>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne informacje, newsy, pytania i rozmowy

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzisiejsze zawody w skokach narciarskich byly wielkim nieporozumieniem..
Wszyscy faworyci poza &#39;30&#39; w tym nasz Adaś, jedynie Hula 12 miejsce miejmy nadzieje ze utrzyma takie rezultaty do konca sezonu 8)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To co w Kuusamo zrobili to żenada... :? Oby w przyszłym sezonie na inaugracje wybrali inny kraj, może w europie, bo w Skandynawii, wszyscy wiedzą, że tam może się nie udać. Nie takiego początku się spodziewałem....
 
W 2

wislak

Forum VIP
Skandynawia to jakby nie patrzec to tez Europa ???? ale moim zdaniem mogliby zrobic pozniej start i git... np w polowie grudnia i w Engelbergu albo Neunstadt zorbic i luzik :mrgreen:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mozna prosic o jakies linki na temat Skoków?
Ogolna klasyfikacja,poszczegolne skocznie itp.
Z gory dzieki.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ok dzieki za stronki.
Mam jeszcze jedno pytanko,czy ktos tutaj interesuje sie zjazdami,slalomami i supergigantami(alpejskimi)? Bo istnieje na nie calkiem dobra oferta na ktorej mozna zarobic ;-)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zauważyłem, że ze Stocha wyrasta typowy średniak ???? Przynajmniej będzie się można spodziewać dwóch Polaków w drugiej serii. ????
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Juz w zeszlym sezonie mozna bylo to zauwazyc :]
Szkoda ze R. Mateja nie skacze w PŚ :-?
To dobrze, że Mateja nie skacze w PŚ, bo w obecnej formie regularnie nie wchodziłby do konkursów, a w kwalifikacjach zajmowałby jedno z ostatnich miejsc.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Ciekawe kto z Polaków pojedzie na MŚJ. Byle tylko nie ta piątka (Łukasz Rutkowski, Sebastian Toczek, Dawid Kowal, Artur Broda i Wojciech Gąsienica-Kotelnicki) lub ktoś z inny z kadry juniorów A. Ich młodsi koledzy z juniorów B (Maciej Kot, Krzysztof Miętus, Kamil Kowal) na tym samym obiekcie i z tej samej belki skakali lepiej podczas OOMł. Do tej trójki można np. dodać jeszcze Dawida Kubackiego, Mateusza Cieślara czy Jakuba Kota. Są trochę słabsi, ale ich rozwój jest dużo szybszy i bardziej wydajny. Wielu chce wystawienia do kadry Klimka Murańki. Proszę jednak o zdrowy rozsądek. Przecież ten chłopak dopiero w wakacje kończy 13 lat.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik


[center:0ef69c4a2a]Zapomniał już o makabrycznym upadku, przez który mógł nawet stracić życie. Pełen energii i wiary w udany powrót na skocznię, Jan Mazoch opowiada o przygotowaniach do sezonu, radości z bycia ojcem oraz planowanej wizycie w Polsce.

- Na chwilę obecną nie stawiam sobie jakichś konkretnych celów, pilnie pracuje nad przygotowaniem kondycyjnym pod okiem Matjaza Zupana. Wszystko idzie po mojej myśli, treningi przebiegają bardzo sprawnie. Dla mnie najważniejszy w tej chwili jest powrót na skocznię i myślę tylko o tym. Kiedy to mi się uda, zacznę wyznaczać sobie cele, które będę chciał osiągnąć - mówi Mazoch.

- Na oddanie pierwszych skoków będę gotowy prawdopodobnie we wrześniu. Nie mogę powiedzieć kiedy dokładnie będzie miało to miejsce. O moich pierwszych skokach nie poinformuję nawet moich najbliższych, myślę ze tak będzie lepiej. Dostarczyłem im już wielu zmartwień, nie chcę żeby się o mnie bali - wyznaje czeski skoczek.

Mazoch jest od miesiąca szczęśliwym ojcem maleńkiej Wiktorii. Jak przyznaje narodziny córki to jedno z najważniejszych wydarzeń w jego życiu.

- Bycie ojcem to niesamowite uczucie, nie da się tego opisać żadnymi słowami. Żeby to zrozumieć każdy sam musi to przeżyć. Staram się jak najwięcej czasu spędzać z moja rodziną i być przy mojej córce. To bardzo zmieniło moje życie.

Jednocześnie czeski skoczek potwierdził doniesienia o swojej sierpniowej wizycie w Polsce.

- Do Polski przyjadę już 23 sierpnia. Najpierw zjawię się w Krakowie, ponieważ obiecałem lekarzom, że pokażę się w tamtejszej klinice z moją córeczką, a następnie udam się na Letnią Grand Prix do Zakopanego. Nie mogę się już doczekać![/center:0ef69c4a2a]

Zródło: http://www.sports.pl

PS Podziwiam tego skoczka naprawde to co on teraz robi to jest czym niesamowitym. :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
:cry::cry:
Z przykrością informujemy, iż w dniu dzisiejszym odszedł Reinhard Hess, jeden z najwybitniejszych trenerów w skokach narciarskich, twórca sukcesów Martina Schmitta i Svena Hannawalda.
Reinhard Hess zmarł w wieku 62 lat w niemieckiej klinice w Bad Berka w otoczeniu najbliższej rodziny. Niemiec był nieuleczalnie chory, od prawie dwóch lat zmagał się z rakiem trzustki lecz walkę tę ostatecznie przegrał.
Hess był trenerem niemieckiej kadry w latach 1994-2003, był to jeden z najlepszych okresów dla skoków narciarskich w Niemczech. W tym czasie jego podopieczni wywalczyli trzy złote medale na Igrzyskach Olimpijskich, sześć tytułów mistrzowskich, w sumie 21 medali na imprezach międzynarodowych najwyższego szczebla.
Źródło: skijumping.pl
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bardzo szkoda, że niemieckie skoki, które są akurat w lekkim dołku, straciły takiego człowieka. To nie był tylko znakomity trener, ale i dobry działacz. Nie zapomnę jego charyzmatycznych wypowiedzi i zdecydowanych ruchów chorągiewką, gdy na belce siedział fantastyczny Sven Hannawald...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kamil Stoch mistrzem Polski !
Wyniki Mistrzostw Polski, Zakopane 26.12.2007:
1. Kamil Stoch 130 i 128m (265,4 pkt.)
2. Klemens Murańka 126 i 125m (251, 8 pkt.)
3. Krzysztof Miętus 122,5 i 125,5m (243,9 pkt.)
4. Maciej Kot 122,5 i 126m ( 241,8 pkt.)
5. Stefan Hula 124 i 124,5m (238,3 pkt.)
6. Marcin Bachleda - 119 i 125m (234,7 pkt.)
7. Rafał Sliż - 124,5 i 119m (233,8 pkt.)
8. Piotr Żyła - 122 i 122m (233,7 pkt.)
9. Łukasz Rutkowski 124,5 i 120,5m (233,5 pkt.)
10. Robert Mateja - 123,5 i 117,5m (227,8 pkt.)​

Małysz nie brał udziału ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Z tego Klemensa będą ludzie ???? 13 lat... vice mistrz Polski ????
pod warunkiem, że będzie mądrze prowadzony, nie odbije mu &quot;palma&quot;. On jest jeszcze lekki i w okresie dojrzewania jak przytyje może stracić swoją naturalną technikę, no ale mam nadzieję, że tak się nie stanie i będziemy mieli godnego następcę mistrza z Wisły ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kolejna zła wiadomosc niestety, po smierci niemieckiego trenera :-?


Tragedia na skoczni - śmierć 14-latka
Jak poinformowały niemieckie agencje podczas piątkowego treningu w skokach narciarskich w Oberstdorfie śmierć poniósł 14-letni Holender.
Według policji, uczeń jednej z miejscowych szkół sportowych przewrócił się podczas skoku na odległość 50-60 m i uderzył o bandę okalającą zeskok. Nieprzytomny został zabrany do szpitala, gdzie wkrótce zmarł.
Od pół roku Holender należał do klubu sportowego w Oberstdorfie i mieszkał w tamtejszym internacie. Tej zimy oddał już około stu skoków.
sport.onet.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom