Aukcja grzecznosciowa. Mam cos kolo 100pozytywow. NIe pamietam :p Opis zrobie taki ze pojdzie za &gt;500 ???? Jak cos to PW.

A wracajac do tematu. Od nie dawna Motka e1000. Niedostepna w polsce ???? (a co musialem sie pochwalic :p )
 
Do góry Bottom