>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
emde 0

emde

Użytkownik
Fulham - Tottenham Hotspur [2] 2,20

Do składu gospodarzy wracają kontuzjowany ostatnio bramkarz Antti Niemi i zawieszony Chris Baird. Zadebiutować może natomiast Dejan Stefanovic, ale zabraknie Aarona Hughesa, Lee Cooka, Hameura Bouazzy, Briana McBride&#39;a i Jimmy&#39;ego Bullarda. Tottenham będzie osłabiony brakiem Ledley&#39;a Kinga, ale wracają za to Michael Dawson, Younes Kaboul, Darren Bent i Aaron Lennon.

Źródło: http://www.anglia.goal.pl/
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
cos ten temat ucichl

Helmond - Telstar typ: 1 kurs ~1,8

W druzynie gosci nie zagraja kapitan Salden, Galata, MacNack, Bulters, Olenski, Zoontjes, Pater. I maja passe chyba 4 porazek z rzedu na dodatek.
 
J 39

jaqub

Użytkownik
cos ten temat ucichl

Helmond - Telstar typ: 1 kurs ~1,8

W druzynie gosci nie zagraja kapitan Salden, Galata, MacNack, Bulters, Olenski, Zoontjes, Pater. I maja passe chyba 4 porazek z rzedu na dodatek.
Dziękuję serdecznie za informację, skorzystałem z niej i wygrałem.

Helmond-Telstar 2:1
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
aik-djurgarden 1

w zespole gosci jest kiepska atmosfera ,czytałem ze w takim momecie gdy walka o mistrza wchodzi w decydującą faze zespol jest rozregulowany.Trener który cieszy sie wielkim szacunkiem ogłosił ze odcgodzi po sezonie i czesc pilkarzy tez zadeklarowała ze chce odejsc .Kibice sa wnerwieni ostatnim wystepem gdzie zremisowali ze słabym przeciwnikiem.Aik zawsze ładnie sobie radziło z djurgarden i maja duze szanse na mistrza grają u siebie i kurs 2.4 jest adekwatny do ryzyka
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia Conference

Droylsden - Burton Albion typ: 2 kurs 1,8

dzisiaj zmierzą się dwie drurzyny angielskie różnica jest taka że Droylsden to drużyna amatorska bedąca beniaminkiem w Conference, jak narazie nie za dobrze im wychodzi gra. Goście natomiast to druzyna z czołówki która na wyjeździe odnotowała 2 wygrane i 3 remisy. Druzyna gospodarzy zdobyła na razie 2 punkty w 11 meczach i chociaż w sobote mogli zdobyć pierwsze 3 punkty grając z drużyna o podobnych wynikach ligowych przegrali 3:2 dziś myśle że powtórzy sie gorycz przegranej u gopodarzy i dostana baty 3-1

oto ostatnie mecze druzyn
Droylsden
Altrincham FC vs. Droylsden 3:2
Kidderminster Harriers vs. Droylsden 3:1
Droylsden vs. Weymouth 1:3
Crawley Town vs. Droylsden 5:0
Droylsden vs. Stevenage Borough 0:3
Droylsden vs. Grays Athletic FC 1:2

Burton Albion
Burton Albion vs. Woking FC 2:0
Burton Albion vs. Ebbsfleet Utd. 1:1
Rushden &amp; Diamonds vs. Burton Albion 0:0
Burton Albion vs. Torquay United 3:1
Northwich Victoria vs. Burton Albion 0:2
Crawley Town vs. Burton Albion 1:1
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
nic pewnego
Telstar - Heracles Almelo 1x mozna po kursie 1,7
w heracles zagra max 4 podstawowych graczy.

Dundalk-Shelbourne X2 tez kolo 1,7
Dundalk bez najlepszego strzelca Shauna Williamsa i Kevina McArdlea oraz ostatnio nie najlepsze wyniki w przeciwienstwie do gosci.
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Pisze już teraz bo kursy pewnie będą lecieć w dół
Sobota 29 września
Anglia League One
Gillingham FC - Leeds United typ 2 kurs 1,85
Leeds po problemach zarówno drużynowych i finansowych w ubiegłym sezonie, w League One radzi sobie rewelacyjnie 7 meczy i 7 zwycięstw a bilans bramkowy 16:3 mimo to zajmują 18 pozycję z 6 punktami na końcie a to za sprawą ujemnych 15 punktów w wyniku złamania przepisów licencyjnych. Gdyby nie to byliby liderem prowadząc 6 punktami nad resztą tabeli. W sobotę zmierzą się z Gillingham FC. Gospodarze spotkania zajmują obecnie 20 miejsce mając na koncie 6 punktów 2 zwycięstwa i 5 porażek a ich bilans bramkowy jest rónie żałosny 4:14, jedyne co jest na korzyść gospodarz to to że 2 zwycięstwa odnieśli na własnym boisku. Myśle że to właśnie Leeds wyjdą z 3 punktami z tego pojedynku bardzo chcą zdobyć fotel lidera i jak na razie idzie im to rewelacyjnie.
Anglia Conference
Torquay United - Droylsden (0:1) typ 1 kurs 1,6
Mało kiedy stawiam handicapy ale tutaj jestem przekonany na 95% że wejdzie. O Droylsden pisałem 2 posty wyżej więc nie będę się powtarzał dodam tylko tyle że mają na koncie o jedna porażkę więcej. Co do drużyny
gospodarzy to jest ona obecnie liderem po tym jak Aldershot przegrało, ale wracając do Torquay wygrali 9 meczy, 1 przegrali i 2 razy zremisowali, strzelając przy tym 34 brami a tracąc 17. gospodarze spotkania na swoim boisku mają bilans bramkowy 15:5 goście zaś na wyjeździe 7:20 i to właśnie przekonuje mnie do tego handicapa no i oczywiście to o czym pisałem 2 posty wyżej
__________________________________________________
wszelkie pytania odnosnie typów prosze kierować na PW
juro postaram sie jeszcze jeno może 2 spotkania opisać tutaj
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Miałem coś na dzis jeszcze podać więc podaje tym razem typ na ilość bramek

Anglia Premier League
Manchester City - Newcastle United (under/over 2.5) typ 1 kurs 1,6

Dziś o godzinie 13:45 czasu polskiego zmierzą się ze soba Man City i Newcastle, niby faworytem jest Man City, zajmuje 3 pozycję w tabeli, a ich bilans na własnym boisku to 3 wygrane w 3 meczach, Newcastle za to na wyjeździe gra w kratkę jeden remis, jedna wygrana i przegrana i bilans bramkowy 5:4. Gospodarze zagrają bez kontuzjowanego Rolando Bianchiego. W Newcastle wraca do składu Mark Viduka, ale z powodu kontuzji nie wystąpi Michael Owen, a pod dużym znakiem zapytania stoi występ Sholi Ameobiego. Raczej nie zagra także Claudio Cacapa. W poprzednim sezonie Sroki nie potrafił strzelić bramki Man City. Na St James&#39; Park przegrały 0:1, a w Manchesterze zanotowano bezbramkowy remis. Jako kolejne potwierdzenie typu zaznacze że Manchester City ma u siebie bilans bramkowy we wszystkich 3 meczach 3:0 co daje nam średnią 1 gol na mecz.

Szkoda ale już nie weszło gdyby man city pierwsze strzeliło bramke to może by się zablokowało a tak sroki na 0-1 potem man n 1-1 i zaraz po przerwie citizens na 2-1

Poza tymi spotkaniami godne uwagi są:
Brescia Calcio
Palermo z podpurką

Jeśli ktoś chce pogadać o typach nie musowo masówkach wole te mniej grane typy zapraszam na PW lub gg
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jest duzo wątpliwosci na temat składu w jakim on dzisaj wystapi dzisaj udało sie mi wyczytac na bardzo wierygodnym serwisie ze Hleb jedzie do Bukaresztu i moze zagra. Ebue tez jedzie mimo iz narzekał na uraz. Ale za to do Bukaresztu nie pojechali Eduardo narzek na uraz stopy, Rosicki z powodu naciagniecia miesnia Gallas tak jak było zakładane, Lehman z powodu kontuzji i Alex Song. Na marginiesie Adebayor tez narzeka na jakis uraz a tagze Diaby i Flamini ale i tak napewno zagrają tylko niewiadomo co z Hlebem bo poejchał tak duzo sie o tym mówiło ze napewno nie zagra moze to tylko taka zasłona zobaczymy
Taka kadra pojechała do Bukaresztu: Almunia, Sagna, Toure, Senderos, Clichy, Eboue, Fabregas, Flamini, Diaby, Adebayor, van Persie, Fabianski, Hleb, Denilson, Gilberto, Walcott, Bendtner, Traore
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Kolejny wyścig w deszczu?
Wszystko wskazuje na to, że po deszczowym Grand Prix Japonii, również w Chinach podczas wyścigu będzie padał deszcz .

Różne prognozy pogody zgodne są co do jednego – ma padać. Temperatura szacowana jest na około 20 stopni Celsjusza, ma wiać silny wiatr. Taka nagła zmiana pogody – dziś było słonecznie, spowodowana jest między innymi tajfunem Krosa, który dziś nawiedził Tajlandię, jutro i pojutrze spodziewany jest w Chinach, także w okolicy Szanghaju.

Proponuję rozwagę w typach!:jezora:
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
W dzisiejszym meczu pucharowym w hiszpani zmierzą się ze sobą Tenerife i Malaga. Malaga okupuje fotel lidera w segunda division, tenerife jest sredniaczkiem w 2 hiszpańskiej i choć kurs leci w dół na malage to proponowałbym zagrać na gospodarzy z podpórką. Malaga przyjeżdża bez podstawowych zawodników! Trener wystawi skład złożony z rezerwistów i juniorów. Zagrają w podstawowym składzie piłkarze jak Arnau, Silva, Stosic, Velcarce, Jesule czy Sandro, którzy nie grali nawet 1 minuty na boisku ligowym. Poza tym wsparci bedą zawodnikami amatorskiej Malagi B jak Lobato czy Gerardo. Trener jak i zawodnicy Malagi nie są zainteresowani pucharem Hiszpanii.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
W dzisiejszym meczu pucharowym w hiszpani zmierzą się ze sobą Tenerife i Malaga. Malaga okupuje fotel lidera w segunda division, tenerife jest sredniaczkiem w 2 hiszpańskiej i choć kurs leci w dół na malage to proponowałbym zagrać na gospodarzy z podpórką. Malaga przyjeżdża bez podstawowych zawodników! Trener wystawi skład złożony z rezerwistów i juniorów. Zagrają w podstawowym składzie piłkarze jak Arnau, Silva, Stosic, Velcarce, Jesule czy Sandro, którzy nie grali nawet 1 minuty na boisku ligowym. Poza tym wsparci bedą zawodnikami amatorskiej Malagi B jak Lobato czy Gerardo. Trener jak i zawodnicy Malagi nie są zainteresowani pucharem Hiszpanii.
z tym meczem jest rzeczywiscie cos nie tak, bo kilka bukow nie daje go w ofercie, jest m.in. na profesjonal, sportingbet i bwin, ale juz betsson, unibet, expekt czy sts nie daje tego meczu... czyzby tenerife to rzeczywiscie taki pewniak ze nie oplaca im sie...
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
wczoraj około 24 przeglądałem oferte na dziś i znalazłem właśnie malage chciałem zagrać z podpórka bo na czystą 2 na bahu był kurs 2,55 ale nie zagrałem bo chciałem poczekać do rana na rozliczenie kuponów z nocki, a tu rano patrze na bahu nie ma już tego spotkania, po paru chwilach znalazłem info że malaga odpuszcza puchar.
Jak bym miał gdzie to bym zaryzykował nawet czystą 1
 
zamer 0

zamer

Użytkownik
wczoraj około 24 przeglądałem oferte na dziś i znalazłem właśnie malage chciałem zagrać z podpórka bo na czystą 2 na bahu był kurs 2,55 ale nie zagrałem bo chciałem poczekać do rana na rozliczenie kuponów z nocki, a tu rano patrze na bahu nie ma już tego spotkania, po paru chwilach znalazłem info że malaga odpuszcza puchar.

Jak bym miał gdzie to bym zaryzykował nawet czystą 1
Najlepsze jest to, że od rana w naziemnych nie było, tylko prof miał to w ofercie. Jednak wchodzę tuż przed południem, sprawdzam i co? nie ma już, a rano był śliczny kurs 2.20 na 1. Jedynie chyba zakład trzyma bwin. Czy info okaże się pomocne i skuteczne, zobaczymy ;)
Zamer
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom