>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Walia - Belgia] - 1/4 finału, 1 lipca 2016 r. godz 21:00

shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Typ: Over 10 rzutów rożnych ^^ Bet365
Moim zdaniem w tym spotkaniu jest faworytem Walia natomiast uważam że mecz może zakończyć sie jak wczorajsze spotkanie Polski z Portugalią dogrywką. Drużyny są na bardzo wysokim poziomie a Walia jest też w dobrej formie nie wiem jak jest z belgią, ale mam takie przeczucie że obie drużyny strzelą gola. W ostatnich spotkaniach obie drużyny zaoferowały nam emocje .
Bez sensu, Twój opis nie ma NIC wspólnego z Twoim typem. Równie dobrze mogłeś napisać co sądzisz o wpływie dorsza na światowe rybołóstwo...

Mój typ:
Handicap na rzuty rożne:
Belgia (-2) - kurs 1.53 stawka 5/10
Belgia (-3) - kurs 1.83 stawka 3/10
Belgia (-4) - kurs 2.3 stawka 2/10

betfair
Analiza:
Belgowie bez wątpienia są wyjątkowo groźni w ataku i z takimi potęgami jak Włochy brakowało im dokładności. Walia ma wspaniały przód ale ich obrona już nie jest tak wspaniała i liczę na dużo błędów i wywalanie piły za linię końcową. Jestem przekonany, że w tym meczu to Belgia będzie napierać a co za tym idzie będzie więcej szans na wywalczenie rożnych. Statystyk nie wklejam bo każdy mecz jest inny, ale wydaje mi się, że rzuty rożne są dużo pewniejsze niż wynik meczu w którym może dojść do rzutów karnych bo Walijczykom serca do gry nie brakuje.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Stawiam na Belgię, ale chyba najbardziej opłacalne w tym spotkaniu jest pojście w bramki. Kursy na BTS można znaleźć nawet 2.2, a over 2,5 @2.4. Nawet jeśli w meczach eliminacyjnych, miedzy oboma ekipami padła tylko jedna bramka w dwóch spotkaniach to dziś niekoniecznie musi być tak samo. Belgowie pokazali w meczach z Węgrami i Irlandia niesamowity potencjał ofensywny i nawet solidna obrona Walijska może nie dać rady. W końcu Belgowie w ofensywie mają czołowych graczy w Europie. Walia również pokazuje dobrą grę a w ataku i meczach Euro za każdym razem zdobywali przynajmniej jednego gola. Bale w dobrej formie, a obrona Belgijska w niezwykle eksperymentalnym zestawieniu. Nie dość, że na Euro nie pojechał lider defensywy Kompany, to jeszcze na ten mecz wypadają Vertonghen i Vermaelen. Gdyby z dowolnej drużyny wyjąć 3 podstawowych obrońców to każda ekipa miała by wielki ból głowy. Zastępcy w postaci awizowanych Denayera i Jordana Lukaku, a nawet grający już na tych mistrzostwach Meunier to młodzi i niedoświadczeni gracze będący jednak klasę niżej niż ww nieobecni. Przed mistrzostwami ta nowa trójka łącznie zagrała w kadrze zaledwie 14 spotkań. Jak na defensywę to bardzo mało. Belgowie muszą więc zaatakować i ich taktyką powinno być strzelenie jak największej ilości goli, bo na defensywę aż tak nie mogą liczyć. Patrząc na to kto zagra z tyłu Belgów trzeba liczyć, że Walia też coś ukąsi. Trzy bramki paść powinny.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
A może Under 2,5 gola? kurs 1.60
Walia - Belgia
eliminacje i Euro eliminacje, 4 mecze i w żadnym spotkaniu nie padło więcej niż 2 bramki!
Może faktycznie te drużyny na siebie tak działają, że będzie kolejny Under, dużo sytuacji, mało bramek. Chociaż z takim kursem to lipa. Jednak prawdopodobieństwo spore.
Bez głębszej analizy tylko po ocenie ostatnich spotkań tych drużyn mecz wydaje się prosty - Belgia wygrywa. Po sprawdzeniu statystyk już pewniaków nie ma hehe
Liczę jednak, że Belgia awansuje. Kurs na awans jest bardzo mały i nie wiem czy ryzykowałbym z kilka stów by wygrać 1/3 stawki hehe
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A może Under 2,5 gola? kurs 1.60
Walia - Belgia
eliminacje i Euro eliminacje, 4 mecze i w żadnym spotkaniu nie padło więcej niż 2 bramki!
Może faktycznie te drużyny na siebie tak działają, że będzie kolejny Under, dużo sytuacji, mało bramek. Chociaż z takim kursem to lipa. Jednak prawdopodobieństwo spore.
Bez głębszej analizy tylko po ocenie ostatnich spotkań tych drużyn mecz wydaje się prosty - Belgia wygrywa. Po sprawdzeniu statystyk już pewniaków nie ma hehe
Liczę jednak, że Belgia awansuje. Kurs na awans jest bardzo mały i nie wiem czy ryzykowałbym z kilka stów by wygrać 1/3 stawki hehe
Ja uważam, że granie na under 2,5 jest jak najbardziej słuszne. Walia się zamuruje, a Belgia będzie atakowała. W czasie regulaminowym jak dla mnie będzie: 0:1, 0:0, 1:1 lub 1:0 przy czym bardziej skłaniam się do1:0 dla Belgii. Nie wiem też dokładnie w jakiej dyspozycji obecnie jest Walia bo ich ostatni mecz to była gra nie na wysokim poziomie, ale ładnie się murują, a Belgia jest słaba w ataku pozycyjnym.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Powyżej 10 rzutów rożnych (1,80) B365

Nie chce za bardzo rozmyślać nad wygraną Belgii w tym meczu, z Walijczykami którzy też ostatnio ledwo co wygrali. Mimo, że nawet nie mieli żadnego rzutu rożnego to w tamtym meczu nie zagrali jakoś obiecująco. Mimo, że w grupie rozdawali niemal wszędzie karty. Bale, się rozkręcił 3 gole jak na razie i dzisiaj też będzie polował na bramkę Belgów. Natomiast Belgowie mają znakomitych pomocników, którzy wiedza po co wychodzą na boisko. Do tego, siła ataku też jest porażająca. Nie mówię tu o Lukaku, ale o takim Batshuayi. Zwykle jak wejdzie z ławki to po kilku minutach pakuję gola do sieci. Tak samo było w Marsylii. Bardzo szybko wchodzi w mecz i jest zadziorny. Gra skrzydeł po stronie Belgów nie jest tajemnicą, więc co idzie za tym że możemy zobaczyć sporo ilości kornerów po ich stronie. Nie sądzę żeby Walia swoich nie dołożyła, mimo że tamten ostatni mecz był naprawdę mizerny. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 125

roger12

Użytkownik
W grupie co prawda Walia pokazała się z niezłej strony, ale teraz tak naprawdę widzimy dlaczego mając takich rywali.
Mecz z Irlandią był meczem ospałym kompletnie nic sie nie działo gol przypadkowy z niczego i słaba gra Walii. Belgowie to całkiem inna półka i tutaj nie daję już żadnych szans rywalowi. Niewiadomy występ Edena od 1 minut, a nawet jak zagra to nie będą to pełne obroty, wcześniej już miewał problemy z mięsniem czworogłowym. Ale nawet bez niego Belgowie naszpikowani gwiazdami poradzą sobie. Bardzej trochę martwi poważne osłabienie w defensywie gdzie nie zagrają: Vermaelen,Vertonghem.
Mimo wszystko Belgia dziś win 1,83@
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Próbujemy kartki:
Radja 3.30 Unibet 3/10
Chester 4.75 Unibet 1/10
J.Lukaku 4.25 Unibet 1/10
Jak widać największe nadzieje pokładam w partnerze Witsela, który musi uważać aby nie złapać kartki bo inaczej w razie awansu Belgii zabraknie go w meczu przeciwko Portugalii. Radja łapie dużo, w tym turnieju póki co bez kartki. Mam nadzieję,że dziś się to zmieni.
Kolejnym typem jest Jordan Lukaku to obrońca Oostende. W lidze nie łapie dużo ale w kadrze łapał dwa razy przeciwko Andorze w eliminacjach i w towarzyskim z Norwegia.
Chester bo gra po jego stronie Hazard a asekurować będzie go Taylor, który musi uważać aby nie złapać
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jest przerwa meczu gram na czystą Belgię po kursie 2,20.
Wydaje mi się, że Belgia ogarnie. Ma rzeczywiście duże osłabienie w obronie, ale ofensywa to jest nie z tej bajki. Jak się postarają mogą wygrać nawet wysoko. Jedyny problem, że muszą się cofać. W ostatnim meczu też jak wyszli po przerwie zagrali bardzo dobrze. Przyrzekłem sobie po pierwszej bramce, że jak Walia wyrówna zagram na Belgię i tak robię.
TRAGEDIA !!!!!!!!!
Dobrze, że wcześniej skontrowałem i zminimalizowałem straty. Jak w Belgii sypie się podstawowa defensywa to sypie się wszystko. A na Fellainiego z tą głupią fryzurą u uśmieszkiem kiedy przegrywali 2:1 to nie mogłem patrzeć. Miała Belgia przewagę, miała lepszych technicznie zawodników, ale były ewidentne błędy w taktyce, defensywie. Widać, że kompletnie brakuje im doświadczenia. I Portugalia całkiem możliwe, że zagra w finale z Włochami albo Niemcami. Generalnie to dziwny turniej. Ja już sobie odpuszczam typowanie.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Adamo - tak jak mówiłem - znowu miałem rację, ale nie mówię, że Twoje myślenie jest błędne, po prostu mam więcej szczęścia! ;) Zapraszam do mojego tematu, podejmijmy też tam dyskusje (Kupony ze statystykami -&gt; Typy od Isac&#39;a)

Mój ostatni post odnośnie dzisiejszego meczu przy stawce 1500zł na Walię (1X):
&quot;Tak jak sądziłem i przypuszczałem Panowie (i Panie jeśli takowe są) - Walia mimo kiepskiego początku pewnie rozprawiła się z rywalem, nadal nie potrafi grać atakiem pozycyjnym co jest ich kulą u nogi to raz, dwa - brak bocznego obrońcy, który trzymał linię i ustawiał prawo własności odbioru w skrócie myślowym, dalej - zbyt duży &#39;heroizm&#39; Hazarda - mało pomyślunku, zauważcie - Belgowie w niektórych momentach nawet źle biegali, bardzo nie mądrze, nie szanowali piłki.
Walia? Brak słów. Pod kątem nie efektowności, a efektywności bezbłędnie.
Lecimy dalej, zapraszam do dyskusji jak najbardziej! ;)&quot;
 
Do góry Bottom