>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
D 0

daniel999

Użytkownik
Woking - Lewes 1 ⛔ (nie zawsze sie udaje)
Szczesliwy ten kto zlapie gdzies jeszcze kurs powyzej 2.0 na home.

Polonia - Legia (zabraklo 3. minut)
Legia gra rezerwami. Z pierwszego skladu jest tylko Rocki.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Radek Mynarz, Krzysztof Bąk, Łukasz Skrzyński, Błażej Telichowski - Michał Ciarkowski, Łukasz Piątek, Radosław Majewski, Mariusz Zasada - Jacek Kosmalski, Krzysztof Gajtkowski.
Chyba nie do konca taki rezerwowy sklad Polonii? Wiec dlaczego takie pretensje do mnie?
Co do Woking. Kursy leca dosyc. Nie mowie, ze to 100% win home, ale cos moze byc na rzeczy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Radek Mynarz, Krzysztof Bąk, Łukasz Skrzyński, Błażej Telichowski - Michał Ciarkowski, Łukasz Piątek, Radosław Majewski, Mariusz Zasada - Jacek Kosmalski, Krzysztof Gajtkowski.

Chyba nie do konca taki rezerwowy sklad Polonii? Wiec dlaczego takie pretensje do mnie?
a w Legii zagrają takie rezerwy: (nie wiem jaka będzie wyjściowa jedenastka, ale kadrze są m.in):
Giza, Edson, Vukovic, Smoliński, Tito, Arruabarrena, Descarga, Kiełbowicz + paru młodych, także tez Legia wystawić może dosyć mocny skład z graczami, którzy już za tydzień-dwa powinni gościć w 1 skladzie w meczach ligowych, czyli Edson i Descarga i graczami, którzy walczą o pierwszy skład i nie są na straconej pozycji-Vukovic, Kiełbowicz, Giza.
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Ale mimo wszystko sa to rezerwy. A Polonia zagra prawie podstawowym skladem, oprocz zawodnikow, ktorzy sa kontuzjowani/wyjechali na zgrupowania/pauzuja za kartki.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ale mimo wszystko sa to rezerwy. A Polonia zagra prawie podstawowym skladem, oprocz zawodnikow, ktorzy sa kontuzjowani/wyjechali na zgrupowania/pauzuja za kartki.
daniel, przecież sam podałeś w poprzednim poście przypuszczalne składy, oprócz Majewskiego i ewentualnie Gajtka to też rezerwa - czyli Polonia rezerwą i Legia rezerwą - czysty x ? ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Woking - Lewes 1
Szczesliwy ten kto zlapie gdzies jeszcze kurs powyzej 2.0 na home.

,,Lewes will be without defenders Danny Cullip (hamstring) and Chris Breach (shoulder) for the trip to Kingfield.&quot;
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
wisla krakow - slask wroclaw (Puchar Ekstraklasy)

wisla bez glowackiego,sobolewskiego,brozka,boguskiego,maleckiego,diaza,pawelka, lobodzinskiego

slask najmocniejszy sklad tylko bez pawelca
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 @ 2,05 MILENIUM
Goście z Poznania poważnie osłabieni brakiem: Bosackiego, Wojtkowiaka, Murawskiego, Bandrowskiego, Lewandowskiego, Stilića ,Rengifo oraz piłkarzy którzy teraz grają sparing z Czarnymi Żagań a są to: Ivan Turina, Manuel Arboleda,Anderson Cueto, Jakub Wilk, Sławomir Peszko, Piotr Reiss.
 
shad0w69 0

shad0w69

Użytkownik
Arsenal do dzisiejszego meczu pucharu ligi z Sheffield United wystawi najmłodszy skład w historii. Najstarszy na boisku będzie najprawdopodobniej 23-letni Łukasz Fabiański. Oprócz niego będziemy mieli okazję zobaczyć Aarona Ramseya, Abu Ogogo, Marka Randalla, Carlosa Velę, Frana Meridę, Emmanuela Frimponga i Jacka Wilshere. Ci dwaj ostatni mają zaledwie po 16 lat. Drużyna Sheffield, występująca obecnie w The Championship, wystąpi w silnym zestawieniu przeciwko młodziutkim Kanonierom. Do składu Szabli powróci napastnik - James Beattie
kurs ok 8.00 na gosci a ok 3.00 z podporka na remis
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
rok temu Arsenal też grał tylko rezerwą i doszedł do półfinału ????

w 4rtej rundzie pucharu też grał z Shieffield tylko, że na wyjeździe... wygrana 3:0 pozbawiła złudzeń gospodarzy kto był lepszy.

wtedy ich skład wyglądał tak:

21 Fabianski
31 Hoyte
17 Song Billong
08 Diarra
34 Gibbs
02 Diaby
15 Denilson
19 Silva
32 Walcott
26 Bendtner
09 Eduardo

dużej różnicy nie ma, więc ja bym się wstrzymał nad graniem tej 2, ewentualnie jeżeli ktoś bardzi chce może zaryzykować x2... ale czy jest sens ? :&gt;
 
F 0

frycek

Użytkownik
Ja też bym się mocno zastanowił na granie przeciw arsenałowi bo ławki rezerwowych takich klubów jak Arsenal MU czy Chelsea są dużo lepsze niż podstawowe składy takich klubów jak Sheffield United.
Bardziej bym polecał zagranie dzisiaj na Schalke z Hanoverem w pucharze niemiec gdyż Hanover przyjdzie mocno osłabiony.
Schalke - Hannover 1 @1.50 Jetbull 5/10
Stawka niska gdyż jest to puchar.
 
F 0

frycek

Użytkownik
Nie wiem czy jetbull zmieniło kurs wczoraj czy dzisiaj bo pisałem to z głowy ale pisząc tego posta masa buków miała jeszcze kurs 1.50

m.in:

Paddy Power
Skybet
McBet nawet 1.55


Ale ok jeśli w tym momencie Eurobet ma 1.45

Schalke - Hanover typ 1 kurs 1.45 6/10

Czy teraz jest ok?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
frycek wejdz czasem w bukmachera i sprawdz kurs, bo widze, ze uzywasz tylko stronek ktore pokazując Ci &quot;niby&quot; obecne kursy u buka ????

eurobet tez juz dawno nie ma takiego kursu, a paddy tez juz ma 1,3

pozdr,
 
F 0

frycek

Użytkownik
Ten typ tylko zaproponowałem wypowiadając swoje zdanie na temat spotkania Arsenalu nie mam czasu sprawdzać co chwilę kursów a tym bardziej wchodzić na strony wszystkich buków dlatego używam stronek do tego z reguły mają poprawne kursy. Ale ok skoro popełniłem błąd to niech tak będzie uznajcie ten typ za nie ważny ale gdy ja go rano widziałem na stronce skybet to na pewno był kurs 1.50 a tutaj go podałem przy okazji a że akurat przypomniał mi się buk jetbull gdzie widziałem taki kurs wcześniej to go wpisałem ale widzę że uwielbiacie robić aferę z niczego ok niech admin usunie mój typ na schalke tez problem w takim razie nie będę w tym dziale nic więcej podawał bo jeszcze się pomylę z kursem o 5gr i co będzie.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ten typ tylko zaproponowałem wypowiadając swoje zdanie na temat spotkania Arsenalu nie mam czasu sprawdzać co chwilę kursów a tym bardziej wchodzić na strony wszystkich buków dlatego używam stronek do tego z reguły mają poprawne kursy. Ale ok skoro popełniłem błąd to niech tak będzie uznajcie ten typ za nie ważny ale gdy ja go rano widziałem na stronce skybet to na pewno był kurs 1.50 a tutaj go podałem przy okazji a że akurat przypomniał mi się buk jetbull gdzie widziałem taki kurs wcześniej to go wpisałem ale widzę że uwielbiacie robić aferę z niczego ok niech admin usunie mój typ na schalke tez problem w takim razie nie będę w tym dziale nic więcej podawał bo jeszcze się pomylę z kursem o 5gr i co będzie.
typ na Schalke jest imo dobrym typem, a raczej był - do czasu aż buki się ogarnęly i znizyly kursy, wczoraj jeszcze gdzieniegdzie mozna bylo zagrac gospodarzy po 1,5 dzisiaj po 1,3 czy 1,25 po prostu chyba nie ma sensu...

pozdr,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom