>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

VII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście pojedzie 5 to dobry typ. Ja już załadowałem się w Lambo > Tajski i zostanę przy tym, ale Kędziora bardzo mnie zmartwił.
 
H 301

hanek56

Użytkownik
Gracie coś w kierunku Gorzowa ? kursy w granicach 2.9. Widzicie jakieś value ?
Troche powało optymizmem po dobrym starcie Kasprzaka w SEC, Zmarzlik już wszedł na swoje normalne obroty, Thomsen ostatnio wpadka ale na ogół przywozi te 8-10 pkt, Iversen mało startów ale dobrze wyglądał w Zielonej Górze ,pogubiony Woźniak , który w każdym w końcu musi zacząć przywozić punkty, no i juniorka po stronie Gorzowa.
Z drugiej strony mamy świetnego w tym sezonie Łagute, mocno poobijanego Pedersena, Bierre jeżdżącego w kratke, Pawlickiego pod formą a o Buczku już nie wspomne. Myśle że warto zaatakować handi w granicach +5, i za mniej puśćić Gorzów, czas na 1 zwyciestwo.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
H hanek56 nie jestem takim optymistą, jak Ty. Dla mnie Grudziądz to wygra i to wyżej niż pięcioma. Artem kłopot będzie miał tylko z Bartkiem. Do tego mocny u siebie Bjerre. Buczek i Przemo w Grudziądzu to inni zawodnicy. GKM tak jak był drużyną własnego toru tak pozostał. Za dużo niewiadomych w Gorzowie. Czy juniorka po stronie Stali? Oj nie wiem, Karczmarz jak dobrze zaczął tak ostatnio słabiutko. Myślę, że Turowski jutro złapie więcej oczek. Fakt, Kasprzak powinien pojechać nieźle, ale jak dla mnie to obecnie tylko on i Zmarzlik to pewniaki w Gorzowie, reszta poniżej oczekiwań. Seniorzy gospodarzy będą łapać punkty, nawet jeśli Buczkowski i Pawlicki mieli problemy. Po tym, co widzę w tym sezonie i w ostatnich dniach nie dałbym żadnych pieniędzy na gości, choć oczywiście szanuję Twoje zdanie i nie wykluczam, że to właśnie ono się jutro potwierdzi.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
H hanek56 nie jestem takim optymistą, jak Ty. Dla mnie Grudziądz to wygra i to wyżej niż pięcioma. Artem kłopot będzie miał tylko z Bartkiem. Do tego mocny u siebie Bjerre. Buczek i Przemo w Grudziądzu to inni zawodnicy. GKM tak jak był drużyną własnego toru tak pozostał. Za dużo niewiadomych w Gorzowie. Czy juniorka po stronie Stali? Oj nie wiem, Karczmarz jak dobrze zaczął tak ostatnio słabiutko. Myślę, że Turowski jutro złapie więcej oczek. Fakt, Kasprzak powinien pojechać nieźle, ale jak dla mnie to obecnie tylko on i Zmarzlik to pewniaki w Gorzowie, reszta poniżej oczekiwań. Seniorzy gospodarzy będą łapać punkty, nawet jeśli Buczkowski i Pawlicki mieli problemy. Po tym, co widzę w tym sezonie i w ostatnich dniach nie dałbym żadnych pieniędzy na gości, choć oczywiście szanuję Twoje zdanie i nie wykluczam, że to właśnie ono się jutro potwierdzi.
to Jacka Holdera nie bedzię w grudziądzu???
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
bo on zrobi robotę dla stali jak ma wygrać ,a piszecie o wszystkich tylko nie o najważniejszym JACKU który zrobi tam dwucyfrówkę!!!!!!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Co do meczu w Grudziądzu to najlepiej poczekać kogo zastąpi Holder. Swoją drogą to kluby to już przeginają nieco z tym zapisem w regulaminie. Jeśli chodzi o wynik KK'a to trzeba wziąć pod uwagę jakie warunki panowały w Gnieźnie. Od trzeciego startu podobno startował na silnikach Johns'a. Silniki Brytyjczyka wypadły ostatnio z obiegu na "regulaminowych" torach. Co do Holdera to podziwiam optymizm kolegi wyżej, iż zrobi wynik dwu cyfrowy.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Przemysław Pawlicki poniżej 7,0 pkt @1,83 @iforbet
Katastrofalny jak na razie sezon dla starszego z braci Pawlickich, średnio na mecz "robi" nieco ponad 4 pkt, często zmieniany już po 2 biegach, jak ostatnio w Lublinie, gdzie przywiózł dwie zerówki. Dzisiaj pewnie tak źle nie będzie i kilka punktów uciuła, tym bardziej, że zapowiada się wyrównany mecz i nikt z taktycznej raczej za niego nie wjedzie, juniorzy też go nie zmienią (bo niby kto?). Niemniej jednak Pawlicki ma ciężkie biegi i trudno będzie uzbierać te 7 pkt, bez bonusów - 2 razy jedzie w parze z Bjerre, raz z Łagutą i raz z Pedersenem, więc na swoich będzie ciężko, poza tym jedzie 2 razy na Zmarzlika i raz na Holdera, a i inni Gorzowianie mogą przywozić go za sobą.
Reasumując - nie wydaje mi się żeby przy takiej formie i przy takim układzie biegów Pawlicki zdobył aż 8 pkt. Za 7 mamy zwrot.
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Co do meczu w Grudziądzu to najlepiej poczekać kogo zastąpi Holder. Swoją drogą to kluby to już przeginają nieco z tym zapisem w regulaminie. Jeśli chodzi o wynik KK'a to trzeba wziąć pod uwagę jakie warunki panowały w Gnieźnie. Od trzeciego startu podobno startował na silnikach Johns'a. Silniki Brytyjczyka wypadły ostatnio z obiegu na "regulaminowych" torach. Co do Holdera to podziwiam optymizm kolegi wyżej, iż zrobi wynik dwu cyfrowy.
To władze Ekstraligi zezwoliły na takie praktyki, trudno więc teraz zarzucać coś klubom. Mam nadzieję że prędzej (oby) niż później te praktyki zostaną mocno ograniczone, bo jak dla mnie to już graniczy z absurdem, że niedługo cały skład Apatora będzie można oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Onegdaj bodajże na torach angielskich był przypadek, iż w dwumeczu w fazie play off jeden zawodnik występował w obu rywalizujących zespołach: w pierwszym meczu jako gość, w drugim jako wypożyczenie czy jakoś tak.
Obyśmy nie zmierzali w tym samym kierunku.
Zastanawiam się też, kiedy rozpocznie się kombinowanie z przekładaniem meczy z uwagi na występy "gościa" w jego macierzystych barwach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
power30 18K

power30

Forum VIP
To władze Ekstraligi zezwoliły na takie praktyki, trudno więc teraz zarzucać coś klubom. Mam nadzieję że prędzej (oby) niż później te praktyki zostaną mocno ograniczone, bo jak dla mnie to już graniczy z absurdem, że niedługo cały skład Apatora będzie można oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Onegdaj bodajże na torach angielskich był przypadek, iż w dwumeczu w fazie play off jeden zawodnik występował w obu rywalizujących zespołach: w pierwszym meczu jako gość, w drugim jako wypożyczenie czy jakoś tak.
Obyśmy nie zmierzali w tym samym kierunku.
Zastanawiam się też, kiedy rozpocznie się kombinowanie z przekładaniem meczy z uwagi na występy "gościa" w jego macierzystych barwach...
Owszem tylko zamysł był taki, iż ten gość miał funkcjonować w przypadku gdy dany klub nie dograłby warunków kontraktu z zawodnikiem lub po prostu zawodnik był kontuzjowany lub stwierdzono by wirusa. Mam nadzieję, iż za rok tego zapisu już w regulaminie nie będzie, bo to jest absurd. Taki plus odnośnie tej sytuacji, iż nie będzie tak kuriozalnej sytuacji jak to miało w przytoczonym przykładzie na wyspach.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pełna zgoda z wpisami powyżej. Tak, jak napisał power30 power30 władze ligi tłumaczyły gościa tym, że mogą być problemy z przemieszczaniem się zawodników, kontraktami itd. Mam nadzieję, że taka sytuacja ma miejsce tylko w tym sezonie i jak najszybciej się to zmieni.
atosbos atosbos piszesz o przekładaniu meczów. Przecież już był jeden taki przykład. Stal miała jechać ze Spartą i oficjalnie obiekt w Gorzowie jeszcze nie jest gotowy po pożarze. Czemu nie pojechano we Wrocławiu? Przecież to żaden problem dla władz zmiana gospodarza. Jedyne co to może na stadionie Betardu było coś na ten dzień zaplanowane, aczkolwiek takiej informacji nigdzie nie znalazłem.
W ten sam dzień jechał Apator, a w jego składzie Holderowie, czyli goście Stali i Sparty. Trzy znane marki stanęły okoniem i musiało skończyć się przełożeniem meczu. Zawodnicy siedzą w Polsce, można jeździć mecze w tygodniu i wszyscy to wykorzystują. Moim zdaniem nie jest to normalne dla najlepszej ligi na świecie i szczerze przyznaję, że takie kluby tracą w oczach kibiców. Tym bardziej, że jest klika, które jadą zakontraktowanymi przed sezonem zawodnikami. Żeby się nie okazało w następnym sezonie, że "gościnne" kluby mogą mieć kłopot ze skompletowaniem solidnego składu.
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
dzisiaj moje przemyslenia to

Przemo Pawlicki mniej 6.5 sts 1.88 fortuna tez 1.80
Przemo ma fatalny sezon jak caly grudziadz sciagneli Pedersena myslac o play offach a tu jeszcze gorzej niz rok temu slabo jada bo wlasnie przemo nie moze dojsc chyba ze sprzetem cos strasznie wolny jest a ma na kim dzisiaj tracic punkt Zmarzlik Holder Laguta Bjerre nie sadze zeby przywiozl 7 pkt i prawdopodonie 4 starty dzisiaj

Kubera wiecej 5.5 kurs 1.70 Fortuna
Dominik jeden z liderow mocnego Leszna chyba najlepszy junior w Polsce teraz kiedy wiek skonczyli Drabik i Smektala dzisiaj bardzo wazne beda jego punkty w starciu z Lwami z Czestochowy w biegu nr 2 powien miec 3 moze 2 jezeli Miskowiak dobrze ruszy pozniej 4 bieg to Swidnicki i Linsdey tez moze miec 2 pkt jezeli slabo pojedzie ktorys z kolegow a mysle ze Janusz lub Jaimon moga miec slabe biegi wskoczy wlasnie Dominik z rezerwy zwyklem 6 pkt to obowiazek dzisiaj juniora z Leszna

Piotr Pawlicki wiecej 8.5 Fortuna
Lider i kapitan zespolu z leszna sezon ma dobry razem z Emilem ciagna ten wozek Uni gdzie w tym sezonie jeszcze nie przrgali dzisiaj powien przywiez te 9 pkt zobaczmy jakie biegi ma 3 bieg Leon Pawel i Janusz tu mozliwe ze bedzie mial 2 pkt bo raczej Madsena nie ma szans przywiez w Czestochowie pozniej 7 bieg i tu musi miec 2 lub 3 punkty bo jedzie z juniorem pozniej dwa biegi ciezkie ale Piotr jest liderem zespolu i od takiego zaowdika wymaga sie 9 punktow

J.Kolodziej mniej 8.5 sts kurs 1.40
slaby kurs ale do dubla moze byc Janusz cos slabo wszedl w ten sezon dziisaj jeszcze ma biegi z Pawlickim Emilem x2 Madsenem x2 wiec bardzo ciezko zeby mogl przywiez 9 pkt nie wiem na kim i wydaje mi sie ze moze na torze pojawic sie 4 razy i byc zasteopowanu zalezy Dominikem lub rezerwa taktyczna jezeli bedzie 6 pkt przewagi
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
GKM Grudziądz - Stal Gorzów
A. Thomsen (GOR) poniżej/powyżej 7.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Poniżej 7.5 # 1,62 betfan

Nie widzę jakoś dzisiaj wygranej Gorzowa. Grudziądz może i dostaje bęcki na wyjazdach, ale u siebie są dość mocni. Linia na Thomsena spora, a przecież chłop jedzie pod 5, więc ma dość trudny układ biegów. W tym roku wyjazdy w jego wykonaniu słabiutkie: 10 pkt w 7 startach w Lublinie (w pierwszych pięciu 7 pkt), 8 pkt na tragicznym Rybniku i 0 w Zielonej Górze. W zeszłym roku w Grudziądzu zrobił 6 pkt w 5 startach i teraz przewiduję podobny wynik.

Popieram bet poprzednika na over Dominika Kubery, bo sam się nad nim zastanawiałem.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
dzisiaj moje przemyslenia to

Przemo Pawlicki mniej 6.5 sts 1.88 fortuna tez 1.80
Przemo ma fatalny sezon jak caly grudziadz sciagneli Pedersena myslac o play offach a tu jeszcze gorzej niz rok temu slabo jada bo wlasnie przemo nie moze dojsc chyba ze sprzetem cos strasznie wolny jest a ma na kim dzisiaj tracic punkt Zmarzlik Holder Laguta Bjerre nie sadze zeby przywiozl 7 pkt i prawdopodonie 4 starty dzisiaj

Kubera wiecej 5.5 kurs 1.70 Fortuna
Dominik jeden z liderow mocnego Leszna chyba najlepszy junior w Polsce teraz kiedy wiek skonczyli Drabik i Smektala dzisiaj bardzo wazne beda jego punkty w starciu z Lwami z Czestochowy w biegu nr 2 powien miec 3 moze 2 jezeli Miskowiak dobrze ruszy pozniej 4 bieg to Swidnicki i Linsdey tez moze miec 2 pkt jezeli slabo pojedzie ktorys z kolegow a mysle ze Janusz lub Jaimon moga miec slabe biegi wskoczy wlasnie Dominik z rezerwy zwyklem 6 pkt to obowiazek dzisiaj juniora z Leszna

Piotr Pawlicki wiecej 8.5 Fortuna
Lider i kapitan zespolu z leszna sezon ma dobry razem z Emilem ciagna ten wozek Uni gdzie w tym sezonie jeszcze nie przrgali dzisiaj powien przywiez te 9 pkt zobaczmy jakie biegi ma 3 bieg Leon Pawel i Janusz tu mozliwe ze bedzie mial 2 pkt bo raczej Madsena nie ma szans przywiez w Czestochowie pozniej 7 bieg i tu musi miec 2 lub 3 punkty bo jedzie z juniorem pozniej dwa biegi ciezkie ale Piotr jest liderem zespolu i od takiego zaowdika wymaga sie 9 punktow

J.Kolodziej mniej 8.5 sts kurs 1.40
slaby kurs ale do dubla moze byc Janusz cos slabo wszedl w ten sezon dziisaj jeszcze ma biegi z Pawlickim Emilem x2 Madsenem x2 wiec bardzo ciezko zeby mogl przywiez 9 pkt nie wiem na kim i wydaje mi sie ze moze na torze pojawic sie 4 razy i byc zasteopowanu zalezy Dominikem lub rezerwa taktyczna jezeli bedzie 6 pkt przewagi
patrzac historie spotkan jak jezdzil tutaj Kubera to powiem szczerze ze ten tor mu srednio lezy... a juniorka w Czewie jest dosc mocna, ja bym zdecydowanie poszedl w kierunku Pitera over 8,5 1,50 fortuna
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to się porobiło! :) Panowie dyskusja o dzisiejszych meczach w wyznaczonym TEMACIE i tam zapraszam do wyrażania swoich opinii o skandalu w Grudziądzu. W Częstochowie pada i też może być różnie. Dział żużlowy w tym roku kwitnie, poziom fajnie wzrósł, merytoryczność, także zachęcam wszystkich do wypowiedzenia się w wyznaczonym do tego TEMACIE :)
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
brawo za wczoraj Panowie ładnie wyczuliście slabego Buczka dlatego mocno obawiam sie meczu z Czewa... ja pogralem delikatnie win Bartka.. zadko sie udzielam tutaj ale ciesze sie ze coraz wiecej aktywnosci i wymiany pogladów. dzisiaj polecam

Zielona + 18.5 u ruska 1.8


Unia Leszno - Zielona Góra Falubaz Nominated Race. Handicap: 2 4.5 1.67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom