>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własna Progresja na kurs 4

gajin 150

gajin

Użytkownik
strzal nr
1 12:00 Suwon Fmc- Hwacheon kspo ( Koreanskie kobiety)
weszlo

601jednostek na +
Tak się składa, że akurat miałem ten mecz przed oczami.
Gol padł w 45 minucie, kursy były na maksa zaniżone, ze względu na dzikość meczu. kurs 3.00 to ty mogłeś dostać w 41 minucie dopiero i powiedz mi, że wszedłbyś w mecz za realną kasę na 4 minuty meczu... Takiego wała.

Tak więc swoje &quot;testy&quot; możesz sobie zapisywać na karteczkach w domu i wsadzić tam gdzie małpka schowała orzeszek, bo to najlepsze do czego się nadają. Albo zagraj za prawdziwe pieniądze, albo załóż sobie blogspota do takich wypocin...
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Kolego gol padl w 45 min. tak jak bylo mowione ze gramy kurs 4 wiec nie wiem co tak sie spinasz
i nie mow mi jak mam zyc ????
po 1: nie jestem Twoim kolegą
po 2: w tym meczu nie było kursu 4 na gola w 1 połowie
po 3: obrażasz inteligencję moją i innych użytkowników tego forum swoimi bzdurami, toteż sprzeciw jest zasłużony i na miejscu
 
F 0

footballfan88

Użytkownik
Drogi użytkowniku tego forum ok przepraszam za &quot;Kolege&quot;
Próbujesz mi zarzucic ze nie bylo kursu 4 przeciez wiesz o tym ze byl ok akurat w tym meczu okolo 40min ale byl. Gol padl w 45 + wiec jakby nie patrzec weszlo wedlug mojego systemu.
Jesli przejzysz sobie dokladniej caly temat to zauwazysz sam ze nikogo nie obrazam tylko
odpowiadam na ataki wszystkich fachowcow ktorzy proboja sprowadzic mnie do parteru.Bzdury to mowia politycy w sejmie.
Rozumiem masz swoje zdanie wlasna opinie
ale zrozum to człowieku ze tez tak mam
i nie dam sobie wmowic. Tymbardziej ze nikomu sie nie wcinam tylko robie swoje.
Pozdrawiam
 
F 0

footballfan88

Użytkownik
#Firel - az tak Cie to boli ??
Zanim zaczne to chce nabrac troche doświadczenia. i z kazdym dniem idzie mi lepiej.
Na samym poczatku byla mowa ze nie chce aby ktokolwiek to gral poniewaz temat powstal z czystej zajawy
aczkolwiek gdyby ktorys z użytkowników spróbowal grac wedlug calego planu to dzis bylby do przodu 601 jednostek
Pozdrawiam
 
F 0

footballfan88

Użytkownik
#Caranthir
najpierw musze osiagnac poziom 662jednostek.
Jesli to wyjdzie to mysle ze skusze sie na to aby
zainwestowac kapital i wrzucac screeny z zagranych meczy.
 
F 0

footballfan88

Użytkownik
dzieki gargas ze chociaz Ty we mnie wierzysz ???? . mam troche inna wizje na próbe zdobyczy w zakladach bukmacherskich wszystko czas pokaze jak to dalej sie rozwinie
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
#Caranthir
najpierw musze osiagnac poziom 662jednostek.
Daję Ci teraz 61 jednostek, masz razem 662. Graj teraz za gotówkę.

Moje jednostki, które Ci dałem, są tak samo realne jak te które Ty zarobiłeś, więc nie powinno być problemu?
 
Do góry Bottom