>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VTB 2012/13

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec - BC Donetsk
Typ: PGE ✅ 83:81 ✅
Kurs: 1.95
Buk: Marathonbet
5/10

Drużyna ze Zgorzelca ogromnie podbudowała swoje morale po niezwykle ważnym meczu w Zielonej Górze.
Gospodarze występowali w roli faworyta, jednak goście od początku meczu narzucili swój własny rytm i to gospodarze musieli nadrabiać straty przez cały przebieg meczu. Słabych punktów wśród zgorzelczan było jak na lekarstwo, zaś Turów niemalże ośmieszał w wielu akcjach prowizoryczną obronę Stelmetu.
Drużyna z Ukraina tydzień temu w ramach EuroCup rozgrywała mecz w Sopocie. Trefl przegrywał momentami nawet ponad 15-punktami, jednak zrywu dokonali niemalże w ostatnich 10 minutach, ostatecznie wygrywając mecz 77:67. Wśród dzisiejszych gości występuje doskonale znany Darius Songaila, a do tego znany również z polskich występów D&#39;or Fischer, który występował jeszcze później w Realu Madryt.
W Ukraińskiej ekstraklasie BC Donetsk okupuje środkową część tabeli z bilansem 7-8. Tak jak wiele ukraińskich zespołów w pucharach, budżet nie idzie w parze z indywidualnościami, których wśród dzisiejszych rywali polskiego zespołu nie brakuje.
Ich styl gry, to indywidualne akcje, które idzie zatrzymać skuteczną obroną - co Trefl już udowodnił, wracając z bardzo dalekiej podróży w tym meczu.
Koszykarze Turowa mają szansę odnotować drugie zwycięstwo w ramach VTB. Szczególnie dwie bolesne porażki z Tallinem Kalev oraz Krasnye Krylia - przegrane ostatnim rzutem w ostatnich sekundach meczu.
Problemem gości powinna być również wąska ławka, czego nie można powiedzieć o Turowie, bo ostatnio zgorzelczanie prezentują bardzo wysoką formę, a szczególnie ich liderzy - Jackson, Chyliński, a do tego wsparcie od Kuliga, Cela i Zigeranovica.
Nie można zapomnieć o ostatnim występie Aleksica, który wg. mnie jest jednym z najgorszych rozgrywających w lidze, przeciwko Stelmetowi bardzo udanie kierował zespołem. Jeśli uda się powtórzyć taki mecz ponownie, to Turów będzie bliżej zwycięstwo, bo ma za sobą kibiców i przewagę parkietu.
Po takim kursie warto zagrać na gospodarzy, którzy są w gazie, a ich gra zespołowa przeciwko Stelmetowi zrobiła nawet ogromne wrażenie na kibicach Zielonej Góry, którzy byli licznie zgromadzeni na hali CSR.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VEF Ryga(+3.5) 1.99 Marathonbet ⛔
Ryga jest tu stawiana w wroli grubego doga i ja sie z tym nie zgadzam.Ile to już razy Ryga wychodziła na przeciw oddsmakerom i wygrywała mecze które miała przegrać.Buki wciąż nie doceniają tego zespołu i zapominają o wygranej w VTB nad Żalgirisem.U siebie są niezwykle grozni i taki Kubań który gra falami nie jest jakimś rywalem z wyższej półki którego VEF nie jest w stanie ograć.
Dwa punkty brakły,frajersko rozegrana IVQ.Po powrocie z 0-11 w III odwalili numer w IV.To juz chyba 40sty mecz uwalony w IVQ...bez komentarza
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Petersburg - Donieck under 143 1.88 Marathonbet ✅✅✅ 59:63
Wow nie spodziewałem sie takiej lini.Przecież zarówno Petersburg jak i Donieck to dwa świetnie broniące teamy.Nie zdziwie sie jak padnie tutaj ledwo powyżej 120pkt.O defensywie Petersburg już kiedyś pisałem przy okazji meczu z Ulm.Jednak Ulm gra szybko a Donieck to nieco inna ekipa i ja tutaj widze brzydki mecz i mnóstwo przestrzelonych pozycji.Na siedem spotkań Petersburg w VTB tylko w jednym padł over a był to mecz z grającym szybko Azovmashem na ich parkiecie.Donieck poprawił ostatnio gre dzięki lepszej obronie gdzie udało im sie nawet wygrać z Kubaniem na wyjezdzie.Maks 138pkt tutaj padnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lietuvos Rytas(-3.5) 1.97 Marathonbet ⛔
Dawno nie było VTB to czas coś zagrać bo oferta szeroka.Wybrałem jak zwykle mecz najtrudniejszy :] Rytas zmierzy sie z żelazną defensywą Zdovca i ma szanse na wygraną ponieważ Petersburg przyjedzie na Litwe osłabiony.Jakiś czas temu zespół opuściła ich największa gwiazda Patrick Beverley.Patrick był prawdziwym liderem tego zespołu, kimś na kim Zdovc mógł polegać w ciężkich momentach.Teraz będzie grał w Houston Rockets a Petersburg pilnie potrzebuje kogoś na jego miejsce bo w tym momencie ich szanse w pucharze europy znacznie spadły.Petersburg gra od jakiegoś czasu bardzo słabo, jeszcze przed świętami męczarnie z Donieckiem czy Turowem świadczą o małej zadyszce drużyny Zdovca.Bardzo ważną kwestią przeciwko gościom jest poprzedni mecz inaugurujący rozgrywki VTB wygrany przez Petersburg 75:48!!! Tak, brzmi zabawnie bo niby czemu taki blowout ma być argumentem przeciwko Petersburgowi ???? W tamtym spotkaniu Rytas grał bez 4 zawodników a połowa składu grała z silnym bólem brzucha, mecz starano ise przełożyć jednak zagrali i wynik był tylko odbiciem stanu w jakim znajdował sie cały zespół.Dlatego teraz Rytas jest żądny rewanżu i do tego meczu przystąpią w 100% nakręceni.Pełny skład i gorąca hala, handi 3.5 mnie zadowala.Rytas +8
Nymburk(-6) 1.97 Marathonbet ⛔
Podobnie jak wyżej będzie to rewanż za pierwszy mecz który czesi przegrali 82:66.Jednak wtedy Nymburk nie był jeszcze w pełni ustabilizowanym zespołem, nie był też tak mocny jak teraz.Dużo sie zmieniło od tamtej pory, doszli m.in doświadczony Rado Rancik czy Jiri Welsch a także Tweety Carte.Odeszli Coleman, Tapoutos i AJ Abrams.Nymburk toczy bezpośrednią rywalizacje z NN o play offy w tej grupie i zwycięstwo jest konieczne w tym wypadku bo są zaraz po NN na siódmym miejscu.Wielkim atutem czechów jest własny parkiet, NN to nie jest zespół który gra nadzwyczajnie na wyjazdach a teraz są dodatkowo jeszcze w sporym kryzysie co z pewnością będzie starał sie wykorzystać doświadczny czeski zespół.Nymburk +10
Miałem okazje ogladać mecz czechów który ewidentnie im nie wyszedł.Wyglądało to wręcz tragicznie kiedy Nymburk nie trafiał z najprostszych pozycji.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Unics Kazań ML 1.55 NordicBet ✅✅✅ 63:74
Zdecydowanie ide w kierunku Kazania, nie wiem jakim cudem ja nie zauważyłem tego spotkania wcześniej.Dwa tygodnie przerwy miał Petrovic i dzisiaj prawdopodobnie jego drużyna odniesie kolejne zwycięstwo.Donieck jest zgruzowany, zespół opuścił Doron Perkins i w tym momencie mogą sobie pozwolić jedynie na mistrza Ukrainy ale o to rówież będzie ciężko bo liga jest niezwykle wyrównana.Ale nie o tym chciałem, co mnie skłania ku gościom? Zdecydowanie lepszy zespół, bogata i szeroka rotacja, zdrowy Kelly Mccarthy i przerwa jaką mieli zawodnicy.Unics ostatni mecz rozegrał 21 grudnia, wtedy to zniszczył mocny Triumph wygrywając 93:68.Donieck od 21 rozegrał już siedem spotkań z czego już w nowym roku dwa.Unics zagra w tym mecu na sporej świeżości i jak znam ten zespół nie będzie mowy o odpuszczaniu.To jest zerspół świadomy własnej wartości i oni najcześciej grają na 100% dopiero z bardziej wymagającym rywalem a do takich z pewnością należy Donieck.Przypomne mecze z Turowem czy z Zastalem gdzie Unics grał na pół gwizdka i zupełnie olali tamte mecze.Dzisiaj powinno być zupełnie inaczej, kurs nie za wysoki ale mnie satysfakcjonuje.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Enisey Krasnoyarsk v Tsmoki-Minsk(+11,5) 1 1,85 ⛔


Przede wszystkim jest to typ przeciwko gościom, którzy w tym sezonie ligi VTB tylko z ekipą Neptunas przegrali po dogrywce, reszta to sromotne porażki różnicą 15-20 pkt i więcej. Enisey nie zachwyca w tym sezonie, ale cały czas trzymają styk z drużynami walczącymi o PO i wygrana dziś będzie absolutnym obowiązkiem i powinni to zrobić spokojnie różnicą ok 15 pkt jeśli nie więcej. W pierwszym meczu na Białorusi Enisey wygrał 79-65 mając już po pierwszej połowie praktycznie wygrane spotkanie.

edit: 4 kwarta dnooooo
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
7.01.13 / 14:00
Koszykówka, VTB Promo
Astana Tigers - Khimky Moskwa
Typ: 1
Kurs: 4,20
Buk: Sportingbet
Typ na pozór trochę dziwny bo w tabeli VTB Promo Khimky jest wiceliderem z bilansem 7-2 a Astana zajmuje siódme miejsce z bilansem 4-4. Jednak jest kilka argumentów, dla których stawiam na gospodarzy. Astana we własnej hali gra bardzo dobrze, w rozgrywkach VTB jak dotąd komplet 3 zwycięstw, Khimky na wyjazdach 2 porażki i jedna wygrana. Do tego pamiętajmy, że Rosjanie grają aktualnie na trzech frontach, w lidze, Eurolidze i Pucharze VTB. Nie ulega wątpliwości, że z tych wszystkich rozgrywek VTB ma dla nich najmniejszy priorytet, więc ewentualna porażka dzisiaj w Astanie jest według mnie całkiem prawdopodobna mimo, że buki raczej w taki scenariusz nie wierzą co widać po kursach. Ale tym lepiej dla grających. Khimky świetnie zaczęło drugą fazę Euroligi, 2 mecze i 2 zwycięstwa, w tym zaledwie 4 dni temu z Barceloną. Kolejna potyczka już 11 stycznia z Sieną. Ostatnio Khimky ma dość napięty grafik, często grywają co 3-4 dni. Euroliga jest w tym momencie najważniejsza więc całkiem możliwe, że kluczowi gracze będą dzisiaj w starciu z Astaną odpoczywać. Gospodarze powinni sami z siebie postawić również trudne warunki gościom bo tak jak mówie, we własnej hali ten zespół gra bardzo dobrze. W h2h prowadzi Khimky 2-1, ale ostatni mecz grany w Astanie wygrali właśnie Tigers 84:73. Było to prawie rok temu, ale w takich okolicznościach jak dziś, uważam, że są w stanie powtórzyć ten wynik, zwłaszcza, że Khimky nie będzie gryźć parkietu za zwycięstwo bo tak jak wspomniałem, na ten sezon mają ważniejsze priorytety. VTB jest na samym końcu w tej hierarchii celów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
7.01.13 / 14:00
Koszykówka, VTB Promo
Astana Tigers - Khimky Moskwa
Typ: 1
Kurs: 4,20
Buk: Sportingbet

Typ na pozór trochę dziwny bo w tabeli VTB Promo Khimky jest wiceliderem z bilansem 7-2 a Astana zajmuje siódme miejsce z bilansem 4-4. Jednak jest kilka argumentów, dla których stawiam na gospodarzy. Astana we własnej hali gra bardzo dobrze, w rozgrywkach VTB jak dotąd komplet 3 zwycięstw, Khimky na wyjazdach 2 porażki i jedna wygrana. Do tego pamiętajmy, że Rosjanie grają aktualnie na trzech frontach, w lidze, Eurolidze i Pucharze VTB. Nie ulega wątpliwości, że z tych wszystkich rozgrywek VTB ma dla nich najmniejszy priorytet, więc ewentualna porażka dzisiaj w Astanie jest według mnie całkiem prawdopodobna mimo, że buki raczej w taki scenariusz nie wierzą co widać po kursach. Ale tym lepiej dla grających. Khimky świetnie zaczęło drugą fazę Euroligi, 2 mecze i 2 zwycięstwa, w tym zaledwie 4 dni temu z Barceloną. Kolejna potyczka już 11 stycznia z Sieną. Ostatnio Khimky ma dość napięty grafik, często grywają co 3-4 dni. Euroliga jest w tym momencie najważniejsza więc całkiem możliwe, że kluczowi gracze będą dzisiaj w starciu z Astaną odpoczywać. Gospodarze powinni sami z siebie postawić również trudne warunki gościom bo tak jak mówie, we własnej hali ten zespół gra bardzo dobrze. W h2h prowadzi Khimky 2-1, ale ostatni mecz grany w Astanie wygrali właśnie Tigers 84:73. Było to prawie rok temu, ale w takich okolicznościach jak dziś, uważam, że są w stanie powtórzyć ten wynik, zwłaszcza, że Khimky nie będzie gryźć parkietu za zwycięstwo bo tak jak wspomniałem, na ten sezon mają ważniejsze priorytety. VTB jest na samym końcu w tej hierarchii celów.

Podbijam typ i od siebie dodam, że do ekipy gospodarzy dołączył ostatnio bardzo dobry strzelec Brion Rush z Elan Chalon, który w zeszłym sezonie był najlepiej punktującym zawodnikiem VTB. Stake oczywiście lekki bo pytanie klucz brzmi - na ile Khimki odpuści to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka VTB, 18:00 7.01
Kalev - Turow
typ; -3,5 Turow
1,85
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu ligi VTB, estonski Kalev Cramo na wlasnym parkiecie podejmie Turowa Zgorzelec. Bedzie to rewanz za pojedynek rozgrywany w Polsce, gdzie Estonczycy wygrali jednym punktem. Z reszta to jedyna wygrana druzyny Kalev w tym sezonie ligi VTB. Estonska ekipa wyraznie odstaje od reszty stawki. Polacy wyraznie zlekcewazyli rywala w pierwszym spotkaniu. Dzis nie powinni popelnic takiego bledu. Zgorzelczanie z reszta w obecnym czasie sa w lepszej dyspozycji, niz wtedy kiedy rozgrywany byl mecz. Ponadto Turow wzmocnil sie przez ten czas. Nie ma co ukrywac, ze o wiele wiekszy potencjal lezy po stronie druzyny ze Zgorzelca. Dzis zdziwi mnie inny wynik niz pewne zwyciestwo Turowa.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja Khimki? Na eurobaskecie pisali ostatnio, że tam strajkują gracze i jakiś deadline podali chyba na 15.01 jeżeli chodzi o kasę. Orientuje się ktoś jak to z tym strajkiem tam wygląda? Trenują czy jakieś większe problemy są? Może warto Turów dzisiaj w handicapie spróbować?


Tonight Khimky are playing Polish outfit Turow in the VTB league.the players announced that they will play this match but from tomorrow morning they won&#39;t attend practices.

eurobasket.com
Też ostatnio szukałem jakiejś informacji ale wygląda na to,że lepiej nie bawić się w handi na Turów . // xmarcinx
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Turów Zgorzelec - Azovmash
over 155
1.89
Pinnacle
5/10


Obie ekipy ligowe pojedynki rozegrały 18 stycznia. Azovmash na wyjeździe pokonał Donetsk 91:90, a Turów po szczęśliwych rzucie Piotra Stelmacha w ostatniej sekundzie, wygral zacięty pojedynek z Treflem Sopot.
Goście tak naprawdę mają mocną wyjściową piątkę: Lynn Greer, Manny Harris, Tadija Dragicevic.
Jeśli Turów myśli o zwycięstwie, to powinien wykorzystać fakt, że ostatnie dni, to goście podróżowali, a Turów mógł spokojnie się przygotować do tego spotkania.
Zabraknie ponownie Aleksica. Pisałem już kilka razy. Przy nim gra była bardziej statyczna. Teraz więcej czasu rozgrywa Micic, choć popełnia straty pod presją, to nadal jest groźnym strzelcem. Turów powinien bardziej ciężar rozkładać pomiędzy niskich zawodników, bo przy wysokich zawodnikach gości: Pecherov, Dragicevic, Raduljica będzie im ciężko, w walce zbiórki i tym samym solidną obronę.
Liczę na szybkie tempo spotkania.
Powodzenia!
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykowka VTB, 16:30 4.02. 2013
Khimki-Petersburg
typ; -7,5 Khimki✅✅
1,79
pinnacle

Mecz na szczycie VTB gr. A. Khimki podejmują na własnym terenie występujący w Eurocupie Petersburg. Przyjeżdzają na teren , gdzie gospodarz nie przegrał w tym sezonie na żadnym szczeblu ,Euroliga ,VTB i liga rosyjska. Khimki jako drużyna wyglądają naprawdę świetnie, śmiało można napisać ,że jest to obecnie jedna z najlepiej grających ekip w Eurolidze. Handi powinno zostać pokryte bez problemu, żadnych informacji o brakach kluczowych graczy w drużynach. Myślę , że mobilizacji nie braknie i zrewanżują się za Spartakowi za przegrany mecz w Petersburgu z początku sezonu w VTB.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykowka
VTB: Triumph - Zalgiris Kaunas 05.02.2013 16:30
typ: Zalgiris - 6,5
kurs : 1,88⛔⛔
Pinnacle

Spotkanie lidera grupy B ligi VTB Litewskiego Zalgirisu , który kończy dzisiaj 2 wyjazdowe spotkanie w Rosji . W Niedziele pokonali w Moskwie giganta rosyjskiej koszykówki CSKA i udanie zrewanżowali się za porażkę w Eurolidze. Drużyna w ostatnich 3 spotkaniach wygląda wyśmienicie i wygrywa na każdej arenie spotkania bardzo pewnie ( + 6 z CSKA).
Dzisiaj będzie się mierzyć z rosyjską drużyną Triumphu , która poza VTB i ligą rosyjską występuje w Eurocupie. To kolejne spotkanie drużyny z Eurocupu i Euroligi, poziomu tych dwóch pucharów nikomu nie trzeba porównywać. Drużyna z Rosji ma solidną ekipę ,ale bardzo często zdarzają im się głupie wpadki, w tym meczu Zalgiris wykorzysta to w 100%. Jedynie dla nich na plus to własny parkiet. Zalgiris na fali w formie, bez Euroligi w tym tyg. Powinien gładko wygrać ponad 10 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykówka VTB
Mecz: Donetsk – Krasne Krylia 22.02.2013 18:00
Kurs: Krylia -1,5 pkt
kurs:1,7⛔⛔
Bukmacher: Pinnacle


Nieoczekiwany, chodz zasłużony lider VTB gr A, gdzie wyprzedził na pewno wyglądające lepiej kadrowo Unics,Khimki,Spartak. Drużyna wygląda impunująco czy to na wyjeździe czy u Siebie , nie przegrali od 23 grudnia 2012 ,gdzie mierzyli się z gigantem rosyjskiej koszyków CSKA, przegrali nieznacznie po walce 75-72. Drużyna jest zdecydowanym faworytem wygrania 3 co do ważności Europejskiego pucharu EuroChallenge i podobnie jak w VTB zaprezentowała się znakomicie wygrywając każdy mecz pewnie.
Dzisiaj mierzy się z Donetskiem, który na papierze wygląda dobrze, jednak gra pozostawia wiele do życzenia, w lidze Ukraińskiej połowa stawki. W VTB jedno z ostanich miejsc , na każdym froncie drużyna wyglada blado.
w Drużynie z Ukrainy wielu doświadczony i już starych graczy , którzy moim zdaniem na tle młodego zepsołu Rosyjskiego będą blado wyglądać.
Tak wiec Krylia dalej utrzymuje świetną passe i pozycje lidera VTB wygrywając dzisiejszy mecz. Sądze ,że taki minimalny Handi jest jak najbardziej do pokrycia.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
3.03.13 / 15:00
Koszykówka, VTB Promo
Nymburk - Zalgiris
Typ: Nymburk AH +9,5 pkt ✅ 84:90 ✅
Kurs: 1,91
Buk: William Hill


Generalnie widzę tu spore szanse na walkę Nymburka o zwycięstwo. Powodów na taki scenariusz jest kilka. Gospodarze w chwili obecnej walczą już tylko na dwóch frontach, z Eurocup się pożegnali, została liga czeska gdzie dzielą i żądzą, oraz VTB gdzie plasują się aktualnie na 7 miejscu, z szansami na czołową szóstkę, która uzyska awans do strefy playoff. Żalgiris z kolei walczy na trzech frontach, panuje niepodzielnie w krajowej lidze, oraz tutaj w VTB zajmując pozycję lidera po 15 meczach i (wspólnie z CSKA Moskwa) górując dość wyraźnie nad pozostałymi rywalami. Priorytetem dla Litwinów jest na ten moment bez wątpienia Euroliga, gdzie walczą w TOP16 zajmując w chwili obecnej 5 miejsce w grupie E i ciągle licząc się w walce o awans, który uzyskają cztery najlepsze ekipy. Bilans 4-5 Litwinów przy 6-3 Panathinaikosu i CSKA Moskwa zajmujących odpowiednio 4 i 3 lokatę pokazuje, że o ten awans będzie diabelnie ciężko, ale jest o co walczyć bo szanse nadal są i stawka jest bardzo wysoka. Najbliższy mecz w Eurolidze, w dodatku u siebie z liderującym zdecydowanie w grupie Realem będzie miał kolosalne znaczenie dla układu tabeli jeśli chodzi o nadzieje Litwinów. Mecz ten już 7 marca, czyli za 4 dni i wątpie by w takich okolicznościach litewski zespół forsował kluczowych zawodników w rozgrywkach VTB, które na ten moment nie mają dla nich żadnego znaczenia. O randze potyczki z Realem nie trzeba wiele pisać, wszystko w obozie Żalgirisu podporządkowanie jest temu meczowi, natomiast wypad do Czech na mecz z Nymburkiem stanowi na ten moment jedynie konieczność bowiem do wyniku końcowego Litwini nie będą przywiązywać raczej większego znaczenia. Pozycja zespołu w VTB jest póki co niezagrożona i tutaj nie ma potrzeby grać na pełną parę. Najważniejsza jest Euroliga i to w tym momencie cel numer jeden drużyny z Kowna. Zupełnie inne priorytety przyświecają Nymburkowi, który dzisiejszy mecz powinien potraktować w pełni poważnie. Jak już wspomniałem Czesi zakończyli zmagania w europejskich pucharach, liga krajowa nie stanowi dla nich większego wyzwania, więc na ten moment Puchar VTB jest frontem, na którym warto powalczyć o pozycję dającą prawo gry w PlayOffach. Przy luzackim (mam nadzieję) podejściu Litwinów o zwycięstwo w dzisiejszym meczu powinno być zdecydowanie łatwiej i warto za parę groszy rozważyć również ryzyko na taki typ. Optymalnym rozwiązaniem do gry za większą stawkę jest według mnie handicap dodatni na gospodarzy i linia +9,5 powinna tu w zupełności wystarczyć. Jeśli moje przewidywania się sprawdzą Nymburk ma szansę nawet na zwycięstwo. Sportowo ekipa ta jest dużo słabsza od Żalgirisu, jednak przy odpowiednim zaangażowaniu gospodarzy i jednocześnie luźnym podejściu (oszczędzających najlepszych zawodników) gości Czesi powinni nawiązać wyrównaną walkę i bezproblemowo pokryć handicap będący przedmiotem tej analizy.

//: zwycięstwo również było bardzo blisko. Nymburg stracił je na linii rzutów wolnych - faulowali na potęgę przegrywając w tym elemencie różnicą kilkunastu punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykówka VTB
Mecz: Lietuvos- Khimki 04.03.2013 18:00
Typ: Lietuvos +2,5 pkt (1 połowa)
kurs:1,9⛔⛔⛔
Bukmacher: Unibet


Lietuvos zajmuje 6 ostatnie miejsce premiowane awansem do Play off w lidze VTB, na pewno priorytet jest awans właśnie do tych PO. Khimki natomiast mają już awans pewny ,zajmują obecnie miejsce 2 z bezpiecznym awansem.
Stawiam ,że w tym spotkaniu będzie przez całe spotkanie wyrównany bój , a zwycięzcę poznamy dopiero w końcówce. Khimki jak historia spotkań pokazuje, wchodzą w spotkanie bardzo powoli i po 1 połowach dość często przegrywają nieznacznie. Oczywiście wiadomo ,że personalnie Rosjanie posiadają zdecydowanie lepszą ekipą i stąd to oni są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Warto jednak przypomnieć, że Khimki grają w piątek kolejne spotkanie w ramach Euroligi ,gdzie ich sytuacja nie wyglądą tak klarowanie jak w VTB. Spotkanie ze Sieną muszą wygrać aby dalej myśleć o awansie w Eurolidze, tak wiec to kolejny aspekt gdzie drużyna będzie się starała to spotkanie rozegrać najmniejszym nakładem sił. Dla Lietuvosu to niewątpliwe szansa na pokonanie tak trudnego rywala. Motywacji Litwiną nie za braknie i cieżka przeprawa czeka Khimki.

Pozostałe typy z krótką analizą :
Donetsk – Turów Zgorzelec typ: Donetsk -4 [1 połowa] (1,90 Unibet) ZWROT

Ukraińcy to właśnie ta ekipa ,która goni Lietuvos w tabeli VTB , myśle, że w tym spotkaniu Donetsk będzie chciał od razu zdominować spotkanie swoją grą i ustawić Sobie mecz od początku, dlatego właśnie stawiam na dość niskie handi na 1 połowę.

Pechowe to handi , w 1 spotkaniu zabrakło 2 pkt , a tutaj 1 pkt do pokrycia :-| Lietuvos straszliwa 1 kwarta wiem ze ta drużyna ostatnim czsy słabo wyglądą, ale to nie był poziome nawet tej słabej drużyny.


Bc Kalev Cramo – Azvomash Mariupol typ 1 (2,00 bwin)⛔⛔⛔

Spotkanie dwóch najsłabszych ekip w gr A. VTB. To typowa spotkanie gdzie szanse są 50/50 buki jednak mima lnie widzą większe szanse dla Ukraińców ,trochę to dziwne, bo Estończycy na pewno mocno składem nie odstają , do tego będą występować na własnym parkiecie. Sądzę że mają dużą szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i oddalenie się z niechlubnego ostatniego miejsca w grupie.

Estończycy ładny cyrk odwalili w ostatnich 4 min, pewne prowadzanie oddać to wszystko i przegrać tragedia...
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
EUROPA: Puchar VTB Promo
11.03.2013 17:00
Azovmash Mariupol(+9)-Khimky M.
77-91
Typ:1
Kurs:1.87
Buk:http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=6293827&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]

Dzisiaj na Ukrainie odbędzie sie mecz w ramach rozgrywek Ligi VTB pomiędzy gospodarzami Azovmashem a gośćmi z Rosji Chimki Moskwa.Nie mam wątpliwości ,że Chimki są o wiele lepszym zespołem,ale myślę ,że do tego spotkania przystąpią rozlużnieni myslami będąc już przy czwartkowym meczu Euroligi w Tel Awiwie z Maccabi.Jest to dlanich bardzo ważny mecz,który zadecyduje czy awansuja oni do czołowej ósemki Euroligi.Dzisiaj wystąpią bez bardzo dobrego obrońcy Fridzona (12,7 ppg./2.6rpg/2.4apg! statystyka z VTB United League).Gospodarze u siebie odnieśli dopiero 2 zwycięstwa z Turowem i Kalev,ale przegrywaja nie znacznie np:St.Petersburg 76-81,z Unicksem Kazań 71-78,Lietuvo rytas 88-94.Myślę wieć ,że przy rozlużnionym przeciwniku gospodarze powinni przegrać mniej niz 9 punktami.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
17.03.13 / 17:00
Koszykówka, VTB Promo
Nymburk - CSKA Moskwa
Typ: Nymburk AH +12 pkt
Kurs: 2,22
Buk: Pinnacle

No cóż, miałem okazję już stawiać Nymburk z handicapem w rozgrywkach VTB przy okazji meczu Żalgirisem (analiza dwa posty wyżej) i tym razem większość argumentów przemawiających za dzisiejszym typem mógłbym w zasadzie powtórzyć. Nymburk w lidze czeskiej nie ma wyzwań, jedzie jak walec, z europejskich pucharów już odpadł. Jedynym poważnym wyzwaniem jest zatem VTB i tutaj zawodnicy mają okazję się sprawdzić na tle dużo lepszych ekip. Idzie im to póki co średnio, 8 miejsce na 10 ekip, ale szanse awansu do playoff (pierwsza 6-tka) nadal są, więc trzeba walczyć. CSKA ma dużo wyższe ambicje, nadal walczą na 3 frontach, w lidze krajowej i VTB idzie im znakomicie, w Eurolidze również są bliscy awansu, ale trzeba to przypieczętować. W grupie E zajmują aktualnie 3 miejsce, jednak strata do drugiego Efesu i pierwszego Realu jest niewielka, więc można powalczyć. Z drugiej strony za plecami czai się Panathinaikos i Malaga, a kolejny mecz w Eurolidze już za 4 dni właśnie z Hiszpanami na wyjeździe i będzie to bardzo istotne spotkanie dla układu tabeli. Nie ma wątpliwości, że Euroliga stanowi teraz priorytet dla koszykarzy CSKA i tutaj trzeba kumulować wszystkie siły bo jest szansa zajść daleko. VTB to dobre przetarcie przed meczem z Unicaja, ale do wyniku spotkania z Nymburkiem Rosjanie nie powinni przywiązywać aż tak dużej wagi żeby gryźć parkiet. Warto dodać, że są tuż po euroligowym starciu z Żalgirisem (zwycięstwo u siebie 2 dni temu), na horyzoncie jest wyjazd do Malagi, w takich okolicznościach bardzo prawdopodobne, że w wyjazdowym starciu z Nymburkiem w ramach VTB trener Rosjan da odpocząć kluczowym zawodnikom. Większą motywację do wygranej w dzisiejszym meczu będą mieli na pewno Czesi, atut własnej hali, walka o playoff w VTB, rywal który ma ważniejsze cele i nie będzie umierał za zwycięstwo - wszystko to sprawia, że postawienie kilku złotych na gospodarzy staje się ciekawą opcją. Już w niedawnym starciu z Żalgirisem, obecnym liderem VTB Nymburk pokazał, że potrafi we własnej hali walczyć. Mecz przegrali na linii rzutów wolnych, faulując na potęgę, w innych elementach górowali nad Litwinami. Dziś z CSKA może być podobnie. Nymburk faworytem z pewnością nie jest, ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności - po takim kursie, z takim handi typ ten uważam za godny gry. Ciekawostką jest fakt, że ostatnie starcie na terenie Nymburka między tymi zespołami (marzec 2012) zakończyło się wyraźną wygraną Czechów 79:60 i było to również w ramach VTB. Co więcej, spośród wszystkich czterech dotychczasowych potyczek tych drużyn Nymburk przy bilansie 1W-3L nigdy nie przegrał różnicą wyższą niż 11 punktów. Nie mam nic przeciwko aby Czesi podtrzymali dziś tą statystykę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zaczynamy play off w ciekawej lidze VTB. Zazwyczaj typerzy malo powaznie powaznie podchodza do tych rozgrywek ale to juz czas na prawdziwa walke i rywalizacje. Warto bo kasa w VTB nie jest mala. Kluby beda sie starac zrobic jak najlepszy wynik. Obsada tez bardzo dobra wiec czekaja nas fajne kursy i duzo emocji. 1/8 to jeszcze ale potem juz rywalizacja bedzie mega ciekawa.


Khimky, CSKA, Zalgiris i Kazan maja juz pewne 1/4 finalu. Trzy zespoly z Euroligi i jeden z EruoCup. O cztery miejsca powalcza mocne ekipy jak St.Petersburg, Lokomotiv Kuban (zwyciezca Ecup), Krasne (FF Eurochall.) czy VEf Riga.

Osobicie stawiam na taki rozklad 1/4 finalu:

Khimky - Ryga
Krasne - CSKa
St.Petersburg - Zalgiris
Kuban - Kazan


... a wtedy mamy naprawde swietna drabinke do typowania i szykuje sie kulka super meczow.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka VTB
Spotkanie: Triumph - Krasne Krylia
Typ: Krasne + 5,5
Kurs: 2,00✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle


Długo zastanawiałem się jak pograć to spotkanie. Krasne zwycięzcy Eurochallange z niedzieli, zaczyna fazę PO w lidze VTB, stawiam na nich bo wydaję mi się ,że powinni być na fali tego zwycięstwa z Niedzieli i dzisiaj pokonać dla mnie słabszą kadrowo ekipę Triumphu.
Triumph widziałem kilka razy i ta drużyna gra tak bez pomysłu, niby wynik dobre, ale osiągane ze znacznie słabszymi ekipami. Gdy przychodzi rozegrać spotkanie z silniejszą ekipą ,różnie to bywa. W ekipie wyróżniłbym może dwóch graczy Karasev i Mckee ,reszta zawodników jak dla mnie wygląda dość przeciętnie co mimo wszystko pozwala im osiągać dobre wyniki. Nie twierdze ,że Krasne wygra ten mecz , ale stawiam na ciężkie spotkanie i close game, gdzie zwycięstwa wyłonił się w ostatnich min lub sekundach. Krasne zaimponowało kadrowo w wygranym eurochallange. W SF świetny mecz Thomasa + niemal standartowo Simmons . W finale Simmons nie zawodzi a do niego dołączają Smith i Collins. Krótko pisząc mają kim grać w Krasne. I dla mnie to w zupełności na tą serię powinno wystarczyć. To 1/8 finału , gra toczy się szybko bo do 2 wygranych, więc od początku trzeba grać swoje. Triumph to troche niewiadoma bo od 13 kwietnia nie rozegrał oficjalnego spotkania , a Krasne jest w gazie.
Resumując stawiam na wyrównany mecz i dlatego stawiam +5,5 na drużynę gości. 4/10

Astana – VEF Riga Typ: 1 (1,93 Pinnacle)✅✅✅

3700 km z Rygi do Astany , tak podróż żeby rozegrać mecz musieli pokonać gracze Łotewscy. Czy to wpłynie na wyniki, nie wiem ,ale Astana u Siebie prezentuje się bardzo dobrze i to dzięki postawie u Siebie awansowali dalej. Pokonywali rywali wyżej od nich notowanych, gdzie nie byli faworytem. Kazachowie mają szanse awansować do QF , własny parkiet to w ich przypadku wiele daje, myślę że w dzisiejszym spotkaniu będą zmobilizowani bo szansa przed nimi duża. Łatwo na pewno nie będzie ale szanse wygrać mają sporą, ja spróbuje w ich stronę 2/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom