>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne!! Nowy buk daje kase!!

B 0

bartek83

Użytkownik
zarejestrujcie sie u nowego buka
tu jest link

http://www.bettingstar24.com/

a dostaniecie po 10 euro na dobry poczatek ???? trza ich ogolocic ????
z tego co wyczytalem trza obrocic conajmniej 3 razy i minimalna wyplata to 30 ojro po przeslaniu im skanu dowodu promocja trwa do 15 .09.2005r. maly minus to tylko dwa jezyki w jakich jest ten buk niemiecki i angielski

powodzonka ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
zarejestrujcie sie u nowego buka
tu jest link

https://www.bettingstar24.com/

a dostaniecie po 10 euro na dobry poczatek trza ich ogolocic
z tego co wyczytalem trza obrocic conajmniej 3 razy i minimalna wyplata to 30 ojro po przeslaniu im skanu dowodu promocja trwa do 15 .09.2005r. maly minus to tylko dwa jezyki w jakich jest ten buk niemiecki i angielski

powodzonka
Wielkie dzinki :wink:
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Wczoraj sie zapisałem, dostałem to 10 ojro.
Dziś juz mam 15 ojro.
Pozbieram troche i zobaczymy czy są wypłacalni.
 
yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
dzieki za informacje zarejestrowałem się ???? Mam już 11.44 euro......Możesz jeszcze powiedzieć jak się wybiera kase?bo bym se to chętnie wybrał ????
 
M 0

mietek77

Użytkownik
Wielkie dzieki za ta informacje. Juz sie zarejestrowalem. Mam 10Euro na koncie. Zaraz trzeba cosik obstawic. Wielkie dzieki. POZDRO
 
R 0

rav

Użytkownik
Wielkie dzięki powoli mnoze swoja kase..tylko nie wiem czy bede wiedział jak ja wypłacic bo pierwszy raz stawiałem na buku internetowym.. ????

Moze zrobie jak moj kumpel powiedział: postawie na bettingstar w kafejce potem pojde do sts&#39;u i wezme wygrana &lt;hahaha&gt; &lt;lol&gt; ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Po pierwsze jezeli ktos jescze napisze
np:
&quot;dzieki bardzo&quot;
&quot;zarejestrowalem sie&quot;
beda posty jego kasowane bo nic nie wnoasza do tematu

Ja dzsiaj wlasnie wypłacam z betting24 50 euro zobaczymy co z tego wyniknie. 3 razy obróciłem pozywaj 1.4 kurs ( nawet 4 razy obrocilem i kursy wieksze)
Czekam albo na kase na koncie albo na mail z supprotu z prosba o wyslanie scanu dowodu:] dam znac jak poszlo za pare dni
 
B 0

barnez

Użytkownik
Powiedz mi Hubert jakie masz konto, ja zeby wyplacic musze zalozyc sobie konto walutowe bo na zwykle nie moge przelac.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Powiedz mi Hubert jakie masz konto, ja zeby wyplacic musze zalozyc sobie konto walutowe bo na zwykle nie moge przelac.
Ja wpłacam sobie na mBank w mbanku jezeli jest wpłata zagraniczna automatyczie obca waluta przeliczana jest na złotówki po kursie danej waluty
 
T 0

tipek

Użytkownik
problem
Słuchajcie- mam problem. Chcę się tam zarejestrować, wchodzę na formularz i nie mogę wpisać swoich danych, bo te pola są tak jakby nieaktywne :twisted:
Co się dzieje?!
Pomóżcie, bo kasa ucieka.
Z góry dzięki
 
B 0

bartek83

Użytkownik
Re: problem
Słuchajcie- mam problem. Chcę się tam zarejestrować, wchodzę na formularz i nie mogę wpisać swoich danych, bo te pola są tak jakby nieaktywne :twisted:
Co się dzieje?!
Pomóżcie, bo kasa ucieka.
Z góry dzięki
kliknij na danym polu potem wpisuj bo nie widze innej przyczyny a wierz mi wielu znajomych tam juz zalozylo swe konta i nikt nie mial z tym zadnych problemnow

pozdro
 
G 0

goku

Użytkownik
ja juz obrocilem to 10 euro 3 razy ze srednia kursu 1,4 i nie moge wyplacic pieniedzy (mam na koncie ponad 30 euro).
wyskakuje mi cos takiego: &quot;Minimum payout is 30 EUR. Your account balance excl. Bonus amount is 0.00 EUR.&quot; jakies sugestie??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ja juz obrocilem to 10 euro 3 razy ze srednia kursu 1,4 i nie moge wyplacic pieniedzy (mam na koncie ponad 30 euro).
wyskakuje mi cos takiego: &quot;Minimum payout is 30 EUR. Your account balance excl. Bonus amount is 0.00 EUR.&quot; jakies sugestie??
To znaczy ze cos masz zle jak mozesz z rob screna histroi twoich zakładów to ci pwoiem w czym kłopot. Ja ni emailem problemów z wypłata zlecilem juz przelew mam byc w tym tygodni( jesli wogole bedzie) ale dostalem 2 razy maila z support wiec chyba bedzie ok
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Heh jak w operze wpisałem stronke to nie dziala :| (nie wiem czemu) ....A jak wpisałem w explorerze to od razu posżło :p

heh no i ja tez mam wszystko wporządku :mrgreen:


pozdrawiam
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Heh jak w operze wpisałem stronke to nie dziala (nie wiem czemu) ....A jak wpisałem w explorerze to od razu posżło

heh no i ja tez mam wszystko wporządku
damian77 ja tez raz tak miałem...ale po jakims czasie znow wszytko wrociło do normy...
 
Do góry Bottom