>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VTB / Adriatic League

Status
Zamknięty.
K 276

koguttt

Użytkownik
Witam, wypatrzyłem na dziś kolejne spotkanie, które w moim odczuciu może skończyć się wysokim wynikiem, mianowicie mecz Volgogradu z VEF Riga. Drużyna gospodarzy na ostatnie 10 spotkań znalazła recepte jedynie na Zaragoze, wygrywając zarówno u siebie i na wyjezdzie, dzięki czemu za 3 dni zagrają mega istotne spotkanie o awans do kolejnej fazy Eurocup z Romą, które muszą wygrać, bo kończą rozgrywki wyjazdem z mocną Cedevitą i tu najprawdopodobniej będą baty. Widać że bardziej skupili się na tych prestiżowych rozgrywkach , w pucharze VTB 6 porażek z rzędu i play-offy się coraz bardziej oddalają. Dziś na przeciw staje drużyna VEF Riga, która nie ma problemu z graniem na 2 fronty, w lidze łotewskiej idą im na rękę, podczas gdy np. drużyna Ljepali ma rozegranych 19 spotkań, VEF tych spotkań rozegrało 7. Forma w porównaniu do drużyny rosyjskiej bardzo dobra, wygrana na wyjezdzie z jednym z pretendentów do wygrania ligi łotewskiej, Liepają (87-95), wcześniej robiące na mnie spore wrażenie wyjazdowe zwycięstwo z bardzo doświadczoną ekipą z Nymburga i kolejny wysoki wynik (84-90), jeszcze wcześniej również spore wyniki (85,88,87,98). Celując w over nie ukrywam że liczę na spory wynik drużyny łotewskiej, niedawno pokazali że potrafią grać wyjazdy w Rosji (81-88 z Enisey). Myślałem o pograniu jakiegoś handi w strone gości, jednak nie jestem pewny co dzisiaj pokaże na parkiecie drużyna Volgogradu, możliwe że podbudowani zwycięstwami z Hiszpanami zagrają dziś bardzo dobre spotkanie i handi szlag trafi. Dużo pewniej w moim odczuciu pograć overek, do tego linie moim zdaniem lekko zaniżone, liczyłem na około 162 pkt przy równych kursach.
Volgograd - VEF Riga over 156.5
kurs - 1.85
bet365
godz. 14
 
K 276

koguttt

Użytkownik
witam, dziś chciałbym przedstawić swoją wizję na temat meczu Saratova z Nowgorodem, gdzie spodziewał bym się sporej ilości punktów. Zarówno jedni , jak i drudzy notują ostatnio wysokie wyniki (poza meczem Saratova z Frankfurtem). Saratov fakt że po dogrywce, ale 108 pkt z Den Bosch, 101 przeciwko Khimkom(!). Niżny w pucharze VTB ostatnio poległ 101 - 76 z Kalev, myślę że będą sie chcieli zrehabilitować . Mecz z Olympiacosem za 4 dni w domu, także jest troche czasu i nie trzeba lecieć na 2gi koniec Europy.
Saratov - Niżny over 175 ✅✅
kurs - 2.07
pinnacle
godz. 15
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
K 276

koguttt

Użytkownik
Dziś znów popróbuje coś z ABA League, już tradycyjnie będzie to over. Mianowicie chodzi o spotkanie Partizana z Levskim. Linie, jak to zazwyczaj w tym pucharze ustawione nisko, przy równych kursach mamy mniej więcej 147.5 pkt. Wydaje mi się że obie drużyny pokryją spokojnie ten overek, a dokładniej że goście rzucą więcej punktów, niż wskazywał by kurs na gospodarzy (1.01). Levski w lidze bułgarskiej zajął dobre 2 miejsce, mają chwile na oddech i liczę że dziś &quot;zechce im sie grać&quot;. Ostatnio notują dobre wyniki, 2W(92 i 77pkt) a Beroe czy Lukoli to mocne zespoły, wcześniej przegrana z Cedevitą, ale po walce, 78-95(kurs na Cedevite 1.02). Partizan ostatnio niski wynik, ale potrafią mieć też overowe mecze. Jak już mówiłem licze głównie na gości, gospodarze też swoje dorzucą.

Partizan - Levski over 151.5 ✅✅
kurs - 2.16
bet365
godz. 18
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kalev/Cramo(-1.5) 2.23 4/10 Pinnacle ✅ 65:75 OT
Trzeba próbować na Kalev bo po przyjściu Pecherova ten zespół wygląda ciekawie.Samara straciła Scottie Reynolda i Jelinka i w tym momencie tylko Berzins wyróznia się z tego składu.Ciężko sie gra w ich hali ale mimo wszystko Kalev w tym momencie wygląda zdecydowanie lepiej.To co zrobili ostatnio z Novgorodem(110:76) budzi szacunek i moim zdaniem w dzisiejszym meczu mają dużą szanse na kolejną wygraną.
Edit: Skuteczność dzisiaj fatalna a do tego faulują jak *****ani.Nie ogarną tego na bank.
1/12 za trzy hah, a to ich najmocniejsza broń
Edit2: ogarneli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cedevita 2.40 2/10 bet365 ⛔ 82-81
Czas zaczac najwazniejsze rozstrzygniecia w Lidze Adriatyckiej. Pierwszy mecz to Buducnost - Cedevita, potem Red Star zagra z Partizanem. Latwo wskazac faworyta w drugim spotkaniu, gorzej jesli chodzi o rywalizacje Budu z zespolem z Zagrzebia. Ogolnie mysle, ze Cedevita jest troszke lepszym zespolem. Ogladalam pare meczow Buducnosci w pucharach i chlopaki mnie kompletnie nie przekonuja. Ponizej oczekiwan gra Dasic, slabo wyglada nawet Cook, zdecydowanie poprawil sie JR Reynolds ale to troche malo nawet majac pomoc Sehovica i Planinica. Cedevita ma szerszy i duzo ciekawszy sklad: Ukic, Tomas, Bilan, Arapovic, Ramljak, Pilepic, Gordic, Babic, Delas, Zubcic, Barac. Oni mi sie bardziej podobali w Eurocup. Jesli chodzi o Adriatic no to bilans byl bardzo podobny: Buducnost 19-7 a Cedevita 18-8. Wiadomo, ze Podgorica gra dobrze glownie u siebie dlatego sa faworytami wedlug bukow, ja uwazam, ze czysto sportowo goscie sa lepsi i skoro jest kurs 2.40 to warto isc w ta strone.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cedevita 1.50 3/10✅
Cedevita -4.5 1.88 1/10✅
bet365
Przegrala Cedevita oba mecze w Podgoricy takze nie wyglada dla nich ten polfinal zbyt dobrze. W pierwszym spotkaniu pechowa wtopa 82:81 swietny mecz Savovica i Reynoldsa ale reszta potwierdzila brak formy. W drugim meczu rowniez zacieta rywalizacja, remis do polowy a ostatecznie Buducnost wygral 81-76. Pare bledow w obronie i 11 trojek zdecydowaly. Cedevita za trzy 5/22 wiec czego sie spodziewac. Nic nie gra Planinic wiec jesli tego nie wykorzystaja w Zagrzebiu to bede w szoku. Repesa troche za duzo rotuje 11 gralo w drugim meczu a Tomas czy Bilan zdecydowanie za krotko. Ciekawie tez w drugiej rywalizacji Partizan wygral jeden mecz z Red Starem i maja 1-1 a teraz gospodarzem bedzie Partizan takze tego nie ruszam bo to piekielnie ciezki mecz do wytypowania. Calkiem mozliwe, ze Red Star odpadnie z rywalizacji.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Na dzisiaj z ligi ABA proponuje zagrać w strone Cedevity. Wczoraj posłuchałem Roxy i ładnie ogarneli , mimo że przegrywali 15-29 po 1 kw., to wygrali 85-57. Myśle że dziś spokojnie mogą pokryć handi wystawione przez buków, wydaje mi się że Buducnost może odpuścić troche i zbroić się na 5 mecz u siebie.

Cedevita (-8.5) - Buducnost 1⛔⛔⛔ 88-85

kurs - 2.16

pinnacle

godz. 19
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Po udanej wizycie w Izraelu zapraszam na 1 mecz finałowy w pucharze ABA, w którym Crvena Zvezda zagra z Cedevitą. Tradycyjnie już szukam okazji do zagrania overu punktowego i w tym meczu wydaje mi się on prawdopodobny. Gospodarze prezentują ostatnio solidną dyspozycje, narobili nawet stracha Panathinaikosowi, który przez porażkę drżał o awans do samego końca. W dwóch ostatnich wyjazdowych meczach nawrzucali Partizanowi 95 o 81 punktów, natomiast goście tylko ostatni meczu underowo(70), wcześniej kolejno 88,85,76,81. Faworytem wydaje mi sie drużyna Crveny, która powinna odskoczyć w początkowych minutach meczu, gościom nie pozostanie nic innego, jak gonić wynik grając szybsze akcje, powinniśmy też zobaczyć solidną dawkę rzutów osobistych. Linia wystawiona przez buków w moim odczuciu nie jest wysoka.


Crvena Zvezda - Cedevita over 148.5⛔⛔⛔ 68-59 scenariusz meczu się sprawdził, zawiodła skuteczność rzutów

kurs - 1.79

pinnacle

godz. 21
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Unics Kazan +8.5 vs Lokomotiv Kuban po 1.769 w 5Dimes &lt;-----Powinno byc IZI. ⛔
Unics 4.00 w Bet365 &lt;------ Dla odwazniejszych⛔
Idac w zasade ze wejdzie mi 1.7+ a kurs 1.1 nie wejdzie w tasiemcu, wiec az sie prosi grac na Unics z handicappem. Obecna forma niby pokazuje nam ze warto grac na Lokomotiv, ale H2h to juz kompletnie inna bajka. Na 20 spotkan, Lokomotiv u siebie wygral tylko 6 i ani razu 2 razy pod rzad. Matematyka mowi szanse sa 50/50 na wygranie 2 meczy pod rzad, rozsadek ze Lokomotiv MUSI sie przelamac, ale serce za Unics w czysty win lub handi. Unics moze nie zachwyca na wyjazdach, ale widac ze pojedynki sa zaciete, i majac 0:1 w plecy, beda robic wszystko co mozliwe zeby wyrownac walke w playoffach. Kolejny aspekt to taki ze w kolejnej rundzie zapewne beda Khimiki z dorobkiem 3;0, i watpie w taki sam bilans Lokomotivu a wiec Unic MUSI cos ugrac. To mecz praktycznie o wszystko bo przy 2:0 juz nie bedzie co zbierac.

Ps. 29:10 w rzutow osobistych i tyle w temacie.... Unics o wiele lepsza druzyna.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zenit - NN over 155 1.83 3/10 pinn
⛔ 140 zamulili mocno
Decydujacy mecz o awansie do 1/2 finalu gdzie czeka juz CSKA Moskwa. Bardzo dziwnie wyglada ta rywalizacja, obecnie jest 2:2. Trzy dni temu Novgorod gral u siebie jakby wygrali byloby 3-1 i awans, czemu w domu nie potrafili ograc Zenitu? Bog jeden wie. Bagatskis dziwnie rotowal skladem, krotko gral Mekel a reszta po 20 pare minut. Przede wszystkim deska zdecydowala bo Zenit wygral 34-30 ale az 11 zbiorek ofensywnych i dzieki temu, ze ponawiali akcje to oddali 11 rzutow wiecej skutecznosc podobna. Trener Karasev tez rotuje skladem jak powalony kompletnie inna piatka grala we wczesniejszym meczu tak ciezko tu cos przewidziec. Zenis ma szanse na wans wykorzystujac przewage parkietu ale cos mi sie wydaje, ze to wcale nie bedzie atut, zdecyduje raczje forma dnia poszczegolnych zawodnikow. Potencjal w ataku obu druzyn jest ogromny wiec zdecyduje sie na overa 155. Na parkiecie zobaczymy dzis takich graczy jak Borovnjak, Hodge, Kulagin, Stephens, Landry, Parakhouski, Mekel, Rochestie, Thompkins az sie prosi o punkty.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Khimky(-3.5) 1.82 3/10 ⛔
Khimky - CSKA to jedyny rozsadny final VTB. Akurat CSKA zawiodlo w pucharach, Khimky wrecz przeciwnie. Oczywiscie to inny poziom ale jednak ma to znaczenie. Poki co Khimky musza pokonac Lokomotiv aby awansowac do finalu. Pierwszy krocz zostal zrobiony dwa dni temu. Druzyna Rimasa Kurtinaitisa wygrala 76-75. Teraz juz powinno byc latwiej, wiadomo, ze te pierwsze mecze bywaja klopotliwe. Khimky wyglada bardzo dobrze ekipa napakowana super zawodnikami, ostatnio w piatce wyszedl Vyaltsev, Rice, Monya, Davis i Sheleketo, lawka piekielnie mocna: Claver, Koponen, Popovic i inni. Weldug mnie Lokomotiv juz nic w tym sezonie nie ugra, zawalili puchary i wiecej nie da sie z tej druzyny wyciagnac. Czas na wymiane tego skladu. W pierwszym meczu i tak mieli niezla skutecznosc za dwa, raczej tego nie powtorza.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Khimky 2.99 2/10 maraton
⛔
Pewne mecze sa po prostu niewytlumaczalne. Khimky zagraly bardzo slabo w drugim meczu z Lokomotivem, mamy 1-1 i rywalizacja przenosi sie do Kubania. Duzym problemem Moskwy jest napewno obrona, Lokomotiv gra na wysokiej skutecznosci nie dlatego, ze sa wspaniali ale dlatego, ze Khimky zle bronia. Za to rzutowo gospodarze wygladali beznadziejnie. Rice zamiast liderowac to robi 1/13 z gry, duzo pudel Popovica i Monyi. To nie byl dzien Khimek. Spotkanie w Kubaniu to dla mnie klasyczne 50 na 50. Mocniejsze sa Khimky ale zawiedli u siebie i teraz jest wyjazd takze nie mozna ich traktowac jak faworytow. Z drugiej strony Lokomotiv nie jest az taki mocny wiec spokojnie mozna tam wygrac. Nie wiem czemu nie gral Davis, Claver za krotko mimo to deska wygrana ale zdecydowanie wiecej powinni grac pod kosz, maja dobrych centrow. Mam nadzieje, ze Rimas ogarnie ta druzyne przed trzecim meczem, kurs zaskakujaco wysoki wiec probuje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Khimky - CSKA(-7) 1.90 2/10 maraton ✅
Khimky dalo prawdziwy popis w rywalizacji z Lokomotivem. Totalnie bezjajeczny zespol, meczyli sie piec meczow a to rzucali ponad 90 a to 50 przedziwny, chaotyczny zespol, kompletnie niepoukladany. Nie wiem jakim cudem oni wygrali puchar i skad taka zapasc bo akurat trenera maja solidnego, ktory slynie z ulozonej koszykowki z tylu. Poki co w finale VTB jest 2-0 dla CSKA i mysle, ze szybko sie te rozgrywki zakoncza. W pierwszym meczu CSKA rozgromilo rywalo 89-62, dwa dni pozniej bylo 94-81. Nie maja Khimky szans z taka gra, CSKA w pelni kontruje te mecze. Do polowy mieli +10 i grali swobodnie. Nie ma zadnej pozycji na ktorej gospodarze mieliby przewage wiec mysle, ze dzis bedzie 3-0. Stawiam kolo 10 na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom