>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne!! Nowy buk daje kase!!

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
No to juz wsytko wiem trzeci zaklad Feyenord - Nijmenn byl kurs ponize 1.3 a dokładnie 1.3 musisz postawic spotkanie po kursie minimum 1.4 . To nie ma byc sredna ogolna ze wszytkich kuponów tylko sredna kazdego kuponu . Ty stawiales po jedbny spotkaniu wiec sredna rowna jest kursowi kazdego spotkacnia mailes w ejdnym 1.4 drugim 1.65 trzecim 1.3 !! i tu masz za niska musisz jeszcze raz za 10euro postawic kupon ze srednia powyzej 1.4
 
G 0

goku

Użytkownik
No to juz wsytko wiem trzeci zaklad Feyenord - Nijmenn byl kurs ponize 1.3 a dokładnie 1.3 musisz postawic spotkanie po kursie minimum 1.4 . To nie ma byc sredna ogolna ze wszytkich kuponów tylko sredna kazdego kuponu . Ty stawiales po jedbny spotkaniu wiec sredna rowna jest kursowi kazdego spotkacnia mailes w ejdnym 1.4 drugim 1.65 trzecim 1.3 !! i tu masz za niska musisz jeszcze raz za 10euro postawic kupon ze srednia powyzej 1.4
aha... wielkie dzieki za pomoc ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ane dowyplaty dllanku:

Bank name - mBank
Bank City/Town - Lodz
Country - Poland
Account Owner - wlasciciel konta na ktore chcesz wyplacic kase
Account Number - numer konta
Bank Code - 11402004
IBAN - complete account number-czyli podajesz jeszcze raz caly numer konta
SWIFT - BREXPLPWMUL
 
N 0

niecwiec3

Użytkownik
Ja mam problem , wchodze na tej stronce w Betting Account , potem w Payments/Pay-Outs, Cash in Voucher ( zeby wypłacić pieniądze) zmieniam w polu z pay-in na pay-out i mi wyskakuje jakiś error .... też tak macie ? A i jeszcze jedno co to jest to &quot;Cash in a voucher&quot; ??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ja mam problem , wchodze na tej stronce w Betting Account , potem w Payments/Pay-Outs, Cash in Voucher ( zeby wypłacić pieniądze) zmieniam w polu z pay-in na pay-out i mi wyskakuje jakiś error .... też tak macie ? A i jeszcze jedno co to jest to &quot;Cash in a voucher&quot; ??
Cash in voucher to jest chyba kasa zjakiegos bou jaksie niemyle. A co do errora sproboj w innej prgladarce
 
R 0

rav

Użytkownik
Dla osób z errorem, zadkim wczytawaniem sie strony i wolnym wczytawaniem...

Informacja z bettingstar24:

Serverupgrade at bettingstar24.com!

Due to the huge interest in our website and the amount of new registrations the speed of our server is very low at the moment. We are working on this problem already! The upgrade of our server should be finished by Thursday evening. We apologize for the inconvenience and would like to ask for your patience. Thank you!

Dla osób nie znających angielskiego pisze tam mniej wiecej ze od jutra wieczora bedzie lepszy serwer i juz nie bedzie problemów, wiec osoby decydujace sie zalozyc jutro konto(na ostatnia sekudne:p)niech nie oceniaja z góry strny jezeli bedzie chodzic wolno ????

Pozdrawiam wszystkich(ograjmy tego buka ???? )
 
T 0

tipek

Użytkownik
ane dowyplaty dllanku:

Bank name - mBank
Bank City/Town - Lodz
Country - Poland
Account Owner - wlasciciel konta na ktore chcesz wyplacic kase
Account Number - numer konta
Bank Code - 11402004
IBAN - complete account number-czyli podajesz jeszcze raz caly numer konta
SWIFT - BREXPLPWMUL
Mam pytanko:
Czy można wypłacić kasę gdy konto w Bettingstar24 jest na pana X a konto w mBanku na pana Y? Innymi słowy czy można wypłacić forsę gdy inna osoba jest właściscielem konta w Bettingstar i inna w m Banku? :?
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
ane dowyplaty dllanku:

Bank name - mBank
Bank City/Town - Lodz
Country - Poland
Account Owner - wlasciciel konta na ktore chcesz wyplacic kase
Account Number - numer konta
Bank Code - 11402004
IBAN - complete account number-czyli podajesz jeszcze raz caly numer konta
SWIFT - BREXPLPWMUL
Mam pytanko:
Czy można wypłacić kasę gdy konto w Bettingstar24 jest na pana X a konto w mBanku na pana Y? Innymi słowy czy można wypłacić forsę gdy inna osoba jest właściscielem konta w Bettingstar i inna w m Banku? :?
Raczej mozna.....
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
ale fajnie, chyba w ostatniej chwili zdążyłem, o 23:59, 10 euro na koncie. Trzeba coś zagrać. Wie ktoś jak później ewntualnie hajs przelać na swoje konto, bo u mnie z angielskim tak sobie :mrgreen: , będę wdzięczny 8)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
jakoś sobie poradziłem i obstawiłem na jutro, tzn. właściwie dzisiaj. Jak to?? Podziękowania nic nie wnoszą?? Przecież dzięki niemu mamy po 10 Euro za darmo, to tak jakby podarował nam te pieniądze, kto się zgadza??
 
B 0

bartek83

Użytkownik
czas zakonczyc walke z tym bukiem udalo sie po dwoch tygodniach zrobilo im sie troszke lyso a mi w portfeliku przybylo pare stoweczek ????

Gusto nie ma za co co by mi przyszlo z tego jakbym tu nie oznajmil na forum o takim pieknym i jakze szczodrym buku dawali to trza bylo brac :wink: a im wiecej Polakow skorzystalo tym lepiej ???? pozdro mozecie liczyc ze jak o jakiejs promocji sie dowiem to wam dam cynka dzisiaj znalazlem nowego buka betpeolpe ale widze ze juz ktos zapodal linka wiec nic innego mi nie pozostaje jak nastepnego oskrobac z kasiorki powodzonka wszystkim zycze i koscie te wstretne buki niech sie naucza szacunku do POLAKOW :mrgreen:
 
misipaq 0

misipaq

Użytkownik
Sory za roztrzepanie ale nie zauważyłem ostatniego wpisu przedemną :] Znaczy sie z lenistwa go nei przeczytałem tylko sie odrazy zarejestrowalem (ach ta pazerność ???? )
 
Do góry Bottom