>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

VTB 2012/13

Status
Zamknięty.
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar VTB, godzina 13:00
Spotkanie: Donetsk - Lokomotiv Kuban
Typ: połowa/koniec Lokomotiv Kuban/Lokomotiv Kuban
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 13:00 w koszykówce, a konkretniej w Pucharze VTB Promo w ramach Play Off odbędzie się spotkanie Donetsk - Lokomotiv Kuban. Gospodarze to ekipa z Ukrainy, goście to z kolei drużyna z Rosjii, i od razu faworytem są goście, bo wiadomo że koszykówka w Rosji stoi na wyższym poziomie niż na Ukrainie. Gospodarze to 6 ekipa sezonu zasadniczego na Ukrainie, jednak swoją przygodę z Play Off już zakończyli przegrywając rywalizację z ekipą Azovmash Mariupol 4:1. Donetsk jest w średniej formie ostatnie 10 meczy to 5 zwycięstw, oraz 5 porażek. Do kolejnej rundy w pucharze VTB dostali się z ostatniego miejsca premiowanego Play Offem, czyli 6 pozycja, ekipa z Ukrainy osiągnęła 9 zwycięstw oraz 9 porażek. Zdecydowanie lepiej grali u siebie gdzie wygrali 7 spotkań, a przegrali tylko 2. Mimo wszystko ekipa z Ukrainy nie jest ostatnio w formie skoro z 5 ostatnich meczy o stawkę przegrali aż 4. Ich rywal to zespół z Rosji, czyli Lokomotiv Kuban. Ostatnie 10 meczy Rosjan to 6 zwycięstw, oraz 4 porażki jednak porażka z Valencią, czy też z CSKA Moskwa nie powinna dziwić bowiem są to jedne z najlepszych ekip w Europie. Ogólnie Lokomotiv Kuban to obecnie 5 ekipa ligi Rosyjskiej, 9 zwycięstw oraz 8 porażek jednak rywalizacja tu jest ciężka są takie ekipy jak CSKA Moskwa, Khimky Moskwa, czy też Petersburg. Lokomotiv Kuban w pucharze VTB w grupie znajdował się w grupie B i zajął w niej 3 miejsce, lepsze były tylko naprawdę klasowe ekipy czyli: Zalgiris Kaunas oraz CSKA Moskwa. Na wyjeździe w tym Pucharze zespół ten spisywał się dobrze: 6 zwycięstw, oraz 3 porażki przegrali oczywiście z CSKA, oraz zespołem z Litwy. To, że Lokomotiv Kuban to mocna ekipa pokazał Eurocup, gdzie w półfinale wyeliminowali Valencię, a w finale pewnie pokonali Bilbao 75:64. Ja w dzisiejszym meczu stawiam na Rosjan, są w lepszej formie niż gospodarze, na dodatek w Rosji koszykówka stoi na wyższym poziomie, a że Lokomotiv Kuban potrafi grać w pucharach pokazał Eurocup. Jeśli nie będzie żadnej niespodzianki, to Lokomotiv Kuban wygra to spotkanie wygrywając już po pierwszej połowie, a w pozostałych dwóch kwartkach kontrolować swoją przewagę. Są takie zespoły w koszykówce, gdzie po samych nazwach idzie wskazać faworyta, w konfrontacji ukraińsko - rosyjskiej, zawsze będę stawiał na tych drugich obojętnie z jaką ekipą będą grali, bowiem są to zespoły zazwyczaj mocne tak jak ich liga, widzieliśmy jak Rosja się zaprezentowała na Igrzyskach, a Ukraina? Nie wiem nawet czy była, stawiam zdecydowanie na gości do przerwy i na koniec.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czy tylko mi się wydaje,że kurs na Kubań jest trochę zawyżony?? Osobiście stawiam Lokomotiv troszkę wyżej niż Unics. Handicap +8,5 naprawdę fajnie wyglądał. Ja bym tu dał jakieś max 4,5.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Tak, jestem podobnego zdania. Kubań stał się ekipą klasową, zresztą, mówimy o zwycięzcy Eurocupu. Moim zdaniem jak najbardziej do pobrania, chyba że oleją VTB...
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka VTB
Spotkanie: Unics Kazan – Lokokomotiv Kuban
Typ: Kuban
Kurs: 3,05
Bukmacher: Expekt

QF ligi VTB niezwykle interesujące spotkanie. Zacznę od statystyk. Kuban nie wygrał z Kazaniem od 8 spotkań ( od marca 2011). Liczę dzisiaj na niespodziankę i przerwanie tej fatalnej serii. Tym bardziej ,że w wielu spotkaniach , wynik decydowała się do końcowych sekund meczu. Minimalnie wyżej cenie ekipę Kubania , która już w tym sezonie osiągnęła wiele (puchar Eorucup i zagwarantowany udział w Eurolidze . Kadra wygląda imponująco Caltahes,Jasatis,Brown,Hendrix, Marić i co najważniejsze ekipa z tymi nazwiskami funkcjonuje dobrze i sporo spotkań wygrywa. UNICS też posiada dobrą kadrę, jednak jak dla mnie gorzej zgranych i ciut słabszą ławką rezerwowych. Do tego dodam ,ze w Kazaniu za zdobywanie pkt. jest odpowiedzialna niemal cała ekipa i często pkt. są rozłożone na wszystkich zawodników w drużynie. W Kubaniu wygląda to trochę inaczej , bo zdecydowanie rolę liderów zajmują Calathes i Brown i to oni są w głównej mierze odpowiedzialni za zdobywanie pkt..
Liczę dzisiaj na mocne postawienie się Kubania, jestem zdania ,że zależy im na VTB , a co bardziej pokonaniu w tym QF można napisać odwiecznego rywala Kazania. Jestem przekonany, że do tego spotkania podejdą z pełną koncentracją i zaskoczą gospodarzy i po prostu wygrają , myślę że po takim kursie można jak najbardziej spróbować.
I jeszcze jedna ważna sprawa, która na tym poziomie może mieć dość spore znaczenie. Kazan w przeciągu miesiąca (15-kwiecień-15 maj) rozegrał tylko 2 spotkania, można powiedzieć o dość niskiej stawce (29.IV i 8.V) w lidze rosyjskiej. Kubań znacznie więcej spotkań rozegrał do tego grali o stawkę , jak chodź by 1/8 z Donetskiem. Przy tak wyrówanych ekipach ,na pewno może to mieć znacznie. Tym bardziej ,że z przed meczowych wypowiedzi trenera Unicsu jasno wynika, że trochę nie wie czego może się spodziewać po ekipę i jak z formą. 3/10
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Khimki - CSKA
dziś wziąłem pod lupę spotkanie Khmiek z CSKA. Moim zdaniem Khimki są w stanie dzisiejszy mecz wygrać. CSKA w tym sezonie zawodzi. Niby są klasowi zawodnicy, ale Messina widocznie ma problemy ze złożeniem wszystkiego do kupy. Za to ich rywale zza miedzy rozgrywają całkiem przyzwoity sezon, i są mimo wszystko ekipa doświadczoną. Teodosic nie jest rozgrywającym, który może znaleźć wspólny język z Messiną, popełnia dużo niepotrzebnych decyzji. Liczę na to, że dziś Khimki wykorzystają szansę i wyślą CSKA do domu, są ekipą dobrze poukładaną i bardziej wyrównaną. CSKA ma za sobą niepowodzenie w Eurolidze, ostatni mecz oddali w końcówce. Liczę dziś na zwycięstwo Khimek.
Khimki - CSKA @ 2.30
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Tak gwoli Milosa to się połamał w meczu nr 2 i raczej next 4 miesiące ma z głowy. Jackson gra chyba na PG większość czasu, bo do dziadka Papaloukasa się Messina nie może przekonać
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Co myślicie o meczu CSKA-Kuban?? Betcity dało linię na handi 9,5 i myślę,że to całkiem spoko jeśli chodzi o gości. W tym sezonie grały oba zespoły 2 razy i w obu lepsza była CSKA ale teraz nie zagra Teodosic a w jednym ze spotkań rzucił 24pkt i za jego sprawą CSKA wygrało różnicą 11pkt.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ominąłem kontuzje Teodosica, kompletnie wyleciało mi z głowy jego zdjęcie o kulach z fanpage na facebooku ????
Co do Kubania to spore handi, godne wzięcia. Od początku uważam że w ekipie Kubania widzę solidną ekipę na walkę nawet w Eurolidze.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
CSKA-Kubań
Kubań +7,5 1,95 2/10⛔
Kubań +12,5 1,42 5/10✅
betcity

Wczoraj goście w samej końcówce byli bardzo blisko ale:
Stat of the Game
4 – Lokomotiv-Kuban’s final four possessions ended in turnovers. The visitors were just one step from tying the game or taking the lead, but couldn’t put it together on offense when they needed to most.
Dodatkowo słabiutko rzucali za 3pkt. 5/18 to słabo i powinni to poprawić. Dzisiaj powinien być scenariusz podobny a jeśli Kubań lepiej rozegra ostatnie posiadania to może być niespodzianka.

--------------------
Trochę źle stawki dobrałem i wyszedłby z tego minimalny ✅ ale w sumie i tak fajnie,że weszło. W 3-ciej kwarcie Kubań był już na -4 ale ich dobra obrona na nic się nie zdawała bo w ataku pudłowali i trochę za dużo kombinowali. Później Weems trafił 3 razy za 3 pod rząd i było nagle -14 i po meczu. No ale fajnie,że weszło w ostatnim rzucie w meczu ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lokomotiv - CSKA 2 1.70 3/10 bet365

under 142,5 1.64 3/10 marathon

Nie jest to udany sezon dla CSKA, mają szanse wygrać VTB więc warto powalczyć. Finał, na razie 2-1 dla Moskwy.

CSKA - Lokomotiv 72-65
CSKA - Lokomotiv 64-54
Lokomotiv - CSKA 69-58

Underowo chlopaki graja wiec te 142,5 dosc bezpieczne. CSKA to trochę lepszy zespol nawet bez Milosa. Jackson sobie rozgrywa, jest Micov jest Weems ma kto grac chociaż wiadomo, ze rotacja mniejsza. Jakis tam luz jest bo w razie wtopy wracaja do siebie ale wiadomo, ze lepiej to teraz wyrac. Lokomotiv to niezly zespol ale nie do konca mnie w VTB przekonuja. Trener w tych rozgrywkach mocno rotuje skladem. Hendrix ostatnio 5minut, Baron 6 minut, za to grał wiecej Zubkov i Grigoriev.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom