>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wager.dm || 10$ na zakłady sportowe :)

yarpen 0

yarpen

Użytkownik
ja sie zarejestrowalem, kasa byla, postawilem pierwszy kupon na washington z handim, ale jak sie zalogowalem po zakoczeniu spotkania to okazuje sie ze na koncie mialem 10$ mimo ze kupon wszedl. postawilem pozniej over 5 w meczu san jose, myslalem ze dostane zwrot bo bylo akurat 5, a tu lipa, kupon rozliczyli jako przegrany...
 
emde 0

emde

Użytkownik
Wczoraj po południu się rejestrowałem i dzisiaj koło 15 dostałem mail&#39;a że na moim koncie jest 10 dolar&#39;s
 
R 0

renton

Użytkownik
Wczoraj po południu się rejestrowałem i dzisiaj koło 15 dostałem mail&#39;a że na moim koncie jest 10 dolar&#39;s
Ja sie dzis zarejestrowałem i kasa juz na koncie:

Hello Sylwester


This is Lisa from Worldwide Wagering. $10 Free Play is in your account.
Wkurza mnie tylko to jak pokazuja sie kursy - w systemie amerykanskim +100 . Da sie to jakos zmienic??
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja mam kase tez;) wczoraj o 23 zakladalem konto i dzisiaj mam. ale nie wiem czemu na Buffalo nie moge postawic :? ps. jak te kursy sie przelicza na NASZE? ????
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Potwierdzam zarejestrowałem się ok 1 w nocy a teraz dostałem maila że mam 10 dolców ????

ps. ale oferta strasznie uboga :zy3ou: a poza tym nic z tego nie rozumiem :jezora:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A ja nie wiem co jest grane, chyba tylko ja nie mogę się zarejestrować. :;/:
Czekam i czekam, aż w końcy wyskakuje mi błąd nie można wyświetlić strony...
Nie wiem już sam, zostawiacie jakieś pola puste? Albo nie używacie polskich znaków?
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ja dostałem kase po jakiś 30min
przyszedł e-mail z wiadomością o przyznaniu bonusa
zalogowałem się i kasa była
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kursy dziesiętne 3.00 = 200 (Kursy włoskie) = 2/1 (Angielskie kursy) = +200 (Amerykańskie kursy)
Dziesiętne kursy 1.50 = 50 (Kursy włoskie) = 1/2 (Angielskie kursy) = -200 (Amerykańskie kursy)
Dziesiętne kursy 1.25 = 25 (Włoskie kursy) = 1/4 (Angielskie kursy) = -400 (Amerykańskie kursy)

???? ????

takie cos znalazlem
:]
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Co do zapisu kursów w formacie amerykańskim to wygląda to tak:

Kursy dodatnie (+) oznaczają, że za każdego postawionego dolara otrzymamy co najmniej drugie tyle („na nasze” to co najmniej 2.0). Wartość liczbowa takiego kursu pokazuje ile... dodatkowych... jednostek pieniężnych otrzymamy za postawienie stu swoich (i tak +100 oznacza tyle, że za każde postawione 100 możemy wygrać drugie tyle (kurs w formacie europejskim - 2.0), +150 - że kiedy zainwestujemy stówkę, wpaść nam może... właśnie... dodatkowe 150 ???? (kurs 2.5).

Przelicza się to na nasz zapis bardzo łatwo - kurs w formacie amerykańskim dzielimy przez 100 i dodajemy jeden. I tak zapis +100 oznacza kurs 100/100 + 1 czyli 2.0, zapis +120 - 120/100 +1 czyli 2.2, +150 - 2.5, +250 - 3.5 itd...

Nieco trudniej jest z kursami ujemnymi (-). To kursy, które według naszego zapisu maja wartość poniżej 2.0. Wartość liczbowa takiego kursu (pomijam minus, który pełni tu jedynie rolę symbolu) pokazuje... ile jednostek pieniężnych musimy postawić, żeby wygrać 100 dodatkowych. (i tak -150 oznacza tyle, że musielibyśmy postawić 150 naszych, żeby otrzymać dodatkowe 100, -200 - aby wygrać dodatkową stówę musimy zainwestować 200...).

Chcąc przeliczyć kurs ujemny na nasz zapis należy podzielić 100 przez wartość liczbową takiego kursu (znowu - pomijając minus) i... dodać jeden. I tak zapis -150 to na nasze - (100/150 + 1) = 1.66, zapis -200 - (100/200 + 1) = 1.5, kurs -300 - (100/300 + 1) = 1.33..

Grać więc można... no tylko pytanie... znalazł tam ktoś warunki obrotu tego bonusika? ;-)
 
Do góry Bottom