>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kubera nie wygra indywidualnie biegu
1,83 forbet

Przyjeżdża ekipa z mocnymi seniorami, myślę że 2 punkty to jest max co może przywozić. Zakładając że będzie zmieniał Kariona to ma następujące biegi:
3. Pawlicki, Kubera, Kołodziej, Michelsen
5. Hampel, Lidsey, Kubera, Doyle
10. Pludra, Hampel, Pawlicki, Kubera
11. Kubera, Doyle, Łaguta, Saifutdinov

Do tej pory Kubera wygrał 4 biegi na 22 odjechane. Ostatnio z Toruniem 1,2,w,0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 407

cekaem

Użytkownik
Mój główny typ na dzisiaj to wygrana Motoru (-0,5) 1.6 forbet
Motor u siebie jest kozacka drużyną, wygrywają swoje mecze dość pewnie. 2 lata temu niby przegrali u siebie z Lesznem 10 pkt ale to była drużyna gdzie liderem był Paweł Miesiąc, także nie ma co za bardzo porównywać. Z tamtego składu został tylko młody Lampart i Michelsen. Rok temu zlali już Leszno 50:40 i ten wynik jest już bardziej miarodajny, a uważam, że w tym roku są mocniejsi. W tym sezonie wygrali już pewnie z Częstochową, Toruniem i Wrocławiem czyli nie chłopcami do bicia. Najwięcej punktów ugrał Włókniarz bo 41. Juniorka zdecydowanie po stronie Motoru. W zasadzie oprócz Buczka to każdy jedzie dobrze na swoim owalu, chociaż Buczek i tak już ostatnio miał przejaw lepszej jazdy. W Lesznie więcej niewiadomych. Idę w wygrana Motoru, spodziewam się tak 48:42 dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Kubera nie wygra indywidualnie biegu
1,83 forbet

Przyjeżdża ekipa z mocnymi seniorami, myślę że 2 punkty to jest max co może przywozić. Zakładając że będzie zmieniał Kariona to ma następujące biegi:
3. Pawlicki, Kubera, Kołodziej, Michelsen
5. Hampel, Lidsey, Kubera, Doyle
10. Pludra, Hampel, Pawlicki, Kubera
11. Kubera, Doyle, Łaguta, Saifutdinov

Do tej pory Kubera wygrał 4 biegi na 22 odjechane. Ostatnio z Toruniem 1,2,w,0.
Można pójść w stronę, co jak co ale z byłym klubem musi pokazać ze ma jaja. Zwłaszcza ze nie pozwolili mu przejść od razu za porozumieniem. Odpłaci im się :)
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Znalazłem dzisiaj kilka ciekawych zakładów jak zwykle bryluje ewinner i betfan.
Michelsen over 9.5 @ 1.83
Na moje linia spokojnie do pokrycia przez takiego kocura i wielokrotnego uczestnika GP.
Zagra wyra indywidualnie bieg Nie @2.40 ewinner
No kurs co najmniej jakby to Dudek jechał. MateJ w tym sezonie cieniuje jak cały Falubaz i naprawdę ciężko to widzę, ma ciężkie biegi. Buk widzi tu szansę w biegu 12. MateJ pojedzie z Ragusem Czugunowem i Curzytkiem. Na moje Gleb może go powieźć Ale liczę jeszcze bardziej na RT, bo prawdopodobnie Falubaz będzie tu już 6 dostawać.
Fricke vs Woffinde więcej pkt 2 @1.70 ewinner
Max jest fajny i wgl ale jak Tai tydzień temu przywiózł swoje z Bykami mówiąc w wywiadzie , że ma problem podnieść szklankę do góry no to na moje tu nie ma innej opcji jak wygrana Tajskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
K 137

Karion22

Użytkownik
Znalazłem dzisiaj kilka ciekawych zakładów jak zwykle bryluje ewinner i betfan.
Michelsen over 9.5 @ 1.83 B betfan
Na moje linia spokojnie do pokrycia przez takiego kocura i wielokrotnego uczestnika GP.
Zagra wyra indywidualnie bieg Nie @2.40 ewinner
No kurs co najmniej jakby to Dudek jechał. MateJ w tym sezonie cieniuje jak cały Falubaz i naprawdę ciężko to widzę, ma ciężkie biegi. Buk widzi tu szansę w biegu 12. MateJ pojedzie z Ragusem Czugunowem i Curzytkiem. Na moje Gleb może go powieźć Ale liczę jeszcze bardziej na RT, bo prawdopodobnie Falubaz będzie tu już 6 dostawać.
Fricke vs Woffinde więcej pkt 2 @1.70 ewinner
Max jest fajny i wgl ale jak Tai tydzień temu przywiózł swoje z Bykami mówiąc w wywiadzie , że ma problem podnieść szklankę do góry no to na moje tu nie ma innej opcji jak wygrana Tajskiego.
wisla, jakiś przeciek był, że Żyto robi tor przeciwko swoim? :p twardy tor mając Zagara..
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Przepraszam za off ale nie mogę się powstrzymać.


Panie Piotrze czy pyta Pan dziś o ligę dwóch prędkości?
Już chyba wie Pan ile jest w lidze prędkości i że Falubaz jest w tej trzeciej
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Powiem szczerze że Falubaz nie jednemu chyba kupon położył. Sam miałem na nich handi 10.5 a tu taki psikus . Myślałem że gkm swobodnie zleci z ligi , ale tutaj widzę że Falubaz chyba będzie gorszy. A co do toru to się nawet nie wypowiadam , bo robić beton na ten skład co mają to trzeba być debilem.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na moje to on był pogodzony z porażka a ewidentnie próbuje betonu bo wie, że mecz w Grudziądzu to jest być albo nie być falubazu. Nie dziwię mu się nawet jakby zrobił tor pod siebie to i tak by przegrał Wrocław jest w zupełnie innej galaktyce. Widać, że próbuje aby chłopaki próbowali się do tych warunków twardych przygotować. Ja jednak będę trzymał kciuki za Grudziądz najblizsza mi ekstraliga geograficznie.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Kolodziej- Doyle typ 2 kurs 1.90. Janek jak to Janek, jeździ dobrze, ale buble nie raz robi głupie, przeciwnik z najwyższej półki, w Lublinie trzeba jeździć agresywnie, a nie tylko mieć szybki motor, Doyle dość ofensywnie śmiga, wiec uważam ze to on dzisiaj będzie szalał w Lublinie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Z innej beczki. Wczoraj miał być mecz w nsport ale dzisiaj pokrywa się transmisja z Wybrzeżem. Cos wiadomo czy jest spotkanie w tv?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Spotkanie Wybrzeża na żywo tylko w nc+GO W Necie. Po meczu Motoru powinna być retransmisja z Gdańska.
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Wał unibet jak złoto, wczoraj zagrałem dubel wro i lub, a dzisiaj po wygranej lub anulowali zostawiajac jedynie wro. Wtf?
Celowo sprawdzałem przed meczem czy zakład jest aktywny i był a po meczu anulowali. Przez lata nie przejechałem się na unibet, teraz daje sobie z nimi spokój. Post ku przestrodze!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wał unibet jak złoto, wczoraj zagrałem dubel wro i lub, a dzisiaj po wygranej lub anulowali zostawiajac jedynie wro. Wtf?
Celowo sprawdzałem przed meczem czy zakład jest aktywny i był a po meczu anulowali. Przez lata nie przejechałem się na unibet, teraz daje sobie z nimi spokój. Post ku przestrodze!
A jakiś dowód?
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Jaki dowód? Na co dowód? Nudzę się i pisze? Nie bądź dzieckiem!
Piszę jak jest, wierzysz nie grasz u nich, nie wierzysz graj to prędzej czy później się przekonasz i dostaniesz swój dowód. Tyle, dobranoc!
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jaki dowód? Na ch.. nic dowód? Nudzę się i pisze? Nie bądź dzieckiem!
Piszę jak jest, wierzysz nie grasz u nich, nie wierzysz graj to prędzej czy później się przekonasz i dostaniesz swój dowód. Tyle, dobranoc!
Dobrze J jacekt Po pierwsze wbijasz do działu z buta i robisz zamieszanie Przypominam że hazard jest dla osób pełnoletnich więc jeśli jesteś taką osobą miej umiejętność panowania nad emocjami.

Gdybyś trochę pomyślał to zamiast wyzwisk zapytałbyś czy kolega wisla9110 wisla9110 nie zrobił literówki i chciał zapytać "jakiś powód"? Gdzie chciał CI ewidentnie pomóc. Mam nadzieję że tutaj za tak aroganckie zachowanie nie pomoże Ci nikt

Nie pozdrawiam
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dowodem może być np. wrzucony kup, gdzie zdarzenie masz rozliczone po 1.00, bo razczej z kuponu go nie usunęli, tylko rozliczyli po 1.00
Potem wchodzisz w regulamin i szukasz, jakie są zasady odnośnie przełożenia meczu żużlowego. W piłce zawsze do 48h czekali i wtedy dawali zwrot, nie wiem jak jest w żużlu.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dobrze J jacekt Po pierwsze wbijasz do działu z buta i robisz zamieszanie Przypominam że hazard jest dla osób pełnoletnich więc jeśli jesteś taką osobą miej umiejętność panowania nad emocjami.

Gdybyś trochę pomyślał to zamiast wyzwisk zapytałbyś czy kolega wisla9110 wisla9110 nie zrobił literówki i chciał zapytać "jakiś powód"? Gdzie chciał CI ewidentnie pomóc. Mam nadzieję że tutaj za tak aroganckie zachowanie nie pomoże Ci nikt

Nie pozdrawiam
Ja już kolejny raz powtarzam, że administracja powinna stworzyć dział : żale i płacze znowu przegrałem. Niech tam ludzie wylewają swoje frustracje, jak widać na przykładzie zapotrzebowanie jest :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom