>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat siódmego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

28.05.2021
Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz DPV Logistic GKM GrudziądzEltrox, godz. 18.00
Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń, godz. 20.30

30.05.2021
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław, godz. 16.30
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno, godz. 19.15
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gorzów - Toruń
Typ - 14,5
Kurs 2.80
STS
Dla mniej odważnych 10,5 - 1.75)

Jak dla mnie dziś zobaczymy mecz do jednej bramki. Jasiński złapał formę Nowacki powinien być lepszy od toruńskich młodzików. Więc zaczynamy analizę od przewagi na juniorce. Gladiator Zmrazlik tak słabo meczu jak ostatnio nie pojedzie bo i tak nie będzie miał z kim przegrywać (za wyjątkiem być może Jacka) U Vaculika problemy sprzętowe zażegnane. Na dodatek zostaję Thomsen i Woźniak, szczególnie ten ostatni pojechał dobrze z Czewą. W U24 chyba pora na Marcusa bo Karcmarz bez wyrazu. No i najważniejsze po porażce z Nowotworem z Częstochowy myślę że Gorzów został podrażniony i weźmie z nawiązką co ich pod bonusa. na Motoarenie.

Rywal jaki jest każdy widzi:) i krawiec kraje jak mu mateirał staje. Zacznę ze na miejscu Bajerskiego ustawiałbym skład inaczej ale to już nie mój problem. Pewniak do dwucyfrówki to Jacek, i tutaj spodziewam się 6 startów. Po juniorach nie spodziewam się kompletnie niczego. ale wiadomo jak to jest z tymi młodymi. Na zapchaj dziurę Lambert który z Holderem juniorem ciągnie ten wózek ale to tyle z pewniaków. Nie ma pozostałych do brydza. Pan Adrian "Samowyjebka" Miedziński może troche w te karty grać ale nie na wyjedzie. Przedpełski też troszkę zgasł (wizualnie choć punkty robi) a w Holderze seniorze upatruję głównego sprawcę pogromu bo jest jakiś problem skoro taki gracz robi po 3 pkt na mecz w ostatnim czasie.

Mój typ na dziś? 54-36
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Gorzów vs Toruń typ Gorzów - 12,5 kurs 2.0 iforbet

Gorzów po ostatniej wpadce będą starać się szybko wrócić na dobre tory. Toruń prawdopodobnie dziś bez Zupińskiego, więc juniorka myślę 10:1 na korzyść Gorzowian. Miedziak czy Holder , nie jeżdżą zbyt dobrze na wyjazdach,a w szczególności dzisiaj gdzie mają na przeciw siebie na prawdę mega zespół. Jack i Robert pewnie dziś po 6 biegów ,ale to i tak nie da za wiele nawet jeśli ujadą 38 to typ wchodzi!

Włókniarz vs GKM Grudziądz typ Włókniarz -20,5 kurs 2,4 forbet

Dzisiaj Włókniarz podejmują chyba najsłabszą ekipę wyjazdowa ostatnich lat. Zwycięstwo Częstochowy w Gorzowie motywuje chłopaków, bo są dalej w grze o medale i dzisiaj przejadą się po ekipie Grudziądzkiej. Bardzo możliwe , że nie zobaczymy zmian dziś w ekipie Grudziądza, bo chłopacy będą szukać ustawień na następne ważniejsze mecze. Można powiedzieć, że mecz na przełamanie, bo Włókniarz wygrał u siebie tylko z Falubazem, ale dzisiaj spokojny mecz i dopiszą dwa duże punkty do tabeli :)

Kasprzak under 3,5 iforbet 1,7

Ciężki numer Krzysia, a wszyscy w Grudziądzu na jego powrót do dobrej dyspozycji. Dzisiaj jakoś tego nie widzę, więc gram under. :)
Niżej rzucam rozpiskę Krzysia
1.

  • Przemysław Pawlicki
  • Fredrik Lindgren
  • Krzysztof Kasprzak
  • Bartosz Smektała
5.
  • Bartosz Smektała
  • Krzysztof Kasprzak
  • Kacper Woryna
  • Kenneth Bjerre
10.
  • Krzysztof Kasprzak
  • Leon Madsen
  • Kenneth Bjerre
  • Jakub Miśkowiak
13.
  • Jonas Jeppesen
  • Nicki Pedersen
  • Leon Madsen
  • Krzysztof Kasprzak
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Gorzów vs Toruń typ Gorzów - 12,5 kurs 2.0 iforbet

Gorzów po ostatniej wpadce będą starać się szybko wrócić na dobre tory. Toruń prawdopodobnie dziś bez Zupińskiego, więc juniorka myślę 10:1 na korzyść Gorzowian. Miedziak czy Holder , nie jeżdżą zbyt dobrze na wyjazdach,a w szczególności dzisiaj gdzie mają na przeciw siebie na prawdę mega zespół. Jack i Robert pewnie dziś po 6 biegów ,ale to i tak nie da za wiele nawet jeśli ujadą 38 to typ wchodzi!

Włókniarz vs GKM Grudziądz typ Włókniarz -20,5 kurs 2,4 forbet

Dzisiaj Włókniarz podejmują chyba najsłabszą ekipę wyjazdowa ostatnich lat. Zwycięstwo Częstochowy w Gorzowie motywuje chłopaków, bo są dalej w grze o medale i dzisiaj przejadą się po ekipie Grudziądzkiej. Bardzo możliwe , że nie zobaczymy zmian dziś w ekipie Grudziądza, bo chłopacy będą szukać ustawień na następne ważniejsze mecze. Można powiedzieć, że mecz na przełamanie, bo Włókniarz wygrał u siebie tylko z Falubazem, ale dzisiaj spokojny mecz i dopiszą dwa duże punkty do tabeli :)

Kasprzak under 3,5 iforbet 1,7

Ciężki numer Krzysia, a wszyscy w Grudziądzu na jego powrót do dobrej dyspozycji. Dzisiaj jakoś tego nie widzę, więc gram under. :)
Niżej rzucam rozpiskę Krzysia
1.

  • Przemysław Pawlicki
  • Fredrik Lindgren
  • Krzysztof Kasprzak
  • Bartosz Smektała
5.
  • Bartosz Smektała
  • Krzysztof Kasprzak
  • Kacper Woryna
  • Kenneth Bjerre
10.
  • Krzysztof Kasprzak
  • Leon Madsen
  • Kenneth Bjerre
  • Jakub Miśkowiak
13.
  • Jonas Jeppesen
  • Nicki Pedersen
  • Leon Madsen
  • Krzysztof Kasprzak
Krzysztof Kasprzak nie jedzie w dzisiejszym spotkaniu, jego miejsce zajmie Paweł Miesiąc
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja dziś próbuje C. Holder powyżej 5.5. Chyba gorzej jeździć nie może, Gorzów techniczny tor, Biegow nie ma trudnych, myśle ze udają 6 pkt
Woryna wystąpi w nominowanych tak po kursie 2.85. No ostatnio wystrzelił jak z procy, uważam ze dzisiaj zdobędzie trochę punktów i swiderski pozwoli mu pojechać w nominowanych, po prostu żeby się podbudować, myśle ze ok 8 powinien zdobyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz

Częstochowa złapała formę, dwa zwycięstwa wyjazdowe, i to pod rząd, nadal jednak uważam, że Częstochowa nie wjedzie do playoff. Oczywiście rozstrzygnięcie dzisiejszego meczu na 99% jest znane, ale handicap 20.5 pkt na gości jest wart rozważenia. Nie od dziś wiadomo że Włókniarz ma problemy z jazdą u siebie. GKM nie ma nic do stracenia jestem przekonany że będą gryźli tor. Pedrsen Bjerre i Pawlicki mogą na jakiś czas utrzymać wyrównany stan w spotkaniu. Zwłaszcza że Nicki pojedzie pewnie 6-7 biegów z taktycznej. Zdaje sobie sprawę że Juniorzy Czewy biją formację juniorska Grudziądza na głowę ale pomimo tego 20 pkt handi jest do utrzymania. A gdyby tak odpalił jeszcze jakimś cudem DJ Kasprzak to było by to łatwiejsze.

Typ GKM Grudziądz + 20.5 pkt

Kurs 1.50

Bukmacher Forbet

Post automatycznie złączony:

Częstochowa - GKM Grudziądz

Typ: K. Woryna pojedzie w biegach nominowanych ( musi pojawić się na torze)

Kurs. 2.85

Bukmacher Forbet


Jeszcze takie coś wpadło mi w oko. Dobry kurs a moim zdaniem są szanse powodzenia. Woryna odpalił tydzień temu niesamowicie. Jeśli dzisiaj zakręci się koło 10 pkt ma szanse na ponowne wejście do nominowanych. Wiadomo że pojadą Madsen Lindgren może Miśkowiak ale 4 do brydża może być właśnie Woryna. ( zwłaszcza że Bartek Smektała na razie nic nie jeździ) Typ Wart ryzyka ale za drobne for fun :cool:
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jak dla mnie Woryna mial poki co jednorazowy wyskok. 2 dni temu jezdzil w cwiercfinale IMP i ledwo zajal ósme (ostatnie dajace awans) miejsce w turnieju , ktory byl obsadzony bardzo srednimi zawodnikami.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jak dla mnie Woryna mial poki co jednorazowy wyskok. 2 dni temu jezdzil w cwiercfinale IMP i ledwo zajal ósme (ostatnie dajace awans) miejsce w turnieju , ktory byl obsadzony bardzo srednimi zawodnikami.
Okej, jeżeli w Gorzowie znalazł w końcu silnik który jedzie to chyba wiadomo ze nie weźmie najlepszego silnika na jakiś śmieszny turniej, bez sensu porównanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz

Częstochowa złapała formę, dwa zwycięstwa wyjazdowe, i to pod rząd, nadal jednak uważam, że Częstochowa nie wjedzie do playoff. Oczywiście rozstrzygnięcie dzisiejszego meczu na 99% jest znane, ale handicap 20.5 pkt na gości jest wart rozważenia. Nie od dziś wiadomo że Włókniarz ma problemy z jazdą u siebie. GKM nie ma nic do stracenia jestem przekonany że będą gryźli tor. Pedrsen Bjerre i Pawlicki mogą na jakiś czas utrzymać wyrównany stan w spotkaniu. Zwłaszcza że Nicki pojedzie pewnie 6-7 biegów z taktycznej. Zdaje sobie sprawę że Juniorzy Czewy biją formację juniorska Grudziądza na głowę ale pomimo tego 20 pkt handi jest do utrzymania. A gdyby tak odpalił jeszcze jakimś cudem DJ Kasprzak to było by to łatwiejsze.

Typ GKM Grudziądz + 20.5 pkt

Kurs 1.50

Bukmacher Forbet

Post automatycznie złączony:

Częstochowa - GKM Grudziądz

Typ: K. Woryna pojedzie w biegach nominowanych ( musi pojawić się na torze)

Kurs. 2.85

Bukmacher Forbet


Jeszcze takie coś wpadło mi w oko. Dobry kurs a moim zdaniem są szanse powodzenia. Woryna odpalił tydzień temu niesamowicie. Jeśli dzisiaj zakręci się koło 10 pkt ma szanse na ponowne wejście do nominowanych. Wiadomo że pojadą Madsen Lindgren może Miśkowiak ale 4 do brydża może być właśnie Woryna. ( zwłaszcza że Bartek Smektała na razie nic nie jeździ) Typ Wart ryzyka ale za drobne for fun :cool:
Typu na GKM nie neguję bo duże handicapy różnie się kończą tym bardziej dziś jak każdy gdzie nie spojrzę, każdy gra czewe jako pogrom. I jeszcze aspekt regulaminowy. Nie ma dziś w GKM stosowanego zastępstwa zawodnika więc liderzy jak Nicki czy Bjerre może pojechać maksymalnie 6 razy a nie jak napisałeś 6-7 biegów a mimo wszystko to dośc duża różnica. 4 biegi z fazy zasadniczej + 1 w nominowanym + 1 bieg w ramach rezerwy taktycznej i to tyle nic więcej.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Mi w oczy rzuciły się dzisiaj 2 zakłady.

Jeppesen - Woryna h2h 2 @1.83

Tak jak wyżej pisali koledzy Kacper w końcu odpalił. Sam mówił, że zmiany były kosmetyczne ale jak widać efekt jest znaczny i chyba Piotr Świderski mógł odetchnąć z ulgą w Gorzowie. Woryna ruszył kiedy było trzeba, wygrana ze stalowcami zbliżyła włókniarza do PO. Jeppesen narazie zawodzi jedyny dobry wynik w Toruniu. Kurs na moje za wysoki na Kacpra.

Sz. Woźniak zwycięstwa w biegach under 1.5 @1.55

Szymon zawodzi od początku, dzisiaj łatwych biegów nie będzie. Na moje jedyna szansa na wygranie biegu to bieg nr 11. To i tak o jeden za mało...
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Woryna po ostatnim występie wzbudził zainteresowanie, aby jego poprzeć w następnych meczach, linie punktowe są nisko wystawione co powoduje ze każdy jest skłonny postawić powyżej 5 pkt czy to że pojedzie w nominowanych i powiem szczerze ze rzadko analizuje speedyway, ale mecze często oglądam.

I teraz należy wziąć pod uwagę nie tyle jego dobry występ czy forma up? , tylko zwróćcie uwagę na to ze Gorzow pojechał w tym meczu "piach" a takim odnośnikiem jest ZMARZLIK który pojechał poniżej oczekiwań, widać że mieli problem z ustawieniami i cos tam Vaculik tez nie był do końca zadowolony.

Woryna ogólnie jedzie słabo od początku sezonu, to ze sam wykręcił dość zaskakująca zdobycz punktowa to sam był zdziwiony, obejrzyliscie na koniec wywiady z meczu i co powiedział? - " ze sam jest zaskoczony tym wynikiem i że zrobili minimalna zmianę na zębatce , ze zmiany były minimalne , ze on nic nadzwyczajnego nie zrobił i żużel jest ciężko wytłumaczalny" a w takich sportach jak F1, Nascar czy Żużel właśnie bardzo ważne są ustawienie względem toru czy warunków atmosferycznych, wiem że wiecie o tym...a jak rozumiem to każdy chce złapać okazje argumentujac to nad spodziwanycm wybuchem formy zawodnika, problem w tym ze sam zawodnik nie wie czy jest w "formie" :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Okej, jeżeli w Gorzowie znalazł w końcu silnik który jedzie to chyba wiadomo ze nie weźmie najlepszego silnika na jakiś śmieszny turniej, bez sensu porównanie
Tak , gosc co potrzebuje dobrych wynikow jak tlenu bedzie dalej wozil ogony szykujac forme na mecz.
Sam napisales w poscie ,ze ma sie podbudowac wiec chyba twoje porownanie jest bez sensu bo gdzie wlasnie szukac podbudowania jak w zawodach z nizej notowanymi rywalami
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Typu na GKM nie neguję bo duże handicapy różnie się kończą tym bardziej dziś jak każdy gdzie nie spojrzę, każdy gra czewe jako pogrom. I jeszcze aspekt regulaminowy. Nie ma dziś w GKM stosowanego zastępstwa zawodnika więc liderzy jak Nicki czy Bjerre może pojechać maksymalnie 6 razy a nie jak napisałeś 6-7 biegów a mimo wszystko to dośc duża różnica. 4 biegi z fazy zasadniczej + 1 w nominowanym + 1 bieg w ramach rezerwy taktycznej i to tyle nic więcej.
Oczywiście mój błąd dzięki za poprawkę:p A co do typu w awizowanych składach jest Miesiąc za Kasprzaka co według mnie daje nawet większe szanse na utrzymanie tego handicapu Zobaczymy
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Woryna po ostatnim występie wzbudził zainteresowanie, aby jego poprzeć w następnych meczach, linie punktowe są nisko wystawione co powoduje ze każdy jest skłonny postawić powyżej 5 pkt czy to że pojedzie w nominowanych i powiem szczerze ze rzadko analizuje speedyway, ale mecze często oglądam.

I teraz należy wziąć pod uwagę nie tyle jego dobry występ czy forma up? , tylko zwróćcie uwagę na to ze Gorzow pojechał w tym meczu "piach" a takim odnośnikiem jest ZMARZLIK który pojechał poniżej oczekiwań, widać że mieli problem z ustawieniami i cos tam Vaculik tez nie był do końca zadowolony.

Woryna ogólnie jedzie słabo od początku sezonu, to ze sam wykręcił dość zaskakująca zdobycz punktowa to sam był zdziwiony, obejrzyliscie na koniec wywiady z meczu i co powiedział? - " ze sam jest zaskoczony tym wynikiem i że zrobili minimalna zmianę na zębatce , ze zmiany były minimalne , ze on nic nadzwyczajnego nie zrobił i żużel jest ciężko wytłumaczalny" a w takich sportach jak F1, Nascar czy Żużel właśnie bardzo ważne są ustawienie względem toru czy warunków atmosferycznych, wiem że wiecie o tym...a jak rozumiem to każdy chce złapać okazje argumentujac to nad spodziwanycm wybuchem formy zawodnika, problem w tym ze sam zawodnik nie wie czy jest w "formie" :)
To na moje nie jest kwestia "formy" tylko chyba każdy kto interesuje się trochę żużlem wie jaki Kacper ma potencjał i talent. Od początku jeździ mocno poniżej oczekiwań i było kwestia czasu aż odpali. To nie jest emeryt w wieku 42 lat co odcina kupony to chłop w siłę wieku. Niedługo będzie regularność.
Woryna po ostatnim występie wzbudził zainteresowanie, aby jego poprzeć w następnych meczach, linie punktowe są nisko wystawione co powoduje ze każdy jest skłonny postawić powyżej 5 pkt czy to że pojedzie w nominowanych i powiem szczerze ze rzadko analizuje speedyway, ale mecze często oglądam.

I teraz należy wziąć pod uwagę nie tyle jego dobry występ czy forma up? , tylko zwróćcie uwagę na to ze Gorzow pojechał w tym meczu "piach" a takim odnośnikiem jest ZMARZLIK który pojechał poniżej oczekiwań, widać że mieli problem z ustawieniami i cos tam Vaculik tez nie był do końca zadowolony.

Woryna ogólnie jedzie słabo od początku sezonu, to ze sam wykręcił dość zaskakująca zdobycz punktowa to sam był zdziwiony, obejrzyliscie na koniec wywiady z meczu i co powiedział? - " ze sam jest zaskoczony tym wynikiem i że zrobili minimalna zmianę na zębatce , ze zmiany były minimalne , ze on nic nadzwyczajnego nie zrobił i żużel jest ciężko wytłumaczalny" a w takich sportach jak F1, Nascar czy Żużel właśnie bardzo ważne są ustawienie względem toru czy warunków atmosferycznych, wiem że wiecie o tym...a jak rozumiem to każdy chce złapać okazje argumentujac to nad spodziwanycm wybuchem formy zawodnika, problem w tym ze sam zawodnik nie wie czy jest w "formie" :)
Mi się wydaje, że każdy kto choć trochę siedzi w żużlu wie jaki potencjał i talent ma Kacper. I tu nie chodzi o formę po prostu kursy są takie jakby to był jakiś ogórek. Jego zawsze stać na pokrycie tych linii. Niedługo będzie u niego regularność. Kursy są na Kacpra jakby to był jakiś ogórek więc każdy kto ma trochę oleju w głowie próbuje bo value jest spore.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dla mnie dziś bet śnią falubaz Bernard +10.5 na falubaz. Jak oni nie zdobędą u siebie 40 pkt to zostaną zlinczowani, po cichu liczę ze odpali Tonder i będzie druga linia punktująca. W przypadku prowadzenia powyżej 6pkt Dudek i Fricke powinni wziąć wprawy w swoje ręce i nie zapominajmy o Zagarze. Bewley i Czugonow mogą wozić ogony, dlatego wynik będzie oscylować w okolicach remisu. Zz za Taia wyszła im dużo lepiej niż sam Tai który jeździ.

ps. Ja jeszcze na ewinner złapałem+10.5 po kursie 1.90 na iforbet bet został po 1.65 polecam to pobierać
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Falubaz ma nóż na gardle, jedzie dziś, a także kolejne mecze o życie. Myślę, że 40 pkt. powinni zdobyć. Mój typ na dziś:

Kubera under 6.5 - 1,85 Betcilc
 
Ostatnia edycja:
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Dla mnie dziś bet śnią falubaz Bernard +10.5 na falubaz. Jak oni nie zdobędą u siebie 40 pkt to zostaną zlinczowani, po cichu liczę ze odpali Tonder i będzie druga linia punktująca. W przypadku prowadzenia powyżej 6pkt Dudek i Fricke powinni wziąć wprawy w swoje ręce i nie zapominajmy o Zagarze. Bewley i Czugonow mogą wozić ogony, dlatego wynik będzie oscylować w okolicach remisu. Zz za Taia wyszła im dużo lepiej niż sam Tai który jeździ.

ps. Ja jeszcze na ewinner złapałem+10.5 po kursie 1.90 na iforbet bet został po 1.65 polecam to pobierać
Częstochowe zjedli to mogą to samo zrobić z zielonką dla mnie nie do gry choć oczywiście typu nie neguje.
Ewentualnie Sparta - 4.5/6.5 można wrzucic do jakiegos dubla
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom