>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami VI runda 2. Ekstraligi

A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Ja dziś pograłem jeśli łaskawie pojadą w Gdańsku...
Iversen over 9.5 kurs 1.83 Fortuna
Przeciwko byłej drużynie,przyzwyczajony to ciężkich torów i przeciw Witkowo
D.Kaczmarek over 6.5 kurs 1.57 Fortuna
Myślę że w tej mizerii łódzkiej może nazbierać tyle punktów
T.Gapinski under 5.5 kurs 2.01 Fortuna
Trudne biegi ma...a kurs bardzo fajny
Ch.Holder wygra przynajmniej 3 biegi NIE kurs 1.57 STS
Do dubla idealnie ,odważna linia że 3 biegi wygra Chris lubi dwójki 😉
Typy ryzykowne:
Wojdylo over 8.5 kurs 1.94 Fortuna

A z PLK :
S.Melniczuk under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Uznaje to za mały bet dnia,Niemcy mają startowcow i Opole może mieć ciężko a Melniczuk ma ciężkie biegi...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Rohan Tungate under 10,5 1.85 Superbet (Wszystkie Starty)

Idę w under Kangura z Rowu. Typ swój uzasadniam słabymi występami w ostatnich latach Australijczyka. Osłabiony ROW Rybnik przyjeżdża dziś do jednego z faworytów 2. Ekstraliga w każdymi biegu będzie trudno o punkty.

Sezon 2023 (0, 0, - , -, 0)
Sezon 2022 (1, 2, 1, 0, -, 1)
 
maniek81 354K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Huckenbeck [poniżej 10.5 pkt.] 1.85 betfan
Buczkowski (-1.5 pkt.) - Huckenbeck [1] 1.75 forbet


Próbuję dzisiaj gry przeciwko Huckenbeckowi, który jest po piątkowym upadku w Poznaniu, gdzie nie wyjechał do kolejnych biegów. Niby nic poważnego się nie stało, jednak myślę, że może odczuwać skutki tego upadku. 11 punktów to nie jest mało, więc myślę że warto spróbować. Drugi zakład przeciwko Niemcowi w parze z Buczkiem, który trzyma formę i dziś pewnie też dobrze zapunktuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2039
maniek81 354K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Douglas - Pedersen [1] 1.65 betclic

W Poznaniu przygotowali tor "Anty Nicki Pedersen". Co prawda coś tam w nocy padało, ale nie na tyle, by tor wyglądał, jak wygląda. Aktualnie jest słonecznie, a tor jest nieregulaminowy. Wiadomo, że na takim torze Nicki będzie miał problemy, więc granie w kierunku Douglasa w parze z Nickim powinno przynieść powodzenie. Liczymy pierwsze 5 startów, wiadomo jak śmiga Douglas u siebie. Moim zdaniem warto w to wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3208
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Douglas - Pedersen [1] 1.65 betclic

W Poznaniu przygotowali tor "Anty Nicki Pedersen". Co prawda coś tam w nocy padało, ale nie na tyle, by tor wyglądał, jak wygląda. Aktualnie jest słonecznie, a tor jest nieregulaminowy. Wiadomo, że na takim torze Nicki będzie miał problemy, więc granie w kierunku Douglasa w parze z Nickim powinno przynieść powodzenie. Liczymy pierwsze 5 startów, wiadomo jak śmiga Douglas u siebie. Moim zdaniem warto w to wejść.
 
dawtom91 1,5K

dawtom91

Użytkownik
Rohan Tungate under 10,5 1.85 Superbet (Wszystkie Starty)

Idę w under Kangura z Rowu. Typ swój uzasadniam słabymi występami w ostatnich latach Australijczyka. Osłabiony ROW Rybnik przyjeżdża dziś do jednego z faworytów 2. Ekstraliga w każdymi biegu będzie trudno o punkty.

Sezon 2023 (0, 0, - , -, 0)
Sezon 2022 (1, 2, 1, 0, -, 1)
Pograłem odwrotnie i proponuję Rohan Tungate over 10,5 1.85 Superbet (Wszystkie Starty)

Z tego co rozumiem za Kurtza będzie ZZ, więc RT z szansą na 7 startów. Kto jak kto, ale on - w warunkach braku PH i BK - musi cisnąć.

Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
K.Huckenbeack under 10.5 kurs 1.8 STS rano bylo
Under 9.5 kurs 2.22 Fortuna
Huckenbeck -Layger (+1 ) 2 kurs 1.9 Fortuna
R.Thungate over 8.5 kurs 1.75 Fortuna
M.Nielsen under 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Typy luźne do tasmy:
N.Pedersen over 9.5 kurs 1.65 Fortuna
T.Soerensen under 7.5 kurs 2.01 Fortuna

Takie typy pograłem,głównie przeciwko Kaiowi bo nie wiadomo jak się czuje po upadku, liczę na Thungate który pod nieobecność Kurtza może szarpać i trzymać wynik tzn musi jeśli Kai ma pojechać słabiej😉
Nielsen cały czas na granicy 8-9 i poprostu sprawdzam a kurs fajny...chociaż mi wychodzi 9 ale te biegi ma w miarę trudne więc proboje
Nicki dał dwa razy fajnie zarobić na underach więc teraz gram odwrotnie na over bo akurat tor geometria powinna Nickiemu pasować ,kwestia nawierzchni ,liczę że da chłop trochę ambicji z siebie...ale to typ luźny

Warto pograć Thungate tam gdzie wszystkie starty się liczą bo może jechać 7 razy 😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4025
Do góry Bottom