>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś rano udało mi się puścić krawczyka 2.5 linia choć podobno wyjściowo było 1.5??
Ale już teraz do gry jest jeszcze tak uważam :
M.Nielsen over 3.5 kurs 1.6 Fortuna
Kurs całkiem niezły jeszcze,biorąc pod uwagę że napewno nie będzie zmieniany i 5 biegów ma jak w banku to w zasadzie bieg 4 w miarę latwy i resztę na swoich powinien dorzucić....typ musi wejść😉jeśli nie będzie literek żadnych czy wykluczeń w miarę w miarę...
Bertnzon-Nielsen 2 kurs 1.84 Sts
Bet dnia jak dla mnie...Oli wątpię czy wystartuje w tym meczu przedwczoraj wypadł mu bark...ale jeśli pojedzie to na tym torze będzie łatwym celem...trzeba liczyć się ze zwrotem
Krawczyk-Szostak 1 kurs 1.7 ,Sts
Krótko...u Szostaka nie pracuje głowa...poza młodzieżowym Krawczyk w 4 musi punkty przywieźć ...nie zdziwię się jeśli pojedzie 4 lub 5 biegów i przywiezie swojego....ma napewno większe szanse niż Szostak...
O.Hurysz under 1.5 kurs 1.5 Sts
Dziwny kurs...wcześniej było chyba 1.2 ale podskoczył...więc próbuje...sam jestem ciekaw co pokaże ale jeśli nie zrobi punktu na trupie to chyba nie jest wstanie przebić tej liczby...
Oraz typy poboczne na czuja:
Lindgren under wygranych biegów 1.5 Fortuna kurs 1.8
Jepessen over 3.5 kurs 1.7 Sts
Smektala under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Kolejny bieg bodaj 8 do dubla Hurysz-Nielsen 2 kurs 1.4 sts
Post automatycznie złączony:

Bieg 6 kto lepszy
Bartkowiak -Gapinski 2 kurs 1.5 Sts
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
P. Przedpelski powyżej 8.5 pkt 1.75 forbet forbet ✅ po 4 startach ma już 9 pkt.. ach ten Chomski i Woźniak...

Paweł przeciwko Ostrowowi u siebie 11 pkt, przeciwko Lublinowi u siebie 9 pkt. Dziś przyjeżdża na Motoarenę Częstochowa, w której niektorzy eksperci z SF upatrują zwycięzcę. Paweł tor zna jak własną kieszeń. Dziś oczywiście 6 startów się zapowiada korzystając z ZZ. Ma trudne biegi, z każdym może wygrać jak i przegrać. Uważam jednak, że linia nie jest kosmiczna i Paweł dziś ja pokryje.

Sz. Woźniak powyżej 10.5 pkt. 1.92 forbet forbet ❌ Woźniak 4 starty 9 pkt. oddaję bieg na rzecz Hansena....cóż zrobić...

Szymon na torze w Gorzowie naprawdę świetnie sobie radzi. Powinien dziś pojechać 5 biegów i nie oddawać nominowanego jak niektórzy przypuszczają że tak będzie ze Zmarzlikiem bądź Vaculikiem. Rywal z tych, na których pokrycie tej linii to bardzo duże prawdopodobieństwo.
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Hurysz kręci niezłe wyniki w DMPJ i U24. Nie twierdzę,że dziś zrobi szał i typy nie wejdą,ale to nie jest ogórek pokroju Stojanowskiego czy Pytlewskiego. Już trochę na tym torze pojeździł i nie zdziwię się jak zaskoczy i któregoś z juniorów Ostrowa objedzie. Wiadomo presja debiutu i może się skończyć W,W,D ale osobiście trzymam mocno kciuki,że dziś miło zaskoczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nie czepiam się tylko zapytałem :p jako że Jeppesen ma trudności z wygrywaniem biegów w elidze u24 jakoś nie chce mi się wierzyć że zdobędzie te punkty. Choć trzymam kciuki za typ :)
Racja, zły typ. Myślałem, że chociaż znowu na MA zaskoczy ale nie, gość nie nadaję się totalnie na ten poziom. Wiadomo, że liga duńska to zupełnie inny poziom ale jednak potrafi tam robić gości bardzo dobrych, w Szwecji rok 2020 kapitalny ze średnią 2,400, bardzo dobry 2021 a w ekstralidze totalna niemoc, ledwo potrafi z jakimiś juniorami wygrać. Nic już z niego w tym sezonie nie będzie, straszna dziura w składzie Włókniarza.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Straszna cisza dziś w temacie a kto rano wstaje....ten zarabia podobno😉
Prz.Pawlicki over 5.5 kurs 1.7 Sts
Już podobno linia wywindowała na 7.5 tej już nie polecam ale 6.5 też można ugryźć...
Doyle under 9.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ pod upadek Jaysona i bolące plecy podobno
Gkm +8.5 kurs 1.6 Sts
Jabłoński under 2.5 kurs 1.55 Sts
Oraz myślę bardzo ciekawy bet
Bieg juniorów
Gkm-Unia (-0.5) 1 kurs 1.8 Sts
Typ ze względu na Pludre...liczę że coś będzie chciał udowodnić jak niegdyś bodaj Nowacki przeciwko Stali😜😉😉
Wrocław +12.5 kurs 1.57 Sts
Wiem że połowa ekipy po Gp ale bez przesady...liczę że obronią moze nawet 10.5 po fajnym kursie handi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +554
power30 18K

power30

Forum VIP
Janowski over 10,5 @ 1,7 Fuksiarz

Wg mnie linia zdecydowanie za niska. U konkurencyjnych buków linia "wisi" na poziomie 12,5. Magic ma dodatkowy bieg w postaci Z/Z, a wcale niewykluczone, że pojedzie również jako RT. Jest to pierwszy mecz, tak więc Wrocławianie będą walczyć o jak najlepszy wynik. Przed rokiem zdobył 9 oraz 11 pkt (w 5 startach).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Jakbyście mieli jakieś info z pierwszej ręki to piszcie. Strasznie mi żal Nickiego bo ten rok jest dla niego wyjątkowo pechowy i to znowu nie ze swojej winy. Natomiast symulantowi to potrzeba dobrego psychologa , bo od początku sezonu jak jedzie z tyłu to jego ataków do czystych nie można zaliczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom