>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne!! Nowy buk daje kase!!

B 0

bartek83

Użytkownik
zarejestrujcie sie u nowego buka
tu jest link

http://www.bettingstar24.com/

a dostaniecie po 10 euro na dobry poczatek ???? trza ich ogolocic ????
z tego co wyczytalem trza obrocic conajmniej 3 razy i minimalna wyplata to 30 ojro po przeslaniu im skanu dowodu promocja trwa do 15 .09.2005r. maly minus to tylko dwa jezyki w jakich jest ten buk niemiecki i angielski

powodzonka ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
zarejestrujcie sie u nowego buka
tu jest link

https://www.bettingstar24.com/

a dostaniecie po 10 euro na dobry poczatek trza ich ogolocic
z tego co wyczytalem trza obrocic conajmniej 3 razy i minimalna wyplata to 30 ojro po przeslaniu im skanu dowodu promocja trwa do 15 .09.2005r. maly minus to tylko dwa jezyki w jakich jest ten buk niemiecki i angielski

powodzonka
Wielkie dzinki :wink:
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Wczoraj sie zapisałem, dostałem to 10 ojro.
Dziś juz mam 15 ojro.
Pozbieram troche i zobaczymy czy są wypłacalni.
 
yoshimotsu 0

yoshimotsu

Użytkownik
dzieki za informacje zarejestrowałem się ???? Mam już 11.44 euro......Możesz jeszcze powiedzieć jak się wybiera kase?bo bym se to chętnie wybrał ????
 
M 0

mietek77

Użytkownik
Wielkie dzieki za ta informacje. Juz sie zarejestrowalem. Mam 10Euro na koncie. Zaraz trzeba cosik obstawic. Wielkie dzieki. POZDRO
 
R 0

rav

Użytkownik
Wielkie dzięki powoli mnoze swoja kase..tylko nie wiem czy bede wiedział jak ja wypłacic bo pierwszy raz stawiałem na buku internetowym.. ????

Moze zrobie jak moj kumpel powiedział: postawie na bettingstar w kafejce potem pojde do sts&#39;u i wezme wygrana &lt;hahaha&gt; &lt;lol&gt; ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Po pierwsze jezeli ktos jescze napisze
np:
&quot;dzieki bardzo&quot;
&quot;zarejestrowalem sie&quot;
beda posty jego kasowane bo nic nie wnoasza do tematu

Ja dzsiaj wlasnie wypłacam z betting24 50 euro zobaczymy co z tego wyniknie. 3 razy obróciłem pozywaj 1.4 kurs ( nawet 4 razy obrocilem i kursy wieksze)
Czekam albo na kase na koncie albo na mail z supprotu z prosba o wyslanie scanu dowodu:] dam znac jak poszlo za pare dni
 
B 0

barnez

Użytkownik
Powiedz mi Hubert jakie masz konto, ja zeby wyplacic musze zalozyc sobie konto walutowe bo na zwykle nie moge przelac.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Powiedz mi Hubert jakie masz konto, ja zeby wyplacic musze zalozyc sobie konto walutowe bo na zwykle nie moge przelac.
Ja wpłacam sobie na mBank w mbanku jezeli jest wpłata zagraniczna automatyczie obca waluta przeliczana jest na złotówki po kursie danej waluty
 
T 0

tipek

Użytkownik
problem
Słuchajcie- mam problem. Chcę się tam zarejestrować, wchodzę na formularz i nie mogę wpisać swoich danych, bo te pola są tak jakby nieaktywne :twisted:
Co się dzieje?!
Pomóżcie, bo kasa ucieka.
Z góry dzięki
 
B 0

bartek83

Użytkownik
Re: problem
Słuchajcie- mam problem. Chcę się tam zarejestrować, wchodzę na formularz i nie mogę wpisać swoich danych, bo te pola są tak jakby nieaktywne :twisted:
Co się dzieje?!
Pomóżcie, bo kasa ucieka.
Z góry dzięki
kliknij na danym polu potem wpisuj bo nie widze innej przyczyny a wierz mi wielu znajomych tam juz zalozylo swe konta i nikt nie mial z tym zadnych problemnow

pozdro
 
G 0

goku

Użytkownik
ja juz obrocilem to 10 euro 3 razy ze srednia kursu 1,4 i nie moge wyplacic pieniedzy (mam na koncie ponad 30 euro).
wyskakuje mi cos takiego: &quot;Minimum payout is 30 EUR. Your account balance excl. Bonus amount is 0.00 EUR.&quot; jakies sugestie??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ja juz obrocilem to 10 euro 3 razy ze srednia kursu 1,4 i nie moge wyplacic pieniedzy (mam na koncie ponad 30 euro).
wyskakuje mi cos takiego: &quot;Minimum payout is 30 EUR. Your account balance excl. Bonus amount is 0.00 EUR.&quot; jakies sugestie??
To znaczy ze cos masz zle jak mozesz z rob screna histroi twoich zakładów to ci pwoiem w czym kłopot. Ja ni emailem problemów z wypłata zlecilem juz przelew mam byc w tym tygodni( jesli wogole bedzie) ale dostalem 2 razy maila z support wiec chyba bedzie ok
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Heh jak w operze wpisałem stronke to nie dziala :| (nie wiem czemu) ....A jak wpisałem w explorerze to od razu posżło :p

heh no i ja tez mam wszystko wporządku :mrgreen:


pozdrawiam
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Heh jak w operze wpisałem stronke to nie dziala (nie wiem czemu) ....A jak wpisałem w explorerze to od razu posżło

heh no i ja tez mam wszystko wporządku
damian77 ja tez raz tak miałem...ale po jakims czasie znow wszytko wrociło do normy...
 
Do góry Bottom