>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Polski we Wrocławiu

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolejna odsłona tegorocznego cyklu GP. Zapewne jedna z najgorętszych, bo Stadion Olimpisjki w większości zapewnia dobre ściganie. Z dziką kartą wystartuje Gleb Czugunow, a kandydatów do końcowej wygranej jest najmniej kilku. Bukmacherzy faworytów upatrują w Polakach oraz zawodnikach gospodarzy. Numerem jeden jest oczywiście Bartek Zmarzlik, duże szanse na zwycięstwo buki dają również Maćkowi Janowskiemu oraz jego klubowemu koledze Danowi Bewley'owi.
Liczymy dziś na fajne ściganie i dobre zawody, pogoda raczej nie powinna pokrzyżować planów, a zbliżamy się do końca cyklu, więc dawka emocji na pewno będzie wysoka.
W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o GP Polski we Wrocławiu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +766
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Bewley-Lambert 1 @1.45

Bewley ostatnio zwyzkuje z forma, wygrana w GP Wielkiej Brytanii i awans do przyszlorocznego cyklu GP przez challange. Moze w lidze mu ten mecz wyszedl srednio. Na swoim torze we Wroclawiu jednak to juz jest duzy plus. Lambert znakomity w pierszej czesci sezonu, gdzie notowal serie zdbyczy dwucyfrowych, ale ostatnio jakby maly regres.


Janowski 1-3 @2

A tutaj taki dziwny typ. Janowski w tym sezonie w GP jest bardzo slaby. Zreszta on jest dziwny, bo potrafil wygrywac rundy we Wrrclawiu jak i prezentowac sie bardzo przeciwtnie jak w ubieglym sezonie. Wiadomo, ze jego tor podobnei jak w przypadku wyzej. Na ten moment to Janowskiemu ciezko bedzie sie utrzymac nawet w cyklu na przyszly rok, ale jak ostatnio padlo stwierdzenei w jednym z popularnych programow, ze Janowski do konca cyklu ma bardzo duzo torow, ktore lubi i ktos bardzo optymistycznie stwierdzil, ze ta karta sie bycmoze odworci i Polak ma szanse nawet na podium, gdyby robil wynik w pozostalych czesciach cyklu. Sadze ze to nader optymistyczna teza, ale faktycznie cos w tym moze byc, ze wyniki teraz sie poprawia i najlepiej zaczac to we Wroclawiu.
 
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
Ja trochę z innej beczki bo dziś finał MEP....dosyć niszowa impreza...turniej w Danii...tam pada niestety zawody będą opóźnione....ale jeśli pojadą to znalazłem perełkę...pojedynek
Pludra-Brennan 2 kurs 1.84 Sts
Oboje są rezerwowymi ale skoro są w zestawieniu to jest pewnie wymóg startu rezerwowego...poza tym wymogiem jest spora szansa że Brennan będzie zmieniał Flinta i pojedzie więcej biegów niz Pludra tak przewiduje...
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Adams, kojarzysz czy wcześniej mieli taki zapis wpisany czy dopiero przed chwilą dodalli? Bo w tym momencie to pewny zwrot, nie ma szans żeby oboje pojechali po 4 razy.
 

Załączniki

maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ja trochę z innej beczki bo dziś finał MEP....dosyć niszowa impreza...turniej w Danii...tam pada niestety zawody będą opóźnione....ale jeśli pojadą to znalazłem perełkę...pojedynek
Pludra-Brennan 2 kurs 1.84 Sts
Oboje są rezerwowymi ale skoro są w zestawieniu to jest pewnie wymóg startu rezerwowego...poza tym wymogiem jest spora szansa że Brennan będzie zmieniał Flinta i pojedzie więcej biegów niz Pludra tak przewiduje...
Krakowiak miał przedwcześnie zakończyć sezon i poddać się zabiegowi. Czy aby na pewno na takim torze będzie ryzykował? Bo jeśli nie, to Pludra pojedzie więcej niż było zakładane.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
T. Woffinden - J. Doyle 2 @ 3.2 (etoto)

Tor we Wrocławiu wczoraj pod koniec zawodów SGP 3 zaczął się sypać. Mocno go polewali i ubijali, ma na pewno sporo wody w środku. Podejrzewam, że mały deszcz i będzie mokro. To nie są warunki, w których obity Woffinden będzie wygrywał wyścigi. Forma anglika w GP jest tragiczna, ostatnie zawody to może nie katastrofa - ale niewiele brakuje. Jason jest szybki i gdyby nie taśmy walczyłby o medal. Po za tym dwóch zawodników w bezpośredniej walce o utrzymanie się w cyklu.

B. Zmarzlik - D. Bewley 2 @ 2.95 (etoto)

Zmarzlik praktycznie na każdym torze czuje się jak u siebie, jednak we Wrocławiu najwięcej kółek w tym sezonie wykonał D. Bewley - licząc wszystkich zawodników Sparty. Bewley jest w świetnej formie, po ostatnich zawodach dostał bardzo mocnego kopa, jest w walce o medal IMŚ, Zmarzlik pewny złota - nie będzie szalał, najważniejsze jest dla niego przejechanie cyklu do końca.

M. Janowski - P. Dudek 2 @ 2.95 (etoto)

Głowa. Janowski w GP jeździ totalną klapę, niezależnie od toru, gdyby nie pierwsze turnieje - byłby niżej niż Przedpełski. Dudek w grze o najwyższe cele, zawsze lubił jeździć we Wrocławiu. Musi uciekać przed Bewleyem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
D 16

daniel4217

Użytkownik
Adams, kojarzysz czy wcześniej mieli taki zapis wpisany czy dopiero przed chwilą dodalli? Bo w tym momencie to pewny zwrot, nie ma szans żeby oboje pojechali po 4 razy.
I tak będzie zwrot, no chyba że Pludra pojedzie te 4 razy i zdobędzie więcej punktów niż Brennan to wiadomo, przegrana, wszyscy wiemy jak działa STS..
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
J.Holder-G.Czugunow 2 @2,35 (bectlic)

Ogladałem kwale dzisiaj i znakomicie tam pojechał Czugunow gdzie wygrał je dość pewnie w przeciwieństwie do Holdera który zajął końcowe miejsce i pojechał fatalnie,a jeszcze żeby było malo to zerwał łańcuch w swojej maszynie,więc liczę na Gleba który do tego wystąpi na wlasnym torze.
Zagram go jeszcze że będzie w 1-8 @3,5 (bectlic).

(Dobrze pojechał Jankowski,Przyjemski,Madsen,,Bewley i w miarę Zmarzlik i Dudek a słabo Lindgren,Fricke,Doyle,Lebiediew,Przedpelski)
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Są gdzies wyniki tych kwali?i brał udział w nich Vaculik?
Vaculik na początku drugiej ósemki.
Czugunow,Jankowski,Bewley pierwsza trójka,a ostatni Lindgren w kwalach to co zapamiętałem,a reszta wyżej i zobaczymy jak będzie w zawodach bo nie ma się znów tak co sugerować kwalami,chociaż Holder był tak wściekły że kopał w swoje motocykle w swoim boksie!!!
 
Ostatnia edycja:
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Moim zdaniem nie było takiego zapisu napewno
Też mi się tak właśnie wydaje, grałem jeszcze po 1.84 i nie widziałem czegoś takiego. Po czasie patrzę, kurs 1.50 i taki zapisek przy typach... Czyli już wiadomo jak to się skończy, wyskoczą z jakimś swoim zapiskiem z regulaminu i będzie po ptokach...
 
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
Generalnie nie gram Gp lub mało poprostu...dziś zrobię wyjątek i zagram sobie coś przeciwko Vaculikowi który wraca po kontuzji ,do tego jutro Stal ma mega ważny mecz...a wiadomo jak jeździ się w GP,od rana chodzi mi po glowie taki typ:
J.Holder-Vaculik 1 kurs 1.83 Fortuna
Wiem że Holder jest beznadziejny ostatnio i sfrustrowany i itd.ale liczę na sportową złość i taki typ na przełamanie i pod kontuzje Vacula,liczę że Jack te 6 nazbiera i może to starczy...
Ciekawie wyglądala para Przedpelski -Vaculik i kurs aż 3.6 na Pawła i powiem szczerze że po takim kursie faktycznie za stówkę można puścic taki kurs to przesada...oczywiście to nic pewnego bo i sam kurs wiele mówi ale widzę tu jakieś szanse...ja dałbym około 2.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1393
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom