>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wager.dm || 10$ na zakłady sportowe :)

T 133

thorngal

Użytkownik
Kurs na Buffalo jest -250, czyli 100/250 + 1 = 1.2

Natomiast ten zapis -1 + 105 oznacza kurs +105 (czyli 105/100 + 1 = 2.05) na zakład z handicapem -1 (czyli że wygraja co najmniej dwiema bramkami)...
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Hmmm... bo tak szczerze mówiąc... to ja nie jestem pewien, czy to w ogóle jest... prawdziwy bonus... FREE PLAY może równie dobrze oznaczać grę... dla zabawy... Dla poćwiczenia :mrgreen: Może stąd takie cuda...
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Dziwactwo. Wczoraj postawiłem 5$ Free Play na singielek z NHL, wygrałem, patrzę na mój balance, a wygląda on tak:
Aviable: 5$
Free Play: 3$
Reszta, tak jak było 0$
O co chodzi? I na chwile obecną mi piszę, że nie mogę postawić żadnego zakładu, bo nie mam wystarczajacej ilosci kasy na koncie. Beznadzieja. ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bonus mam, ale ciągle wątpie, czy to jest bukmacher dający real money ...

OSZUKUJA PRZY ROZLICZENIU W NOCY POSTAWLEM DWA ZAKLADY PO 5 EURO OBYDWA WYGRALEM A NA KONCIE JAK BYŁO TAK JEST 10$ KPINY! MAM ICH GDZIES....niech sobie zabiora z powrotem te 10 $ ---szkoda nawet sie bawic u nich. :zy3ou:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
mialem juz 64$, ktore uzbieralem w kasynie ale cos niedalo sie wyplacic jakis blad wyskakiwal :Your Turing Test entry was invalid as your session expired or was not created. Please ensure web browser sessions are enabled and images in your browser are enabled, and try again.
i sie wkurzylem i gralem dalej i wszytsko przegralem
:zy3ou:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
mialem juz 64$, ktore uzbieralem w kasynie ale cos niedalo sie wyplacic jakis blad wyskakiwal :Your Turing Test entry was invalid as your session expired or was not created. Please ensure web browser sessions are enabled and images in your browser are enabled, and try again.
i sie wkurzylem i gralem dalej i wszytsko przegralem
:zy3ou:

Nie przejmuj sie i tak nikt raczej od nich nic nie wyplaci
 
W 2

wislak

Forum VIP
heh ja puknąłęm 5$ na Vancouver ale sie okazalo ze 8 mi skasowali :/ idioci ???? a minimalny zaklad jest 5 wiec juz nie mam ;D
 
Do góry Bottom