>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze najwyższe AKO.

Status
Zamknięty.
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Moje najwyższe trafione AKO to coś koło 150, prawie sam żużel, jak jeszcze w STS na GP dawali pary w poszczególnych biegach. A najwyższy trafiony kurs pojedynczego zdarzenia, to coś koło 11 - Puchar Polski, Legia - Korona (jak jeszcze była w 3 czy 4 lidze), Korona wygrała 1-0.

Bym zapomniał, w finale LM w sezonie 2004/05 w przerwie ojciec chciał żebym mu postawił na live w BaW, że Liverpool wygra LM (kurs chyba 50 był albo 100, już nie pamiętam) ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No to może ja się dołącze.

Mój najwyższy kurs trafiony na singla to we wczorajszej LM D. Kijów - Steaua Bukareszt. Postawiłem na 2 po kursie 4,2 i weszło.
 
nowypremier 0

nowypremier

Użytkownik
Moje najwyższe AKO to ok 50 , puściłem za 2zł i 100 wygrałem.

Jakiś rok temu puściłem przypałowo tasiemca ok 20 zdarzen za 2 zł do wygrania miałem ok 25 000 zł i tylko 2 zdarzenia nie weszły, jedno z kursem 2 a drugie ok 1.2 ???? ale sie wtedy wk.....em :zy3ou:
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja kiedys puscilem (jakis miech temu) przypadkiem za pozyczona od qmpla kase (2 zl) takie cos:

Bastia - 2.25
Sparta praga - 1.60
Tigres (MEX) - 2.00
remis w norweskiej lidze- Ham Kam - Friedrikstad - 3.15
i jeszcze jakis 1.70 :/ ale nie pamietam jaki - chyba cos ze szwecji, trelleborg albo brommapojkarna

i z tych 2 zl puszczonych od niechcenia wyszlo mi 67.70 juz z prowizja wiec AKO= ok. 35-36
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Niemcy - Brazylia
dokładny wynik: 3:2
kurs: 24 (postawilem za 10zł)
Puchar Konfederacji

______________________
nie wiem czy nie pomylilem wyniku (3:2 albo 2:3; nie pamietam juz kto wygral, ale bylo 3:2)
 
kamilek- 0

kamilek-

Użytkownik
Moje najwyższe AKO to 4,79 podczas mistrzostw świata ????
Kuponik składał się z 3 zdarzeń i był to mój pierwszy zakład bukmacherski, więc debiut miałem niezły 8) Później nie było już tak kolorowo..... :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Moje najwyższe trafione AKO to coś ponad 30, kilka miechów temu. A najwyższy trafiony kurs to 13 w meczu Dynamo Kijów - Dnipro w zeszłym sezonie. Wygrało Dnipro ???? Zagrałem niestety tylko za 10zł :jezora54:
 
lisu.90 0

lisu.90

Użytkownik
A moje najwyższe AKO wyniosło 14,87-liga Holenderska.

Jeżeli chodzi o singiel to najwyższym było chyba 2.8, ale ja dopiero zaczynam... ;)
 
katae 0

katae

Użytkownik
po koledze przede mna ciezko sie czymkolwiek pochwalic, ale moje AKO najwieksze to bylo cos kolo 40 za 2 zl w profie pamietam ze to byly 4 zdarzenia i na jendym byl Milan u siebie z Udinese. Dalem na Udinese i wygrali 1-0 a kurs byl 4,6 chyba ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom