>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat VII rundy PGE Ekstraligi.

3.06
Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa, godz. 20:30

5.06
GKM Grudziądz - Unia Leszno, godz. 16:30
Motor Lublin - Sparta Wrocław, godz. 19:15
 
Ostatnia edycja:
D 5,6K

domino7

Użytkownik
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat VII rundy PGE Ekstraligi.

20.05
Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa, godz. 20:30

22.05
GKM Grudziądz - Unia Leszno, godz. 16:30
Motor Lublin - Sparta Wrocław, godz. 19:15
Edit
Następna kolejka ze względu na sobotnie Grand prix za 2 tygodnie :)
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
To w niczym nie przeszkadza, żeby założyć na nią temat. 🙂
Nie do końca ponieważ podałeś zła datę meczy ,a najważniejsze ze przed ta kolejka jest runda Gran Prix w której może dojść do kontuzji jakiegoś zawodnika co będzie miało ogromny wpływ na ewnentualne wcześniejsze rozważania oraz typy :)
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik under 12.5 na początku kurs 2.52 obecnie 1.70 [STS] . Trzeba iść myślę w ten zakład w myśl tego, że Bartek po czterech startach odda bieg nominowany juniorowi bądź Jasińskiemu tak jak to robi Koldi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jakub Krawczyk powyżej 1.5 @ 1.57 dno dna i metr mułu. już za nie minięcie Hurysza, który całe 4 okrążenia jechał gdzieś pod płotem to dramat a za upadek przez nikogo nie atakowany na ostatnim łuku należy się powrót do egzaminu na licencje.
Jack Holder powyżej 8.5 @ 1.70
w dublu: 2.57 STS

Linia na Krawczyka bardzo niska, do pokrycia już w biegu juniorskim. Jest Bartkowiak, debiutant Hurysz i Szostak. Spokojnie można być przed Huryszem i Szostakiem a nawet i Bartkowiaka można przywieźć, bo to żaden as. Nawet jakby w juniorce wpadło 1 to w biegu 4 jest Hurysz i tutaj trzeba dołożyć punkt. Do dubla myślę, że fajny zakład.

Nie wiem co ruszyć dokładnie z drugiego meczu, ale chyba Jacka można pograć, bo forma ostatnio w Polsce bardzo spoko. Dzisiaj numer 13: bieg 6 i 8 z juniorem. Ma tam Madsena i Smektałe oraz Lindgren i Jeppesen więc takie minimum 2,2 tutaj trzeba zrobić a 2,3 w zasięgu. Zaczyna od 3 biegu z ZZ - Dudek? na przeciętnych Woryne i Smektałe. Bieg 13 ma Lamberta, znowu Lindgrena i Woryne, 1-2 zapewne wleci. On sam na ZZ pojedzie obstawiam, że w biegu 10 z Dudkiem na Worynę i Miśka. Tylko raz programowo ma Madsena, układ biegów całkiem przyjemny więc spróbujemy dziś Australijczyka.

Podbijam typ na Zmarzlik poniżej 12.5 @ 1.62 komplet 12 i odpuszczony 15 bieg. STS . Sportowo Zmarzlik nie straci tu raczej punktów ale będzie dzisiaj wysoko i myślę, że wzorem meczu w Grudziądzu Bartek i Vaculik odpuszczą nominowane biegi, bo jutro GP. Kurs spadł do 1.57 i wzrósł znowu do 1.62.

Chris Holder poniżej 9.5 @ 1.88 STS 8 punktów.

Tak myślałem wczoraj jaką wystawią linie i myślę, że jest za duża. Rozkład biegów jest bardzo ciężki, nie wiem czy Chris wygra dzisiaj jakiś bieg. Rywale odpowiednio: Bieg 3: Hansen, Zmarzlik, bieg 7: Thomsen, Woźniak. Bieg 10: Vaculik, Hansen. Bieg 13: Thomsen i Zmarzlik. Myślę, że Bartek te 4 biegi pojedzie i nie odpuści jeszcze 13 biegu. Po rozkładzie patrząc może tutaj Holder zrobić 2,1,2,1 i wcale nie będę tym zdziwiony. Na ZZ poleci być może w biegu 1 gdzie będzie Woźniak i Vaculik. No ciężki ciężki ten wyjazd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Jakub Krawczyk powyżej 2.5 2.01 (sts)

Kolega powyżej fajnie opisał ten typ. Mimo, że linia poszła o jedno oczko do góry to ten typ też powinien wejść. W biegu młodzieżowym Krawczyk z lepszego pola (a lub b) powinien przywieźć minimum "2" na debiutancie Huryszu i swoim koledze z drużyny. Później w 4 biegu znów trafia na Hurysza. Także licząc minimalistycznie zdobędzie 3 punkty. A może jeszcze zrobić dodatkowy punkt na Bartkowiaku w młodzieżowym oraz na swoim koledze drużyny - Nielsenie w 4 biegu.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Jonas Jeppesen powyżej 3.5 @ 1.70 STS 1 punkt. nieeee, zły typ. Rok temu to był tylko jednorazowy wyskok, na takich ogórków się zdecydowanie nie stawia. Za rok bez u24 to tylko 2 liga.

Do Bartka albo Chrisa można takie coś dorzucić. Niska linia a Jonas rok temu świetny mecz na Motoarenie 8+2, po meczu mówił, że idealnie sprawdził się na tym torze silnik od Darcy'ego Warda z... 2015 roku. Dzisiaj zaczyna w 4 biegu od Lamberta i juniorów: Zieliński i Miśkowiak. Myślę, że zrobi tu 2 punkty. W 8 biegu znowu ma Zielińskiego. Wychodzi na to, że trzeba dołożyć 1 punkt. W 8 jeszcze Lindgren i Jack Holder. Lindgren nigdy na MA rewelacyjny nie był, może uda sie zdobyć punkt na nim w biegu 5 i 8. W 5 będzie jeszcze Dudek i ZZ - Przedpełski/Lambert? Na papierze ciężko ale to tylko żużel, ktoś z Torunia może zawieźć jak i może jakiś defekt, bo w ostatnim czasie w każdej lidze mamy ich sporo. Jeśli zacznie od 2 to patrząc na jego dobry mecz rok temu, dostanie dzisiaj minimum 3 biegi.
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jonas Jeppesen powyżej 3.5 @ 1.70 STS

Do Bartka albo Chrisa można takie coś dorzucić. Niska linia a Jonas rok temu świetny mecz na Motoarenie 8+2, po meczu mówił, że idealnie sprawdził się na tym torze silnik od Darcy'ego Warda z... 2015 roku. Dzisiaj zaczyna w 4 biegu od Lamberta i juniorów: Zieliński i Lewandowski. Myślę, że zrobi tu 2 punkty. W 8 biegu znowu ma Zielińskiego. Wychodzi na to, że trzeba dołożyć 1 punkt. W 8 jeszcze Lindgren i Jack Holder. Lindgren nigdy na MA rewelacyjny nie był, może uda sie zdobyć punkt na nim w biegu 5 i 8. W 5 będzie jeszcze Dudek i ZZ - Przedpełski/Lambert? Na papierze ciężko ale to tylko żużel, ktoś z Torunia może zawieźć jak i może jakiś defekt, bo w ostatnim czasie w każdej lidze mamy ich sporo. Jeśli zacznie od 2 to patrząc na jego dobry mecz rok temu, dostanie dzisiaj minimum 3 biegi.
A w tym czwartym biegu jedzie ktoś z Jonasem w parze czy wszyscy z Torunia ? :p
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bieg juniorski
Gorzów lepszy niż Ostrów (-0,5) łatwiutko
1,84 | STS

Krótka piłka - Bartkowiak na swoim torze pokonuje Szostaka i Krawczyka. 3-3 i typ wchodzi. Nie ma innej możliwości bo Hurysz czy Stojanowski to zapchajdziury. Na szczęście od kolejnego meczu dostępny będzie Oskar Paluch (poprawcie mnie koledzy z Gorzowa jeżeli się mylę). Szostak strasznie zawodzi, problemy ze stresem nie pomagają więc jedynym rywalem Bartkowiaka będzie Kuba Krawczyk. Myślę, że znajomość toru wystarczy by Mateusz wygrał ten bieg. Kuba popełnia sporo błędów na trasie więc jest spokojnie do objechania nawet przy lepszym starcie.
Z góry uprzedzam - nie uważam tego typu za pewkę, ale prawdopodobieństwo jest spore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
A w tym czwartym biegu jedzie ktoś z Jonasem w parze czy wszyscy z Torunia ? :p
Fakt, miałem napisać Miśkowiak a napisałem Lewandowski. Nie wiem czy jest to jednak aż taki powód żeby od razu tak się czepiać. Zwykły ludzki błąd. Miśkowiak może z nim oczywiście wygrać ale w formie jest bardzo słabej, cień zawodnika sprzed roku. Pozdrawiam.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Fakt, miałem napisać Miśkowiak a napisałem Lewandowski. Nie wiem czy jest to jednak aż taki powód żeby od razu tak się czepiać. Zwykły ludzki błąd. Miśkowiak może z nim oczywiście wygrać ale w formie jest bardzo słabej, cień zawodnika sprzed roku. Pozdrawiam.
Nie czepiam się tylko zapytałem :p jako że Jeppesen ma trudności z wygrywaniem biegów w elidze u24 jakoś nie chce mi się wierzyć że zdobędzie te punkty. Choć trzymam kciuki za typ :)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bieg juniorski
Gorzów lepszy niż Ostrów (-0,5)
1,84 | STS

Krótka piłka - Bartkowiak na swoim torze pokonuje Szostaka i Krawczyka. 3-3 i typ wchodzi. Nie ma innej możliwości bo Hurysz czy Stojanowski to zapchajdziury. Na szczęście od kolejnego meczu dostępny będzie Oskar Paluch (poprawcie mnie koledzy z Gorzowa jeżeli się mylę). Szostak strasznie zawodzi, problemy ze stresem nie pomagają więc jedynym rywalem Bartkowiaka będzie Kuba Krawczyk. Myślę, że znajomość toru wystarczy by Mateusz wygrał ten bieg. Kuba popełnia sporo błędów na trasie więc jest spokojnie do objechania nawet przy lepszym starcie.
Z góry uprzedzam - nie uważam tego typu za pewkę, ale prawdopodobieństwo jest spore.
I trochę na bazie tego betu kolejny:

Szostak poniżej 2,5
1,94 | STS

Ciężko będzie żeby Seba zdobył 3 punkty w tym meczu. Spójrzmy na biegi:
2. Bartkowiak, Krawczyk, Hurysz, Szostak
7. Szostak, Thomsen, Holder, Woźniak
12. Gapiński, Bartkowiak, Szostak, Vaculik

Aby ten bet nie wszedł Seba musiałby przywieźć min. 2 punkty w biegu juniorskim (1 ma że tak powiem zapewniony) i potem pokonać np. Bartkowiaka w 12. Szanse niewielkie jak dla mnie a kurs całkiem spory. Do tego nie wiadomo czy w biegu 12 za Szostaka nie pojedzie potencjalnie lepszy Krawczyk z rezerwy taktycznej. Ale na to akurat nie liczę bo ze Staszewskiego taki taktyk jak z Hurysza rajder.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +247
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Gracie juniorów, jak granie w totka. Tu dzis becik jest extra. Gapinski over 5.5. Doświadczenie powinno wziąć górę i te 7-8 powinien zrobić. Dodam, ze jeździł w Gorzowie i wiadomo, ze gdzie jak nie w Gorzowie napsuć krwi. 12 bieg ma wiec duże handi, ze te 6 pkt zrobi nawet robiąc jedynki w każdym biegu. Pozdrawiam Serdecznie

edit. Gapa myslalem, ze uciągnie. Sory za typ, aczkolwiek było blisko ..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gracie juniorów, jak granie w totka. Tu dzis becik jest extra. Gapinski over 5.5. Doświadczenie powinno wziąć górę i te 7-8 powinien zrobić. Dodam, ze jeździł w Gorzowie i wiadomo, ze gdzie jak nie w Gorzowie napsuć krwi. 12 bieg ma wiec duże handi, ze te 6 pkt zrobi nawet robiąc jedynki w każdym biegu. Pozdrawiam Serdecznie
O ile po tych jedynkach nie pójdzie jakiś taktyk na nim, może nie doczekać 12 biegu
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Też mi chodziło po głowie zagranie overa Gapińskiego - kurs 1.84 w Fortunie. Dorzuciłem +4.5 na Włókniarza i chciałem puścić za 500 w Fortunie. I co... odrzucili, patrzę a tu kurs 1.70. No to wchodzę na STS bo tam w tej chwili bardziej by mi się opłacało - próbuję też za 500 i co... "zmiana kursu". Bodajże z 1.77 na 1.70. To w tych polskich bukach nie trzeba nawet postawić pieniędzy żeby kursami zamieszać :ROFLMAO: Potężne polskie "legalne" buki i ich gigantyczne rynki, gdzie pięćset złotych polskich wywraca do góry nogami ofertę. Miodzio. Powodzenia dzisiaj wszystkim.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Patryk Dudek i Robert Lambert zdobędą conajmniej 10 punktów @3,00 Betclic ❌ Lambert pewnie wszedł, Dudek niestety nie zrobił 10 punktów w 5 biegach... tylko w 6 :D

Dzisiaj próbujemy po odważnym kursie. Dudek jest w co raz lepszej dyspozycji, przynajmniej jeżeli chodzi o polską ligę, dzisiaj ma trudny 1 bieg gdzie od razu jedzie na Lindgrena Madsena a do pary Przedpełski, liczę tutaj na te 2 punkty, chociaż może być i 1. Potem Duzers w parze jedzie z zawodnikami zastępowanymi, sam pojedzie w 11 biegu z z/z na Jeppesena i Madsena, do pary Przedpełski. Szybko musi wracać do parku maszyn bo jedzie już w 12 z juniorami i Smektałą. No musi tutaj zdobyć te 3 punkty. Podsumuwając uważam że zrobi te minimum 2,2,1,2,3 w kolejnych z biegów co da te 10 punktów. Lambert jedzie w 4 biegu na juniorów i Jeppesena, sprawa wydaję się jeszcze prostsza niż u Dudka w 12. Musi zacząć z wysokiego "C". Do pary ma Przedpełskiego w 2 swoich biegach, w 13 z Jackiem Holderem. Nie wiadomo, w którym biegu pojedzie z/z. Uważam jednak że po za Madsenem i Lindgrenem, Włókniarz nie będzie dzisiaj miał kim częściej straszyć, żeby regularnie tu odbierać dwójki i trójki Robertowi. Rezerwa jest taka, ze zakładając nawet tę 3 w 4 biegu to jeżeli w którymś z tych cięższych biegów pojedzie za 1 punkt to i tak bilansuję się wynik na 10 pkt. Apator musi u siebie zacząć pewnie wygrywać, czas najwyższy. Po takim kursie chętnie spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Krzysztof Lewandowski powyżej 1.5 @1.70 goplusbet
zamknięte już w pierwszym starcie, pomogło pierwsze pole dowieźć 2pkt w juniorskim i weszło

Na wyjeździe mógłby być under, ale u siebie? Są spore szanse, Zielińskiego powinien objechać, a przecież Miśkowiak w ogóle nie prezentuje formy z poprzedniego sezonu. Do tego w młodzieżowym ma 1 albo 2 pole, w zależności od zestawu, a start u juniorów jest ważny. Na dystansie potrafi jechać. Wrócił jakiś czas temu po kontuzji, więc objeżdżenie będzie wzrastać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom