>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wager.dm || 10$ na zakłady sportowe :)

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
1.Rejestrujemy się na http://www.wager.dm
2. W polu REFERAL CODE wpisujemy : WW18230
3. Dzięki temu otrzymujemy 10$ za free na zakłady sportowe, bonus przyznają po około 48h.
Ja rejestrowałem się 2 dni temu, a dziś otrzymałem mail, że 10$ jest juz na koncie.
4. Jezeli po 72h nie dostaniesz bonusa, pisz do nich maila [email protected]
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
sluchaj ;))) ale jaja... wpisalem ten refferal code... iiiiiiiiiiiiii... stal on sie moim loginem... &lt;hahaha&gt; chyba cos im sie posralo ;PPP
 
emde 0

emde

Użytkownik
Gdziem tu się rejestruje :?: Wiem że to dziwne pytanie ale naciskam sign up i nic nie idzie zrobić :;/:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
sluchaj ;) )) ale jaja... wpisalem ten refferal code... iiiiiiiiiiiiii... stal on sie moim loginem... &lt;hahaha&gt; chyba cos im sie posralo ;PPP
Prawdopodobnie się nie przyjrzałeś, twój login jest podobny, ale nie taki sam, mój tak samo.

No, regnąłem się i czekam na te 10$, ciekawe, czy to jakiś prawdziwy buk.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Bo po kliknięciu w signup trzeba jeszcze zjechać troszkę niżej i kliknąć Fill in our Account Application form.
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
mazaq mam problem przy rejestracji pomylilem chyba maila zamiast eu to pl da sie to teraz zmienic ?? czy zrobic drugie konto ?
 
K 0

kerek

Użytkownik
no zarejestrowalem sie tam, czekam na kase,.. i..

wszedlem sobie na ich strone i szukam jakichs obstawek czy cos,.. nic? gdzie to sie klika? hmm w ogole gdzie jest opcja LOG IN? hmmm
 
Do góry Bottom