>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

VTB 2012/13

Status
Zamknięty.
K 195

kosmos111

Użytkownik
Pozwoliłem sobie założyć oddzielny temat dla rozgrywek zjednoczonej Ligi VTB. Tegoroczni uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy:
Grupa A:
Spartak St. Petersburg
Unics Kazań
Khimki Moskwa
Azovmash Mariupol
Krasnye Krylie Samara
Turów Zgorzelec
Lietuvos Rytas
BC Donieck
BC Kalev
Astana
Grupa B:
Nizhny Novgorod
Lokomotiv Kubań
Mińsk 2006
Neptunas
VEF Riga
Zalgiris Kowno
Nymburk
Enisey
Triumph
CSKA (zeszłoroczny triumfator).
Terminarz, format rozgrywek itp. znajduje się na oficjalnej stronie, czyli tutaj http://www.vtb-league.com/en/home/home.htm
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Spartak St.Petersburg - Lietuvos Rytas
Typ - Spartak (-5) 75:48✅✅✅
Kurs - 1.83
bet365
I od razu lecimy z pierwszą analizą. Już dziś, o godzinie 16:00 Spartak st. Petersburg podejmie w swojej hali wicemistrza Litwy, czyli Lietuvos. W roli faworytów buki widzą gospodarzy, ja się z tym poglądem jak najbardziej zgadzam.
Dzisiejsi gospodarze zmienili nieco skład przed tym sezonem, ale większość ważnych graczy w Rosji została. Chodzi mi tu głównie o lidera zespołu, Beverleya i Mavrofekalidesa, który był główną opcją pod koszem. Kilku zawodników zatrzymać się jednak nie udało, odszedł Zupan, Likhodey, na grę w Bayernie zdecydował się Halperin. Na ich miejsce sprowadzono Josha Cartera, który w poprzednim sezonie był liderem Maccabi Ashdod oraz Wrighta z Cibony, który niedawno jeszcze grał w kwalach do ME i to grał wyśmienicie (śr.14/7/7 na mecz). Kadra może nie jest tak szeroka jak w poprzednim sezonie, ale na pewno jest potencjał, są indywidualności, no i Zdovc jako head coach, samo to oznacza, że Spartaka lekceważyć nie wolno.
Z drugiej strony Lietuvos, który latem przeszedł małą rewolucję. Zespół Dzikicia opuścił Valanciunas, który wybrał grę za oceanem, odeszli też Rice, Rasic, Lawrence czy Dambrauskas, a więc ważne postacie. W ich miejsce ściągnięto combo-guarda Blumsa z Bilbao, podpisano także Radosevicia, Ivanova czy młody serbski talent, jakim niewątpliwie jest Nemanja Nedovic. Zmiany na moje oko na minus i to bardzo.
Już po pierwszych spotkaniach widać, że niemal cały ciężar gry leży na barkach duetu Seibutis-Blums, Samardziski jak dotąd gra bardzo słabo, podobnie jak Babrauskas. W efekcie mamy przegrany Superpuchar z Zalgirisem i to wyraźnie, do tego w pierwszej kolejce ligi VTB Lietuvos uległ na wyjeździe Astanie. Różowo nie jest, na moje oko z takim składem podopieczni Dzikicia wiele w tym sezonie nie ugrają.
A dziś czeka ich wyjazd do St.Petersburga, na trudny, rosyjski teren. Już po spotkaniu w Kazachstanie z obozu Litwinów dobiegały niepokojące głosy, kilku zawodników czymś się zatruło, nie było pewne czy będą mogli dziś grać. Ostatecznie z kadry na Spartak wypadły następujące nazwiska: Buterlevičius (kontuzjowany), na pewno nie zagra Samardziski (zatruł się czymś w Astanie), na zatrucie narzekali też Redikas, Radosevic i Bendzius, ale o nich nic nie znalazłem. Dodatkowo nie zagrają dziś Blums i Babrauskas (podobno trener chce dać szansę młodym).
Z ważniejszych postaci zostaje więc Seibutis i Katelynas. Najbardziej przed tym spotkanie obawiałem się Blumsa, ale skoro jego zabraknie to myślę, że warto spróbować handi w stronę Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Turów - Kalev 80-81 Kapitalny mecz nowego gracza gości Mc Leod, a jego 2 pkt równo z syreną przesądziły wynik.
Kapitalnie to to spartolili Turowianie. Dali rzucić trójkę a w zasadzie Kulig, który kawałek doszedł do rzucającego, by za chwilę odejść i w ten sposób gość miał czystą pozycję i walnął trójkę. Do tego irytowała mnie w końcówce ciągle uśmiechnięta twarz trenera Turowa. Dopiero mina zrzędła jak się okazało, że Turów nie wygra.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
PGE Turow Zgorzelec - Khimki Moscow
Khimki 1.30 10/10 ✅✅✅ 79:86
Khimki(-7.5) 1.90 6/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Turów przegrał pierwsze spotkanie z estończykami co tylko pokazuje jaka przepaść jest między polską ligą a resztą europy.Wczoraj wygrana z Anwilem po bardzo dobrej grze Micica który po swojemu sam praktycznie wygrał to spotkanie.Ale po co ja to pisze wogóle?Gdyby jeszcze handik był w granicach 20pkt to można by jakoś bronic turowiakow.Ale tutaj mamy 7.5pkt i to jest promocja.Khimki mają przewage na wszystkich pozycjach mając graczy lepszych o trzy klasy.Genialne widowisko zaprezentowali nam w czwartek gracze Ulkera i Khimek gdzie kolejny raz dał o sobie znać Planinic który na początek sezonu jest w świetnej dyspozycji.Dodatkowa kwestia,Khimki miały dwa dni przerwy,Turów gral wczoraj.Dla mnie handik to okazja jakiej już nie będzie w spotkaniach turowa.
No tak,tego sie mogłem ja głupi spodziewać że Khimki mając wysokie prowadzenie bezczelnie przyhamują.I jeszcze handi uwalone o jeden punkt co jeszcze bardziej boli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Donieck - Kalev
Donieck(-7.5) 1.86 3/10
✅✅✅ 67:46
Pinnacle
Donieck po słabym początku sezonu teraz idzie jak burza.Wysokie wygrane w lidze pokazują że już chyba sytuacja w klubie sie ustabilizowala i jest zgranie.W pierwszym meczu tegorocznej VTB dostali od Kazania ale to był wyjazd i taka porażka była do przewidzenia.Jutro grają z estończykami którzy niespodziewanie rzutem na taśme pokonali Turów.Fajnie grali ale jutro nie oszukujmy się rywal dwa razy bardziej wymagający i doświadczony.Nie wierze też w powtórzenie takiej kanonady strzeleckiej zza łuku jak miało to miejsce z turowem.Jovanovic już pewnie uczulił swoich graczy na to jak trzeba grać z estończykami grającymi szybkie krótkie akcje.Donieck jest w gazie i Donieck to wygra,pytanie tylko jak będa grali w momencie wypracowania sobie przewagi bo tak jak pisałem wystarczą 3 szybkie trójki estończyków i mecz będzie nerwowy bo strzelców to oni mają.Drużynie z Doniecka w przeciwieństwie do Khimek zależy na tym spotkaniu bardzo i może skończyć sie nawet blowoutem.Ta liga jest nieprzewidywalna ale wobec serii Doniecka,siły i własnego parkietu nie pozostaje nic innego jak na nich zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VEF Riga - CSKA Moscow
VEF(+9.5) 1.86 3/10
✅✅✅ 67:75
Pinnacle
Wszyscy widzimy co sie dzieje dotychczas z CSKA.Jeśli Sonny Weems musi ciągnać gre w tym zespole to co jest nie tak.Messina napewno to poukłada ale póki co trzeba korzystać na nieporadności mistrza Rosjii.Wiadomo jak to jest w VTB grać na faworytów,każdy traktuje inaczej te rozgrywki,przypomne mecz Khimek z Turowem.Dzisiaj rywal już z innej półki,VEF to nie jest Turów i z pewnością postawią sie CSKA.Nie zdziwie sie jak wygrają bo stworzyli świetny zespół nie mający problemów ze zdobywaniem punktów.VEF wygrywa ostatnio praktycznie wszystko i to ze średnią zdobyczą ponad 90pkt!!!Dla przykładu wygrali mecz z Neptunaem na wyjzdzie 86:60 gdzie z tym samym rywalem CSKA męczyla sie przez całe spotkanie.Ryga ma szereg dobrych i inteligentnych graczy takich jak Rowland,Bertrans czy Strelnieks i dzięki temu urośli w moich oczach do roli jesdnego z faworytów pucharu europy.Pisałem już,nie zdziwie sie jak dzisiaj CSKA przegra.Ja gram handi ale można też próbować kurs ponad 5 jaki wystawiono na gospodarzy.
Po pierwszej połowie widać wyraznie że VEF sie boi CSKA.Pierwszy raz w tym sezonie popełniają tyle dziecinnych strat.70% punktów CSKA w pierwszej połowie to punkty z kontry najcześciej po głupich stratach VEF.Nie da sie tego oglądać,jak tak dalej pójdzie to skonczy sie na +20 dla CSKA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nymburk - Neptunas
Nymburk(-11.5) 1.90
⛔⛔⛔
Bwin
Zdecydowanie ide w kierunku czechów,Neptunas jest w tym meczu bez szans.W ostatnich dniach Nymburk wzmocnil sie Rancikiem który mimo wieku jest w bardzo dobrej dyspozycji.Udało sie też sprowadzić doświadczonego Jiri Welscha i już widac efekty.Dwa potężne blowouty w lidze i atmosfera przed tym spotkaniem genialna.W tym momencie od nowa traktuje ten zespół na poważnie.Udało mi sie złapać jeszcze handi 11.5 ale podejrzewam że wzrośnie.Powodzenia

Azovmash - Donieck
Donieck 2.80
✅✅✅ 68:75
Pinnacle
Donieck zmienił trenera a ja tutaj czuje niespodzianke.Azovmash mimo dobrego składu cały czas moim zdaniem gra poniżej tego co powinni.Dziwne porażki w lidze,w VTB przegrali z Samarą i Astaną a ich jedyna wygrana to z Turowem i to jeszcze niezbyt przekonująca.W Doniecku atmosfera świetna,dwie kolejne wygrane w lidze w tym z silną ekipą Ferro-ZNTU wysoko,dzień pózniej Azovmash nie poradził sobie z tym samym zespołem grając u siebie.Poprostu przegieli z kursem,zdecydowanie
Kuzwa pieprzony Nymburk...przed IVq +17,IVq 16:27!.To jest jakieś cholerne fatum,ktory to juz mecz w tym tygodniu uwalony w ostatniej kwarcie.Niech to szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani222 144

dani222

Użytkownik
Żalgiris - CSKA kursy: 2 - 15 - 1.85 fortuna
CSKA gra nieprzekonująco, muszą walczyć o zwycięstwo do ostatnich minut spotkań. Lideruje Weems, dociągają Teodosic i Krstic, resztę trudno wyróżnić.
Euroliga dom 75-73 Lietuvos Wilno
wyjazd Partizan 71-75 d.
dom 76-67 Bamberg
VTB wyjazd VEF Ryga 67-75
Żalgiris w gazie, grają swobodnie, mecze pod kontrolą- jest forma całego zespołu.
Euroliga wyjazd Caja Laboral 71-77
wyjazd Olympiakos 61-79
VTB wyjazd Lokomotiv Kuban 70-78
dom 80-76 d Triumph
Kursy zachęcają, chociaż trudny mecz, ale w którą stronę pójść...Oba zespoły traktują poważnie te rozgrywki.
Wydaje się że na ten czas Żalgiris 60-40 % i własna hala, ale to niby teoretycznie CSKA jest cały czas lepszym zespołem, ale czy odpalą tak z dnia na dzień ? Z drugiej strony, Żalgiris to nie tylko wyniki, oglądaliście jak oni teraz świetnie grają? Wierzycie w tak niesamowitą serię mieć na rozkładzie CAJA, OLY, CSKA, mimo formy nie wiem jak to się stanie ale ja nie...
Warto zobaczyć ten mecz do analiz Euroligi, dziś godz. 14:00 np. tutaj http://allsport-live.ru/eng/tv_search.php
Co myślicie o tym Panowie, czy odpuszczacie całkowicie ?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dani i właśnie o to chodzi,ten kurs trzeba wyłapać.Co takiego pokazał zespół CSKA w tych trzech spotkaniach?nic,naprawde zupełnie mnie nie przekonuje ta ekipa.Ciężko bedzie im wygrać w Kownie bo Żalgiris jest w takim gazie że teraz praktycznie są w stanie ograc kazdego w europie.
Żalgiris - CSKA FT 76:66
 
W 18

woj25

Użytkownik
mecz był wyrównany, zdziwiłem się, że gracze CSKA trochę się posrali przy publice na Litwie, te zespoły są na tyle wyrównane, że decyduje dyspozycja dnia czy właśnie publika i własne klepki ????
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Już od początku sezonu się s...to nie przypadek. Myślą że Weems będzie im wykonywał całą robotę, jeszcze jak Teodosic zawiedzie to klapa. Dziś Żalgiris był lepszy, dalej grają swoje, w 2 -giej połowie CSKA doszło ale gdy za faule na początku 4Q musieli siedzieć Krstic a później Khryapa było ,,po meczu&quot;. Jackson i Nicholas-cienie zawodników, kto ma grać?
 
F 52

fejser

Użytkownik
Spartak St.Petersburg - Khimki

Jak myślicie, kto będzie górą ? Khimki wydają się byc w lepszej dyspozycji.

Unics - Kalev/Cramo

handi bardzo wysoko ustawione . w tej chwili wynosi 19,5 !Nie warto ryzykować ale poważnie zastaawiam się nad overem 145,5.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Czy ja wiem czy są w lepszej dyspozycji?Khimki mają troche lepszy sklad i nie poza tym.To jest wyjazd a Peterburg pod wodzą Zdovca gra wkońcu dobrze.Ciekawy skład i własny parkiet.Dla nich rozgrywki VTB są odrazu wliczane jako spotkania ligi rosyjskiej dlatego mowy o odpuszczaniu nie ma.Z drugiej strony Khimki zaraz grają eurolige... kurs ładny ale nie czuje tego.
Co do meczu Uniksu powiem tyl że ta ekipa mimo tego że jest cholernie mocna lubi platac figle w tym roku.Jeśli zagrają w 100% skoncentrowani przez caly mecz to widze tutaj potężny blowout +40pkt.Dlaczego?nie zapominajmy że Kalev gra w lidze estońskiej i bałtyckiej.Z tego co widze bedzie to ich 4mecz w siedem dni.Nie widze ich wogóle w tym meczu ale wszystko zależy od Uniksa.Jak zrobią +20 do przerwy i wyjdą na druga polowe skoncentrowani to będzie +40 dlatego typ mimo wszystko troche ryzykowny grac -19 na Uniks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, VTB, 16:00, 29.10.2012
Uniks Kazan - Kalev
typ: under 148,5 pts
1,83
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu 4. kolejki rozgrywek zjednoczonej ligi VTB, Uniks Kazan podejmie na wlasnym parkiecie Kalev Cramo. Niewatpliwym faworytem spotkania sa Rosjanie, to nie ulega zadnych watpliwosci. Dlatego tez w dniu dzisiejszym skupiam sie na innym typie, mianowicie na under punktowy. Zaczne od Estonczykow. Druzyna Kalev Cramo w ciagu tygodnia bedzie rozgrywac wlasnie swoje czwarte spotkanie. Na pewno Estonczycy maja to w nogach, dlatego nie uwazam aby forsowali tempo gry w tym spotkaniu. Zapewne beda starali sie grac dlugie akcje. Bedzie to jednak ciezkie, gdyz Rosjanie slyna z dobrej obrony. Na cztery ostatnie spotkania Uniksu zadne nie zakonczylo sie overem punktowym. A dzis przeciwnicy zapewne rzuca jeszcze mniej punktow. Sadze, ze Rosjanie szybko osiagna bezpieczna przewage i rowniez nie beda forsowac tempa spotkania. Nie bedzie im zalezalo na jak najwyzszym zwyciestwie, a co za tym idzie nie rzuca zbyt duzo punktow. Rosjanie rowniez graja dosyc czesto, wiec forsowanie tempa rowniez nie bedzie im na reke. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja w tym spotkaniu na under, wiec nie pozostaje mi nic innego jak Wam go zaproponowac.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VEF Ryga(+8) 1.94 Pinnacle ✅✅✅ 77:72
Mecz podobny do tego kiedy Ryga mierzyła sie z CSKA.Nie będe sie już powtarzał jak mocna jest Ryga w tym roku natomiast jak gra Żalgiris chyba wszyscy widzą.Uważam że VEF jest w stanie u siebie postawić sie każdemu i 8pkt to zbyt dużo.W poprzednich latach nie udało sie wygrać Żalgirisowi różnicą większą niż 8pkt,zawsze mecze były na stylu a przypomne że Ryga w tym roku jest najmocniejsza od lat.Żalgiris wygrał z Efesem dzięki fantastycznej dyspozycji Popovica,generalnie cały zespół nie zagrał niczego specjalnego.Mają 4-0 w VTB,mają świetny bilans w EL i nie wierze w to by wkoncu nie przyszło rozluznienie.Faworytem jest z całą pewnością Żalgiris ale uważam że mecz tak czy siak bedzie wyrównanany.
No i stało sie,Żalgiris wkoncu pokonany ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mińsk 2006 - CSKA
Drużyna CSKA po teoretycznie ciężkim dla nich spotkaniu z Lietuvosem dziś zagra z totalnym outsiderem ligi VTB czyli Mińsk 2006. Gospodarze jak na razie notują bilans 0-5 i praktycznie w każdym ze spotkań tracą ponad 80 punktów. Z tego co powiedział Messina, to mimo tego iż nie mieli zbyt dużo czasu by się przygotować do tego spotkania, to na pewno nie zlekceważą rywala i zagrają tak by kibice byli zadowoleni. Patrząc na dyspozycję Weems&#39;a, Teodosicia czy też Krsticia można być raczej spokojnym o wynik i również zdobycz punktowa CSKA może być okazała. Dlatego proponuje team total (over 88)
CSKA over 88 / 1.90 MarathonBet ✅ 90 ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Donieck(-6) 1.97 Pinnacle ✅✅✅ 76:56
Oj ciężki sezon mają do tej pory kibice Doniecka,drużyna nie spełnia pokładanych nadziei.Problemem Doniecka jest wąski skład który oczywiście jest bardzo dobry ale to już są weterani i cięzko im grać po 30minut w meczu a godnego zastępcy z ławki nie ma.Jednak ja jestem cały czas dobrej myśli i mimo problemow szukam dogodnych okazji kiedy można ich zagrać.Taka okazja bedzie jutro kiedy przyjdzie im zagrać ze słabymi kazachami bazujacymi na 2-3 graczach.Jak słaba jest ta drużyna pokazal mecz z Turowem gdzie zostali zdeptani.Donieck miał ciężki tydzien,dwie dogrywki w sumie bo jeszcze w lidze przedwczoraj długo meczyli sie z rywalem wygrywając wkońcu po dogrywce.Grają falami,po kilku słabych spotkaniach potrafia zagrać świetny mecz nokautując rywala.Wydaje mi sie ze wystarczy już tych męczarni,do skladu wrócił Perkins ktory gra jak profesor.Miejsce w VTB nieciekawe i też trzeba odrabiać a Astana oprócz tego że są teamem przeciętnym to jednak kawal drogi musza pokonac by dotrzeć na ten mecz a to tez swoje robi.To co wygrali do tej pory nie robi na mnie wrażenia,w hali która jeszcze pamięta czasy komuny wygrali dwa razy bardzo szczęśliwie a mecz z Samarą która jeszcze była na etapie docierania mogą uznac za sukces bo w rewanżu z pewnością polegna bo w tym momencie Samara to cholernie silny zespół.Reasumujac gram na weteranow.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Azovmash Mariupol (-8,5)- BC Kalev/Cramo 1 1.75 (STS)⛔⛔⛔⛔⛔
Gospodarze dobry, doświadczony skład ale grają poniżej oczekiwań ale dzisiaj powinni poradzi sobie bez problemu.Ostatnio pokonali Donetsk 86-69 i przegrali z Banvitem po dogrywce.Goście nawet w lidze estońskiej odnieśli już 5 porażek,a z ich całego składu kojarze tylko Elegara.Gospodarze mają zdecydowaną przewagę pod każdym względem.Własny parkiet, doświadczenie,większe o wiele większe bogactwo składu i całkiem niezła forma,szczególnie miazga Donetska zrobiła na mnie wrażenie.Handi proponowany przez Sts jak najbardziej do pokrycia.Osobiscie spodziewam się różnicy tak mniej więcej 15 ptk!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom